PDA

View Full Version : Проблем с ходенето по малка нужда



t1n4e7o
07-04-2008, 23:54
От вчера когато ходя до тоалетната по малка нужда, не мога да се изпишкам до край. защото започва една болка или незнам точно как да го опиша.. нещо ми става на клитора ли незнам... В смисъл чувството е нещо между болка и възбуда.. Гадничко е... :( и за няколко секунди и после ми олеква и си се доизхождам.... А след като си легнах незнам какво ми стана. но през 1 минута ми се ходеше по малка нужда и така няколко пъти и пак се получаваше същото нещо... днес също ходих доста пъти и пак го чувствам това... А когато например не отида до тоалетна за 1-2 часа и след това през 5 минути ми се ходи и изкарвам по съвсем мъничко пак с същото това гадно чувство... :( Казах на майка ми и тя каза, че и на нея и се е случвало.. Молбата ми е ако има някой на когото се е случвало подобно нешо, да ми каже как го предотврати и дали е ходил на лекар... дали е наложително и аз да отида....

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Spider4eto
07-04-2008, 23:58
случвало ми се е, ам за 2 3 дни и си се оправи, не съм ходила на лекар, спомням си че беше като малка

6emet4e
07-04-2008, 23:58
ми на мен не ми се е случвало,но си мисля че може да е признак на някаква инфекция... може би да отидеш на лекар :?

t1n4e7o
07-05-2008, 00:01
случвало ми се е, ам за 2 3 дни и си се оправи, не съм ходила на лекар, спомням си че беше като малка

На мен за втори път ми се случва. Първия беше преди няколко месеца... Дали е нормално това... :( :( :( :?: :?:


Но мисля утре да отида да си взема едно напрвление за гинеколог дето ще е работа.. Вместо да си мисля от какво може да е... Хем и на профилактичен преглед да мина че от зимата не съм... :)

samonervi
07-05-2008, 02:54
Веднага трябва да отидеш на лекар.На мен ми се е случвало и като отидох и ме прегледаха ми казаха,че имам инфекция на пикочните пътища.За намаляване на болката можеш да си правиш промивки със смрадлика,лайка или мечо грозде.А антобиотик мисля ,че Доксициклин ми бяха предписали ,но задължително трябва лекар да те види ,че може и нещо друго да е

teen-age-R
07-05-2008, 04:24
a drugiq variant e da te boli 6toto gadjeto te e praskalo po qko :smt001 :-s

Slun4evko
07-05-2008, 07:20
Пий много вода,за да ходиш по-често до тоалетна и да ти мине.

LiPs_of_an_AnGeL
07-05-2008, 07:37
Хей,аз май в момента страдам от същото това ГАДНО чувство с единствена разлика от теб - че го усещам след изпишкването.Слънчевко казва да пием много вода.

sufle1
07-05-2008, 07:57
az imah su6tiq problem :( :( nastinala si ili ima6 problem s bubrecite :-o otidi na lekar 6ti izpi6e hap4eta i 6te se izpi6kva6 po lesno :-)

o0ps
07-05-2008, 09:05
Това съм го учила по Биология. Едното беше пиелонефрит, а другото гломерулонефрит. Симптомите бяха често чувство за нужда от уриниране, но когато отидеш количеството е съвсем малко, болки и парене при уриниране, оцветяване на урината и другите не ги помня, но най-вече че е много лесно да се хване, така че като нищо да е такова. Естествено нищо не твърдя... Но все пак щом те боли е логично че не е нормално и че трябва да отидеш на лекар. :)

vesitu_
07-06-2008, 19:13
мисля че е цистит ..

Tutmanik
07-06-2008, 19:42
Като бях малка имах същия проблем,ужасно пареше и болеше.Оказа се,че е възпаление и сиг една година ме мазаха с някфи мазила.....Но ми мина.Според мен трябва да отидеш на лекар.

KariZma
07-06-2008, 20:10
Това е защото непиеш достатъчно вода!

пий ВОДААААА

t1n4e7o
07-06-2008, 20:10
Хей,аз май в момента страдам от същото това ГАДНО чувство с единствена разлика от теб - че го усещам след изпишкването.Слънчевко казва да пием много вода.

Бях на лекар и ми изписа Biseptol на 12 ч по 2 хапчета и да пия чаи от царевична коса, защото прочиствал всичко... и още като изпих първите 2 хапчета и го отряза като с нож.. Сега всичко си е нормално... Каза, че се е получило от басеина на които ходих.. Щото ту в водата на студено ту на топло.. Каза че е било ЦИСТИТ

sladkъ_mackъ
07-06-2008, 21:23
Мен мн често ми става така.. :( постоянно имам чувството,че ми се пишка,а като ида до тоалетна и не мога да се изхода.. бе гадно е,но не е чак за лекар..За такова нещо не бих отишла,хода само ако е въпрос на живот и смърт :-D :-D :-D :D

qg0dkata
07-07-2008, 11:04
Преди и на мен ми ставаше така когато бях на лагер на едни басейни..както каза ти наистина е от басейните, оправи ми се скоро пак ми се случи това чувство, но то изчезва..незнам..Засега не е стигало много надалеч, но да чукаме на дърво.. Успех..дано се оправиш :)

kalpazanka
07-12-2008, 13:40
мисля че е цистит ..
Подкрепям!

Anetta Dimova
09-01-2018, 09:36
И при мен е след като се изпишкам. Само че днес видях и кръв и се уплаших много дано това да е от менструацията.

Anetta Dimova
09-01-2018, 09:43
А може ли да питам каква беше процедурата при прегледа. Защото и аз имам същия проблем и много ме е страх да не е нещо сериозно. Плюс това не съм влизала в никакви басейни или някаква замърсена среда. А днес към 11:30 като се изпишках падна и малко кръв...и се чудя дали е от цикъла или от това нещо при теб имаше ли кръв защото симптомите сравнени с твоите бяха абсолютно същите