PDA

View Full Version : От вчера ме боли ниско долу корема...



LiPs_of_an_AnGeL
07-05-2008, 05:44
Здравейте!Знам,че не сте лекари,но все пак ако някой е имал подобен проблем може да ми помогне...а той е следния.От вчера ме боли ниско долу корема,пишка ми се а като отида почти нищо.И кръста ме стягаше.Тази сутрин вече нищо не ме болеше,но като отидох в тоалетната...нали изпишквам се и след това ме боли.И имаше една капка кръв.Днес е 19 ден от цикъла ми,по принцип ми идва на 28,25,29....Възможно ли е да ми дойде на 19 и нормално ли е.А за болките майка ми каза че може би съм настинала,но вие как мислите?
Благодаря предварително :-D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

angel4etooo91
07-05-2008, 06:09
Ами възможно е да има някакъв проблем ... може нещо да си истинала ,но както казваш не сме лекари и неможем да ти дадем диагноза ,защо не отидеш на лекар...така ще се отървеш от всякакви притеснения ? :)

Slun4evko
07-05-2008, 07:18
Олеле,звучи ми като цистит! А това е много гадно и опасно. Сигурно не можеш да идеш на лекар днес,но ако имаш телефон или джиесем,обади се на личния. Щом има кръв а не е цикъл,лоша е работата. Аз съм го имала същото,веднага почнах антибиотик и се оправих до няколко дни.

Slun4evko
07-05-2008, 07:26
Та,забравих да обясня.Цистит е възпалителен процес на долните пикочни пътища. Изразява се в болки в пикочния мехур,парене при пишкане,дори и пишкане на кръв. Опасно е,ако не се лекува. Виж,антибиотик не искам да ти препоръчвам,но Ципрофлоксацин 2 пъти дневно пих аз за същото. Лошото е,че антибиотика е силен,затова питай първо някой лекар. Друг метод,за да подпомогнеш преминаването на възпалението е да пиеш Цистон/това е билков медикамент,споко,полезен е,стимулира работата на пикочните пътища/ и да пиеш МНОГО вода-по половин литър на 30мин-пълниш едно малко шише вода и до половин час да си го изпила. Целта е да пишкаш често,за да не се възпали уретрата от разните микроорганизми и т.н.

LiPs_of_an_AnGeL
07-05-2008, 07:35
Mерси, Слънчевко.Преди като четох тук,доста момичета бяха споменавали за цистит и се замислих сега.Но аз НЕ пишкам кръв.Тая една капчица беше от влагалището ми , не от уретрата.И като пишкам не ми пари.По време на самото пишкане всичко си е ок,а като се изпишкам има едно гадно чувство такова...то не е и точно болка ама е страшно неприятно.Сега,като разясних по-добре,имаш ли идея какво може да е ?

LiPs_of_an_AnGeL
07-05-2008, 12:40
Моля ви изкажете още мнения ...

dantro
07-05-2008, 12:49
бременна си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D