PDA

View Full Version : Целувката...моля даите ми съвет БЪРЗО !!!



jujit0
07-04-2008, 19:47
zna4i trqbva da mi pomognete...mn sum pritesnena :( ... :smt089 ..zna4i 6te bada kratka i mi trqbva suvet molq da mi pomognete spe6no !!! така, sled dva dni trqbva da se vidq s mom4eto koeto mai obi4am...sega toi mi e malko surdit za6tot 4aka6e dva meseca da mu dam otg. dali iska pak da sme zaedno za6toto predi tova bqhme no za malko..ob6to vzeto ni6to ne stana...i taka 4aka tolkova vreme i nakraq az mu kazah 4e ne moje pak da сме zaedno i edva li 6te se polu4i...be6e mu ujasno kofti i sega muninko se poskarahme i iska da se vidim sled dva dni da pogovorim za da obsudim ne6tata i da ne mi se surdi pove4e..i taka zna4i togava toi 6te iska da se celuvame...no tui kato az nemoga...i mi e mn kofti po skoro me e strah za6toto toi moje i se e celuval pone s 3/4 momi4eta do sega a az ne sum i ne moga...mn me e 6ube kfo 6te pravq molq za mn burz suvet!!! OMOLQVAM VI !!! :( :-# :cry: :-#

Spider4eto
07-04-2008, 19:52
офф като почнете с тия теми за тия пусти целувки, никой не се е родил научен, просто си затваряш очите пък да тава каквото трябва, момчето трябва да е супер тъпо и ограничено ако ти се подиграва че не можеш да се целуваш, за такива неща трябват опит

BiTcH*Fr0m*HelL
07-04-2008, 20:05
Ми аз преди 3 год с едно гадже бях и не можех да се целувам и той ма целува и аз нищо не правя и после тоз идиот каза на вс че не мога да са целувам ! Ама спокойно като си сигурна че това е твоя човек ...... :wink:

GabisiTa
07-04-2008, 20:07
Голям проблем имаш... :? Просто си затвори очите и го направи както го чувстваш...
Ние как да ти помогнем? Да дойдем да се целуваме заради теб ли? :?

zelenooko_kote
07-04-2008, 20:09
kaji na doctor tiin.ima6e edno momi4e sas sa6tiq problem i toi i dade link k1m nqkakva statiq.no vse pak po-dobre go napravi kakto go 4uvstva6 ti

cinderella_gugutka
07-04-2008, 20:12
според мен когато дойде момента не трябва да мислиш толкова-ама аз не съм се целувала,ама аз незн как,ама аз не мога-ами трябва да мислиш колко мн желаеш да го целунеш навсякъде,и ако искаш не запо4вай от устните,ами по бузата,врата и ... после по устните и то ще стане

w0sh
07-04-2008, 20:13
Не мжоеш да се целуваш?
защо? да не би да си тъпа?

fuck_me_pls
07-04-2008, 20:19
Недей да мислиш за тва как ше стане,а точно като дойде момента си затвори очите и го направи..ние с друго няма как да ти помогнем направи както ти доиде чувството..ние не можем да отидем и да се целуваме вместо теб.Колкото и да искам да ти кажа най-точния съвет..то просто няма такъв никой не се е родил научен ще свикнеш от втория път не се притеснявай!

anitTyYy
07-04-2008, 20:23
Просто си затваряш очите... а и щом той се целувал...опитваш се да правиш кфото и той :)

258
07-04-2008, 20:30
щи кажа само едно...УСПЕХ :-)

sunshineee
07-07-2008, 12:14
еми то попринцип момчето води в целувката ти се отпусни и сичко ще е ок :) по-добре му кажи че не можеш трябва да е супер зле ако ти се подиграва а вие щом вече сте били заедно не сте ли се целували

LadySunshine
07-07-2008, 12:41
кво пък значи не можеш? кво не можеш? да си отвориш устата? ибий си го тва притеснение от главата.. няма да те колят :D

soul1199
07-07-2008, 12:46
ae spoks si4ko 6e se naredi,kvo kat nemoi6,to staa barzo i da ne zeme6 my kaae6,4e nemoe6,si4ko 6e stane vnezapno,ne se trevoji,sqka6 toi ne se e celyval za prav pat,ne se pritesnqai :) 8)

xaxa
07-07-2008, 13:13
Ми аз преди 3 год с едно гадже бях и не можех да се целувам и той ма целува и аз нищо не правя и после тоз идиот каза на вс че не мога да са целувам ! Ама спокойно като си сигурна че това е твоя човек ...... :wink:
:razz:

mihaelaaa
07-07-2008, 13:29
нмого забавна тема :D :D

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 14:15
mii te syforumcite ti kazaha...az sy6to bqh hiper mega adski pritesnena prosto kato si pomisleh za tova me obzema6e panika....ama kato kazvam panika imam predvid PANIKA....taa edinstvenoto koeto moga da ti kaja e da se otpusne6 i da napravi6 tova koeto ti idva otvytre a i moje6 da sledva6 nego prosto ne se vprqgai....ako 6te ti e po komfortno mu kaji za da e potgotven...az vypreki 4e mu bqh kazala pak umrqh ot strah ..vse pak ako ne sep olu4i 1-viq pyt ot 2-riq ve4e.... 6te dobie6 opit uspehi

jujulinkaa
07-07-2008, 15:43
има ги такива дето се подиграват ,момчета имам предвид една от бившия ми клас неможеше да се целува и приятеля им който беше на 18 каза на цялото даскало как тя се опитала да му извади сливиците с език :) има ги всякакви изроди :D

:) щастливката (:
07-07-2008, 16:02
Просто се остави да се носи течението :-D ако ме разбираш :P

love_enrique
07-07-2008, 20:33
омгг,какво точно не можеш?Не мисли толкова точно какво правиш,ако не се получи той ще е точно толкова виновен колкото и ти така че няма как да каже ,че не можешда се целуваш,дори и мега тъп да е :razz:

AnIcHkAtA
07-07-2008, 20:42
Не мжоеш да се целуваш?
защо? да не би да си тъпа?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


По темата-"Just listen to your heart"...and it will tell you!!

Дано да го написах правино :D

h0t_lipS~anD_kisSes
07-07-2008, 21:26
Mmm az sa6to nne moga .. :D t.est nz kak .. :D ii kat trqa6e da se :-) s mom4eto koeto vse o6te obi4am ii .. toi mi kaza "ai dai edna celyvka de" a az my kazax 4e ne si e zaslyjil .. :D nz za6to, ama taka mi doide na ym .. prosto me be6e strax .. ii toi posle milioni pati se opitfa6e, ama az se darpax ii nakraq my sxvanax cakata .. igraex si s kosata my ... :D ama sq ko da napravq .. be6e me strax .. ne bqx gotova nai veroqtno .. znam li i az ko mi stana .. ii sq ponqkoga me e qd . za tfaa .. prosto se otpysni .. ai yspex! :-)

barbie_94
07-07-2008, 21:30
Ми аз преди 3 год с едно гадже бях и не можех да се целувам и той ма целува и аз нищо не правя и после тоз идиот каза на вс че не мога да са целувам ! Ама спокойно като си сигурна че това е твоя човек ...... :wink: И аз така .. само че преди 1 год :lol: И тоя идиот преди една седмица се целувахме и оня ми вика "Брей,много съм изпуснал" и аз направо му се изсмях в лицето :razz:

Madn3s5
07-08-2008, 11:08
Не мжоеш да се целуваш?
защо? да не би да си тъпа?

Те само умните могат да се целуват..иска се мноооооого акъл и ако е тъпа и е спукана работата :?

strahotna_777
07-08-2008, 12:24
mili4ka parvata celyvka vinagi se sly4va ot samosebe si... ako popadne6 na opitno mom4e s koeto da se celyva6 sama 6te useti6 kak vliza6 v ritama,no ako i toi ne e opiten prosto si zatvorete o4ite priblijete se pregarnete se i dokosnete ustnite si.. ot tam natatak vsi4ko 6te se sly4i estestveno :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P :-P

v3rSaNd37
07-08-2008, 15:44
слушай! колкот повече са притисняш толкоз поичи ня успийш! начи кат си доближите устните изчакай две секунди да го видиш кво прай и после повтаряй движенията му щот зависи с коя целувка ще целуне

Fagile
07-08-2008, 15:53
Ми аз преди 3 год с едно гадже бях и не можех да се целувам и той ма целува и аз нищо не правя и после тоз идиот каза на вс че не мога да са целувам ! Ама спокойно като си сигурна че това е твоя човек ...... :wink: И аз така .. само че преди 1 год :lol: И тоя идиот преди една седмица се целувахме и оня ми вика "Брей,много съм изпуснал" и аз направо му се изсмях в лицето :razz:

Е, колко си велика! Той те обиждал, ти си го целувала...

Still1ME1Still1HERE
07-08-2008, 16:22
Дееба наплашихте момичето...И заради глупаци като вас и на мен ми беше трудно :-x Танц на езиците,незаменимо удоволствие,бла,бла,бла...Бу лшитс.Нищо кой знае какво обезспокоително.Използваш най-простата техника-вкарваш въртиш и вадиш.С тая система всичко можеш да направиш-например боб;вкарваш боба в тенджерата разбъркваш(въртиш го) го и вадиш-вала имаме си вкусен боб.И да не се целуваш нищо няма да изпуснеш.

InnchetO
07-08-2008, 18:46
ох , край нали ще се мре :?


алооо момичее .. събуди се :) няма как да ти дадем правилен съвет .. просто си отваряш устата и следваш неговия език и точка . С какво можем да ти помогнем ? .. замисли се просто коллко глупав въпрос .. малко или много всеки има притеснения за първата целувка . Преживява се .. все идва момента в който трябва просто да го направиш :) Както казаха всички останали - Никой не се ражда научен :) а сети се сама какво трябва да направиш ако тръгне да ти се подиграва и т.н. ..

ludiq_m032
07-08-2008, 19:41
успокойсе ще се научиш винаги има първи път не е трудно остави тои да води

davkata
07-08-2008, 19:49
абе всяка седмица има такава тема защо не погледате за стари теми просто иначе се остави по течението 8)

Bellisima
07-08-2008, 19:59
Виж сега, и аз бях притеснена, и всъщност той ме целуна пръв... :smt008

Не очаквай прекалено много, ако се целунете с език, може да ти се стори малко гадничко.
Първо се погрижи за дъха си - Предварително си измий зъбите, купи си дъвка, ако имаш скоби, ги махни... Дъвчи дъвката до последно, когато усетиш, че ще те целуне, просто я глътни.

Целувката... Амиии, можеш просто да си допреш устните до неговите иии... нали си гледала филми - отваряш ги леко, затваряш. Понякога се появява един звук като цъкане, да не се притесниш. Можеш ЛЕКО да захапеш долната му устна... :---)

Не препоръчвам да си вкарваш езика в устата му, щото ако не го направиш правилно, няма да е очарован. Това идва с практика...

За да не чудиш какво да си правиш ръцете, играй си с косата му, обвий врата му...

Дано съм помогнала. Чао! :smt008

kuklichka_bg
07-08-2008, 20:38
Не препоръчвам да си вкарваш езика в устата му, щото ако не го направиш правилно, няма да е очарован. Това идва с практика...
xaxaxa em to tova kfa celuvka e togava tq nali to4no tui pita ole boje xaxaxaxaxaxa :grin: kak da se celuvame s ezik pita pak ti ti vikash ne si vkarvai ezika tolkzo po tapoto mnenie

Po temata ami nqma pravila ili ne6to da u4i6 tolkova be kat te e strah pomoli nqkoi da te nau4i za da ne se pritesqnvash :}}

Iviqna
07-08-2008, 20:53
ехх поредната тема :) никои не се е родил научен..просто затваряш очи и то ще доиде от само себе си :0

LU4KATA_M
07-09-2008, 09:53
Няма да мислиш че те е страх от провал при целуване.Отпускаш се и се водиш по ритъма и всичко си става от самосебе си.Няма да го мислиш и тва е.Колкото повече си го втъпляваш толкова по зле ще ставаи накрая ще се ядосваш на себе си защо така се е получило.Просто мислете позитивно

DELIRIOUS
07-09-2008, 12:48
офф мила, едва ли някой може да те научи как да се целуваш-всичко става с времето и опита...просто се отпусни...ще видиш, че ще се получи от само себе си :)

KING_OF_SOROW
07-09-2008, 13:46
:D :D няма човек които неможе да се целува просто се отпусни и то само ще си стане никои неможе да ти обясни ... просто деи се притеснява и сичко ще е ок 8)

OpAsNaTa
07-09-2008, 16:38
Spokoino,nqma mqsto za pritesnetie :) Vse pak nikoi ne e idealen,no ti ne si i opitvala :P Prosto si zatvori o4ite i to 6te si stene ot samo sebe si! :-)

darince
07-09-2008, 17:32
ех .. няма нищо страшно ... и аз в началото много го мислех .. дори незнаех кога ще се случи .. но в един момент вече не ти пука какво правиш .. правиш го импулсивно .. така че от толкова много мислене може нищо да не излезне .. просто се отпусни .. и ще видиш колко е готино ...

miShle
07-09-2008, 19:02
Абе момиче за какво се шашкаш..една целувка не е краят на света,това е някакво прятно изживяване - не трябва да се плашиш от това .. Погледни и тука,мисля,че ще ти е от полза http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=136922&highlight=%F6%E5%EB%F3%E2%EA%E0%F2%E0

ladyb1rd
07-09-2008, 19:19
това не е проблем.....боже и цяла тема пуснала...... :-o

Bellisima
07-09-2008, 19:32
Не препоръчвам да си вкарваш езика в устата му, щото ако не го направиш правилно, няма да е очарован. Това идва с практика...
xaxaxa em to tova kfa celuvka e togava tq nali to4no tui pita ole boje xaxaxaxaxaxa :grin: kak da se celuvame s ezik pita pak ti ti vikash ne si vkarvai ezika tolkzo po tapoto mnenie

Po temata ami nqma pravila ili ne6to da u4i6 tolkova be kat te e strah pomoli nqkoi da te nau4i za da ne se pritesqnvash :}}

Ето какво пита момичето: i taka zna4i togava toi 6te iska da se celuvame...no tui kato az nemoga...i mi e mn kofti po skoro me e strah za6toto toi moje i se e celuval pone s 3/4 momi4eta do sega a az ne sum i ne moga...mn me e 6ube kfo 6te pravq molq za mn burz suvet!!! OMOLQVAM VI !!! - Не виждам някъде да е писала с език... :)

Ако е за език, наистина няма правила, ама аз ти препоръчвам да не опитваш от първия път... :)

kuklichka_bg
07-09-2008, 19:48
това не е проблем.....боже и цяла тема пуснала...... :-o

ama za momicheto e problem taka 4e i ti si go imala moje bi

xvd
07-09-2008, 19:49
Не знам.
Оправяйте се, ама тихо, че ми се спи. :D

kuklichka_bg
07-09-2008, 19:49
Не препоръчвам да си вкарваш езика в устата му, щото ако не го направиш правилно, няма да е очарован. Това идва с практика...
xaxaxa em to tova kfa celuvka e togava tq nali to4no tui pita ole boje xaxaxaxaxaxa :grin: kak da se celuvame s ezik pita pak ti ti vikash ne si vkarvai ezika tolkzo po tapoto mnenie

Po temata ami nqma pravila ili ne6to da u4i6 tolkova be kat te e strah pomoli nqkoi da te nau4i za da ne se pritesqnvash :}}

Ето какво пита момичето: i taka zna4i togava toi 6te iska da se celuvame...no tui kato az nemoga...i mi e mn kofti po skoro me e strah za6toto toi moje i se e celuval pone s 3/4 momi4eta do sega a az ne sum i ne moga...mn me e 6ube kfo 6te pravq molq za mn burz suvet!!! OMOLQVAM VI !!! - Не виждам някъде да е писала с език... :)

Ако е за език, наистина няма правила, ама аз ти препоръчвам да не опитваш от първия път... :)

xahxahx sorry ama to trqbva da si malumen ako neznai6 kak da se celuvash bez ezik :}} xaxa

mArChEtYy
07-12-2008, 00:07
zna4i trqbva da mi pomognete...mn sum pritesnena :( ... :smt089 ..zna4i 6te bada kratka i mi trqbva suvet molq da mi pomognete spe6no !!! така, sled dva dni trqbva da se vidq s mom4eto koeto mai obi4am...sega toi mi e malko surdit za6tot 4aka6e dva meseca da mu dam otg. dali iska pak da sme zaedno za6toto predi tova bqhme no za malko..ob6to vzeto ni6to ne stana...i taka 4aka tolkova vreme i nakraq az mu kazah 4e ne moje pak da сме zaedno i edva li 6te se polu4i...be6e mu ujasno kofti i sega muninko se poskarahme i iska da se vidim sled dva dni da pogovorim za da obsudim ne6tata i da ne mi se surdi pove4e..i taka zna4i togava toi 6te iska da se celuvame...no tui kato az nemoga...i mi e mn kofti po skoro me e strah za6toto toi moje i se e celuval pone s 3/4 momi4eta do sega a az ne sum i ne moga...mn me e 6ube kfo 6te pravq molq za mn burz suvet!!! OMOLQVAM VI !!! :( :-# :cry: :-#


ттцТЦТцтЦтц Едно И сЪщо И пак ЕднО и съЩооооооооооо :-x :-x :x :x :-o :-o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

moon_flower
07-12-2008, 00:19
А целунахте ли се,кво станаа?Я разправи малко тука.

spiderka
07-12-2008, 00:22
Алоо,за целувката няма техники и тя не се учи :-o :-o :-o

Seducti0n
07-12-2008, 01:42
Душичка, май-май никак не си ориентирана какво искаш...
Ти ако от сега мислиш по 2 месеца дали с дадено момче искате да тръгнете, си представям как ще е занапред... :-D

Иначе обсъдете ситуацията и ако ти не искаш да го целуваш, не го прави, само защото той има желание. :)
Успех и не се притиснявай, както ти казаха-Никой не се е родил научен? :wink:

vikt0riQ
07-12-2008, 05:50
офф като почнете с тия теми за тия пусти целувки, никой не се е родил научен, просто си затваряш очите пък да тава каквото трябва, момчето трябва да е супер тъпо и ограничено ако ти се подиграва че не можеш да се целуваш, за такива неща трябват опит

jujit0
07-14-2008, 20:21
Душичка, май-май никак не си ориентирана какво искаш...
Ти ако от сега мислиш по 2 месеца дали с дадено момче искате да тръгнете, си представям как ще е занапред...


SPOX ! kat ne iska6 ne si predstavqi kak 6te e zanapred :wink: i za tvoe svedeniq nie si imahme pri4ina da mislim tolko vreme takam 4e aide kato neznae6 kak stoqt ne6tata mejdu dvama 4oveka moje6 da ne puska6 takiva komentari nali ?! :x :wink:

BOOK_FAN
07-14-2008, 20:27
Ако те харесва би трябвало да те разбере и да не обърне внимание,ако не можеш!Това е сякаш тест,за да видиш дали те харесва!

sasha_90
07-15-2008, 07:57
Като настъпи момента ще ти дойде от вътре.

music_soul
07-15-2008, 12:02
Ми аз преди 3 год с едно гадже бях и не можех да се целувам и той ма целува и аз нищо не правя и после тоз идиот каза на вс че не мога да са целувам ! Ама спокойно като си сигурна че това е твоя човек ...... :wink:

съъъщия проблем имах и аз :-x

firegirlll
07-15-2008, 12:35
нмого забавна тема :D :D
въпросът не е темата да е забавна, а да помогнем на момичето.. въпреки, че и аз незнам точно аккво да я посъветвам :? :-o

S_L_A_D_U_R_K_A
07-15-2008, 13:05
офф като почнете с тия теми за тия пусти целувки, никой не се е родил научен, просто си затваряш очите пък да тава каквото трябва, момчето трябва да е супер тъпо и ограничено ако ти се подиграва че не можеш да се целуваш, за такива неща трябват опит
+1 Нищо страшно няма, стига си се притеснявала за глупости, ако за това се притесняваш, представям си един ден за секс какво ще е, така че спокич! Другото което е, всеки път се повтаря едно и също нещо, преди да пуснеш тема виж дали няма подобна, относно тези целувки има над 20 теми

AnzaRe
07-15-2008, 14:25
Ем идва от вътре сякаш вулкана в теб избухва :D

play_life
07-15-2008, 16:19
Просто не се притеснявай..както казаха почти всички.. Идва си отвътре.. и наистина като дойде момента не се паникъосвай няма смисал ще видиш че не е толкова трудно Успех!! :) ии Вие стига сте я нападали вее просто иска съвет :-o :?

Zveezdichka
07-15-2008, 17:22
И доктор Тийн какво ще й каже? Да си върти езика обратно на часовниковата стрелка, като мелница? :lol:
Има само един подходящ момент, на едно място, с един човек.
Не може да не се получи перфектно, щом го обичаш. А и си мисля, че момичетата, които не могат да се целуват и се притесняват преди това са сладки. :oops:
Не, че съм пробвалА нито с момиче, нито с момче, но просто...
Всичко ще се нареди.

jean_7
07-16-2008, 13:59
И доктор Тийн какво ще й каже? Да си върти езика обратно на часовниковата стрелка, като мелница? :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

BaiToq
07-16-2008, 18:37
Щом ни OMOLQVA6...
Отпусни се ,това е по-силно от теб,
както се казваше в Опасни Връзки май :)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-16-2008, 19:09
Абе вие сте направо ужасни какво се подигравате на момичето все едно , че и вие не сте били в същата ситуация...пфуу

ExTaSy__BaBy <3
07-16-2008, 22:35
офф като се сетя че и аз бях така..като неможеш ще се научиш-помоли някоя приятелка да ти помогне :?