PDA

View Full Version : Излишно или основателно притеснение имам?



monkey_
07-04-2008, 17:18
Здравеите.Ето и моя проблем...От няколко дни ме болят гардите и са мн чувствителни на допир,зърната ме сарбят едно таков и аз нз как да го опиша.. , мн често ходя до тоалетната да пишкам сигурно през 1-2 часа , и последния месец менструацията ми беше 3 дни, а по принцип е около 6, имам и бяло течение,но аз по принцип си го имам то не е нищо ново.И така тези неща ме притесния и днес ходих на гениколог... каза ми че нямам бременност,но нз мен някакси ме е страх и мн се притеснявам.Как мислите дали се притеснявам с основание или е излишна паника.И само за информация правя секс с презерватив.Благодаря ви предварително за мненията. :)

plmn
07-04-2008, 17:21
Предполагам не е нормално "по принцип да си имаш бяло течение"...А за да другите работи...Защо просто не отидеш на лекар?Едно нещо не мога да си обясня : ако ми е зле, първата работа ще е да отида на лекар, никога ама никога няма да се сетя да пускам тема тук и да питам къде е проблема и как да се излекувам...

Yallama
07-04-2008, 17:21
а ти всъщност от какво се притесняваш ?
...нямам бременност... :razz:

Palav_Sharan
07-04-2008, 17:22
че нямам бременност - това съчетание кърти...

иначе - това че имаш бяло течение не е хубаво
няма смисъл да се притесняваш

monkey_
07-04-2008, 17:23
ходих на лекар.

FeelMyPain
07-04-2008, 17:27
иначе - това че имаш бяло течение не е хубаво
няма смисъл да се притесняваш

Бати смисъла? :-o

monkey_
07-04-2008, 17:28
ами лекарката ме пита дали бялото ми течение ми цапа гаштичките и аз и казах ДА..ама аз "откакто се помна" имам такова.Не е много но ми цапа гащтичките.И не ми каза защо го имам... Дали е проявила небрежност?Дано поне ме е гледала хубаво на видеозона или там както се казва онзи уред

mrssmith
07-04-2008, 17:36
а изписа ли ти някакви лекарства?

monkey_
07-04-2008, 17:41
ami ne.Predloji mi da mi izpishe hormonalni za naprejenieto v gardite koeto imam, no kaza 4e ako iskam moga da iz4akam i sled sledva6tata mi menstuaciq da otida pak ako imam naprejenie v gardite da mi izpishe lekarstvo.

TinkyWinky
07-04-2008, 17:43
а кога трябва да ти е менструацията? щото ми се вижда нормална болката в гърдите, ако скоро ще ти идва.. :-o

SK0RP10N
07-04-2008, 17:44
няма страшно, ще ти мине ;)

monkey_
07-04-2008, 17:47
ami trqbva da mi doide okolo 10 iuli - dr sedmica demek.Ami men po princip ne me bolqt gardite kato mi idva i zatova se pritesnih

nejnaDROGA
07-04-2008, 17:50
Със сигурност ще ти идва :) Така че спокойно :) И аз имам напрежение в гърдите и т.н. , но е напълно нормално :) Ще те мъчи няколко дена и ще ти мине :)

mysterious93
07-04-2008, 17:51
сама каза че си ходила на лекар..щом лекарката не е открила нищо нз как ние можем да помогнем :-o или ако се съмняваш че не си е свършила работата както трябва отиди при друг/друга :)

Mun4o
07-04-2008, 17:52
имам същите оплаквания и съм убедена че не съм бременна ... :smt108

TinkyWinky
07-04-2008, 17:54
ami trqbva da mi doide okolo 10 iuli - dr sedmica demek.Ami men po princip ne me bolqt gardite kato mi idva i zatova se pritesnih
няма страшно, не всеки път, но понякога преди менструация болят... и то горе-долу седмица преди това, и аз съм така ;)

monkey_
07-04-2008, 17:55
ami i az nqmam osnovaniq za pritesnenie ama sam si panika... :)

Xtuning
07-04-2008, 23:27
иначе - това че имаш бяло течение не е хубаво
няма смисъл да се притесняваш

Бати смисъла? :-o


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

InSoMn1aC
07-04-2008, 23:31
Здравеите.Ето и моя проблем...От няколко дни ме болят гардите и са мн чувствителни на допир,зърната ме сарбят едно таков и аз нз как да го опиша.. , мн често ходя до тоалетната да пишкам сигурно през 1-2 часа , и последния месец менструацията ми беше 3 дни, а по принцип е около 6, имам и бяло течение,но аз по принцип си го имам то не е нищо ново.И така тези неща ме притесния и днес ходих на гениколог... каза ми че нямам бременност,но нз мен някакси ме е страх и мн се притеснявам.Как мислите дали се притеснявам с основание или е излишна паника.И само за информация правя секс с презерватив.Благодаря ви предварително за мненията. :)
Добре ся ... хем си ходила на лекар и ти е казал, че нищо ти няма, хем тука питаш...Май няма много смисъл от тоя въпрос... Ако се притесняваш много отиди пак... :)

fLamencO
07-08-2008, 22:01
Предполагам не е нормално "по принцип да си имаш бяло течение"...А за да другите работи...Защо просто не отидеш на лекар?Едно нещо не мога да си обясня : ако ми е зле, първата работа ще е да отида на лекар, никога ама никога няма да се сетя да пускам тема тук и да питам къде е проблема и как да се излекувам...

dobre tq kaza che e hodila na lekar :)

LiloTa
07-09-2008, 10:20
баси лекарката...честно....Направ незнам какво да кажа.....


Когато бях в Б-я и аз хоих на лекар (гинеколог) и ми каза че имам бяло течение,което е мн слабо.Нищо не ме питам.Изписа ми Пожинакс и ми каза първо да си взема само 1 опаковка и след тва след като свършат да отида пак.Така и направих.Прегледа ме и ми каза че все още го имам...И ми каза още 1 опаковка (вътре са по 6 бр капсули) И след това ми изчезна...Не мога да си обесня как така ще кажещ че ти цапа бельото и тя...нищо няма да ти даде...Баси злето.....




По темата"споко щом ти е казала че не си бременна,значи не си (дано поне това може да прави...)

ROCKLIFE
07-09-2008, 21:49
доко доко споко :smt081