PDA

View Full Version : Размери на различните презервативи(Sportex)



blackfate
07-04-2008, 17:40
Хм, ами малко предистория ... Търсих доста, и тук и в други форуми, и в нета ... и нищо...
Значи няма да обсъждаме кой е по добър ... а големината ...
В смисъл - Дюрекс ... имат 2 размера - тоя от 52мм широчина със 185(майче) дължина ... и дурия с 56мм ширина и 20 и нещо дължина ...
Обаче това са единствените презервативи, на които пише размер с цифри ...
На спортекс пише Size L ... и ми е интересно тоя Size L на колко сантиметра шинира + дължина съответства ... Защото мисля, да взема някви, за да имам и в мене, обаче не мисля да зимам същите, а нещо друго ... обаче незнам какво, по точно размер ... :lol: ... дори аз не схванах какво имах предвид, така че въпроса ми беше

Спортекса и тоя 'Size L' що годе на какви милиметри отговаря ...?????

Nadelina
07-04-2008, 18:07
A kato ti kajesh da ti dadat Durex bez da kazvash razmer predpolagam ti davat ot pyrvia razmer. Mislq, che Sportex-a sa tochno s takyv razmer.

TinkyWinky
07-04-2008, 18:26
ами за размерите на Durex... за почти всеки вид си има размерите... по-новите обаче ги няма....
http://www.durex.com/BG/productRange.asp?intProdCat=469&intMenuOpen=4

а за Sportex в сайта им няма размери, представа си нямам колко мм са :-o

nikemilov
07-04-2008, 18:27
Влез в сайта на съответните кондоми, има информация. :)

blackfate
07-04-2008, 18:30
Влез в сайта на съответните кондоми, има информация. :)

Ако имаше щях ли да пиша тука ...
Там беше 1то място където проверих, после теми тук, теми в други форуми ... гугъл ... и нищо :(

TinkyWinky
07-04-2008, 18:30
Влез в сайта на съответните кондоми, има информация. :)

аз в сайта на спортекс инфо не видях... само как са в опаковка :-o

nikemilov
07-04-2008, 18:47
Прави сте, проверих там.
Но пък логиката може да ви изведе до там, че презервативите са два вида: тези от 178мм дължина и 52мм ширина и тези от 205мм дължина и 56мм ширина. Имам впредвид, че според мен L трябва да са по-малките, а XL по-големите. Или нещо такова. 8)