PDA

View Full Version : ;d



confused_baby
07-04-2008, 21:58
глупости

т.7
krem4et0

w0sh
07-04-2008, 22:02
С риск да съм тривиален.
Предразположи го.

babity
07-04-2008, 22:03
Е ти пък... утешавай се с жестовете му! Аз предпочитам жестове и намеци вместо директно "Обичам те"...

sh3_1s_7h3_0n3
07-04-2008, 22:04
Каквото щеш прави - само не си го проси! Винаги ми се е струвално много грозно някой да пита: "Обичаш ли ме?" или "Защо никога не си ми казвал/а, че ме обичаш?"...

Whyniser
07-04-2008, 22:04
здравейте
ходя с гаджето ми от 2 месеца и малко ии имам нещо като проблем
начи той не изразява чувствата си ... смис аз знам че ме харесва много , обаче например нито веднъж не ми е казвал че ме обича
знам че е тъпо да се казва това нещо под път и над път и че хората го обезценяват като го казват на 1вия срещнат след 1на среща
но мисля че случая при мен е малко по различен защото отношенията ни са доста по-задълбочени и по-отдавна ... не знам кофти ми е ...
дайте съвети или пък кажете ако ви се е случвало подобно нещо.
Просто момчето е притеснително.Или не може да изрази чувставата си.Накарай го да си излее душата.Просто една вечер стани слушател като си излива душата и му влез в положението.

punkrock
07-04-2008, 22:05
Оф, това да ти е проблема... :?

Spider4eto
07-04-2008, 22:05
По-добре да го чувства и да не го казва, отколкот да го казва и да не го чувства 8)

ELFIQ
07-04-2008, 22:06
По-добре да го чувства и да не го казва, отколкот да го казва и да не го чувства 8)
+1 :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-04-2008, 22:08
По-добре да го чувства и да не го казва, отколкот да го казва и да не го чувства 8)

А не е ли по-добре да го чувства и да го казва, отколкото да го чувства и да не го казва? ^^ :)

Абе, друго си е, като ти прошепнат тия 2 думички... Едно е да си го знаеш, че Той те обича, друго си е и като ти го каже. :)
за доказване не говорим... то е ясно.

Spider4eto
07-04-2008, 22:15
^ е да така си е най-добре, ама ако е притеснителен...като се престраши ще ти го каже

dantro
07-04-2008, 22:16
здравейте
ходя с гаджето ми от 2 месеца и малко ии имам нещо като проблем
начи той не изразява чувствата си ... смис аз знам че ме харесва много , обаче например нито веднъж не ми е казвал че ме обича
знам че е тъпо да се казва това нещо под път и над път и че хората го обезценяват като го казват на 1вия срещнат след 1на среща
но мисля че случая при мен е малко по различен защото отношенията ни са доста по-задълбочени и по-отдавна ... не знам кофти ми е ...
дайте съвети или пък кажете ако ви се е случвало подобно нещо.


Нищо тъпо няма да кажеш " обичам те "правете секс .. ако не помогне .. говори с него :Д питаи го защо така .. ако и тва не помогне си намери друг .. мое мнение :)

remember_me
07-04-2008, 22:34
yf i az sam imala takava vrazka :( ebasi my...saglsasqvam se s edno mnenie nedei da si go prosovi6! tva e tapo i drazne6to. az my go pokazvah na moq 4e go obi4am ama toi pak ni6to. pogovori s nego ili my kaji 4e ima6 ne6to vajno da my kaje6 a to e 4e go obi4a6 tagava ve4e se nadqvam da se poly4i :)

cinderella_gugutka
07-04-2008, 22:37
еми при мен е обратното-казва 4е ме оби4а но съвсем друго показва с действията си :( според мен е по добре да не го казва а да го показва

sunshineee
07-07-2008, 12:00
абе обичам те въобще не се казва лесно а и вие ходите от малко време а и е по хубаво ако ти го доказва ;-) :)

love_enrique
07-07-2008, 20:08
Абе хора ,не придавате ли прекалено голямо значение на тва Обичам те?Не се казвало лесно,ходели :shock: само :shock: от 2 месеца и тн. и тн. Казвала съм го много пъти на хора които не обичам,а просто харесвам и кво?Обичам те не означава Ще се омъжиш ли за мен по дяволите :?

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 23:54
Може просто все ощи да не те обича?Замисляла ли си се,че ти си се привързала по-бързо отколкото той?

angel_love_
07-08-2008, 00:04
МмМ И моят не ми е казвал...но всеки си решава,ако не е готов добре ще го разбера не го насилвай момчето ще го каже тогава,когато е готово :)

Alice Cullen
07-08-2008, 02:29
ne go pritiskai, qvno ne smqta za nujno... no puk i az mislq che si e drugo kato ti go kaje....
no pak kazvam ne go pritiskai ot lichen opit znam, bivshiq si mi go kazvashe, no opredeleno predpochitashe da go izrazi po drug nachin i tova me drazneshe, nqkraq( shtoto imam bad temper :( )qvno go po pritisnah i.... do mesec sled karanicite deto posledvaha vs svurshi :(
no sum suglasna i che se umalovajava kato go kazvat postoqnno i zapochva da stava "tupo" i drazneshto.... :? nadqvam se razbirash che i az ne se razbiram kakvo kazah... :razz:

stop_looking_at_me
07-08-2008, 03:30
А ти казвала ли си му че го обичаш? Ама не "обичкам те," "бичкам те" и всякакви др лиготий от този тип, ами така... сериозно

Ако не си... ето ти решение. Може да го изпитва и да иска да ти каже че те обича, но да го е страх че ти не го обичаш обратно, защото не си го казвала.

Ако си му го казвала... може още да не знае че те обича... да не кажа направо че не те обича. Дай му още време и не го притискай. Два месеца е много малко :)

Успех :-)

spensi
07-08-2008, 07:52
той когато бъде готов ще ти го каже споко.Аз като тръгнах момичето ми каза че ме обича чак в 7 месец това че не ти го казва,незначи че не те обича