PDA

View Full Version : Как да накарам приятелката ми да спи с мен?



Vip-Maneken
07-04-2008, 22:17
Здравейте хорица нов съм в форума и може да има такава тема но искам да ви питам вас като по запознати с житейските проблеми :D Значи ходя от 3 месеца с едно моми4е ходил и съм и миналата година с нея но скъсахме и ся почнахме наново да ходим :) искам да правя секс с нея но нз как да я накарам като я целувам усещам как настръхва цялата помогнете ми кфо да и кажа за да спя с нея много искам.... :lol: :lol:

love_shu
07-04-2008, 22:21
Иди се гръмни!!! :-x :-x :-x Ако тя иска секс .. ще ти каже.. да няма сливи в устата.. к'во е това"как да я НАКАРАМ".. ми не я караш бе пич.. тя като е готова ще ти каже.. :o

dantro
07-04-2008, 22:23
Здравейте хорица нов съм в форума и може да има такава тема но искам да ви питам вас като по запознати с житейските проблеми :D Значи ходя от 3 месеца с едно моми4е ходил и съм и миналата година с нея но скъсахме и ся почнахме наново да ходим :) искам да правя секс с нея но нз как да я накарам като я целувам усещам как настръхва цялата помогнете ми кфо да и кажа за да спя с нея много искам.... :lol: :lol:

как кво да и кажеш говори с нея открито .. отидете на почивка море а у заведи я увас .. тва е

usmivka
07-04-2008, 22:26
абе вие в ред ли сте ? Как да я накараш и к`во да и кажеш? Тва е нещо от сорта на "Ъм, може ли да те цулуна?" ....

Действай! Ако не иска, или не и е приятно предполагам, че ще се дръпне или ще ти покаже по някакъв начин. Няма как да я "накараш", малко са момичетата, които като ги питаш искат ли ще ти кажат да ...

Дела трябват, не думи ! :) Успех.

manichka_14
07-04-2008, 22:27
Здравейте хорица нов съм в форума и може да има такава тема но искам да ви питам вас като по запознати с житейските проблеми :D Значи ходя от 3 месеца с едно моми4е ходил и съм и миналата година с нея но скъсахме и ся почнахме наново да ходим :) искам да правя секс с нея но нз как да я накарам като я целувам усещам как настръхва цялата помогнете ми кфо да и кажа за да спя с нея много искам.... :lol: :lol: Пробвай с : "Искаш ли да го правим ? " :lol: :lol: :lol:

sladkъ_mackъ
07-04-2008, 22:28
ем как абен ли си ве :-D кайш й напрао-"ялЪ тукЪ да тЪ ебЪ ма кифлО" ии е тфоя :grin: :grin: :grin: :D :-D :-D

manichka_14
07-04-2008, 22:28
апак ако откаже варжи я за леглото :D :D :D

gurdolini
07-04-2008, 22:28
жените сме нежни създания, трябва да ни предразположите за да направим секс с вас - мъжете. направи и романтична вечеря с лек еротичен намек ( например десерт от банан със сметана във формата няа фалос), притъмнена светлина ... просто трябва да я предразположиш ... успех!

sladkъ_mackъ
07-04-2008, 22:30
апак ако откаже варжи я за леглото :D :D :D +1 баш така :razz:

dantro
07-04-2008, 22:32
жените сме нежни създания, трябва да ни предразположите за да направим секс с вас - мъжете. направи и романтична вечеря с лек еротичен намек ( например десерт от банан със сметана във формата няа фалос), притъмнена светлина ... просто трябва да я предразположиш ... успех!

пича е на възраст от 12 до 16 години мислиш ли че има възможност да и прави вечеря или нещо подобно .. даи по добре я покани увас да гледате филм уж като доиде и кажи "няма филм, ама имам много кондоми" :Д хахахаха няма каде да ходи :razz: :razz: :razz: :razz:

ELFIQ
07-04-2008, 22:32
Иди се гръмни!!! :-x :-x :-x Ако тя иска секс .. ще ти каже.. да няма сливи в устата.. к'во е това"как да я НАКАРАМ".. ми не я караш бе пич.. тя като е готова ще ти каже.. :o
+1000 :-x

ioancheto
07-04-2008, 22:33
ем как абен ли си ве :-D кайш й напрао-"ялЪ тукЪ да тЪ ебЪ ма кифлО" ии е тфоя :grin: :grin: :grin: :D :-D :-D

:D :D :D :D хахаххаха Луда сииии хаха

Spider4eto
07-04-2008, 22:37
С един пистолет до главата

aciko
07-04-2008, 22:38
Иди се гръмни!!! :-x :-x :-x Ако тя иска секс .. ще ти каже.. да няма сливи в устата.. к'во е това"как да я НАКАРАМ".. ми не я караш бе пич.. тя като е готова ще ти каже.. :o
Тааа па таа,ти луда ли си ма! (ако си момиче)
Тя може никога да не стане готова или да не повдигне въпрос за секс,може да я е срам,момчето на сухо ли да седи?
Пич отиваш при нея казваш и да дойде у вас да гледате нещо филмче,тя ако и се ебе ще дойде,ако не чакай още един месец и почни да я изпотявяш всеки ден обилно за секс,ако не иска значи не е еблива и няма да те огрее скоро.
Кажи на колко години сте!

Xtuning
07-04-2008, 22:44
Пистолет - тфоята глава - умираш ..... следиш ли ми мисълта ?

Spider4eto
07-04-2008, 22:47
Тааа па таа,ти луда ли си ма! (ако си момиче)
Тя може никога да не стане готова или да не повдигне въпрос за секс,може да я е срам,момчето на сухо ли да седи?
Пич отиваш при нея казваш и да дойде у вас да гледате нещо филмче,тя ако и се ебе ще дойде,ако не чакай още един месец и почни да я изпотявяш всеки ден обилно за секс,ако не иска значи не е еблива и няма да те огрее скоро.
Кажи на колко години сте! Аве колко пъти съм ходила да гледам филмче в моя пък не сме се шибали, принципно отвори деликатно темата, защото нея наистина може да я е срам

aciko
07-04-2008, 22:51
Е вия може да не се шибате,ама аз му казвам да я примами да иде у тях,пък вече като иде,ще нагласи нещатата,ако знае какво да прави,разбира се 8-)

InSoMn1aC
07-04-2008, 22:51
Пистолет - тфоята глава - умираш ..... следиш ли ми мисълта ?
:!:

love_shu
07-04-2008, 22:57
Иди се гръмни!!! :-x :-x :-x Ако тя иска секс .. ще ти каже.. да няма сливи в устата.. к'во е това"как да я НАКАРАМ".. ми не я караш бе пич.. тя като е готова ще ти каже.. :o
Тааа па таа,ти луда ли си ма! (ако си момиче)
Тя може никога да не стане готова или да не повдигне въпрос за секс,може да я е срам,момчето на сухо ли да седи?
Пич отиваш при нея казваш и да дойде у вас да гледате нещо филмче,тя ако и се ебе ще дойде,ако не чакай още един месец и почни да я изпотявяш всеки ден обилно за секс,ако не иска значи не е еблива и няма да те огрее скоро.
Кажи на колко години сте!

1во - Не съм ти "таа" или "онаа" и най-малко имаш право да ми говориш на "МА" :x
2ро - Ми да! На сухо ще седи! НЯма да умре без секс... пфф..
Пък момиченцето колкото и да е срамежливо.. ако й се иска - ЩЕ СИ ПОИСКА!!!

aciko
07-04-2008, 23:03
1-во Това е форум и ще си говоря както искам
2-ро Ти може и да не умреш без секс,ама никой не е длъжен да седи на сухо,при положение,че тя вече е ходила с него,сега 3 месеца пак ходят,няма вечно връзката им да е една скучна изпълнена само с целувки трябва да има и удоволствие,пък ти си стой на сухо и си ръгай вибратори!

love_shu
07-04-2008, 23:08
1-во Това е форум и ще си говоря както искам
2-ро Ти може и да не умреш без секс,ама никой не е длъжен да седи на сухо,при положение,че тя вече е ходила с него,сега 3 месеца пак ходят,няма вечно връзката им да е една скучна изпълнена само с целувки трябва да има и удоволствие,пък ти си стой на сухо и си ръгай вибратори!

1во - Личи ти колко ти е културата.. (ако е такава каквато я показваш тук..)
2ро - Ми да, не е длъжен да стои на сухо, но ако иска да е с въпросното момиче - ми ще чака...

А и ти не бери грижа аз на сухо ли стоя или не .. ако ми потрябва има какво да си "ръгам" .. ОМГ - Селяния ис евриуеър..

Айде.. лека вечер от мен.. :)

Spider4eto
07-04-2008, 23:09
^ бтв как е Джо :razz: :razz: :razz:

dantro
07-04-2008, 23:10
абе доиде ли увас 50 процента от работата е свършена

DYNAMIC
07-04-2008, 23:11
Чудя се на твоята приятелка,как е успяла да устои на такъв Vip - Maneken :lol: :lol: :razz: като теб

love_shu
07-04-2008, 23:13
^ бтв как е Джо :razz: :razz: :razz:

Хахахахаха... :lol: :lol: :lol: Олеее.. той известен стана.. :D
Утре отивам на базата.. да ги видя косматковците как са :grin: Вечерта, като се прибера ще докладвам как е на всички фенове във форума :D :D

Айде.. както казах по-нагоре.. лека вечер от мен.. за утре ще ми трябва много пауър.. :-)

aciko
07-04-2008, 23:13
1-во Тя моята култура си е на ниво,ти гледай твоята
2-ро Когато ме видиш на живо тогава ще ми приказваш дали съм селянин или не,не се знае и ти каква краварка си ама айде.

Spider4eto
07-04-2008, 23:14
Джо вечно ще бъде в мечтите на съфорумките 8-) :razz:

dantro
07-04-2008, 23:15
1-во Тя моята култура си е на ниво,ти гледай твоята
2-ро Когато ме видиш на живо тогава ще ми приказваш дали съм селянин или не,не се знае и ти каква краварка си ама айде.
е тоя пък кво се впрягаш наживо да не си някав лош

aciko
07-04-2008, 23:17
Лош ли бре хаха,не съм някой тъп гангстер 8-)
Много добро момче съм даже!

love_shu
07-04-2008, 23:17
1-во Тя моята култура си е на ниво,ти гледай твоята
2-ро Когато ме видиш на живо тогава ще ми приказваш дали съм селянин или не,не се знае и ти каква краварка си ама айде.

1во - Щом казваш, че е на ниво - ок.. не споря, просто от изказването ти не ми остана много добро впечатление.. (което предполагам не те грее много.. невърмайнд)
2ро - Не съм целяла да те засегна, просто ме издразни .. карай да върви..
бтв конярка съм - страх ме е от крави! 8-)

Аривидерчи!

Spider4eto
07-04-2008, 23:18
Лош ли бре хаха,не съм някой тъп гангстер 8-)
Много добро момче съм даже! разочарова ме :cry:

aciko
07-04-2008, 23:19
Е ти какво очакваше? 8-)

Шу,очаквай едно теле от мен 8-)

Spider4eto
07-04-2008, 23:21
тайна 8-)

partychild
07-05-2008, 01:23
nemojesh...get over it :?

samonervi
07-05-2008, 03:43
На 11 ли си ?

vodka_f
07-05-2008, 03:59
еха голяма романтика блика в младото поколение сега :D

love_shu
07-05-2008, 05:49
Е ти какво очакваше? 8-)

Шу,очаквай едно теле от мен 8-)

Ама страх ме е бе! :D Теб майтап ти се струва.. тука искаш да ме наплашиш... и после разправяш, че не си лош :-k :cry:

toddi222
07-05-2008, 06:53
жените сме нежни създания, трябва да ни предразположите за да направим секс с вас - мъжете. направи и романтична вечеря с лек еротичен намек ( например десерт от банан със сметана във формата няа фалос), притъмнена светлина ... просто трябва да я предразположиш ... успех!

пича е на възраст от 12 до 16 години мислиш ли че има възможност да и прави вечеря или нещо подобно .. даи по добре я покани увас да гледате филм уж като доиде и кажи "няма филм, ама имам много кондоми" :Д хахахаха няма каде да ходи :razz: :razz: :razz: :razz:
+1000 :lol: :lol: :grin: :grin: :D :D :D

marilyn
07-05-2008, 09:15
[quote=love_shu]Иди се гръмни!!! :-x :-x :-x Ако тя иска секс .. ще ти каже.. да няма сливи в устата.. к'во е това"как да я НАКАРАМ".. ми не я караш бе пич.. тя като е готова ще ти каже.. :o


И аз подкрепям..

SK0RP10N
07-05-2008, 09:31
Намекни и някак си

dirty_stinkin
07-05-2008, 10:49
Яяя не насилвай момичето, когато то е готово тогава ... :-x

love_shu
07-05-2008, 19:03
Сори са оф топик-а , ама понеже ме питаха, та..
За всички фенки на Джо - каза, че мн ви обича сичките и ви праща специални поздрави... бтв той е супер хяхя загладил е косъмаа :D
Хях..

Fr0sTyYy
07-05-2008, 20:20
АХХАА .. тука в нас имам някви лекций .. на някъв не ги знам кви са .. ако щи помогнат да ти ги пратя.. :lol: :lol: :lol: брат ми ми каза че действали пък не знам .. skype: frosty849 .. :D

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 22:07
Питай я "Слънце ,как да те НАКАРАМ да се навиеш да те изчукам?Колко искаш?" :lol: Мисля,че си зле(не се обиждай),пробвай се,ако не исак-не иска и толкова 8)

aciko
07-05-2008, 22:11
Е ти какво очакваше? 8-)

Шу,очаквай едно теле от мен 8-)

Ама страх ме е бе! :D Теб майтап ти се струва.. тука искаш да ме наплашиш... и после разправяш, че не си лош :-k :cry:
Ми не съм лош,разбира се.
Аз ти го давам от малко,безобидно,за да можеш да му свикнеш и да си преодолееш страха.
Пък ако искаш ела да те вода на врачка 8-)

love_shu
07-05-2008, 22:31
Е ти какво очакваше? 8-)

Шу,очаквай едно теле от мен 8-)

Ама страх ме е бе! :D Теб майтап ти се струва.. тука искаш да ме наплашиш... и после разправяш, че не си лош :-k :cry:
Ми не съм лош,разбира се.
Аз ти го давам от малко,безобидно,за да можеш да му свикнеш и да си преодолееш страха.
Пък ако искаш ела да те вода на врачка 8-)

ЕеЕеее колко си загрижен за мен!!! :oops: Направо ме трогна.. :)

NH3
07-05-2008, 22:46
купи си трактор и емигрирай на запад