PDA

View Full Version : Кое училище предпочитате?



D3m0n
07-04-2008, 16:45
Гласувайте в анкетата и коментирайте любимите си училища,като казвате и защо точно тях сте избрали. 8) Аз съм за НЕГ,ФЕГ и ИЕГ.

07-04-2008, 16:46
Първа и Втора английска :grin:

sheilsis
07-04-2008, 17:32
I NEG :grin: nai-qkoto daskalo za men :) izbrah go za6toto taka rte6ih e ne syjalqvam..horata sa strahotni, malko mn u4ene ima no to nali uj e polezno :-D

mimi_00
07-04-2008, 17:43
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P

sladkish_14
07-04-2008, 17:52
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P


Съгласна!!!Те с тея езикови е посра*а вече :x Най-добре е да учите в икономика или в търговска гимназия,там сега се получава най-добро образование + език,какво правите в тея езикови,език може да се научи и в друго училище със силна воля :-x :-x

AnIcHkAtA
07-04-2008, 18:27
Аз гласувах за Френска, но иначе предпочитам Финансово-стопанска и Строителство архитектура и геодезия.Мисля да ги пиша и трите др година :)

D3m0n
07-04-2008, 18:39
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P

Към езиковите винаги е имало много голямо желание.Те са винаги авторитетни (друг е въпроса коя е наи-авторитетна,защото през 2 години се сменят),но и търсените професии се променят с годините.Преди 2 години много адвокати трябваха (а колкото е по-търесна дадена професия-толкова по-високоплатена е)и всички станаха адвокати и учеха право.Сега има недостиг на счетоводители,банкери и т.н. и всички се втурнаха презглава към НФСГ и НТБГ да стават касиерчета. Но докато търсените професии ще се сменят и почнат да тичкат към други гимназии,да кажеш че си завършил 1 АЕГ или 1 ФЕГ или 1 НЕГ или ИЕГ винаги ще оставя човека срещу тебе с мисълта "Значи е добър!".Мисля,че бях достатъчно изчерпателен. :D :-)

Bubbly
07-04-2008, 19:16
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P


Съгласна!!!Те с тея езикови е посра*а вече :x Най-добре е да учите в икономика или в търговска гимназия,там сега се получава най-добро образование + език,какво правите в тея езикови,език може да се научи и в друго училище със силна воля :-x :-x
Не че много ме засяга, обаче не мисля, че има нужда от плезещи се и ядосани човечета. Още повече първата част от мнението ти е напълно излишна. Не сте вие тези, които определяте къде е най-добре да се учи.Съжалявам за спама, но най-много са ме дразнили хора, които не признават чуждо мнение. Не виждам какво му е толкова трудното да влезеш и завършиш подобна гимназия, обаче да сте се замисляли, че не на всеки му е по сърце да се забута зад някакво бюро и да затъне в тъпи сметки само заради парите? :-o

mimi_00
07-04-2008, 20:00
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P


Съгласна!!!Те с тея езикови е посра*а вече :x Най-добре е да учите в икономика или в търговска гимназия,там сега се получава най-добро образование + език,какво правите в тея езикови,език може да се научи и в друго училище със силна воля :-x :-x
Не че много ме засяга, обаче не мисля, че има нужда от плезещи се и ядосани човечета. Още повече първата част от мнението ти е напълно излишна. Не сте вие тези, които определяте къде е най-добре да се учи.Съжалявам за спама, но най-много са ме дразнили хора, които не признават чуждо мнение. Не виждам какво му е толкова трудното да влезеш и завършиш подобна гимназия, обаче да сте се замисляли, че не на всеки му е по сърце да се забута зад някакво бюро и да затъне в тъпи сметки само заради парите? :-o
Чакай малко аз не казвам,че за всички това е най-добро,аз изразявам собственото си мнение по въпроса както и всеки друг може да го направи. :P

D3m0n
07-04-2008, 20:16
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P


Съгласна!!!Те с тея езикови е посра*а вече :x Най-добре е да учите в икономика или в търговска гимназия,там сега се получава най-добро образование + език,какво правите в тея езикови,език може да се научи и в друго училище със силна воля :-x :-x
Не че много ме засяга, обаче не мисля, че има нужда от плезещи се и ядосани човечета. Още повече първата част от мнението ти е напълно излишна. Не сте вие тези, които определяте къде е най-добре да се учи.Съжалявам за спама, но най-много са ме дразнили хора, които не признават чуждо мнение. Не виждам какво му е толкова трудното да влезеш и завършиш подобна гимназия, обаче да сте се замисляли, че не на всеки му е по сърце да се забута зад някакво бюро и да затъне в тъпи сметки само заради парите? :-o
Чакай малко аз не казвам,че за всички това е най-добро,аз изразявам собственото си мнение по въпроса както и всеки друг може да го направи. :P

За свобода на словото ли говориш? :D

darking
07-05-2008, 14:22
Абе колебая се м/у 1ва Англ и СМГ. Искам да се занимавам с инфо, обаче съм ОБЕДЕН, че във средното образование(мразя тая дума "средно" щото за мен средно е 5-7 клас ама аре...) няма да уча никъде никаква информатика, т.ч се насочвам към английската. Ама другия момент е, че в СМГ-то съм учил до сега и там си имам приятели, а и братовчед ми може да пристигне догодина и да дупим от часовете заедно :D

soulja_girl4e
07-05-2008, 16:06
Абе колебая се м/у 1ва Англ и СМГ. Искам да се занимавам с инфо, обаче съм ОБЕДЕН, че във средното образование(мразя тая дума "средно" щото за мен средно е 5-7 клас ама аре...) няма да уча никъде никаква информатика, т.ч се насочвам към английската. Ама другия момент е, че в СМГ-то съм учил до сега и там си имам приятели, а и братовчед ми може да пристигне догодина и да дупим от часовете заедно :D
ОБЕДЕН се пише с "У" - УБЕДЕН. sorka ama dyrjahme izpit i ne mojeh da ne te popravq :-)

durotar12
07-05-2008, 18:30
Да бе и от тия търговски гимназии никой не ти признава дипломата,защото има много по-кадърни хора,завършили подобни специалности в университет.А и от там език няма да научиш на високо ниво.Там не се учи с такава натовареност първия език както в езикови гимназии и до дванайсти клас най-много да достигнат до Upper-Intermediate на английски език,което в езиковите гимназии се взима в девети клас.Да не говорим за втория език-учат го по 2 часа,което е смешно.А който го влече икономиката е най-добре да си следва в университет.Освен това учениците от езиковите гимназии имат възможност да учат в чужбина,защото знаят език на високо ниво.Така могат да учат в много по-добри университети от УНСС(200 марки и едно прасе :D )

D3m0n
07-05-2008, 20:01
много по-добри университети от УНСС(200 марки и едно прасе Very Happy )

А може и УНСС- Ум Нема Студент Става :razz:

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 21:32
само недеите в 18то :?

pOiSoN_kIsS_94
07-07-2008, 10:20
НТБГ-там освен че научаваш език получаваш и професия,което е много полезно,защото веднага щом завършиш можеш да си намериш работа и то с високо заплащане и 90 % от завършилите тази гимназия кандидатстват за УНСС и повечето ги приемат като им е много по лесно от останалите в следването. :P


Съгласна!!!Те с тея езикови е посра*а вече :x Най-добре е да учите в икономика или в търговска гимназия,там сега се получава най-добро образование + език,какво правите в тея езикови,език може да се научи и в друго училище със силна воля :-x :-x
+1

Decu
07-07-2008, 12:33
1 и 2 английска.