PDA

View Full Version : Как да му покажа любовта си?



siiska
07-04-2008, 20:49
Така проблема ми е че ааадски много си падам о едно момче, но не мога да му го кажа. :( Дори незнам дали той ме харесва... :cry: Единствените знаци които ми е давал са, че ми направи татос (с химикалка) беше адски сладко от негова страна :-D хихих, дигна ме на ръце, дойде до нас, другоо еми преди не се е събирал в нашата компания а откакто ме видя в нея (понеже аз съм от скоро там) идва всеки ден сякаш за да ме види, изпращал ме е вечер до вкъщи и ме защитава. Мислите ли че ме харесва??? Той е на 17, а аз на 15 и за това си мисля че едва ли ще ми обърне внимание. :cry: :cry: Друг проблем е че най добрата ми приятелка също си пада по него и ме е страх че ако стане нещо между нас двамата на нея ще и е гадно. :( Говорила съм с нея по този въпрос и каза че няма да и е гадно а дори щe се радва, но аз не и вярвам все пак... Оххх незнам моля ви някой да ми помогне мислите ли че имам шанс с него??? И как може да се спечели сърцето на готин батко?????? :-) Благодаря предварително. :)

spensi
07-04-2008, 21:03
ПО прочетеното смятам че момчето те харесва и има симпатий към теб.това че и приятелката ти го харесва те поставя в доста сложно положение.Но запомни едно гаджета ще има много но истинските приятели за малко.за това по добре се орейнтирай към друго момче на 15 си няма да е само той
Успех

gurdolini
07-04-2008, 21:05
мацка, той те хресва, кажи му да си затвори очите и го целуни!

dantro
07-04-2008, 21:15
мацка, той те хресва, кажи му да си затвори очите и го целуни!

тва ще е голям кеф да .. :Д мм да харесва те особено щом те е испращал няколко пъти и те защитава .. добър савет ти дава яурдолини :) целуни го другия път като те испрати или му намекни че го харесваш .. кажи му направо ако трябва няма да загубиш

cinderella_gugutka
07-04-2008, 21:16
еми избери подходящ момент да му признаеш 4е го харесваш и няма как да разбереш дали те харесва ако не го питаш :)

siiska
07-04-2008, 21:19
Другото което забелязох е че пред мен винаги се опитва да се докаже как да кажа като МЪЖ смисъл прави се на шеф кара другите да му играят по правилата заяжда се с други момчета а тойй е мнооого силен а и адски забавен това начин да ми покаже че ме харесва ли е????

Chess
07-04-2008, 21:20
Защо не му кажеш ?

dantro
07-04-2008, 21:21
Другото което забелязох е че пред мен винаги се опитва да се докаже как да кажа като МЪЖ смисъл прави се на шеф кара другите да му играят по правилата заяжда се с други момчета а тойй е мнооого силен а и адски забавен това начин да ми покаже че ме харесва ли е????


чесно да ти кажа пича иска да те е*е .. Наи-вероятно

258
07-04-2008, 21:31
Определено те харесва :grin: Моя съвет е или да му кажеш или да го покажеш (гушни го,целуни го,намеквай му разни неща) А относно прителката ти-ако с моя фр харесваме едно момче,а то харесва нея,няма да имам нищо против да са заедно. :)

fuck_me_pls
07-05-2008, 08:52
Да бе батко 2 години по-голям от теб е напълно нормално..
Просто му го кажи,че си падаш по него и толковааа : )..а пък за приятелката ти..наистина може да и бъде все едно :) така,че действай няя да се притесняваш..а според тва коет пише те харесва :)

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 08:57
Кажи му,а на приятелката ти скоро ще й отмине

Spider4eto
07-05-2008, 09:04
Фърли му се като Нала на Симба

GameMaster
07-05-2008, 09:17
Da be sig si pada po teb.Nali znaesh....One kiss i voala :-D :grin: Gotovo.