PDA

View Full Version : FITNES SUVET



KENZO
07-04-2008, 13:26
Mom4eta daite suvet 1rvo relef ili masa 72 kila sum na180cm.Mersi predvaritelno a na 16 god sum ot 8 meseca tren :)

KING_OF_SOROW
07-04-2008, 13:53
тва трябва сам да го решип щото има разлика ... по начина които правиш тренировките значи за маса се правят по малко серии с по малко повторения но с максималното коет може да вдигаш ... апак за релеф с по леки тежести повече повторения затова трябва да решип кво искш да направиш

KENZO
07-04-2008, 15:56
ne vij pri mene problema e drug 4uda se dali niama mn da se omazna ako ka4a 4,5 kila sega ne sum mazen no niamam i plo4ki primerno samo 2 de :D

japixloops
07-07-2008, 10:30
като не искаш да се омазниш не намесвай Маса. карай на релеф , дори може да тренираш навън а не в тъпия фитнес :?

japixloops
07-07-2008, 10:31
като не искаш да се омазниш не намесвай Маса. карай на релеф , дори може да тренираш навън а не в тъпия фитнес :?

ако ти дам програма , няма да е за теб аз сам съм си разработил моя

която я издържам и увеличавам , просто сбор упражнения от Други програми

ss
07-07-2008, 14:38
като не искаш да се омазниш не намесвай Маса. карай на релеф , дори може да тренираш навън а не в тъпия фитнес :?

ако ти дам програма , няма да е за теб аз сам съм си разработил моя

която я издържам и увеличавам , просто сбор упражнения от Други програмиЕ тук виждам просто големи професионалисти за които даже фитнеса е тъп и си правят програми...не аз съм просто новак в сравнение с такива само от 4 години ходя на фитнес!
Та по темата то 1во зависи от типа ти тяло,а после и от подтипа...
М то тва са много общи неща за малкото повторени и многота кила с малко и т.н. пак ти казвам зависи от типа ти тяло колко подкожни мазнини задържа от метаболизма....а освен това всичко е индивидуално а и за хранителен режим тря да питаш...по добре отиди при специалист(не като тия от форума :razz: )той да ти изготви програма(верно са че може да дадеш 10-15 лева ама все пак...)еми успех...

machine
07-07-2008, 18:07
маса пич.Маса качи и после се чистиш,но това колко ще качиш и какво не се знае трябва да имаш хубава храна.Некйа някой ти направи хранителен режим и някви добавки ако решиш да взимаш.
А програмата ти е от мен:
ден!:
гърди-лег,наклконена лежанка,флайс
бицепс-сгъване с крив лост,чукчета,скотово
ден 2:
гръб-набиране,скрипец зад врат,гребане с щанга
трицепс-френско,лег тесен хват,скрипец
ден 3:
крака-лег преса,клекове,прасец
рамо-разтваряне на ръцете втрани,предно и задно рамо
корема го правиш 2 пъти мах след тренировка

xaxa
07-07-2008, 21:01
ден!:
гърди-лег,наклконена лежанка,флайс
бицепс-сгъване с крив лост,чукчета,скотово
ден 2:
гръб-набиране,скрипец зад врат,гребане с щанга
трицепс-френско,лег тесен хват,скрипец
ден 3:
крака-лег преса,клекове,прасец
рамо-разтваряне на ръцете втрани,предно и задно рамо
корема го правиш 2 пъти мах след тренировка
s1glasen!

ShadyRecords
07-08-2008, 15:35
А раменните преси къде ги изпускаш в тренировката за рамо.. ти гониш релеф хубаво ама те са упражнението за маса в раменете не искаш ли да имаш големи и стегнати рамене ? също така и хеликоптер с по широк хват на нагънат лост

machine
07-08-2008, 20:32
раменните преси може да заместят 1то упражнение за рамо.Прав си,но нека първоначално го прави с дъмбели седнал и някой да му покаже правилното движение.

DJACK
07-16-2008, 19:04
Първо орелефи това което имаш и после трупай масата .
А иначе ако качиш още 5-6 кила+тези мазнини който имаш ще ти е доста тегаво за сваляне.
Според мен релеф после маса после пак си орелефяваш и си караш по системата :razz:

Myrth
07-16-2008, 19:18
Виж, тренировката за маса и за релеф се различава не според упражненията, а според начина на хранене. Тук адски много хора са в голяма заблуда.
Ако искаш много компетентен съвет - www.bb-team.com
Ако ли не държиш на съвет от професионалист, чуй мене...запази си теглото, развивайки истински мощно и издръжливо тяло, като на marine soldier. Това значи тежки тренировки включващи вдигане от лег, тяга, клек и раменна преса с висока интензивност (около 6 повторения), както и базовото упражнение на лост, набирането, изпълнено с различни хватове и по-нататък допълнителна тежест ;] Не е ли супер на 72 кила, макар и не ужасно релефен, да можеш да правиш набиране с 40 кила допълнително тегло??
Тоест тренирай да си корав (корафффф) и не се тормози с маса или релеф ;]