PDA

View Full Version : Животът ми се преобърна с главата надолу...



6okolad4e
07-04-2008, 17:46
ami iskam prosto da spodelq... naposledak neznam kade se namiram izgubih edin ot nai-dobrite si priqteli predi 1 mesec a v4era i baba mi po4ina ... ve4e neznam kak da se darja kakvo da pravq kak da reagiram sedq tajno mi e reve mi se ama nemoga prosto nemoga neosaznavam slu4va6toto se 4uvstvam vinovna.. 4uvstvam se kato ujasen 4ovek .. neznam kakvo se slu4va s jivota mi :smt022 :-k

Whisper_to_me
07-04-2008, 18:43
В такива моменти думите не помагат особено много, да не кажа изобщо.. Просто бъди силна, трябва да продължиш напред заради себе си, заради тези, които са до теб и те обичат!

Rofl4e
07-04-2008, 19:36
Ми успокои се защо се чустваш виновнка ти нямаш вина за това което се случва по добре се успокои живота продалжава...

ElisaDay
07-04-2008, 19:40
Спокойно,миличка.Нормално е в такъв момент да се чувстваш така :( Мисля, че просто няма лек за такова положение

sladkъ_mackъ
07-04-2008, 22:03
Спокойно,миличка.Нормално е в такъв момент да се чувстваш така :( Мисля, че просто няма лек за такова положение времето само... :)

kPuCkA
07-05-2008, 09:20
Всеки умира...и твоя ред ще дойде някой ден и също ще има хора,които ще седят на твоя гроб и ще плачат за теб,всичко е един кръговрат...

07-05-2008, 09:37
не се чувствай виновна...това рано или късно се случва и никой нищо не можа да направи.И да се обвиняваш (което за мен е безмислено) ти няма как да промениш нещата...пък и те не се случват по твоя вина...
Успокой се малко...знам как се чувстваш :( ,но повярвай ми времето лекува всички....но това все пак не значи,че ще забравиш за тези хора....

всеки си има добри и лоши моменти-сега изживяваш лош момент,но не се притеснявай,ще отмине :) :-)

ss
07-05-2008, 10:16
Хм на всеки се е случвало...и на всеки ще се случи...

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 12:03
Отиди на някое наистина много красиво и хубаво място,успокой се,размишлявай какво да направиш и когато решиш ,оправи живота си :)

astralized
07-05-2008, 15:25
Всеки умира...и твоя ред ще дойде някой ден и също ще има хора,които ще седят на твоя гроб и ще плачат за теб,всичко е един кръговрат...

Много успокояващо, да-да...
Това трябва да се преживее просто. Ще мине време и ще утихне. Само трябва да е силно детето.

kPuCkA
07-05-2008, 16:26
Всеки умира...и твоя ред ще дойде някой ден и също ще има хора,които ще седят на твоя гроб и ще плачат за теб,всичко е един кръговрат...

Много успокояващо, да-да...
Това трябва да се преживее просто. Ще мине време и ще утихне. Само трябва да е силно детето.Не съм целяла да я успокоя...

Kisses_P
07-05-2008, 18:54
Моите съболезнования.Това е реалността и не можеш нищо да промениш за жалост.Преди година почина дядо ми,а все едно е вчера.И не ми е по-леко,макар след толкова време.Искаш или не,то се случва и не пита.Кураж и продължаваш напред.Поплачи си,лошо няма.Поне ще ти олекне малко.

white_chik
07-06-2008, 19:15
РАзбирам какво ти е.Ден след ден майка пи упира бавно пред очите ми,а аз не мога да направя нищо.Такъв е животът,чудя се кой измисля правилата?!