PDA

View Full Version : Колко струва един аборт?



raq_00
07-04-2008, 14:22
kolko struva eidn abort gore-dolo

Заглавията на темите трябва да бъдат написани на кирилица!

sh3_1s_7h3_0n3

LiloTa
07-04-2008, 14:24
към 300-400 лв

FeelMyPain
07-04-2008, 14:24
В натура може ли да се плати? 8)

LiloTa
07-04-2008, 14:27
В натура може ли да се плати? 8)


хахахах 100% хахаха лекаря влиза и казва "сваляй гащите..първо ш'та изчукам,после ш'ти напрая аборта" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

blackfate
07-04-2008, 14:29
В натура може ли да се плати? 8)

хитро, ама за 300-400 лв ще има дооста време да се отплаща ... пък може и пак да забременее :lol:

Добре, шегата настрана .... зависи къде... но общо зето върви откъмто 300 - 500 ... и ти трябва някой над 18, който да се навие да подпише докунтацията, че може да премахнат зародиша от теб ...

buxbull
07-04-2008, 14:29
kolko struva eidn abort gore-dolo
a за два има намаление

FeelMyPain
07-04-2008, 14:30
В натура може ли да се плати? 8)


хахахах 100% хахаха лекаря влиза и казва "сваляй гащите..първо ш'та изчукам,после ш'ти напрая аборта" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти не си ли чувала за новия вид аборти?
Лекаря ти го мушка и вика на бебето:
-Хвани се за главичката, аз ще те издърпам.
Вади го като един голям шаранец и си продължава работата. 8-)

PoLiToOo
07-04-2008, 14:36
В натура може ли да се плати? 8)


хахахах 100% хахаха лекаря влиза и казва "сваляй гащите..първо ш'та изчукам,после ш'ти напрая аборта" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти не си ли чувала за новия вид аборти?
Лекаря ти го мушка и вика на бебето:
-Хвани се за главичката, аз ще те издърпам.
Вади го като един голям шаранец и си продължава работата. 8-)


бреййй до каква степен напредна медицината :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LiloTa
07-04-2008, 14:36
В натура може ли да се плати? 8)


хахахах 100% хахаха лекаря влиза и казва "сваляй гащите..първо ш'та изчукам,после ш'ти напрая аборта" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти не си ли чувала за новия вид аборти?
Лекаря ти го мушка и вика на бебето:
-Хвани се за главичката, аз ще те издърпам.
Вади го като един голям шаранец и си продължава работата. 8-)




хахахахахахха... незнаех...еххх добре че беше ти :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

black_heart
07-04-2008, 14:46
Модераторите пак спят

BaBy_bS
07-04-2008, 14:48
те все модераторите са ви виновни :)

LiloTa
07-04-2008, 14:51
Модераторите пак спят аз не виждам ти да си написал/а нещо по темата...Другите поне написахме нещо ;) и както каза BaBy_bS на вас все някой друг ви е виновен.... :)


п.п не се заяждам с тебе,споко ;) \\//

FeelMyPain
07-04-2008, 14:54
Модераторите пак спят

5 човека и казаха колко струва , с което се темата се смята за приключема.
С Alex съм говорил лично и имам разрешението му да спамим несериозни или решени теми колкото си искаме.
А сега, си подвий опашката и да те няма.

MostHated
07-04-2008, 14:58
Не знаех че се плаща за аборт... според мен 1 път трябва да го правят бесплатно/ защото всичко и на всеки може да се случи. А вече ако се повтаря с всеки следващ път да искат повече пари. Докато не се вразумят хората...

black_heart
07-04-2008, 15:04
Модераторите пак спят

5 човека и казаха колко струва , с което се темата се смята за приключема.
С Alex съм говорил лично и имам разрешението му да спамим несериозни или решени теми колкото си искаме.
А сега, си подвий опашката и да те няма.

Сега навеждам виновно глава и отивам да се хвърля от някой мост...
Че като е несериозна или решена темата не може ли да се заключи или изтрие,нещо такова :-o

FeelMyPain
07-04-2008, 15:19
Модераторите пак спят

5 човека и казаха колко струва , с което се темата се смята за приключема.
С Alex съм говорил лично и имам разрешението му да спамим несериозни или решени теми колкото си искаме.
А сега, си подвий опашката и да те няма.

Сега навеждам виновно глава и отивам да се хвърля от някой мост...
Че като е несериозна или решена темата не може ли да се заключи или изтрие,нещо такова :-o
А неможе ли да си полафим като приятели и да се посмеем на воля преди да я затворят? :)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 15:21
Струва един живот .. толкова струва един абосрт ..

So unbelievable love..
07-04-2008, 16:17
Струва един живот .. толкова струва един абосрт ..

плюс хиляди нерви и проблеми на родителите (ако си под 18 ) ,+опастността от безплодие после, + малко или мн увредена психика :?

Yallama
07-04-2008, 17:00
Ми различно е зависи от клиниката,една приятелка прави аборт и и взеха 500лв.така че си зависи ;)wow..затва използвайте презервативи

Bunny_94
09-29-2012, 19:27
Iskam da popitam az imam 18 godini i me interesuva v grad Samokov kolko struva aborta mnolq vi nqkoi da mi kaje mersi predvaritelno :)

bilqnavod
09-29-2012, 19:32
wow..затва използвайте презервативи

някой път се късат, една бивша съученичка забременя от скъсан! Направи аборт естествено.

DarkTemplar
09-29-2012, 19:35
Iskam da popitam az imam 18 godini i me interesuva v grad Samokov kolko struva aborta mnolq vi nqkoi da mi kaje mersi predvaritelno :)
По-дoбре иди до София. И пиши на КИРИЛИЦА.

Wednesday666
09-29-2012, 19:40
Iskam da popitam az imam 18 godini i me interesuva v grad Samokov kolko struva aborta mnolq vi nqkoi da mi kaje mersi predvaritelno :)

Язък, че си ми съгражданка.
Куха си като лейка.
Толкова ли си проста да правиш аборт в малкия град, където всичко може да се разчуе?

Правила си простотии, сега ще намериш 200-300 лева и ще си домъкнеш задника до София.
Не, че ще е по-различно, просто поне ще ти спести унижението.
Пикла.

Amore-Mio*
09-30-2012, 15:09
Iskam da popitam az imam 18 godini i me interesuva v grad Samokov kolko struva aborta mnolq vi nqkoi da mi kaje mersi predvaritelno :)

Градът е малък и е напълно възможно всичко да се разчуе.

А всъщност, няма ли вероятност да отгледаш бебето? Бащата знае ли?

Иначе по - добре се ориентирай към по - голям град със добри специалисти. Цените са различни, според зависи къде и при кого ще го правиш. Принципно варират към 300 - 500 лева, доколкото съм чела, но е напълно възможно да е повече.

OutlawGirl
09-30-2012, 17:08
В Англия ти е безплатен.

sexblqn
09-30-2012, 18:26
Преди около 3 години моя приятелка прави аборт в частен кабинет. Струваше и 180 лв. и се прибра веднага след процедурата, но беше в първия месец. Ако твърдо си решила гледай да е възможно най-рано, защото колкото повече време минава процедурата се усложнява Това че градът е малък не би трябвало да е проблем, все пак са длъжни да пазят лекарска тайна.

sexblqn
09-30-2012, 18:26
В Англия ти е безплатен.

:) В Испания е забранен :)

nekva ligla
10-08-2012, 20:40
Един презерватив струва 4 лв. Един аборт струва 400 лв. + може после да НЕМОЖЕШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ. Така, че мацка помисли си какво ще правиш за напред . Преценете дали ще ползвате презерватив или ще действате като първобитните хора и после ще си носите последствията, които не винаги са добри.

bilqnavod
10-08-2012, 20:57
^^ Аз не ползвам от 4 лв, но до сега не съм забременяла, както и да е - права си фактически...

cartoonnetwork
10-08-2012, 22:34
Един презерватив струва 4 лв. Един аборт струва 400 лв. + може после да НЕМОЖЕШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ. Така, че мацка помисли си какво ще правиш за напред . Преценете дали ще ползвате презерватив или ще действате като първобитните хора и после ще си носите последствията, които не винаги са добри.


А неможе ли да си полафим като приятели и да се посмеем на воля преди да я затворят? :)

Не може се пише разделно , къде сте тръгнали да давате акъл като една дума не може да напишете правилно.