PDA

View Full Version : лактацид..



mysterious93
07-04-2008, 17:28
Та..нищо спешно но :D който го ползва..всеки път ли го разреждате?и пише че не било хубаво да се ползва за ежедневна употреба..та..да ги редувам ли?в смисъл някои вечери със сапун и вода,друга вечер с лактацид(и после пак с вода де :D )??понеже са ми казвали че точно за интимната зона било хубаво само със специализиран продукт за тази цел..тука пък четох че колкото по малко се ползват такива продукти толкова по добре..и в крайна сметка ко да прая..да ползвам ли всяка вечер лактацид(и да го разреждам ли) или да ги редувам със сапун..преди това бях с някакъв интимен на нивеа май беше(не съм сигурна,майка ми го взима)и нямаше нужда от разреждане и т.н..и никъде не пишеше че не било добре да го ползвам често(но реших да го сменя с лактацид понеже много момичета от форума казват че са доволни..)та..казвайте ....................................уф че дълго стана :D

FeelMyPain
07-04-2008, 17:32
Какво е лактацид? :oops:
Звучи вкусно. 8)

mysterious93
07-04-2008, 17:36
вид мусака :D :D полицайче ти кво правиш тука в този раздел..за пръв път те скивам тука..ми интимен гел..какво да е... :)

FeelMyPain
07-04-2008, 17:37
Казаха ми, че съм бил станал много известен в "Секс" и сега реших да се прославя и в другите раздели. :-P

TinkyWinky
07-04-2008, 17:37
за гинекологичната течност лактацид е сигурно, че трябва да се разрежда и да не се ползва всеки ден... при повечето случаи тя се използва за лекуване на бяло течение, като една вечер разреждаш лактацид, а друга се киснеш ( 8-) )в смрадлика
но не съм сигурна за интимния сапун :neutral:

mysterious93
07-04-2008, 17:42
хих...май трябваше да си взема пак на нивеа :D ами разреждането..не ми се занимава с легенчета :D

TinkyWinky
07-04-2008, 17:53
ЛАКТАЦИД ИНТИМЕН ГЕЛ 200 мл.

ПОКАЗАНИЯ: Ежедневна хигиена по време или след менструация, след сексуален контакт, след спортуване, през пубертета, в летните горещини.

ежедневна... ми освен да сменяш единия ден с лактацид, а другия само с вода примерно...

mysterious93
07-04-2008, 18:01
ами да изглежда така ще направя :) ами какво да правя с разреждането?в смисъл не ми се занимава да пълня легенчета и т.н...то аз вече и не мога да се събера в легенчето :grin: :grin: четох че можело да сложа върху гъба но..някво по подробно обяснение? :D

TinkyWinky
07-04-2008, 18:05
ми както дойде, грабиш, мажеш... :lol: 8-)
нямаш ли голям леген

mysterious93
07-04-2008, 18:12
ми както дойде, грабиш, мажеш... :lol: 8-)
нямаш ли голям леген

:D ми ние в нас имаме само 3 легена и те...все едни малки :D тя сестра ми едвам се побира в тях дето е на 9 камоли аз...не ми се вярва :D ок ок..разреждането ще го опрая :D :) мерсииии :P

mysterious93
07-04-2008, 18:17
и за да не правя нова тема...неска гледах кола маска..пишеше на опаковката жанкар и малко по надоло кара или нещо такова..и имаше топла,студена и течна..каква е разликата между топлата и течната?и става и за интимните части нали :oops: искам да пробвам на интимните части първо сама преди да отида на козметик..да знам кво ме очаква :D пък и аз понякога не издържам мн мн на болка и да не стресна козметичката :D ам..и..забелязах че имам косъмчета по дупето..проблема е че съм бяла(особено там :D ) а косъмчетата са черни..да ги махам ли и тях с кола маска?и за д ане отварям трета тема :D майка ми взела кислородна вода само че 3 %..а нали трябвало да е 6%..дали 3% ще ми свърши работа?и как да нанеса..да го разнеса с памук(искам на ръцете да ги изсветля)и после да стоя на слънце???

TinkyWinky
07-04-2008, 18:23
успех с разреждането 8-)
а за колата маска... майка беше взела, но нещо не беше доволна, много лепнела и нищо не била хванала... ама все пак не съм сигурна дали правилно я е приготвила :-o
за интимните части най-добре при козметик, ако си я правиш сама няма да ти е удобно ще те боли още повече.. а и вероятно няма да обереш всичко ...

mysterious93
07-04-2008, 18:27
ахам..ами за кислородната вода :oops:

TinkyWinky
07-04-2008, 18:30
ахам..ами за кислородната вода :oops:

тука не мога да кажа вече, не съм си изрусявала космите с кислородна вода...

mysterious93
07-04-2008, 18:43
ами ок...ще чакам др мнения :)

mimsssssss
07-04-2008, 18:59
и за да не правя нова тема...неска гледах кола маска..пишеше на опаковката жанкар и малко по надоло кара или нещо такова..и имаше топла,студена и течна..каква е разликата между топлата и течната?и става и за интимните части нали :oops: искам да пробвам на интимните части първо сама преди да отида на козметик..да знам кво ме очаква :D пък и аз понякога не издържам мн мн на болка и да не стресна козметичката :D ам..и..забелязах че имам косъмчета по дупето..проблема е че съм бяла(особено там :D ) а косъмчетата са черни..да ги махам ли и тях с кола маска?и за д ане отварям трета тема :D майка ми взела кислородна вода само че 3 %..а нали трябвало да е 6%..дали 3% ще ми свърши работа?и как да нанеса..да го разнеса с памук(искам на ръцете да ги изсветля)и после да стоя на слънце???
само за исветляването мога да ти дам съвет-вземи си блондор 1 левче и ще те дърви поне 2месеца.с тая кислородна водна никва няма да я свършиш

mysterious93
07-04-2008, 19:41
относно лактацида..не съм обърнала внимание че на опаковката пише "гел-емулсия"и че в упътването си пише за латацид,лактацид гел-емулсия и за някви кърпички..и чак сега видях че гел-емулсия си ставало и за ежедневна употреба :D а това блондор си има упътване на него нали???защото за космите по ръцете мислих да ги махам но първо искам да ги изсветля да видя как ще е и ако сметна че не едобре ще махамс кола маската :D

mimsssssss
07-04-2008, 19:54
относно лактацида..не съм обърнала внимание че на опаковката пише "гел-емулсия"и че в упътването си пише за латацид,лактацид гел-емулсия и за някви кърпички..и чак сега видях че гел-емулсия си ставало и за ежедневна употреба :D а това блондор си има упътване на него нали???защото за космите по ръцете мислих да ги махам но първо искам да ги изсветля да видя как ще е и ако сметна че не едобре ще махамс кола маската :D
ако искаш исветляване вземи си блондор стои с него 10мин и готово.обаче ако мислиш да ги махаш -кола маска е варината на козметик 8лв най мн и на ръцете не боли 8)

mysterious93
07-04-2008, 19:56
е след тези 10 мин се изплаква нали :D и става ли да се нанесе с памук или то вътре си има нещо..ддз...четчица? :D

Sigrina
07-04-2008, 22:48
Мен на ръцете най-много ме боли с кола маска и на триъгълника.
Затова ръчичките само си ги изсветлявам.
А иначе за интимния гел, аз го ползвам от много време - всеки ден и съм много доволна :)
А и така мирише, че ми идва да го изям... :)

CuteBaby
07-05-2008, 10:51
Аз ползвам лактацид по-точно вече ми свърши и сега съм с друг...таа за лактацида-аз не го разреждах и си го ползвах всеки ден,оплаквания не съм имала :P ;)