PDA

View Full Version : когато някой ви харесва,а вие него НЕ



258
07-04-2008, 21:02
Напоследък зех да се замислям относно нещо.Така...въпросът ми е:Когато някое момче/момиче ви каже,че ви харесва,а вие сте убедени,че не искате да има нищо между вас,какво правите?Какво му/й казвате?

Защото когато отрежа някое момче,някои хора ми казват,че съм много гадна и обичам да разбивам сърца.А когато му кажа,че може би съвсем малко го харесвам,пък ми казват,защо съм му давала напразни надежди...е кфо да правя??? :?

При вас как е?

Chess
07-04-2008, 21:03
Доста полезно е да кажеш, че не го харесваш...

07-04-2008, 21:08
ми на мен ми се случи преди извесно време :1 му казах,че ша си помисла..та дано го захаресам (щот е много свясно момче) но не стана ...накрая му отказах ...няма смисал без да го харесвам.Сега съвалявам ама кат съм тъпа....

sladur4etyYy
07-04-2008, 21:09
най-изтъркания вариант: казваш, че предпочиташ да си останете просто приятели :D

dantro
07-04-2008, 21:10
Ми ... незнам на колко години си ти всъщност.Как така идват и ти казват харесвам те .. тва ми е малко нереално.Ако някои иска да разбереш че те харесва първо ще ти го намекне или ще го покаже по друг начин .. а щом идва и ти казва харесвам те значи или си на 12-16 год или просто показваш някакъв интерес към тези хора за да ти кажат харесвам те .. обикновенно хората първо канят на среща преди да кажат харесвам те но .. незнам в твоя случаи как е .. :razz: :razz:

gurdolini
07-04-2008, 21:10
муци, света е много гаден, според мен ако го харесваш - ОК, ако ли не по-добре не му давай надежди а го отрежи, знаеш ли колко съм ги рязала. няма как, по-добре да го отрежеш отколкото да го заблудиш

Chess
07-04-2008, 21:17
муци, света е много гаден, според мен ако го харесваш - ОК, ако ли не по-добре не му давай надежди а го отрежи, знаеш ли колко съм ги рязала. няма как, по-добре да го отрежеш отколкото да го заблудиш

Муци ?! :shock:

258
07-04-2008, 21:18
Ми ... незнам на колко години си ти всъщност.Как така идват и ти казват харесвам те .. тва ми е малко нереално.Ако някои иска да разбереш че те харесва първо ще ти го намекне или ще го покаже по друг начин .. а щом идва и ти казва харесвам те значи или си на 12-16 год или просто показваш някакъв интерес към тези хора за да ти кажат харесвам те .. обикновенно хората първо канят на среща преди да кажат харесвам те но .. незнам в твоя случаи как е .. :razz: :razz:

Ами някой ми го казват направо,друг ми го показват,и са толкоа тъпи,че не виждат,че не ме интересуват.Баси нахалните хора дет има.И ако реша директно да му кажа,че не го харесвам,ме изкарват кфа ли не...А ако се прая,че проявявам някакав интерес,предлага ми и после кат го отрежа,давала съм напразни надежди....

w0sh
07-04-2008, 21:18
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.

babity
07-04-2008, 21:19
Виж.. каквото имаш да казваш си го казвай направо! Писна ми от край време да си мислят, че след като участието ми в разговора се свежда до "да", "добре", "шанс", "ок" да не се усещат, че не са ми от най - най - любимата компания..

258
07-04-2008, 21:26
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.
Тфа ме зарадва :lol: На мен ми се иска да кажа ''Тъп си и си грозен''.Обаче като се поставя на тяхно място...гадно е.

Chess
07-04-2008, 21:27
]
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.
Тфа ме зарадва :lol: На мен ми се иска да кажа ''Тъп си и си грозен''.Обаче като се поставя на тяхно място...гадно е.


Ами, ако няма друг начин да го разкараш?

dantro
07-04-2008, 21:28
]
Ми ... незнам на колко години си ти всъщност.Как така идват и ти казват харесвам те .. тва ми е малко нереално.Ако някои иска да разбереш че те харесва първо ще ти го намекне или ще го покаже по друг начин .. а щом идва и ти казва харесвам те значи или си на 12-16 год или просто показваш някакъв интерес към тези хора за да ти кажат харесвам те .. обикновенно хората първо канят на среща преди да кажат харесвам те но .. незнам в твоя случаи как е .. :razz: :razz:

Ами някой ми го казват направо,друг ми го показват,и са толкоа тъпи,че не виждат,че не ме интересуват.Баси нахалните хора дет има.И ако реша директно да му кажа,че не го харесвам,ме изкарват кфа ли не...А ако се прая,че проявявам някакав интерес,предлага ми и после кат го отрежа,давала съм напразни надежди....


Време е да започнеш да се държиш малко по тежко .. смисал показваи им повече че не ти пука прави се на недостъпна или ги режи да не ти пука (рофл)

07-04-2008, 21:31
лолл [-o< тук скромността е на високо ниво...

ми ние дето не режем момче секи ден кфо да правим :-o

dantro
07-04-2008, 21:33
А аз които не режа момичета кво да правя не че ми трябват :D :D :D имам си ..

258
07-04-2008, 21:34
]
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.
Тфа ме зарадва :lol: На мен ми се иска да кажа ''Тъп си и си грозен''.Обаче като се поставя на тяхно място...гадно е.


Ами, ако няма друг начин да го разкараш?

Точно това е проблема :-o В момента има поне 5 момчета,които се надяват да стане нещо с мен и аз по всякакав начин се опитвам да им покажа,че не са на прав път и все пак гледам да не ги нараня,обаче не се пoлучава.Не се отказват...

Chess
07-04-2008, 21:36
]

]
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.
Тфа ме зарадва :lol: На мен ми се иска да кажа ''Тъп си и си грозен''.Обаче като се поставя на тяхно място...гадно е.


Ами, ако няма друг начин да го разкараш?

Точно това е проблема :-o В момента има поне 5 момчета,които се надяват да стане нещо с мен и аз по всякакав начин се опитвам да им покажа,че не са на прав път и все пак гледам да не ги нараня,обаче не се оплучава.Не се отказват...


Еми...щом няма друг вариант..."Тъп си и си грозен". :)

258
07-04-2008, 21:38
И после аз съм ''гадна и безчувствена'' :-#

dantro
07-04-2008, 21:38
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D

Chess
07-04-2008, 21:38
]И после аз съм ''гадна и безчувствена'' :-#


Глупости...

258
07-04-2008, 21:40
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Chess
07-04-2008, 21:41
]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 21:41
ми на мен ми се случи преди извесно време :1 му казах,че ша си помисла..та дано го захаресам (щот е много свясно момче) но не стана ...накрая му отказах ...няма смисал без да го харесвам.Сега съвалявам ама кат съм тъпа....Божее.. все едно чета моята история. И мен ме е яд, че си изгубих времето с тоя.. пфф.. Заблудено лапе съм била, нямам думи. :?
По темата: Ми разбивай си сърца, бе, кфо те бърка ?! Нито си длъжна да ходиш с някой, който не ти е приятен, нито да му любезничиш "Амиии..аазз..таковаа. Не ме разбирай погрешно, ти си много свесен....и мил...обачеее...". 8) Режи, за да не те режат тебе! Ако щат да ти казват, че разбиваш сърца и сякфи глупости.. Не че gi бърка тях, де. :-x :P

258
07-04-2008, 21:43
]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Chess
07-04-2008, 21:44
]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Кажи ми, че знаеш смисъла на думата "игнорирам".

258
07-04-2008, 21:44
[quote=`Impossible is nothing `®]По темата: Ми разбивай си сърца, бе, кфо те бърка ?! Нито си длъжна да ходиш с някой, който не ти е приятен, нито да му любезничиш "Амиии..аазз..таковаа. Не ме разбирай погрешно, ти си много свесен....и мил...обачеее...". 8) Режи, за да не те режат тебе! Ако щат да ти казват, че разбиваш сърца и сякфи глупости.. Не че gi бърка тях, де. :-x :P [/i][/b]

Ще опитам :)

babity
07-04-2008, 21:45
]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Еми давай с баналното: "скоро ме оставиха, много съм наранена, имам нужда от известно време сама"... не, че някога ми е вършило особена работа, ама поне можеш да пробваш...

258
07-04-2008, 21:46
]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Кажи ми, че знаеш смисъла на думата "игнорирам".

Ако искаш да ми я обясниш давай :lol:

258
07-04-2008, 21:47
]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Еми давай с баналното: "скоро ме оставиха, много съм наранена, имам нужда от известно време сама"... не, че някога ми е вършило особена работа, ама поне можеш да пробваш...

Пробвала съм.Казват ''Ще те чакам колкото трябва'' :lol:

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 21:51
]

]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Еми давай с баналното: "скоро ме оставиха, много съм наранена, имам нужда от известно време сама"... не, че някога ми е вършило особена работа, ама поне можеш да пробваш...

Пробвала съм.Казват ''Ще те чакам колкото трябва'' :lol:Оле, нали ?! :lol: Бахтии нахалните същества! :-P

Pliok0019
07-04-2008, 21:51
Напоследък обожатели много. Опитвам се да поддържам приятелски отношения с тях като им намеквам, че не ме привличат по по-различен начин.

sh3_1s_7h3_0n3
07-04-2008, 21:51
]
Реален случай.
Тя: Тебе си харесвам
Аз: сори, не ме привличаш физически
Мой приятел: тоест, Дебела си.
Тфа ме зарадва :lol: На мен ми се иска да кажа ''Тъп си и си грозен''.Обаче като се поставя на тяхно място...гадно е.


Ами, ако няма друг начин да го разкараш?

Винаги има друг начин. Ти така ли ги режеш?
Супер тъпо е да се изръсиш нещо от рода... '"Грозен/на си - не ставаш." 0.о
Най-малкото трябва да проявиш уважение и такт... освен вече, ако Той/Тя не са прекалено нахални, но дори и тогава може да не ги обиждаш така. :?

258
07-04-2008, 21:52
]

]

]
Ти се искара няква Хах както и да е не им обръщаи внимание :D :D само спри да летиш че може да се блъснеш в някои облак :D :D :D :D
На кой да не обръщам внимание?

Мисли... на тези, които те харесват... (игнорирай ги иска да каже човека)

Как като не ме оставят намира :?

Еми давай с баналното: "скоро ме оставиха, много съм наранена, имам нужда от известно време сама"... не, че някога ми е вършило особена работа, ама поне можеш да пробваш...

Пробвала съм.Казват ''Ще те чакам колкото трябва'' :lol:Оле, нали ?! :lol: Бахтии нахалните същества! :-P

мxм :lol:

07-04-2008, 21:53
давай го малко по-деликатно например-"имам много да уча и не мога да се занимавам с момчета" :lol:
ама ся лятната не стаа....

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 21:55
Кофти е така да мъчиш бедните същества.. "Ако искаш да ходиш с мен, купи си мерцедес!" :-)

07-04-2008, 21:56
Кофти е така да мъчиш бедните същества.. "Ако искаш да ходиш с мен, купи си мерцедес!" :-)

не всичко е пари.... ;)

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 21:57
Кофти е така да мъчиш бедните същества.. "Ако искаш да ходиш с мен, купи си мерцедес!" :-)

не всичко е пари.... ;) Of course :(

258
07-04-2008, 21:58
Оф...отчаях се вече :( Пробвала съм дори с 'Лезбийка съм''...не минава :(

dantro
07-04-2008, 21:59
ее тая лигла взе да ме дразни оправяи се кво ни занимаваш хубава си стига си се хвалила грррррррр :-x

258
07-04-2008, 22:00
ее тая лигла взе да ме дразни оправяи се кво ни занимаваш хубава си стига си се хвалила грррррррр :-x

Нито се хваля,нито се смятам за хубава...ае я ф*к няа ви занимавам повече...

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:01
Любимата ми темаа! :grin: Иначе не пробвай повече с това за лезбийките - може да ти тръгне кофти слава. :(

w0sh
07-04-2008, 22:01
]Оф...отчаях се вече :( Пробвала съм дори с 'Лезбийка съм''...не минава :(
Пробвала ли си с "мъж съм"

Spider4eto
07-04-2008, 22:01
]Оф...отчаях се вече :( Пробвала съм дори с 'Лезбийка съм''...не минава :(
Пробвала ли си с "мъж съм" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

258
07-04-2008, 22:02
]Оф...отчаях се вече :( Пробвала съм дори с 'Лезбийка съм''...не минава :(
Пробвала ли си с "мъж съм"
Мерси.За това не се бях сещала :lol:

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:05
]

]Оф...отчаях се вече :( Пробвала съм дори с 'Лезбийка съм''...не минава :(
Пробвала ли си с "мъж съм"
Мерси.За това не се бях сещала :lol: :lol: :lol: :lol: И азз! :grin: :grin:

lipsvashh_mi
07-04-2008, 22:06
]Напоследък зех да се замислям относно нещо.Така...въпросът ми е:Когато някое момче/момиче ви каже,че ви харесва,а вие сте убедени,че не искате да има нищо между вас,какво правите?Какво му/й казвате?

Защото когато отрежа някое момче,някои хора ми казват,че съм много гадна и обичам да разбивам сърца.А когато му кажа,че може би съвсем малко го харесвам,пък ми казват,защо съм му давала напразни надежди...е кфо да правя??? :?

При вас как е?
Когато не харесваш някой си прям с него и му го казваш директно,въпреки,че ще го заболи..По-добре да приеме фактите отколкото да се самозалъгва и после да страда повече

punkrock
07-04-2008, 22:07
Ем при мен винаги е така, после ми викат, че съм мъжемразка. Еми като не ми харесва никой ко да напрая ся ?

xaxa
07-04-2008, 22:09
лолл [-o< тук скромността е на високо ниво...

ми ние дето не режем момче секи ден кфо да правим :-o
hva6ta6 se v bliskata jamiq da reji6 6toto ima6 d1lgodneven opit s rqzaneto na mom4eta

258
07-04-2008, 22:12
Ем при мен винаги е така, после ми викат, че съм мъжемразка. Еми като не ми харесва никой ко да напрая ся ?
Точно...

babity
07-04-2008, 22:15
Класика:
[01:13:49] някой-си каза: neiska6 se vidim posledno taka li
[01:14:07] babity каза: нещо такова..

8) 8) 8)

remember_me
07-04-2008, 22:17
JuSt a kId [*_-] Пуснато на: Съб Юли 05, 2008 1:12 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

punkrock написа:
Ем при мен винаги е така, после ми викат, че съм мъжемразка. Еми като не ми харесва никой ко да напрая ся ?

Точно...

majemrazka razbiva4ka na sarca.ne mi pykalo za nikoi...pfff kato si pomislq 4e i az edno mom4e trqbva da odreja. 4ak sega razbrah 4e me 4akalo da skasam s biv6iq mi ve4e...nz.probvai s iztarkanoto ' namiram te za priqtel' az tova 6te kaja dano da se poly4i

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:18
Класика:
[01:13:49] някой-си каза: neiska6 se vidim posledno taka li
[01:14:07] babity каза: нещо такова..

8) 8) 8)Тфа пухкаво нещо в подписарката ти много ме кефи :-D .. Как се казва ?! :-)

w0sh
07-04-2008, 22:23
Класика:
[01:13:49] някой-си каза: neiska6 se vidim posledno taka li
[01:14:07] babity каза: нещо такова..

8) 8) 8)Тфа пухкаво нещо в подписарката ти много ме кефи :-D .. Как се казва ?! :-)

Куче.

babity
07-04-2008, 22:24
Класика:
[01:13:49] някой-си каза: neiska6 se vidim posledno taka li
[01:14:07] babity каза: нещо такова..

8) 8) 8)Тфа пухкаво нещо в подписарката ти много ме кефи :-D .. Как се казва ?! :-)

Куче.

Това не е просто куче!!! Нюфаундленд!!! :smt007 :smt007 :smt007

Spider4eto
07-04-2008, 22:26
^преди много исках такова ама като видях един екземпляр дето главата до пъпа ми стигаше се уплаших- ако легне да ми спи на леглото няма да има място за мене :D иначе са супер яки

babity
07-04-2008, 22:29
^преди много исках такова ама като видях един екземпляр дето главата до пъпа ми стигаше се уплаших- ако легне да ми спи на леглото няма да има място за мене :D иначе са супер яки

Един ден... само да реша да си продам сефтето ( :lol: ), или по някакъв друг начин ако ми изпаднат 1000 Евро задължително ще имам нюф!!!!

w0sh
07-04-2008, 22:30
Аз имах кокершпаньол ама умря. Оттогава не искам куче. много си го обичах.

Spider4eto
07-04-2008, 22:32
Аз до сега съм имала само едно морско свинче, Роско се казваше, винаги като ме чуеше почваше да издава яки звуци, само 4 месеца живя :cry:

Spider4eto
07-04-2008, 22:32
Един ден... само да реша да си продам сефтето ( :lol: ), или по някакъв друг начин ако ми изпаднат 1000 Евро задължително ще имам нюф!!!! ам то 1000 евро ли струва :shock:

babity
07-04-2008, 22:32
Аз иам японски хин, ама не ми стига. Откакто ми взеха Пумба... нищо не е същото! :cry: :cry: :cry: :cry:

babity
07-04-2008, 22:33
Един ден... само да реша да си продам сефтето ( :lol: ), или по някакъв друг начин ако ми изпаднат 1000 Евро задължително ще имам нюф!!!! ам то 1000 евро ли струва :shock:

толкова са домашните любимци, изложбените са бая нагоре!!!

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:34
Класика:
[01:13:49] някой-си каза: neiska6 se vidim posledno taka li
[01:14:07] babity каза: нещо такова..

8) 8) 8)Тфа пухкаво нещо в подписарката ти много ме кефи :-D .. Как се казва ?! :-)

Куче.

Това не е просто куче!!! Нюфаундленд!!! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Прекрасно! :-) Веднага ще напиша нещо в гуугъла.
Извинявам се за флууда. :lol:

malka_diva4ka
07-04-2008, 22:34
Skoro imah takav slu4ai.Zna4i mom4eto koeto me haresva mi napisa pismo i mi go dade.Az posle go pro4etoh i tam razbirase toi mi se obqsnqva6e v lubov.Az napisah 4e haresvam drugo mom4e i tka go otrqzah,a to vsa6nost nqma6e nikakvo mom4e.Az ne obi4am da laja,no be6e me jal da mu kaja 4e e grozen.Mnooo kofti 6te stane :roll: :roll:

Spider4eto
07-04-2008, 22:39
толкова са домашните любимци, изложбените са бая нагоре!!! лол, явно съм доста неинформирана

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:45
толкова са домашните любимци, изложбените са бая нагоре!!! лол, явно съм доста неинформирана По-добре да сложим тема в кофата, че съсипахме на момичето темата :(

258
07-04-2008, 22:47
толкова са домашните любимци, изложбените са бая нагоре!!! лол, явно съм доста неинформирана По-добре да сложим тема в кофата, че съсипахме на момичето темата :(

А няма проблем..Свикнала сам :lol: :lol: :lol:

Spider4eto
07-04-2008, 22:48
Е май си получи отговорите :-o

w0sh
07-04-2008, 22:48
В кофата е тъпо.
Там е само долнопробен некачествен спам за идиоти.

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 22:52
Аз пиша в кофата :lol: Смешна история, а 8-)

Spider4eto
07-04-2008, 22:55
писала съм в кофата, само много късно вечер когато е нямало хора другите раздели

- Fall Out Girl -
07-04-2008, 23:17
писала съм в кофата, само много късно вечер когато е нямало хора другите разделиКато сега :D .......

Spider4eto
07-04-2008, 23:19
дам горе долу, ама сега се се намира некой докато у 4 жив човек нема, освен в кофата

fuck_me_pls
07-05-2008, 08:11
Ми азз им казвам истината,че просто не ги харесвам.. : ) ; )

vamp
07-05-2008, 08:18
"Да си останем приятели",това го казват най-големите смотанячки :razz:
Като не харесвате някой,кажете му го,не го лъжете :-x

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 08:26
Когато някого го отрежат по какъвто и да е начин,винаги са нещастни и обвиняват човека,който го е скъсал,така че просто казваш ,че не споделяш чувствата му и тва е...

пЛюш!нкаАа~
07-05-2008, 08:33
Просто казвам,че няма да стане..това е достатъчно :-o

zaraaa
07-05-2008, 09:31
Kazvash istinata, tova koeto naistina izpitvash, nqma da mu kazvash:"Abe mani be, ne te xaresvam, zashtoto si debel ili pak zashtoto si s papki i t.n" Shte mu podnesesh tazi informaciq po po-delikaten nachin, pak i da ne te int kakvo kazvat xorata, che si"gadna kuchka, koqto obicha da varti nqkoi na prastta si" vsichko se svejda do tova ti da si shtastliva :wink: :)

FiRe_LaDy
07-05-2008, 09:41
Ами няма смисал да го лъжа ... казвам му още на момента,че не можа да се получи нищо.Не обичам да давам напразни надежди.

Samotno_Angel4e
07-05-2008, 10:16
Същата история се развива и при мен... :x То му казваш,че искаш да сме само приятели,че нямаш никви по големи чувства от тези приятелските,ама то чува ли те някой. :x Много се дразня...То правиш намеци и кво ли не...Не се и за мисля човека... :o И продължава да упорства "Аре да излезем!" или пък "Кога си свободна?"...Наистина е мн тръдно да се отървеш от такива момчета... :x

м!sS wendy
07-05-2008, 10:32
Казвам че нещо се е объркал.. и че няма да стане и че само се заблуждава че ме харесва и некви такива. Да не ти пука бе. Просто не им обръщай внимание.

sodomicdream
07-05-2008, 10:42
Казвам си, че няма да се получи. Измислям някаква тъпа лъжа - де че харизвам друг, де, че скоро съм приключила връзка и не искам да имам такива отношения с някого...
И в повечето случаи си оставаме много близки приятелчета =)

Puky
07-05-2008, 10:53
най-изтъркания вариант: казваш, че предпочиташ да си останете просто приятели :D

+1 :D Аз например се измъквам така . Ако момчето не ми харесва и няма начин да ми хареса ..само на здрасти сме :? А пък ако е красиво и добро нализабавно момче ама не ми харесва ,защото харесвам някой друг поцхваме да си пишем често да си споделяме .. и а виж ти може да ми стане гадже ;););) :D

Slunchy
07-05-2008, 12:02
Доста неприятно е да знаеш,че някой има симпатии или чувства към теб,а не можеш да отвърнеш.....На всеки се е случвало поне 1 път.....По-добре е да му покажеш,че не искаш нищо,вместо да му даваш надежди.Отбягвай го,дръж се по-хладно....Помага ако не искаш да водиш разговор за това какво може или не може да се получи между вас.

babity
07-05-2008, 12:04
Дообре бе, майна. Какво става, пудяулитйе! Осем дни подред отговарям с: да, добре... някакави такива откъслечни фрази, изцепва ми, че се колебаел между две религии и аз казвам "хубуу". Неможе ли да зацепи, че не ме интересува и е време да спре да ми звъни?!?!?! :-o

Slunchy
07-05-2008, 12:11
май момчето е сляпо :razz: щом не вижда очевидното :D

qst
07-05-2008, 12:12
naistina ima mn nahalni xora.obiknoveno gledam po takti4no da im kaja,4e ni6to nqma da stane.Vednaj oba4e edin be6e tolkova nahalen,4e direktno mu kazah da se razkara :D