PDA

View Full Version : ЕГ Плевен



InnchetO
07-04-2008, 09:35
Кой Ще кандидатства там и с какъв език ? :)

D3Co
07-04-2008, 13:32
За ГПЧЕ Плевен ли става въпрос :) ?Ако е за там - аз ще кандидатствам там :).Писах първо желание немски+английски и второ английски+немски...Останали те няма да ги изреждам.Бала ми не е много висок и мисля,че няма да ме приемат :).

InnchetO
07-04-2008, 17:02
то за там не се изисква голям бал :) въпреки че доста хора има за там :)

бтв. аз ще кандидатствам с всички възможни езици :-D и първо желание испански ;]

FelisDirus
07-05-2008, 00:41
За паралелката английски/немски искат най-висок бал.
След това е англ./френски, англ./руски, 2 немски паралелки, френска, испанска и руска. Аз тази година завърших френска. Когато кандидатствах, имах мерак да уча немски, но се радвам, че не ме приеха.

D3Co, пиши всички, защото, ако си с нисък бал, забрави за англ/немски. А ако си си подал вече документите - много си се преебал. :wink: Това е най-желаната паралелка с най-противните ученици. За 5 години не са си излизали веднъж от стаята, с някои от тях се срещнах чак на бала. Прави си сметката. И не е само в моя випуск - винаги е било така.

Ако ви интересува нещо друго, свиркайте. :)

D3Co
07-05-2008, 12:15
Зависи и какъв е балът,който искат,но първо желание ми е немски/английски,а второто е английски/немски.А за паралелките - писах всички без тези,в които има руски и френски.Тоест всички без 2 или 3 там.Не го помня вече,защото не кандидатствам само в Плевен :) .А за МГ в Плевен,какъв бал е необходим ? :)

sladur4etyYy
07-05-2008, 13:23
оуу тва мойто даскало бее :grin: ако влезеш може да се запознаем :D

SK0RP10N
07-06-2008, 05:23
И аз съм в ЕГ Плевен
Сега ще бъда 10 клас.
Най-долното училища в Плевен :D
8 калс е такъв, че ще си викаш "Да бях умрял(а) вчера"
п.п. по -миналата година влязох със супер-идиотски бал
В училище имах 2 шестици, ана изпитите 3.013 по математика и 3.500 по български.
Паралелка немски с английски съм

InnchetO
07-07-2008, 12:26
аз чух че тази година всички са се запътили за испанския там .. :( кофти за мен , защото бала ми не е много висок , а искам само да бъда в испанската .. иначе в желанията писах
1.испански английски
2.френски английски
3.английски френски
4.руски английски
5.английски руски
6.немски английски
7.английски немски
ако някой знае дали с бал 27,178 ще ме приемат там някъде да пише :( имам чувството че ако не ме приемат там по-добре да умра :(

sladur4etyYy
07-07-2008, 18:32
аз чух че тази година всички са се запътили за испанския там .. :( кофти за мен , защото бала ми не е много висок , а искам само да бъда в испанската .. иначе в желанията писах
1.испански английски
2.френски английски
3.английски френски
4.руски английски
5.английски руски
6.немски английски
7.английски немски
ако някой знае дали с бал 27,178 ще ме приемат там някъде да пише :( имам чувството че ако не ме приемат там по-добре да умра :(

ще влезеш според мен, може и на 2-ро класиране, въпреки че едва ли ше се стигне до там. само се надявай ако си в испанската, да не ти преподава г-на, който беше тая година на 8-ми клас, че направооо...не е за приказване...нищичко няма да научиш :? обаче поне мижеш да си сиг че във френски англ. ше влезеш без проблем, там е..как да ти кажа...лесно :D

InnchetO
07-07-2008, 19:46
аз чух че тази година всички са се запътили за испанския там .. :( кофти за мен , защото бала ми не е много висок , а искам само да бъда в испанската .. иначе в желанията писах
1.испански английски
2.френски английски
3.английски френски
4.руски английски
5.английски руски
6.немски английски
7.английски немски
ако някой знае дали с бал 27,178 ще ме приемат там някъде да пише :( имам чувството че ако не ме приемат там по-добре да умра :(

ще влезеш според мен, може и на 2-ро класиране, въпреки че едва ли ше се стигне до там. само се надявай ако си в испанската, да не ти преподава г-на, който беше тая година на 8-ми клас, че направооо...не е за приказване...нищичко няма да научиш :? обаче поне мижеш да си сиг че във френски англ. ше влезеш без проблем, там е..как да ти кажа...лесно :D

не няма да съм с този господин :) и 2те ми братовчедки учат там едната е осми клас с немски и каза , че там доста трудно се влиза , а другата е 9ти клас с испански и казва , че в испанската съм щяла да вляза и съм щяла да бъда с добрия господин с който съм щяла добре да го науча :)

Ти кой клас си и с какъв език ? :)

puffah
05-21-2009, 18:47
аз искам да вляза там ама някои може ли да ми каже как да си изчисля бала и колко трябва да е той за да вляза и тн. по англ език никога не съм имала по-ниска оценка от 6- и българичката ме харесва, та тъй че и там нямам проблем, но математиката много ми куца. 100% ще имам 5 за годината. някой ще ми помогне ли?

WildGirl
05-21-2009, 18:53
Балът се изчислява от оценките, които си изкарала на изпита + оценките по БГ и математика за края на годината.

InnchetO
05-22-2009, 11:56
та.. кой с какво го приеха?
Как е в прочутата "Езикова"?
Аз съм в руски английски испански сега :)

elsZ
08-20-2009, 12:33
ми мен с немски и английски ме приеха :P

Tallulah
08-31-2009, 17:46
ми мен с немски и английски ме приеха :P

ще случиш на хубава класна ^^
казвайте как е новата паралелка макар на мен да ми се вижда страшно с тея 3 езика ;d

elsZ
09-05-2009, 20:45
Tallulah ми ти с ква паралелка си :)

Di
09-05-2009, 20:47
интелекта рулз 8-)

elsZ
09-05-2009, 21:13
Ди ми ти с ква паралелка си в интелекта щот иам няколко френдссс там :grin:

Di
09-05-2009, 21:16
Ди ми ти с ква паралелка си в интелекта щот иам няколко френдссс там :grin:
застрахователно и осигурително дело,за 9 клас съм

elsZ
09-05-2009, 21:24
аааа добре :) мойте приятелки са 8ми клас :lol: :razz:

elito0o0o0
09-05-2009, 23:41
Мен можеха да ме приемат навсякъде ,ообаче аз си избрах да бъда в ГПЧЕ .. приеха ме с Английски и Руски .. мисля да се местя в Испански и Английски щот е по-добрия вариант :P :P :oops: :oops: :oops: :-D

elsZ
09-06-2009, 00:15
от 1во желание ли са те приели там :oops: