PDA

View Full Version : Проблем с лаптоп help?



cvetityy
07-04-2008, 17:21
Проблема е следния наскоро получих лаптоп с вграден bluetooth ... обаче си нямам и напредстава как да го инсталирам .. на другия ми комп си инсталирах блутута доста лесно ама той си беше такъв обикновен в смисъм слагам диска бам в USB и готово тука обаче нямам диск ... намирам само някаква папка Bluetooth Software но в нея няма нито .exe нито нищо само някакви апликации дето не ми вършат никаква работа или просто аз незнам как да работя с тях ... чудех се дли пък не ми трябва Daemon tools или деда знам и аз вечи .. иначде малко информация за лаптопа или по точно всичко дето знам за него ... ACER,Extensa5220

Ако някой има понятие от това може да ми помогне :)

Благодаря предварително :) !

LizZz
07-04-2008, 17:32
Като влезе устройство в обсега на лаптоп-а вади ли ти съобщение?

cvetityy
07-04-2008, 17:40
Не те разбрах какво искаш да кажеш ...
Иначе изобщо не иска д ами се регистрира като устройство не изважда прозорец за търсене на други устройста и като се опитам да търся други у-ва от тела не намирам лаптопа ... по пронцип не съм никак зле с компютрите но с лаптоп никога до сега не се бях занимавала и ми е доста трудно така че се извинявам че не съм много осведомена за повечето неща

splendour
07-04-2008, 17:46
i az imam moq ne s1m go barala p1rvo imax problem no sled 5 min se poqvi v obsega

moncho
07-04-2008, 18:10
Би трябвало да имаш едно малко копченце за да го включиш( при повечето лаптопи го има) ако не пробвай с гсм-а си да търсиш за устройство дали ще ти намери лаптопа

cvetityy
07-04-2008, 18:28
Ми тука има едно коп4е ама без да се смеете незнам как да го включа в смисул не е такова за натискане ами е такова плъзгащо се но каато го плъзна то си се връща на начална позиция .. наистина такива затруднения до ся съм нямала с каквато и да е била техника ... :o

moncho
07-04-2008, 19:19
То така си се връща и би трябвало да ти светне някаква лампичка по принцип е синя но не знам на твоя как е

splendour
07-04-2008, 19:20
razbrax k1de ti e gre6kata
sega prati tam kot 6i pra6ta6i sledi dolniq desen 1g11l tam k1deto ti e ikonkata na bluetooth.6te ti izleze bqlo balon4e s nadpis to4no nad ikonkata klikni na nego,6te ti poisla kod napi6i go [az pi6a "0000" ama moje i dr da e] posle gsm-a ti 6te poiska koda i 6te go v1vede6 s1`6tiq a na kompa 6te izbere6 awlays......[demek vinagi da pozvolqva priemaneto na failove i dr ot tozi gsm.taka se pravi s vsqko novo ystroistvo koeto iska da se sv1rje s kompa ti

lmao
07-04-2008, 19:21
с ACER-a трябва да имаш един диск(единствен е в кашона в който е бил лаптопа) и на него трябва да са ти абсолютно всички драйвъри за лаптопа
поне при мен е така и моя е ACER