PDA

View Full Version : Дайте ми съвтче !



BiTcH*Fr0m*HelL
07-04-2008, 19:45
Харесвах най - добрия си приятел той също ме харесваше и тръгнахме и сега след 2 седмици разбрах че е било някво тъпо овлечение и че 100000000 пъти повече го предпочитам като приятел , но ме е страх да му кажа как стоят нещата , защото се притеснявам че вече няма да сме така близки !!!!!!!! Моля ви помегнете ми как да постъпя ?! :cry:

dantro
07-04-2008, 19:49
Щом не ти е приятно с него като .. гадже кажи му .. няма смисал да го турпиш апък приятелството вече ви е в историята сори :)

strangezone
07-04-2008, 19:50
Харесвах най - добрия си приятел той също ме харесваше и тръгнахме и сега след 2 седмици разбрах че е било някво тъпо овлечение и че 100000000 пъти повече го предпочитам като приятел , но ме е страх да му кажа как стоят нещата , защото се притеснявам че вече няма да сме така близки !!!!!!!! Моля ви помегнете ми как да постъпя ?! :cry:
Здраво си се прецакала то затова се мисли преди да се прави нещо...

BiTcH*Fr0m*HelL
07-04-2008, 19:56
Попринцип като тръгнахме бях луда по него ама сега :?

dantro
07-04-2008, 20:01
мм кофти .. особено за него .. и за теб губиш приятел все пак не бързаи да се разделяте помисли си първо :)

GabisiTa
07-04-2008, 20:03
По-добре поговори с него, може би и с него е така... :? , а и да не е трябва да му кажеш, иначе рискуваш повече да го нараниш... :?

ioancheto
07-04-2008, 20:07
По-добре поговори с него, може би и с него е така... :? , а и да не е трябва да му кажеш, иначе рискуваш повече да го нараниш... :?

;-)

mishenceto92
07-04-2008, 20:10
По-добре поговори с него, може би и с него е така... :? , а и да не е трябва да му кажеш, иначе рискуваш повече да го нараниш... :?

;-)

fuck_me_pls
07-04-2008, 20:21
Ем случва ми се нещо подобно,само дето нз дали той ме хар не сме тръгнали и не съм му казала..така и така няма да сте вече същите приятели..в това съм обедена..така,че кажи му истината,че го искат само като приятел и се надявай за него също да е така или ако не е поне да те разбере :)

jujit0
07-04-2008, 20:22
с мен бе6е същото...тези неща повярваи се оправят само с времето...бях мн притеснена защото мисех и аз така 4е няма нещата да са съ6тите...оба4е го оставих да се успокои известно време и нещата се оправиха...имаи му доверие... аиде мили4ка успех4ета ! :-)

anitTyYy
07-04-2008, 20:32
mm za jalost i az imah sashtia problem i qwno ne podhodih dobre... emi opitai se da mu kajesh.. kaji mu che za teb e wajno da ste si priateli kakto predi ...uspehi

Chess
07-04-2008, 20:42
Ако му кажеш как стоят нещата, ще се разделите и никога повече няма да бъдете същите приятели... Ако не му кажеш, в крайна сметка ти не го харесваш... ще си проличи (освен ако не е някакъв дебил) и пак стигаме до момента, където няма да бъдете същите приятели...

TasteOfSin
07-05-2008, 07:43
Ако му кажеш как стоят нещата, ще се разделите и никога повече няма да бъдете същите приятели... Ако не му кажеш, в крайна сметка ти не го харесваш... ще си проличи (освен ако не е някакъв дебил) и пак стигаме до момента, където няма да бъдете същите приятели...
+1 Пък и е по добре сега да разбере, че не изпитваш нищо повече от приятелски чувства,отколкото след това да узнае, че си го лъгала през цялото време.Но каквото и да направиш според мен никога няма да сте толкова близки колкото сте били преди.

ss
07-05-2008, 10:07
Луда съм по него...аа не съм...просто си дете,което незнае какво иска,но въпреки това продължава с глупостите си...Какво да кажа?-късай бързо и забрави за това приятел!Ако има малко самоуважение няма да иска да контактува с теб повече(а както казаха по горе ако е дебил...)