PDA

View Full Version : Кристали..??



sladkъ_mackъ
07-04-2008, 12:08
Какво представляват,как се използват и на каква цена са?? Ако някой е ползвал да каже ефекта какъв е :) Може ли с кристали да се възстанови изтощена и нацъфтяла коса или за какво са?? И още един въпрос-ако косата е нацъфтяла(е не чак до горе :P ) ако не се постриже какво става,смисъл ако се остави с месеци така може ли да опада?? Питам щот мойта почна да цъфти,а си харесвам дължината и не ми се пипа и милиметър :( Аиди вие сте :D :-)

_FaShIoN_
07-04-2008, 12:09
Миии....разрови се малко и ще видиш още колко теми има за тези кристали... :)

babykiller_
07-04-2008, 12:18
и сега ше си ходиш с нацъфтялата коса ли??? ми кажи на фризиорката да не ти бара дължината само връхчетата да ти вземе то пак се зима малко ама после нали пак ще ти порасне :shock:

sladkъ_mackъ
07-04-2008, 12:21
и сега ше си ходиш с нацъфтялата коса ли??? ми кажи на фризиорката да не ти бара дължината само връхчетата да ти вземе то пак се зима малко ама после нали пак ще ти порасне :shock:ем не ми се прежалва косата :( винаги като ида за връхчета и ми режат уж малко пък по половин метър :( :-x

o0ps
07-04-2008, 12:22
Има най-различни видове кристали. Някой са за блясък, против цъфтеж, за предпазване от преса и сешоар и т.н. Моите са на "Сери" и съм много доволна. Цената варира според марката. "Сери" 50 мл са около 10 лева. Косата става много мекичка и хубава. А иначе наистина е гадно да ходиш с нацъфтяла коса. Отиди и кажи на фризьорката да ти махне само връхчетата. Почти няма да има промяна в дължината, а ако не ги махнеш сега ще продължи и нагоре да ти се цепи косъма и ще трябва още повече да я скъсяваш... :)

Fionna
07-04-2008, 13:00
Предпочиташ да стоиш с нацъфтяла коса ??? :shock: отиди поне връхчетата да ти махнат или си ги махни сама (аз така правя :D не съм чак толкова зле :-P )

_princess_
07-04-2008, 13:01
не ви ли омръзна да пускате еднакви теми :-x :-x

Wrathchild
07-04-2008, 13:30
и сега ше си ходиш с нацъфтялата коса ли??? ми кажи на фризиорката да не ти бара дължината само връхчетата да ти вземе то пак се зима малко ама после нали пак ще ти порасне :shock:ем не ми се прежалва косата :( винаги като ида за връхчета и ми режат уж малко пък по половин метър :( :-xЗащото нацъфтялото се увеличава. И като 'не искам да си пипам дължината, т.е. няма да се подстригвам' с времето се получава това и общо взето... ти режат половината коса.

divacheee
07-04-2008, 13:54
и сега ше си ходиш с нацъфтялата коса ли??? ми кажи на фризиорката да не ти бара дължината само връхчетата да ти вземе то пак се зима малко ама после нали пак ще ти порасне :shock:ем не ми се прежалва косата :( винаги като ида за връхчета и ми режат уж малко пък по половин метър :( :-x


:lol: :lol: :lol: смени си фризьорката :?

TheNewReligion
07-04-2008, 14:49
Ами , колкото повече не искаш да се подстригваш толкова повече се налага , защото цъфтежа върви нагоре и все пак трябва да се отреже някога иначе .... Отиоди на фризьор за да ти махне цъфтежа , пък ако все пак се наложи да вземе и от дължината ... нали пак ще ти порастне косата ? :?

mysterious93
07-04-2008, 17:12
е даже и да не ти се бара вземи ги махни :D то и без това няма кой знае колко да ти вземе от дължината..а и като няма цъфнали краища расте по бързо(или аз така си мисля :D )без значение..но трябва да се махат..а след като ги махнеш нацъфтелите краища си вземи и кристали.

nejnaDROGA
07-04-2008, 18:17
Какво представляват,как се използват и на каква цена са?? Ако някой е ползвал да каже ефекта какъв е :) Може ли с кристали да се възстанови изтощена и нацъфтяла коса или за какво са?? И още един въпрос-ако косата е нацъфтяла(е не чак до горе :P ) ако не се постриже какво става,смисъл ако се остави с месеци така може ли да опада?? Питам щот мойта почна да цъфти,а си харесвам дължината и не ми се пипа и милиметър :( Аиди вие сте :D :-)
:smt078 Първо,че нацъфтялата коса е ГРОЗНА коса... :smt078
Второ - ако си стоиш така с месеци после ще ти се наложи да се подстрижеш като момче ...
Трето - косата ти ще стане по-тънка и по-рядка ... може да започне и да пада ... :x
Извод: Поддържай си косата!!!Ходи на фризьор РЕДОВНО,защото след време ще пуснеш тема "Косата ми оредя,фризьора иска да ме подстриже 2-3 номер ... какво да правя"!!!А и като я скасиш пак ще порасне :) Аз ходя на фризьор всеки месец,дори да нямам цъфтежи...Просто обичам да се освежавам :) А и ми действа добре на косата :) И расте по-бързичко :)

_princess_
07-04-2008, 18:20
Какво представляват,как се използват и на каква цена са?? Ако някой е ползвал да каже ефекта какъв е :) Може ли с кристали да се възстанови изтощена и нацъфтяла коса или за какво са?? И още един въпрос-ако косата е нацъфтяла(е не чак до горе :P ) ако не се постриже какво става,смисъл ако се остави с месеци така може ли да опада?? Питам щот мойта почна да цъфти,а си харесвам дължината и не ми се пипа и милиметър :( Аиди вие сте :D :-)
:smt078 Първо,че нацъфтялата коса е ГРОЗНА коса... :smt078
Второ - ако си стоиш така с месеци после ще ти се наложи да се подстрижеш като момче ...
Трето - косата ти ще стане по-тънка и по-рядка ... може да започне и да пада ... :x
Извод: Поддържай си косата!!!Ходи на фризьор РЕДОВНО,защото след време ще пуснеш тема "Косата ми оредя,фризьора иска да ме подстриже 2-3 номер ... какво да правя"!!!А и като я скасиш пак ще порасне :) Аз ходя на фризьор всеки месец,дори да нямам цъфтежи...Просто обичам да се освежавам :) А и ми действа добре на косата :) И расте по-бързичко :)

+1
и аз се подстригвам всеки месец

CuteBaby
07-06-2008, 23:31
Както казаха преди мен поддържай си косата и се подстригвай редовно,аз ходя на фризьор на 2 месеца и косата ми е без цъфрежи и си е дълга.Относно кристалите->ползвам и ми правят косата много мекичка и предпазват,а за цената незнам майка ми ми ги е купувала..отиди в някой козметичен магазин или в някоя по голяма аптека и питай ;) :)