PDA

View Full Version : Ами сега ? - :cry:



patenceto_5533
07-04-2008, 20:01
Това не е поредната тема за нечие разбито сърце и не искам някой да ми казва какво да правя просто исках да споделя на някои ... Всичко започна преди 8 месеца когато баща ми почина в ръцете ми , после " най добрата" ми фр ме предаде , после всичко се преживяваше някак си , но после компанията ми ме намрази именно заради тази "най добра приятелка" започнаха да се отдръпват от мен , а накрая и любовта не ми върви тва ясно не ми пука особенно , но с времето и всичко това всички да са против мен за нещо за което не съм виновна ми тежеше , плача си тихо без никoй да знае , когато днес се скарах с момичето на което имам най голямо доверие , зашотото просто нямам време да отида с нея на дискотека , а след 2 дни заминавам с всички онези хора които ме мразят а вече и аз тях
:cry: Аз попринцип жертвам всичко за приятелите си и сега просто усещам как вътрешно умирам ако вече не съм и мъртва :cry: :cry: :cry: Падам си оптимист и съм силна всички са на това мнение но сега просто незнам какво целя къде отивам НИЩО незнам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

zelenooko_kote
07-04-2008, 20:06
Zagubata na ba6ta ti e naistina tejko ne6to i e moje bi edinstvenoto zaradi koeto si struva da pla4e6.A tvoite ,, priqteli" ako bqha istinski nqma6e d a te ostavqt zaradi mnenieto na nqkakvo momi4e,taka 4e prosto ne si struva da ti e gadno zaradi tqh.Otnosno priqtelkta det ne si oti6la s neq na diskoteka-po-t1pa pri4ina a s1rdene ne bqh 4uvala.Zabravi za vsi4ko staro i zapo4ni na 4isto.zapoznai se s novi hora i vs 6te se promeni :)

dantro
07-04-2008, 20:08
Незнам каде заминаваш с "всички онези хора" , но ако е на почивка море ,лагер нещо мисля че нещата ще се променят немисли че всички те мразят и помни че има поне 10 човека на които им пука за теб и които те обичат дори ти да не подозираш за това.Гледаи да извличаш колкото може повече позитивни моменти от живота защото не е много дълаг .. не зарязваи приятелите си и гледаи да си в добри отношения с тях защото без приятели ... за никаде не сме.Не искам да ти казвам какво да правиш просто споделям моето мнение и ти давам савет до колкото .. разбрах за ситуацията ти.

patenceto_5533
07-04-2008, 20:09
Да но това са хора на които държа на които съм помагала и които уважавам не мога просто така да ги забравя а аз по тая тема приятели в бой съм се хвърляла заради тях не мога без приятели а сега нямам нито един
:cry: :cry: :cry:

fuck_me_pls
07-04-2008, 20:31
Да но това са хора на които държа на които съм помагала и които уважавам не мога просто така да ги забравя а аз по тая тема приятели в бой съм се хвърляла заради тях не мога без приятели а сега нямам нито един
:cry: :cry: :cry:

Емм ето правила си всичко за тях...ти сигурно и в огъня си щяла да скочиш заради тях..добре ама айде всичко да си има мярка а?
И след всичко,което си направила за тях ето сега те как постъпват..Правила си всичко за тях и те просто са се възползвали.Не трябва да ти пука за такива хора не те заслужават запознай се с други хора и им еби майката на тея пиклюфци!!

patenceto_5533
07-04-2008, 20:35
Da no ostavam kato riba na suho bez jiv chovek do sebe si koito da mi napomni kolko neshta sa zabranenie no trqbva da gi napravq i kolko sum tupa ... Neznam no naistina nqkolko puti si misleh ami ako se samoubiq no ne moga prosto nqmam taq sila a te samo si se kefqt na tva che zaminavame na lager :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Chess
07-04-2008, 20:38
Ммммне... Не си мъртва, още. :)
Има още да страдаш...

Yahooooo
07-04-2008, 20:52
Mila avtorke, sigurna sym che ti e bilo mnogo tejko i trudno :/ No takyv e jivotyt-poniakoga ima i loshi momenti! Niama perfektni semeistva,niama istinski priateli.. ! Moeto semeistvo syshto izglejda perfektno no .. samo na pryv pogled. Gledai napred,usmihvai se, ne se otchaivai,a v nikakyv sluchai-predavai! Bydi silna i se prebori s problemite. Uspeh :)





Ммммне... Не си мъртва, още. :)
Има още да страдаш...

Ti trai che da ne zemesh ti da postradash :)

Chess
07-04-2008, 20:53
Mila avtorke, sigurna sym che ti e bilo mnogo tejko i trudno :/ No takyv e jivotyt-poniakoga ima i loshi momenti! Niama perfektni semeistva,niama istinski priateli.. ! Moeto semeistvo syshto izglejda perfektno no .. samo na pryv pogled. Gledai napred,usmihvai se, ne se otchaivai,a v nikakyv sluchai-predavai! Bydi silna i se prebori s problemite. Uspeh :)





Ммммне... Не си мъртва, още. :)
Има още да страдаш...

Ti trai che da ne zemesh ti da postradash :)


Come on god...Smite me with your mighty smitier...

MostHated
07-04-2008, 20:58
Ем... гадни събития в живота ти наистина..!
Няма какво друго да кажа освен че всичко ще се оправи, ти си силна, остани си такава.

patenceto_5533
07-04-2008, 21:11
Не е лесно да ставаш всеки ден и да знаеш че поредния тъп и смотан ден предстои но да гледаш с усмивка и да си казваш след всяко лошо нещо и това ще мине а то да се натрупва ... Отделиха се от мен само заради нея а не виждам на нея какво толкова и направих освен да и кажа че това да коментира смъртта на баща ми ми е неприятно и ме разстройва ... А дори сега преди няколко дни един "фр" от компанията ми ми каза че аз съм го убила такъв рев никога не бях ревала сигурно скоро и в лудницата щяха да ме заведат след тази смърт почти всичко застрашаващо нечии живот освен моя се втурвам да го спася и дори сега колкото и да са ми причинили ако стане нещо пак ще им помогна не мога да гледам как някои страда а много хора злоупотребяват с това и от това само аз си патя ... не знам :? вече не ги имам за фрс но не са ми и безразлични

Whyniser
07-04-2008, 21:15
Това не е поредната тема за нечие разбито сърце и не искам някой да ми казва какво да правя просто исках да споделя на някои ... Всичко започна преди 8 месеца когато баща ми почина в ръцете ми , после " най добрата" ми фр ме предаде , после всичко се преживяваше някак си , но после компанията ми ме намрази именно заради тази "най добра приятелка" започнаха да се отдръпват от мен , а накрая и любовта не ми върви тва ясно не ми пука особенно , но с времето и всичко това всички да са против мен за нещо за което не съм виновна ми тежеше , плача си тихо без никoй да знае , когато днес се скарах с момичето на което имам най голямо доверие , зашотото просто нямам време да отида с нея на дискотека , а след 2 дни заминавам с всички онези хора които ме мразят а вече и аз тях
:cry: Аз попринцип жертвам всичко за приятелите си и сега просто усещам как вътрешно умирам ако вече не съм и мъртва :cry: :cry: :cry: Падам си оптимист и съм силна всички са на това мнение но сега просто незнам какво целя къде отивам НИЩО незнам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Единственото,за което има смисъл да тъгуваш е баща ми.Позната ми е до болка твоя проблем.Не си мисли,че си единствена.А за приятелката-много тъпо оправдание.Намери си нова групичка.А и за Chess колкото и да е брутално човека е прав.Страданието не свършва тук.

cinderella_gugutka
07-04-2008, 21:19
на всеки се слу4ва някой гаден период в живота,но после идват и хубавите.споко :)

patenceto_5533
07-04-2008, 21:21
Не свършва но за тия няколко месеца минах съвсем сама през цялото това без дори майка ми да разбира никoй не знаеше какво се случва с мен и всеки очакваше много и сега на изпитите кат ги разрочаровах с тия 5 и 4 и на всеки съм виновна всеки ми вика и никoй не изслушва все едно аз съм длъжна не съм ама го правя щот поне съм човек а те и като такива не се показаха ... убила съм башата ми ... виновна ли съм че умря в ръцете ми за бога ... всеки път като се сетя и плача и никoй не знае защо за тях просто го приемам много на вътре айде те да го преживеят и тогава да ми говорят въпреки че и тогава аз ще съм до тях както те НИКОГА не бяха до мен :(

acleverboy
07-04-2008, 21:32
Да това наистина е доста неприятно.Но наистина след всеки труден период идат и хубави дни дано за теб те да дойдат възможно най-скоро.
Все пак това,което не ни убива ни прави по-силни.
А ако пак почувстваш,че повече не можеш да издържиш по-добре вземи някое успокоително-валериан например(тфа съвсем сериозно),защото нервите са единствените клетки,които не се възстановяват,а от разказа ти разбирам,че вече си загубила достатъчно

siiska
07-04-2008, 21:34
Мога да ти кажа само ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА всеки който ти е причинил нещо лошо ще му се върне, но помни, че добротата се връща двойно а по това което си писала разбирам, че ти си много добра но много страдаш. :( Повярваи ми ще дойде и твоето време да си щастлива защото след всяко лошо нещо идва хубавото.Само спокс всичко ще се нареди ще срещнеш човек който вярва в теб и те обича истински и вече никога няма да плачеш сигурна съм :-) :-) :-) :-)

Chess
07-04-2008, 21:37
Мога да ти кажа само ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА всеки който ти е причинил нещо лошо ще му се върне, но помни, че добротата се връща двойно а по това което си писала разбирам, че ти си много добра но много страдаш. :( Повярваи ми ще дойде и твоето време да си щастлива защото след всяко лошо нещо идва хубавото.Само спокс всичко ще се нареди ще срещнеш човек който вярва в теб и те обича истински и вече никога няма да плачеш сигурна съм :-) :-) :-) :-)


Дай ми една основателна причина да мисля,че всичко се връща...

Pliok0019
07-04-2008, 21:48
Понякога живота ни поднася поредица от изпитания. Всичко това е наистина трудно за преодоляване, но когато най-накрая всичко свърши ще бъдеш много по-силна. Характера се калява. Наистина съжалявам за всичко, което ти се е случило и прекрасно разбирам, че няма как да погледнеш на всичко това от добрата му страна, защото просто няма такава.

Успех за напред. И това ще мине.

Whyniser
07-04-2008, 22:00
Мога да ти кажа само ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА всеки който ти е причинил нещо лошо ще му се върне, но помни, че добротата се връща двойно а по това което си писала разбирам, че ти си много добра но много страдаш. :( Повярваи ми ще дойде и твоето време да си щастлива защото след всяко лошо нещо идва хубавото.Само спокс всичко ще се нареди ще срещнеш човек който вярва в теб и те обича истински и вече никога няма да плачеш сигурна съм :-) :-) :-) :-)


Дай ми една основателна причина да мисля,че всичко се връща...
Причина еми живота по принцип.Всеки човек си има своя апогей.Така че,само спокойно и не му мисли толкова много.

BrokenAngel
07-06-2008, 16:53
Спокойно,и аз съм минала през това и то неотдавна.Важното е да не се предаваш.Моя съвет е да си намериш нови приятели,знам,че сега някой ще каже то да не би да е толкова лесно и че това изобщо не е решение на проблемите й,но повярвай ми,минала съм през всичко това,като чета темата ти все едно чета моята история.Знай,че истински приятел може да е този,който най-малко подозираш.Когато на мен се случиха тези неща,бях излизала с едно момиче ( в смисъл на разходка в компания ) само веднъж-два пъти,но именно тя се оказа незаменима.Имах нужда от човек,който да ме разбере.Започнах да излизам с нейната компания,нейните приятели.Те се оказаха страхотни хора и всички много ми помогнаха.Спокойно,има доста хора,минали през такива периоди,знай,че нещата ще се оправят :)