PDA

View Full Version : Модата да си слаб



Baby92
07-05-2008, 06:32
Искам да разбера какво мислите по тази тема...Кое предпочитате - да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички или предпочитате дори да сте леко закръглени?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

o0ps
07-05-2008, 06:41
Ми предпочитам да съм кльощава анорексичка. Еб*ти изказването. Май ти пролича ти от кой тип си... :-D

angel4etooo91
07-05-2008, 06:49
e чак пак кльощава анорексичка???Неможе ли да имаш хубава фигура без да приличаш на мумия?

Kassu
07-05-2008, 07:09
Не, че е модерно, но просто е грозно да ти стърчат сланините.
Аз съм леко закръглен (къде леко, къде повече О_О), но нямам нищо против оО!

Kisses_P
07-05-2008, 07:18
Е явно съм към кльощавите анорексички...

Nen0RmalniK
07-05-2008, 07:22
nito mnogo slaba no ne i zakraglena !

tova e perfektnoto tqlo za momi4e

http://www.webwombat.com.au/motoring/images/pirelli-06-1.JPG

a za mom4e moje i da e leko zakraglen no ne i slab.. za mom4e da e slab e super grozno

zloto
07-05-2008, 07:26
http://www.artrussia.ru/pic_r/r147_400.jpg
http://godsbay.ru/antique/images/antiq14.jpg
:-D

TasteOfSin
07-05-2008, 07:30
Златната среда.Нито кльощава нито пълничка.Просто едно нормално хубаво тяло-да си имам от всичко
:P

nejnaDROGA
07-05-2008, 07:31
Аз пък съм за това посредата!!!Много са ми грозни кльощавите момичета...Някви без дупе,без гарди,когато са по бански можеш да им преброиш ребрата...УЖАС!!!Грозни са ми и пълните момичета...С 2 декара задник и 2 декара корем...с изскочили "любовни дръжки" над впитите дънки (с които се чувстват по-слаби...),със стрии образувани точно от тези дънки и отпусната кожа...Харесвам момичета със спортни тела (почти като моето :oops: ) Стегнати,с добре оформени коремни мускули (не да й се броят плочките де...) и бразилско дупе (е може малко по-малко) :) Но естествено за да имате такива тела не трябва само да пускате теми "как да отслабна с ... кг за ... време",а трябва да спортувате редовно!!!И естествено да се храните правилно :P

mysterious93
07-05-2008, 07:35
Аз пък съм за това посредата!!!Много са ми грозни кльощавите момичета...Някви без дупе,без гарди,когато са по бански можеш да им преброиш ребрата...УЖАС!!!Грозни са ми и пълните момичета...С 2 декара задник и 2 декара корем...с изскочили "любовни дръжки" над впитите дънки (с които се чувстват по-слаби...),със стрии образувани точно от тези дънки и отпусната кожа...Харесвам момичета със спортни тела (почти като моето :oops: ) Стегнати,с добре оформени коремни мускули (не да й се броят плочките де...) и бразилско дупе (е може малко по-малко) :) Но естествено за да имате такива тела не трябва само да пускате теми "как да отслабна с ... кг за ... време",а трябва да спортувате редовно!!!И естествено да се храните правилно :P

+1 в средата винаги си е било най - добре :D

o0ps
07-05-2008, 07:36
Абе стига сте се обяснявали... Много ясно че всеки предпочита златната среда. Момичето ви пита кое от двете предпочитате, а не да почвате сега идеалите си да изреждате... 8)

nejnaDROGA
07-05-2008, 07:39
Абе стига сте се обяснявали... Много ясно че всеки предпочита златната среда. Момичето ви пита кое от двете предпочитате, а не да почвате сега идеалите си да изреждате... 8)
Ами като не предпочитаме нито едно от двете?!Да оставим темата без мнения ли?!Все пак едва ли някой предпочита някое от 2-те :? А и отговорите ни също са по темата!!!
Пример:В моя обяснявам какво мразя в 2-та варианта дадени от авторката,което се смята за отговор (макар да не е в прав текст...)

LadyCarameL
07-05-2008, 07:45
Аз харесвам тела тип "приятно закръглени" в смисъл нито много слаби,нито
много дебели :)

o0ps
07-05-2008, 07:45
Абе стига сте се обяснявали... Много ясно че всеки предпочита златната среда. Момичето ви пита кое от двете предпочитате, а не да почвате сега идеалите си да изреждате... 8)
Ами като не предпочитаме нито едно от двете?!Да оставим темата без мнения ли?!Все пак едва ли някой предпочита някое от 2-те :? А и отговорите ни също са по темата!!!
Пример:В моя обяснявам какво мразя в 2-та варианта дадени от авторката,което се смята за отговор (макар да не е в прав текст...)
Да де, ама то е логично че всички предпочитат златната среда. Много ясно че никой не иска нито да му висят сланините, нито да му се виждат ребрата, ама такава е темата ... кое от двете предпочитаме ... логично е че едното ще го предпочиташ пред другото. Аз предпочитам да съм кльощава, отколкото да ми се тресат сланините и паласките ... :?

mhmhmhmhm
07-05-2008, 07:47
Е явно съм към кльощавите анорексички...
мхм
и си го предпочитам :D

borovinkaa
07-05-2008, 08:12
Пита се кое от двете бихте предпочели, и няма смисъл от романи, как златната среда е идеална - това всички го знаем.Аз съм определено зад леко закръглените.
http://img484.imageshack.us/img484/83/kn01bighs6.jpg
http://i113.photobucket.com/albums/n221/soulgroove2/riounit.jpg

Кое предпочитате?? :?

MixXx
07-05-2008, 08:15
хаха според авторката има само 2 страни-леко дебеличка или супер кльощава...хора всякакви :?

o0ps
07-05-2008, 08:16
Ееее стига де. Това че тя се изрази "анорексично кльощави" не значи че има впредвид болни от анорексия... :?

MixXx
07-05-2008, 08:18
сравнение,все тая,разбира се скелет с кожа :( :( :(

Gothique♫
07-05-2008, 08:24
По-добре анорексично кльощави,отколото няква дето се е намъкнала в дрехи които са 4 размера по-малки и е ужасна гледка напрао може да ти се напука зеницата :shock:

borovinkaa
07-05-2008, 08:36
По-добре анорексично кльощави,отколото няква дето се е намъкнала в дрехи които са 4 размера по-малки и е ужасна гледка напрао може да ти се напука зеницата :shock:
А от една анорексичка няма ли да ти се напука зеницата??Всички имат супер изкривени представи за красота, заради тъпата мода.Анорексичките и кльощавите момичета са болни и психически и физически и никой не го проумява.Недоумявам какво красиво може да се намери в скелет с кожа - в тях няма нищо женствено.Докато в едно приятно закръглено момиче има много красота и никой не казва, че въпросното момиче ще носи 4 размера по-малки дрехи :lol:.Именно заради тези изкривени представи, всяка година умират хиляди момичета стараещи се да се вмъкнат в определените рамки за "красота" и "мода".

Gothique♫
07-05-2008, 08:41
По-добре анорексично кльощави,отколото няква дето се е намъкнала в дрехи които са 4 размера по-малки и е ужасна гледка напрао може да ти се напука зеницата :shock:
А от една анорексичка няма ли да ти се напука зеницата??Всички имат супер изкривени представи за красота, заради тъпата мода.Анорексичките и кльощавите момичета са болни и психически и физически и никой не го проумява.Недоумявам какво красиво може да се намери в скелет с кожа - в тях няма нищо женствено.Докато в едно приятно закръглено момиче има много красота и никой не казва, че въпросното момиче ще носи 4 размера по-малки дрехи :lol:.Именно заради тези изкривени представи, всяка година умират хиляди момичета стараещи се да се вмъкнат в определените рамки за "красота" и "мода".Да но поне в моя райион в който аз живея всичките дебели са така никви опити да станат нормални а се мъкнат с такива дрехи което е както казах грозна гледка.

Pedigree
07-05-2008, 08:44
Авторката намеси личното си мнение, пхах.

Аз... аз съм от нормалните. Не съм прекалено слаба, не съм и пълна.

borovinkaa
07-05-2008, 08:46
По-добре анорексично кльощави,отколото няква дето се е намъкнала в дрехи които са 4 размера по-малки и е ужасна гледка напрао може да ти се напука зеницата :shock:
А от една анорексичка няма ли да ти се напука зеницата??Всички имат супер изкривени представи за красота, заради тъпата мода.Анорексичките и кльощавите момичета са болни и психически и физически и никой не го проумява.Недоумявам какво красиво може да се намери в скелет с кожа - в тях няма нищо женствено.Докато в едно приятно закръглено момиче има много красота и никой не казва, че въпросното момиче ще носи 4 размера по-малки дрехи :lol:.Именно заради тези изкривени представи, всяка година умират хиляди момичета стараещи се да се вмъкнат в определените рамки за "красота" и "мода".Да но поне в моя райион в който аз живея всичките дебели са така никви опити да станат нормални а се мъкнат с такива дрехи което е както казах грозна гледка.
Това, че хората, които познаваш са такива далеч не значи, че всички са като тях.Аз знам хора, които са доста закръглени, но знаят какво им отива и изглеждат по-добре, даже и от момичета с нормално телосложение.

Tazadar
07-05-2008, 08:57
Искам физиката ма Мистър Пропър :grin:

portokalka
07-05-2008, 09:17
Естествено, че леко закръглена ще избера...Няколко килограма може да се свалят, но анорексията е трудна за лекуване

DuLcEtO
07-05-2008, 09:33
ем аз съм висока 1,65 и съм 40 килограма доста съм слаба, но не съм анорексичка ,а си харесвам фигурата по -добре слаба от колкото"леко закръглена" :x

ElisaDay
07-05-2008, 09:54
Такава каквато съм си ;)

paola_Rey
07-05-2008, 11:12
аз също сам на мнение че е по добре да си слаб отколкото закръглен,аз сам 167 и тежа 46 кг и много си се харесвам 8)

LadyCarameL
07-05-2008, 11:16
аз също сам на мнение че е по добре да си слаб отколкото закръглен,аз сам 167 и тежа 46 кг и много си се харесвам 8)
То всеки предпочита да е слаб отколкото пълен,но ние говорим за анорексично слабо тяло и леко закръглено ;)

EarthShaker
07-05-2008, 11:42
лекичко закръглени- обожавам, дебели-НЕ

Baby92
07-05-2008, 12:38
По-добре анорексично кльощави,отколото няква дето се е намъкнала в дрехи които са 4 размера по-малки и е ужасна гледка напрао може да ти се напука зеницата :shock:
А от една анорексичка няма ли да ти се напука зеницата??Всички имат супер изкривени представи за красота, заради тъпата мода.Анорексичките и кльощавите момичета са болни и психически и физически и никой не го проумява.Недоумявам какво красиво може да се намери в скелет с кожа - в тях няма нищо женствено.Докато в едно приятно закръглено момиче има много красота и никой не казва, че въпросното момиче ще носи 4 размера по-малки дрехи :lol:.Именно заради тези изкривени представи, всяка година умират хиляди момичета стараещи се да се вмъкнат в определените рамки за "красота" и "мода".

Тъкмо това исках и аз да кажа, защото дори и да е малко закръглено едно момиче може да е сексапилна, но едно кльощаво - за какъв сексапил да говорим... като я пипнещ ще й хванеш кокалите :D

o0ps
07-05-2008, 12:44
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?

nejnaDROGA
07-05-2008, 12:55
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!

o0ps
07-05-2008, 12:58
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!
Добре аз ако направя тема: "Какви момичета предпочитате: Слаби и готини или някфи дебели, със сланини и паласки" няма ли да е същото и ти да ми викаш че изказвам мнение? Просто не е правилно формулирана темата й. С никой не се дракам... 8)

sodomicdream
07-05-2008, 13:00
зависи си от момичето (момчето)
На някои не им отива да са слабички, на други пък приятно закръглени. Употребявам нарочно точно този израз, защото показвам типажа, който бих предпочела, а не... кюфтенца по пътищата :-D

Baby92
07-05-2008, 13:03
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!


Първо благодаря на He}|{Ha_Dpo|` за това че ме подкрепи и второ да отговоря на Dark~Illusion да ти кажа аз не говоря срещу слабите момичета и не ги обиждам... прави разлика между анорексично слаби и само слаби и нямаш никакво право да ме обиждаш :-x

o0ps
07-05-2008, 13:05
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!


Първо благодаря на He}|{Ha_Dpo|` за това че ме подкрепи и второ да отговоря на Dark~Illusion да ти кажа аз не говоря срещу слабите момичета и не ги обиждам... прави разлика между анорексично слаби и само слаби и нямаш никакво право да ме обиждаш :-x
И с кое по-точно съм те обидила? А ти правиш ли разлика? Ако се обиждаш на израза "леко закръглена" извинявай, аз никога не съм обиждала никой на тема тегло... :?

sladur4etyYy
07-05-2008, 13:07
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!


Първо благодаря на He}|{Ha_Dpo|` за това че ме подкрепи и второ да отговоря на Dark~Illusion да ти кажа аз не говоря срещу слабите момичета и не ги обиждам... прави разлика между анорексично слаби и само слаби и нямаш никакво право да ме обиждаш :-x

и с кое точно те е обидила? от начина, по който си написала темата, наистина изглежда сякаш ти си от типа ''леко закръглени''. ако не е така, сори, ама просто така изглежда.

Baby92
07-05-2008, 13:08
Baby92 В темата ти си личи ти от кой тип си: "да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички" и "дори да сте леко закръглени"... Ем извинявай ама заради това че ти си "леко закръглена" трябва ли да плюеш слабите момичета и да пишеш такива теми... :?
Абе ти какво се дракаш с всеки,който изрази различно от твоето мнение?! :-x :-x :-x Много ясно,че човек ще предпочете да е "леко закръглен",а не с тяло тип "болен от анорексия"!!!! :-x Всеки може да смъкне няколко килограма без проблем,но е трудно да се качат!!!Освен това всеки (или повечето хора) харесва момичета,по които има плът,а не само изпъкнали кокали и кожа!!! :-x
Нооо както се казва всеки си има мнение!!!И не е нужно да се караш на всеки с различно от твоето мнение!!!А и не мисля,че можеш да съдиш за авторката само от начина й на изказване!!!Има много кльощави момичета,които също биха казали,че предпочитат "по закръглените" тела!!!
П.П. Тя също изразява мнение,а не плюе слабите момичета!!!(ако не намираш разлика между двете - сори!) А и в случая ти я обиждаш,като я наричаш "леко закръглена" без дори да си я виждала!!!


Първо благодаря на He}|{Ha_Dpo|` за това че ме подкрепи и второ да отговоря на Dark~Illusion да ти кажа аз не говоря срещу слабите момичета и не ги обиждам... прави разлика между анорексично слаби и само слаби и нямаш никакво право да ме обиждаш :-x
И с кое по-точно съм те обидила? А ти правиш ли разлика? Ако се обиждаш на израза "леко закръглена" извинявай, аз никога не съм обиждала никой на тема тегло... :?

Обиждаш ме първо с това че преиначяваш думите ми и второ с това че ме наричаш закръглена - ами представи си съм слаба но се отвръщавам от момичета който са кожа и кости?

sweet_baby_cool
07-05-2008, 13:12
Златната среда! :grin: Нито мн слаба нито мн дебела. ~аз предпочитам слабите~

o0ps
07-05-2008, 13:16
Baby92 Не, не ти преиначавам думите, но аз така ги разбрах, както и не само аз. Е тогава как може да сравняваш някой с анорексички? Тъпо е, при положение че това е болест. Абе както и да е. Аман от неразбрали и после аз съм се заяждала. Пишете си кфото искате, плюйте ме, псувайте ме, все ми е тая...

bibi90
07-05-2008, 13:17
По принцип предпочитам слаба,ама не кльощава и да няма нищо по нея.А ако трябва да се избира между анорексично слаба и леко закръглена всеки нормален човек,ще избере второто!

TheNewReligion
07-05-2008, 13:26
Ако се замислиш какво може да означава подписа ми ще си отговориш и сама ! :wink:

RaI4etO
07-05-2008, 13:43
Знам ,че не е по темата,ама аз мисля че не трябва да преценяваме хората по теглото им ! Писна ми от коментари ,че дебелите хора са грозна гледка.........всеки сам решава какъв да е .......погрешно е да се робува на "мода" в този случай...мога много да говоря по темата ,но предпочитам да спра :x
Сори,че се отклоних от темата :)

Canis_Dirus
07-05-2008, 14:10
Ахахаха.
Проверете, какво е точно значението на думата lean и тогава се пенете :D

RaI4etO
07-05-2008, 14:23
Ахахаха.
Проверете, какво е точно значението на думата lean и тогава се пенете :D lean -. сух, жилест, слаб, мършав

Canis_Dirus
07-05-2008, 14:25
Ахахаха.
Проверете, какво е точно значението на думата lean и тогава се пенете :D lean -. сух, жилест, слаб, мършав

първите две са верни :)
130 кг бодибилдър също може да е lean и е lean само с 2-3 % мазнини ;)

RaI4etO
07-05-2008, 14:32
ok :-D

Briseis
07-05-2008, 14:35
Ари е повечеко плът...
На никой не му е приятно да му друсат сланинест задник...
Слабите били грозни, имали малък бюст и ханш...

Еми ако си "леко закръглена" и пак си с малък бюст, кво прайме?

Винаги съм се възхищавала на хората със силна воля, които са успели да смъкнат адски много килограми. Винаги се заглеждам по анорексични девойки.

Това, че вие сте "леко закръглени" и тук си избивате комплексите, и се изкарвате по-харесвани.
Ама не сте!

п.п. аз съм "леко загръглена"

PollyPoi
07-05-2008, 14:35
Предпочитам кльощава от свиня ;)

dantro
07-05-2008, 14:37
модата не е да си слаб а да си здрав при мажете .. и стегнат при жениете :grin:

white_chik
07-05-2008, 14:40
Ами определно предпочитам да съм слаба,отколкото дебела.Винаги съм си харесвала тялото и мога да се съблека по бански без да се притеснявам как ще изглеждам.

MidnightCreep
07-05-2008, 14:48
Може да си поддържан и без да си анорексичен.
И кФо разбирате под "леко закръглен"?

kuklichka_bg
07-05-2008, 14:56
ISKAM I SAM SI NORMALNAAAAAAAAA

RaI4etO
07-05-2008, 14:57
Може да си поддържан и без да си анорексичен.
И кФо разбирате под "леко закръглен"?под "леко закръглен" аз лично разбирам човек тежащ 58-59 кила и на горе,ама не мисля че е грозно........Вярно е ,че се харесвам по-слаба,но в никакъв случай не съм анорексично слаба....
това си е личен избор ................нямам отнощение нито към едната ,нито към другата категория

Canis_Dirus
07-05-2008, 15:05
Може да си поддържан и без да си анорексичен.
И кФо разбирате под "леко закръглен"?под "леко закръглен" аз лично разбирам човек тежащ 58-59 кила и на горе,ама не мисля че е грозно........Вярно е ,че се харесвам по-слаба,но в никакъв случай не съм анорексично слаба....
това си е личен избор ................нямам отнощение нито към едната ,нито към другата категория
Хайди Клум тежи 62 :)

мускула е 4 пъти по-тежък от сланините :)

Тук мнозинството се числят към най-смотаните skinny fat, дето са пълна скръб. Слаби, но меки и отпуснати бляяя

kuklichka_bg
07-05-2008, 15:07
Може да си поддържан и без да си анорексичен.
И кФо разбирате под "леко закръглен"?под "леко закръглен" аз лично разбирам човек тежащ 58-59 кила и на горе,ама не мисля че е грозно........Вярно е ,че се харесвам по-слаба,но в никакъв случай не съм анорексично слаба....
това си е личен избор ................нямам отнощение нито към едната ,нито към другата категория

xhaxhahhxahh zna4i koito e 59 kila e zakraglen mi da ako 4oveka e visok 162 primerno no ako e primerno 175 e normalno 6to za tap komentar si napisala

RaI4etO
07-05-2008, 15:07
Може да си поддържан и без да си анорексичен.
И кФо разбирате под "леко закръглен"?под "леко закръглен" аз лично разбирам човек тежащ 58-59 кила и на горе,ама не мисля че е грозно........Вярно е ,че се харесвам по-слаба,но в никакъв случай не съм анорексично слаба....
това си е личен избор ................нямам отнощение нито към едната ,нито към другата категория
Хайди Клум тежи 62 :)

мускула е 4 пъти по-тежък от сланините :)

Тук мнозинството се числят към най-смотаните skinny fat, дето са пълна скръб. Слаби, но меки и отпуснати бляяя
дам наистина това е по-гадно,ето затова спортувам и то редовно..не е достатъчно само да си слаб,за да изглеждаш добре,по-вайно е да имаш стегнато тяло,коро е много по-приятно за окото...

nejnaDROGA
07-05-2008, 15:17
Хммм защо ли ми се струва,че повечето от вас не правят разлика между "дебела" и "леко закръглена",както и между "слаба" и "кльощава,с тяло на анорексичка" :-o Повечето говорите за слаби и дебели хора,а не за кльощави и леко закръглени (все пак разликата е голяма...) Освен това сменихте напълно темата на разговора!!! :o
П.П. Много ясно,че ако трябва да избираме между слабо или дебело тяло ... без да се замислим всички ще кажем слабо!!!Но тук говорим за тяло тип анорексик и леко закръглено тяло (под което се разбира малко по-големи бедра и дупе + малко коремче)
Едит:Няколко пъти повторих думите,които за повечето от вас значат едно и също ... Дано най-после намерите разликата ...

Sigrina
07-05-2008, 15:23
Аз бях много слаба и много злояда, но така се случи, че се разболях доста сериозно и лекарката ми е изписала някакви грешни лекарства, от които напълнях адски много за 5-6 месеца.
След което като разбрах, че е от тях свалих по-голямата част от натрупаните килограми, а другата превърнах в мускули.
Висока съм 165 и тежа 60кг, но определено не се смятам за дебела, защото ходя на плуване и на фитнес мн усилено и тялото ми се стегна страшно много и сега се харесвам много повече от преди, когато бях 40 кила...

П.П. Съвет за момичетата, които искат да свалят килограми: СПОТ, А НЕ ГЛАД!

Canis_Dirus
07-05-2008, 15:31
а другата превърнах в мускули.
мазнини в мускули не могат да се превърнат за съжаление.

RaI4etO
07-05-2008, 15:32
Хммм защо ли ми се струва,че повечето от вас не правят разлика между "дебела" и "леко закръглена",както и между "слаба" и "кльощава,с тяло на анорексичка" :-o Повечето говорите за слаби и дебели хора,а не за кльощави и леко закръглени (все пак разликата е голяма...) Освен това сменихте напълно темата на разговора!!! :o
П.П. Много ясно,че ако трябва да избираме между слабо или дебело тяло ... без да се замислим всички ще кажем слабо!!!Но тук говорим за тяло тип анорексик и леко закръглено тяло (под което се разбира малко по-големи бедра и дупе + малко коремче)
Едит:Няколко пъти повторих думите,които за повечето от вас значат едно и също ... Дано най-после намерите разликата ... сорка , наистина аз самата много се обърках,за което съжалявам..виждам разликата

nejnaDROGA
07-05-2008, 15:58
Райче аз не говорех за теб,но щом и ти си открила грешка в изказването си ... радвам се,че си признаваш :) :-)

RaI4etO
07-05-2008, 16:01
Райче аз не говорех за теб,но щом и ти си открила грешка в изказването си ... радвам се,че си признаваш :) :-) а ти мерси,че ми помогна да видя грешката си ! :-)

mimsssssss
07-05-2008, 16:41
Искам да разбера какво мислите по тази тема...Кое предпочитате - да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички или предпочитате дори да сте леко закръглени?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
според мен да съм здрава е по важно от това да изглеждам добре.както анорексичките,така и затлъстелите имат проблеми.предпочитам нещо средно,няма значение дали си със 2килограма + или - .ама маи предпочитам да ходя заситена(значи по закръглена),отколкото гладна(анорексичка).
и както казват за всеки влак има пътници.

babylove
07-05-2008, 17:32
Ami az ne sym nqkakva hyrba, no ne sym i nqkakva debelana-imam si vsi4ko-gyrdi, dube, no v normalni koli4estva.xhax... ne haresvam mnogo slabi momi4eta, no o6te po-malko haresvam nqkoe mlado momi4e na 18-20 godini, koeto da e tolkova debelo, 4e da prili4a na nqkoi baba na 60.

Decu
07-05-2008, 18:10
Искам да разбера какво мислите по тази тема...Кое предпочитате - да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички или предпочитате дори да сте леко закръглени?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
според мен да съм здрава е по важно от това да изглеждам добре.както анорексичките,така и затлъстелите имат проблеми.предпочитам нещо средно,няма значение дали си със 2килограма + или - .ама маи предпочитам да ходя заситена(значи по закръглена),отколкото гладна(анорексичка).
и както казват за всеки влак има пътници.

Така е..

Sigrina
07-05-2008, 18:33
а другата превърнах в мускули.
мазнини в мускули не могат да се превърнат за съжаление.
В смисъл, че съм го отслабнала, но после ги качих като мускули :)
Това исках да кажа :Ь

sweetsunshine
07-05-2008, 18:54
Ами на мен ми е много грозно като пусна ФТв да гледам някакви анорексички.Аз лично съм нормално слаба някъде колкото момичето от първата постната снимка. :-P

MidnightCreep
07-05-2008, 19:49
Аха...То имало някакъв "стандарт",според който определяте кой е закръглен и кой не.
Я сподели,че сигурно под "малко по-големи бедра" може да разбираме нещо различно.

mimsssssss
07-05-2008, 19:52
Аха...То имало някакъв "стандарт",според който определяте кой е закръглен и кой не.
Я сподели,че сигурно под "малко по-големи бедра" може да разбираме нещо различно.
ами аз чесно да ти кажа предпочитам дженифер лопес,пред парис хилтън.за дръгите незнам т'ва е лично мое мнение.

MidnightCreep
07-06-2008, 06:51
Хах,много ясно. :)
Някой обясняваше какво е "леко закръглен",обаче не стана ясно.

sweetsunshine
07-06-2008, 07:26
Леко закръглен аз си го обяснявам като малко по-големи бедра и дупе,а и коремчето е малко по-голямо.Абе всеичко зависи от конструкцията на конкретния човек.Всеки човек има различни наклонности към напълняване.Да кажем на някои бедрата са по-големи,а на други дупето.Всеичко зависи от конкретния човек и конструкцията му.Е да от начина му на хранене и храните които яде пак имат някаква роля... :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-06-2008, 11:11
Ъъъъъм ... кофти избор :D предпочитам да съм леко закръглена отколкото кльощава анорексичка :(

foreverr
07-06-2008, 11:47
Aко трябва да избирам между това да съм кльощава анорексичка и закръглена бих избрала да съм закръглена.Но ако трябва да избирам между това дали да съм кльощава или закръглена бих избрала да съм кльощава.Сега в момента съм си нормална и така си ми е най-добре!!!!!

MidnightCreep
07-06-2008, 11:59
Леко закръглен аз си го обяснявам като малко по-големи бедра и дупе,а и коремчето е малко по-голямо.Абе всеичко зависи от конструкцията на конкретния човек.Всеки човек има различни наклонности към напълняване.Да кажем на някои бедрата са по-големи,а на други дупето.Всеичко зависи от конкретния човек и конструкцията му.Е да от начина му на хранене и храните които яде пак имат някаква роля... :)

Малко по-големи от какво,от колко?

Nancy_
07-06-2008, 12:17
Първо,искам да кажа,че и според мен авторката е написала темата така,че все едно оплюва по-слабите момичета и тя е от по-закръглените.Още от заглавието - ''Модата да си слаб'' и от формулирането на въпроса - ''Какво предпочитате - леко закръглени или слаби и кльощави анорексички,само кожа и кокали и т.н.'' (не знам как беше точно),се подразбира именно това.Не знам,може и аз да бъркам,както и да е.Като цяло и аз се имам за закръглена(157см и 48кг) и винаги съм искала да съм слаба и да нямам корем(основно това ми е проблема).Но скоро като бях на плаж и като видях една позната по бански ми стана лошо..Отвсякъде и стърчаха кокалите ии..Беше кофти :? Тааа отговора ми по темата май е - предпочитам леко закръглените момичета от кльощавите.Не говоря за ''слабичките'' със стегнато коремче,малко дупе и т.н.,а за БАШ кльощавите.. :)

dimanushka
07-06-2008, 12:20
ole mn e grozno da vidi6 nqkoi momi4e kak i stur4at slaninite ot dunkite.... :-& mn e gadno i grozno... ili puk kak i visi korema.. blqk...
soz ako 6te obiq nqkoi ama e taka

sweetsunshine
07-06-2008, 14:48
по-големи от нормалното :o

bibi90
07-06-2008, 15:41
ole mn e grozno da vidi6 nqkoi momi4e kak i stur4at slaninite ot dunkite.... :-& mn e gadno i grozno... ili puk kak i visi korema.. blqk...
soz ako 6te obiq nqkoi ama e taka


Също толкова грозно е и да й се броят ребрата и да й стърчат кокалите отвсякъде.И да няма цици и задник :?
И за да не кажете веднага че щом реагирам така и аз съм закръглена,ще кажа,че като отслабна малко по-малко отколкото съм по принцип ства точно това.Започват да ми стърчат кокалите,пък и не се харесвам с малък задник :lol: (смисъл прекалено малък) затова гледам да съм нормална и най-важното е тялото да е пропорционално и стегнато.

TikvenaElhichka
07-06-2008, 17:53
Бляк. Нито едните, нито другите. В златната среда е истината (;
Простичко казано, изглежда ми нездравословно да си закръгленичък, но не по-малко нездравословно ми се струва да си тип "анорексичка". Както и от естетична гледна точка - дали ще й броите ребрата или ще се мръщите на стърчащите 5-6 см паласки от дънките...

П.П. И все пак... била съм и двата типа... предпочитам се, когато бях като щека, защото не бях отпусната...

MidnightCreep
07-06-2008, 18:47
Никой не успява да обясни какво е "леко закръглен",по-големи от какво бедра те правят такъв и т.н.

preichetoy
07-07-2008, 09:15
Аз пък съм за това посредата!!!Много са ми грозни кльощавите момичета...Някви без дупе,без гарди,когато са по бански можеш да им преброиш ребрата...УЖАС!!!Грозни са ми и пълните момичета...С 2 декара задник и 2 декара корем...с изскочили "любовни дръжки" над впитите дънки (с които се чувстват по-слаби...),със стрии образувани точно от тези дънки и отпусната кожа...Харесвам момичета със спортни тела (почти като моето :oops: ) Стегнати,с добре оформени коремни мускули (не да й се броят плочките де...) и бразилско дупе (е може малко по-малко) :) Но естествено за да имате такива тела не трябва само да пускате теми "как да отслабна с ... кг за ... време",а трябва да спортувате редовно!!!И естествено да се храните правилно :P Не всички закръглени момичета не знаят как да се обличат, стриите не се образуват от впити дънки, ти си тъпа самовлюбена малка пикла, пълен не означава дебелак със ''два декара корем и два декара задник'', бас ловя, че задника ми , който е доста голям е 5 пъти по-стегнат от твоя, заради такива като теб, това лято се лиших от удоволствието да отида на плаж!

mechtaq_za_teb
07-07-2008, 09:16
Предпочитам да съм си с нормално тегло,както сега.

preichetoy
07-07-2008, 10:14
Всеки предпочита да е с нормално тегло, новъпросът беше между двете изброени кое бихте избрали. Аз лично ако акръглен не означава дебел, бих избрала да съм закръглена, но така както е зададен въпроса нямаш избор... закръглен е по одбре от анорексик, защщото анорексията е заболяване. Слаб е по добре от дебелак, защото ако си прекомерно дебел имаш здравословни проблеми ;)

mhmhmhmhm
07-07-2008, 10:53
да,ама самото съпоставяне анорексик-пълен не е много точно
щото едното,ако е малко над границата другото е доста под нея
смисъл би трябвало да е пълен-и просто по-слаб или ддз
щото си проличава авторката от кои е :D

o0ps
07-07-2008, 11:10
да,ама самото съпоставяне анорексик-пълен не е много точно
щото едното,ако е малко над границата другото е доста под нея
смисъл би трябвало да е пълен-и просто по-слаб или ддз
щото си проличава авторката от кои е :D
Недей, че ей сега ще те захапят че ги обиждаш :wink: :lol:

sladur4e_
07-07-2008, 11:24
Аз харесвам тела тип "приятно закръглени" в смисъл нито много слаби,нито
много дебели :)

mhmhmhmhm
07-07-2008, 11:30
да,ама самото съпоставяне анорексик-пълен не е много точно
щото едното,ако е малко над границата другото е доста под нея
смисъл би трябвало да е пълен-и просто по-слаб или ддз
щото си проличава авторката от кои е :D
Недей, че ей сега ще те захапят че ги обиждаш :wink: :lol:
а знаеш ли през кое ми :razz:
то е нормално,че модата няма да е да си дебел :D

_FaShIoN_
07-07-2008, 11:59
Аз не харесвам прекалено слабите момичета,за мене те са много грозни (нищо лично към тези от форума,които са такива) ама то няма нищо,нито гърди нито дупе като хората,с една дума няма кфо да хванеш .... :D Но пък не харесвам и дебелите момичета...адски грозно е да имаш 3 декара дупе,то си направо задник и да ти излизат паласките от дънките и най-вече не се дразня от това че някой е по-пълен от мен например,ами от това,че има някои момичета които са адски дебели,обаче са с самочувствие на топмодели... :x Най-добре е да си някъде по средата... :) Аз съм там....имам си от всичко... :)

Iv4eTy
07-07-2008, 12:06
Ебати изказването, неможе ли едно момиче да е слабо, без да прилича на анорексичка?! От това ти изказване заключвам че си закръглена, в което няма нищо лошо, но е тъпо да си избиваш комплексите по този начин, като ни убиждаш.
Неразбирам защо ги делиш само на 2 вида - анорексички и закръглени... а другите?! :-o

Deliverance
07-07-2008, 12:32
x

PinkFloydSound
07-07-2008, 12:49
Пффф, защо пък мода?
Аз съм си слабичка и висока, още откакто съм се родила...
И много неправилно задаваш въпроса си.
Какво излиза сега, ако не харесвам да ми се тресат сланините, то харесвам да ми се броят ребрата ли?
Или обратното?
Вирус, супер изказване. :-)

-нова съм тук-
07-07-2008, 12:50
Аз мисля`че съм си добре на 18 49кг.

mechtaq_za_teb
07-07-2008, 12:59
Пффф, защо пък мода?
Аз съм си слабичка и висока, още откакто съм се родила...
И много неправилно задаваш въпроса си.
Какво излиза сега, ако не харесвам да ми се тресат сланините, то харесвам да ми се броят ребрата ли?
Или обратното?
Вирус, супер изказване. :-) Съгласна съм напълно с теб! :D

silver_moon
07-07-2008, 13:21
Всичките тия изказвания "мразя слаби момичета, броят им се ребрата, няят гърди, няят гъз, няят сланини".. да го духате бе. Ако ти е в гените да си вейка, ако щеш изяж 3 тенджери шкембе чорба - пак ш'си останеш такъв. Дебели смотли
точно заради такива като тебе има анорексички...защо трябва едно момиче, като има няколко килца в повече да е "смотла"???? а представи си, че момичето има проблем с килограмите не от многото ядене, а просто заради хормоните или гените????????????....аз да кажа...пред това да съм торба с кокали предпочитам да съм закръглена

пп.не съм, нито дебела, нито кожа и кости, да се изясним само...напълно нормална съм си

Loshotia
07-07-2008, 14:25
В доста от случаите говорим за конструкция и гени, но по- добре здрав отколкото с анорексия и на системи в някоя болница.

Baby92
07-07-2008, 16:22
Sega purvo da otgovorq na napadkite na pove4eto ot vas 4e sum bila debela... purvo ne sum debela.. i vtoro 4e takava e temata za6toto sega nqkoe po pulno momi4e kato i se prismivat kato nqkoi ot vas tuk... si kazva 4e trqbva da otslabne.. i taka vuzmojnostta da stane anoreksi4ka e mn golqma... naro4no sum postavila taka tazi tema... a ne za da me obijdate ili drugo!

Loshotia
07-07-2008, 16:40
^трябва да си изключително ограничена и повърхностна, за да нападаш и иронизираш някое момиче заради килограмите му.

mimsssssss
07-07-2008, 16:44
^трябва да си изключително ограничена и повърхностна, за да нападаш и иронизираш някое момиче заради килограмите му.
е ще кажеш пък все едно не става така.дори и ти като си била на училище примерно знаеш как стоят нещата със присмиването.всеки гледа да се закачи дори за най малкия ти недостатък - дори това да с 5кг повече

Loshotia
07-07-2008, 16:46
^трябва да си изключително ограничена и повърхностна, за да нападаш и иронизираш някое момиче заради килограмите му.
е ще кажеш пък все едно не става така.дори и ти като си била на училище примерно знаеш как стоят нещата със присмиването.всеки гледа да се закачи дори за най малкия ти недостатък - дори това да с 5кг повече
До 5-6 клас- съгласна съм, по- късно според мен си е чиста проява на комплексарщина и простотия.

preichetoy
07-07-2008, 17:10
^трябва да си изключително ограничена и повърхностна, за да нападаш и иронизираш някое момиче заради килограмите му.
е ще кажеш пък все едно не става така.дори и ти като си била на училище примерно знаеш как стоят нещата със присмиването.всеки гледа да се закачи дори за най малкия ти недостатък - дори това да с 5кг повече
До 5-6 клас- съгласна съм, по- късно според мен си е чиста проява на комплексарщина и простотия. Напълно съм съгласна

preichetoy
07-07-2008, 17:23
да,ама самото съпоставяне анорексик-пълен не е много точно
щото едното,ако е малко над границата другото е доста под нея
смисъл би трябвало да е пълен-и просто по-слаб или ддз
щото си проличава авторката от кои е :D
Недей, че ей сега ще те захапят че ги обиждаш :wink: :lol:
а знаеш ли през кое ми :razz:
то е нормално,че модата няма да е да си дебел :D Била е. Точно защото стереотипът е на слабото момиче, смяташ така. Мислиш, че дебелото е грозно, но яреди применро 1000 години се е смятало образтното. Ако този стереотип не ти беше наложен, нямаше да смяташ така.

o0ps
07-07-2008, 17:40
Еми аз като винаги съм била много слаба и също са ми се подигравали, така че не само на по-пълните им се присмиват. :?

Blo0dyBitch
07-07-2008, 17:40
има разлика от това да си слаба и това да си кльощава анорексичка...
и не мисля,че е модерно да си второто!!!
някои хора са си слаби по природа и не могат да качват килограми мн мн,а други колкото и да свалят,все ще са си пухкави.
понякога се напълнява от заболяване,хапчета,стрес и разни други обстоятелства,другата крайност(измършавяването) също е болест,психическа-според мен би било доста ограничено да съдиш човека по външния му вид(независимо дали е 40 или 80кг)без да си се поинтересувал от причините.
единственото нещо,което не ми допада е запускането на тялото от мързел,но и самите хора не са от най-приятните за общуване...
на едно момиче като има излъчване,добричко е,няма комплекс от външния си вид и не е някоя мърла му е позволено да е леко пълно(демек плоското коремче,малките гърди и дупе и манекенските крака не са задължителни,но все пак всичко си е в рамките на нормалното)

mimsssssss
07-07-2008, 18:09
има разлика от това да си слаба и това да си кльощава анорексичка...
и не мисля,че е модерно да си второто!!!
някои хора са си слаби по природа и не могат да качват килограми мн мн,а други колкото и да свалят,все ще са си пухкави.
понякога се напълнява от заболяване,хапчета,стрес и разни други обстоятелства,другата крайност(измършавяването) също е болест,психическа-според мен би било доста ограничено да съдиш човека по външния му вид(независимо дали е 40 или 80кг)без да си се поинтересувал от причините.
единственото нещо,което не ми допада е запускането на тялото от мързел,но и самите хора не са от най-приятните за общуване...
на едно момиче като има излъчване,добричко е,няма комплекс от външния си вид и не е някоя мърла му е позволено да е леко пълно(демек плоското коремче,малките гърди и дупе и манекенските крака не са задължителни,но все пак сичко си е в рамките на нормалното)
мн ми хареса всичко което каза.наистина добро мнение

preichetoy
07-07-2008, 19:57
има разлика от това да си слаба и това да си кльощава анорексичка...
и не мисля,че е модерно да си второто!!!
някои хора са си слаби по природа и не могат да качват килограми мн мн,а други колкото и да свалят,все ще са си пухкави.
понякога се напълнява от заболяване,хапчета,стрес и разни други обстоятелства,другата крайност(измършавяването) също е болест,психическа-според мен би било доста ограничено да съдиш човека по външния му вид(независимо дали е 40 или 80кг)без да си се поинтересувал от причините.
единственото нещо,което не ми допада е запускането на тялото от мързел,но и самите хора не са от най-приятните за общуване...
на едно момиче като има излъчване,добричко е,няма комплекс от външния си вид и не е някоя мърла му е позволено да е леко пълно(демек плоското коремче,малките гърди и дупе и манекенските крака не са задължителни,но все пак сичко си е в рамките на нормалното)
мн ми хареса всичко което каза.наистина добро мнение И на мен. Не е от повърхностните ограничени тъпанарки, които са безумно самовлююбени.

Baby92
07-07-2008, 20:05
има разлика от това да си слаба и това да си кльощава анорексичка...
и не мисля,че е модерно да си второто!!!
някои хора са си слаби по природа и не могат да качват килограми мн мн,а други колкото и да свалят,все ще са си пухкави.
понякога се напълнява от заболяване,хапчета,стрес и разни други обстоятелства,другата крайност(измършавяването) също е болест,психическа-според мен би било доста ограничено да съдиш човека по външния му вид(независимо дали е 40 или 80кг)без да си се поинтересувал от причините.
единственото нещо,което не ми допада е запускането на тялото от мързел,но и самите хора не са от най-приятните за общуване...
на едно момиче като има излъчване,добричко е,няма комплекс от външния си вид и не е някоя мърла му е позволено да е леко пълно(демек плоското коремче,малките гърди и дупе и манекенските крака не са задължителни,но все пак сичко си е в рамките на нормалното)

Edno umno i gotino izkazvane, za koeto blagodarq ot surce :)

H8_mE
07-08-2008, 05:38
Ами значи аз съм за по-слабичките ,но не анорексично кльощави,а просто едно тяло,както би трябвало да изглежда без да се претоварва с храна.Стегнато,без излишни мазнини и здраво.Нито пълните,нито кльощавите могат да са такива за мен.Първо пълните си личи,че имат вредни хранителни навици,които не влияят само на теглото ,а на цялото тяло и то отрицателно.А прекалено кльощавите си личи също ,че не се хранят правилно,защото се вижда колко е изтощено тялото от всичките лишения.И двете описани до тук тела не са здрави за мен.Ето това тяло ми харесва най-много:
http://img361.imageshack.us/img361/1425/evalongoria3wv.jpg
http://www.friends.bg/files/photogallery/10867/377a7_500.JPG

Не е прекалено слабо,но достатъчно ,за да изглежда добре и е стегнато.Ето такова е най-добре според мен. :) И аз се старая моето да стане нещо подобно. :) :grin:

IdiOtKa
07-08-2008, 06:51
оффф тая тема е глупава нз дали го осънавате ..

xXxScreamxXx
07-08-2008, 07:34
e чак пак кльощава анорексичка???Неможе ли да имаш хубава фигура без да приличаш на мумия?

ми според тия дет за ''леко'' закръглени , тези които са по-слаби и имат хубави тела са анорекси4ки ... :x

аа мн ясно 4е искам да съм си такава каквато съм .. тоест АНОРЕКСИЧКА :lol:

mhmhmhmhm
07-08-2008, 08:31
Sega purvo da otgovorq na napadkite na pove4eto ot vas 4e sum bila debela... purvo ne sum debela.. i vtoro 4e takava e temata za6toto sega nqkoe po pulno momi4e kato i se prismivat kato nqkoi ot vas tuk... si kazva 4e trqbva da otslabne.. i taka vuzmojnostta da stane anoreksi4ka e mn golqma... naro4no sum postavila taka tazi tema... a ne za da me obijdate ili drugo!

абе къде са тия къде така като са им казали са станали анорексички?? ти познаваш ли такива??
и айде стига с тва оправдание

preichetoy
07-08-2008, 08:35
Първо пълните си личи,че имат вредни хранителни навици,които не влияят само на теглото ,а на цялото тяло и то отрицателно НЕ! Има хора, които надебеляват заради хормонални нарушения и не са единици. Една приятелка на майка ми преди да роди е била към 50-60 килограма, 1,75-6 висока, след като е родила е станала два пъти повече.

Baby92
07-08-2008, 09:25
Sega purvo da otgovorq na napadkite na pove4eto ot vas 4e sum bila debela... purvo ne sum debela.. i vtoro 4e takava e temata za6toto sega nqkoe po pulno momi4e kato i se prismivat kato nqkoi ot vas tuk... si kazva 4e trqbva da otslabne.. i taka vuzmojnostta da stane anoreksi4ka e mn golqma... naro4no sum postavila taka tazi tema... a ne za da me obijdate ili drugo!

абе къде са тия къде така като са им казали са станали анорексички?? ти познаваш ли такива??
и айде стига с тва оправдание


imam mn poznati takiva... az za da go kazvam tova zna4i imam takiva poznati :-x

schhhhhhh
07-08-2008, 11:00
Стига сте нападали момичето :-x .Зададе въпрос,придържайте се към темата.

Не предпочитам нито едното,нито другото-най-добре е да си с хубаво тяло без излишни тлъстини,нито пък да си само кожа и кости.Но хората,които са в двете крайности често не избират сами как искат да изглеждат.Има хора,които колкото и да ядат не напълняват и такива,които пък не отслабват по никакъв начин,но това не е по тяхна вина. Затова мисля,че е най-добре колкото се може по-рано да се започне да се поддържат едни нормални за ръста и годините тегло и форми ( не казвам да се гладува или да се тъпче , а просто човекът да се храни здравословно,да не се лишава от нито един вид храна ).

H8_mE
07-08-2008, 11:08
Първо пълните си личи,че имат вредни хранителни навици,които не влияят само на теглото ,а на цялото тяло и то отрицателно НЕ! Има хора, които надебеляват заради хормонални нарушения и не са единици. Една приятелка на майка ми преди да роди е била към 50-60 килограма, 1,75-6 висока, след като е родила е станала два пъти повече.

Няма значение,айде добре личи си ,че здравето им е в опастност.!И да се надебелее след раждане е напълно нормално.Така става при повечето жени,които не се грижат за фигурата си по принцип и по време на бременност и след нея.

H8_mE
07-08-2008, 11:11
Стига сте нападали момичето :-x .Зададе въпрос,придържайте се към темата.

Не предпочитам нито едното,нито другото-най-добре е да си с хубаво тяло без излишни тлъстини,нито пък да си само кожа и кости.Но хората,които са в двете крайности често не избират сами как искат да изглеждат.Има хора,които колкото и да ядат не напълняват и такива,които пък не отслабват по никакъв начин,но това не е по тяхна вина. Затова мисля,че е най-добре колкото се може по-рано да се започне да се поддържат едни нормални за ръста и годините тегло и форми ( не казвам да се гладува или да се тъпче , а просто човекът да се храни здравословно,да не се лишава от нито един вид храна ).
+1 \:D/

Blo0dyBitch
07-08-2008, 11:42
Първо пълните си личи,че имат вредни хранителни навици,които не влияят само на теглото ,а на цялото тяло и то отрицателно НЕ! Има хора, които надебеляват заради хормонални нарушения и не са единици. Една приятелка на майка ми преди да роди е била към 50-60 килограма, 1,75-6 висока, след като е родила е станала два пъти повече.

Няма значение,айде добре личи си ,че здравето им е в опастност.!И да се надебелее след раждане е напълно нормално.Така става при повечето жени,които не се грижат за фигурата си по принцип и по време на бременност и след нея.
има ред причини за определено тегло.примерно аз покрай рака,по време на химиотерапията, а и от едни хапчета качих близо 10тина кила и приличах на балонче,а в интерес на истината почти не ядях :-D За интересуващите се-свалих близо 8кг и не избивам комплекси като пиша по темата-просто искам да покажа малко по-различни гледни точки относно проблемите с теглото.много фактори(прихически и физически)оказват влияние.Но има наистина хора,коио не се грижат за фигурата си

V1k1tYyY
07-08-2008, 11:49
лелеее аман от комплексарщина!!!!! :-x :-x боже тия дебелите (никого не искам да убидя) като видят красиво,високо и слабо момиче,веднага почват "виж я тая анорексичка" :-x :-x стига сте си избивали комплексите веее,земете отслабнете вместо да убиждате тези,които имат хубави тела :-x :-x ае аз да млъквам че станах мн груба

IdiOtKa
07-08-2008, 12:32
Sega purvo da otgovorq na napadkite na pove4eto ot vas 4e sum bila debela... purvo ne sum debela.. i vtoro 4e takava e temata za6toto sega nqkoe po pulno momi4e kato i se prismivat kato nqkoi ot vas tuk... si kazva 4e trqbva da otslabne.. i taka vuzmojnostta da stane anoreksi4ka e mn golqma... naro4no sum postavila taka tazi tema... a ne za da me obijdate ili drugo!

абе къде са тия къде така като са им казали са станали анорексички?? ти познаваш ли такива??
и айде стига с тва оправдание
всъщност аз познавам ... някой хора се засягат много ...дори и да не го показват ...

adizitk1
07-08-2008, 14:08
Най-добре с фигура като мойта. :-P

bibi90
07-08-2008, 15:57
Момичето никъде не е казало,че всички слаби са анорексички.Незнам защо се засегнахте.ЕСТЕСВЕНО,че има много слаби момичета с хубави тела,също както и по-пухкави момичета,телата на които също могат да изглеждат много секси,разбира се ако са пропорционални и стегнати.Никой не е казал,че трябва да ти изкачат сланините отвсякъде.Авторката не е написала:Какви предпочитате да сте анорексички или свине? :?
естествено,че всеки предпочита да е слаб.Това е най-естетично,здравословно и т.н.Но вие не правите ли разлика между слаб и кльощав човек? :-o
Айде стига сте се обиждали!

mhmhmhmhm
07-08-2008, 16:33
то е нормално да се засягат ...

ае се едно

preichetoy
07-08-2008, 16:48
Момичето никъде не е казало,че всички слаби са анорексички.Незнам защо се засегнахте.ЕСТЕСВЕНО,че има много слаби момичета с хубави тела,също както и по-пухкави момичета,телата на които също могат да изглеждат много секси,разбира се ако са пропорционални и стегнати.Никой не е казал,че трябва да ти изкачат сланините отвсякъде.Авторката не е написала:Какви предпочитате да сте анорексички или свине? :?
естествено,че всеки предпочита да е слаб.Това е най-естетично,здравословно и т.н.Но вие не правите ли разлика между слаб и кльощав човек? :-o
Айде стига сте се обиждали! Супер добър пост ;) Пълничкото момичер може да има много стегнат и съразмерно тяло, а слабата да има броящи се кокали и огрооооомни паласки(това го видях вчера в трамвая), и обратното - може да си слаб със стегнати мускули и дебелак със клатещи се дори ръце....

Baby92
07-08-2008, 20:55
Момичето никъде не е казало,че всички слаби са анорексички.Незнам защо се засегнахте.ЕСТЕСВЕНО,че има много слаби момичета с хубави тела,също както и по-пухкави момичета,телата на които също могат да изглеждат много секси,разбира се ако са пропорционални и стегнати.Никой не е казал,че трябва да ти изкачат сланините отвсякъде.Авторката не е написала:Какви предпочитате да сте анорексички или свине? :?
естествено,че всеки предпочита да е слаб.Това е най-естетично,здравословно и т.н.Но вие не правите ли разлика между слаб и кльощав човек? :-o
Айде стига сте се обиждали! Супер добър пост ;) Пълничкото момичер може да има много стегнат и съразмерно тяло, а слабата да има броящи се кокали и огрооооомни паласки(това го видях вчера в трамвая), и обратното - може да си слаб със стегнати мускули и дебелак със клатещи се дори ръце....


Brehhh ve4e se radvam 4e sum postavila tazi tema.. vse pak ima hora koito naistina shva6tat misulta mi :) :-) blagodarq za koeto 6toto ve4e mi pisna da me napadat bez da me razbirat!

Puky
07-08-2008, 21:06
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x

Spider4eto
07-08-2008, 21:10
..или ще те намеря ... . как по-точно ще я намериш :razz: :razz: :razz: :razz:

Puky
07-08-2008, 21:17
..или ще те намеря ... . как по-точно ще я намериш :razz: :razz: :razz: :razz:
Точно т'ва казвам .. че ще я намеря .. ПО някакъв начин.. :x Ама много се ядосах на тази .. :? Като , че ли на тоя свят има само анроксички и дебелани.. :-x

Spider4eto
07-08-2008, 21:18
Дам права си, не си заслужава да си тровиш нервите заради нея, просто избива комплекси

Deliverance
07-08-2008, 21:42
x

Baby92
07-09-2008, 09:32
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x

Purvo 4e ne obijdam nqkoi i vtoro nau4ete se da pravite razlika! Tova 4e ste ograni4eni da obijdate drugite i da ne umeete da pravite razlika mejdu anoreksi4no tqlo i slabo tqlo si e va6 problem!

cLaDyRcHe
07-09-2008, 09:50
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x
ave p1rvo ne moga da razbera ti otde znae6 kakvo tqlo ima tq 4e q napada6 4e si mislela 4e vsi4ki po slabi ot neq bili anoreksi4ki i vtoro tyi 4e tebe te draznqt takiva kato neq ne zna4i 4e vsi4ki slabi sa na tvoeto mnenie 4e da q zapla6va6 4e si 6tqla da q sma4ka6 ot imeto na vsi4ki.i az s1m slaba no ne vijdam kakvo tolkova e kazala 4e da q zapla6va6 s nqkavi takiva glyposti koito mn dobre zae6 4e nqma da stanat :-x i men ma draznqt takiva kato tebe ama moeto mnenie si e moe a ne na vsi4ki :-x

Baby92
07-09-2008, 10:06
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x
ave p1rvo ne moga da razbera ti otde znae6 kakvo tqlo ima tq 4e q napada6 4e si mislela 4e vsi4ki po slabi ot neq bili anoreksi4ki i vtoro tyi 4e tebe te draznqt takiva kato neq ne zna4i 4e vsi4ki slabi sa na tvoeto mnenie 4e da q zapla6va6 4e si 6tqla da q sma4ka6 ot imeto na vsi4ki.i az s1m slaba no ne vijdam kakvo tolkova e kazala 4e da q zapla6va6 s nqkavi takiva glyposti koito mn dobre zae6 4e nqma da stanat :-x i men ma draznqt takiva kato tebe ama moeto mnenie si e moe a ne na vsi4ki :-x

Tq daje ne znae kakvo iska i kak da go postigne :D prekaleno e samouverena i ima golqmo ego... i ako ne si izkaje tupoto mnenie nqma da e tq... Izvinqvam se 4e taka po4nah da govorq no se draznq ot tezi napadki az ne sum slojila taq tema za da me obijdate a za da si kajete mnenieto!

Loshotia
07-09-2008, 10:43
точно заради такива като тебе има анорексички...защо трябва едно момиче, като има няколко килца в повече да е "смотла"???? а представи си, че момичето има проблем с килограмите не от многото ядене, а просто заради хормоните или гените????????????....аз да кажа...пред това да съм торба с кокали предпочитам да съм закръглена

И мен кво ме интересува колко анорексички имало, след като куп дебели свине преди години ме обиждаха за това какъв скелет съм била, та почнах да тъпча така, че едва не си скапах стомаха?
"миличките дебелички момиченца, обидени и отритнати от обществото"... аре стига, повръща ми се.

Ще ме прощаваш, ама супер тъпо от твоя страна е било да се тъпчеш само защото някакви момичета, които най- вероятно са ти завиждали за хубавата фигура, са ти се присмивали.

o0ps
07-09-2008, 12:08
Тая тема още ли не е умряла беееееееее?
Адски е тъпа, поне като ще сравняваш да беше сложила двете крайности... Голямо избиване на комплекси тука, голямо нещо... :grin:

Baby92
07-09-2008, 12:12
Тая тема още ли не е умряла беееееееее?
Адски е тъпа, поне като ще сравняваш да беше сложила двете крайности... Голямо избиване на комплекси тука, голямо нещо... :grin:


Kato ne ti hatresva temata ne q 4eti i ne pi6i!

o0ps
07-09-2008, 12:18
Тая тема още ли не е умряла беееееееее?
Адски е тъпа, поне като ще сравняваш да беше сложила двете крайности... Голямо избиване на комплекси тука, голямо нещо... :grin:


Kato ne ti hatresva temata ne q 4eti i ne pi6i!
Хъх, защо? Не мога ли да си изкажа мнението, че въпроса е адски тъпо поставен? И защо си мислиш че само пълните момичета имат комплекси от теглото си? Както каза Virus_ и на нас ни се подиграват че сме прекалено слаби, ама не тръгваме да пишем теми... 8)

Baby92
07-09-2008, 12:26
Тая тема още ли не е умряла беееееееее?
Адски е тъпа, поне като ще сравняваш да беше сложила двете крайности... Голямо избиване на комплекси тука, голямо нещо... :grin:


Kato ne ti hatresva temata ne q 4eti i ne pi6i!
Хъх, защо? Не мога ли да си изкажа мнението, че въпроса е адски тъпо поставен? И защо си мислиш че само пълните момичета имат комплекси от теглото си? Както каза Virus_ и на нас ни се подиграват че сме прекалено слаби, ама не тръгваме да пишем теми... 8)


Nqkoi da te e sprql da pi6e6? Problema si e li4no tvoi.. na koito ne mu haresva na palatka!

o0ps
07-09-2008, 12:28
Уффф, ама верно, кфо се занимавам и аз... "на палатка" :razz:

MidnightCreep
07-09-2008, 12:41
Нищо не зависи от каквото на вас ви харесва.Колкото и да се нападате и да си показвате широкоскроената персона,винаги ще има и от това,дето не ви е приятно.

albb
07-09-2008, 13:14
Според мен не е красиво едно момиче нито да е прекарено слабо,нито да е прекалино пълно или чак дебело!За мен красиво и секси тяло е добре оформено без да е пълно-хем да е стройно,хем да си има и гърди и дупе :)

bibi90
07-09-2008, 15:24
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x








:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:

Deliverance
07-09-2008, 17:52
x

fall_out_girl
07-09-2008, 17:53
Амии аз съм слаба,но нямам нищо против дебелите момичета :) Всеки е хубав в очите на някого... :)

CuRly_Doll
07-09-2008, 19:29
Предпочитам да съм закръглена,а не анорексично слаба,защото е грозно.Ако си дебел също е грозно,защото означава,че не се поддържаш,но да си супер клъощав е много по-грозно.Трябва да има къде да се пипне.Най-важното за мен е човекът да е стегнат.

preichetoy
07-09-2008, 20:13
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x








:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:

аааааааааахахахахахаххаха , много обичам да заплашват с бой :D ''от името на всички слаби момичета'' ... хахахахахаха

CuRly_Doll
07-09-2008, 20:25
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x


:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:
хаха ае да си опрайш тона,а?Не мисля,че някой е комплексиран.Имаш хубаво тяло-ок,обаче не знам какъв ти е проблемът,че да нареждаш някой малко по-пален от теб във форум,че даже и да заплашваш.Аз примерно може да нямам перфектното тяло,но определено не съм комплексирана.Един човек се определя не от външния вид,а от характера и акъла му,а като гледам ти явно нямаш много щом дори не можеш да пишеш правилно!Недей да обиждаш момичето така!!!

preichetoy
07-09-2008, 20:43
А така Кърли ... btw, страшен аватар :)

merilin1
07-09-2008, 21:00
начи да избираме между кльощавите отвратителни гадни кокалести анорексички иииии прекрасните хубави "леко пълни"...ахахаххаах малкоооо... хич ти я няма темата... нито един от двата типа...

колкото до "модата"... да си слаб не е мода, а здраве! всеки трябва да се грижи за фигурата си...не познавам пълен (айде дебел) човек без проблеми със здравето, а най-малкото съм го изпитала на собствения си гръб и не е особено приятно в продължение на 1 година всеки месец да ти правят пълни кръвни изследвания... особено в пубертета е много опасно с тия хормони... ест кат става дума за отслабване нямам предвид ай дебела съм няма да ям 1 седмица после ще се натъпча хубаво и така в един безкраен кръг... не става само с ядене... :D

MidnightCreep
07-10-2008, 15:14
Някои спортисти тежат по 100-150 кг.,а нямат никакви проблеми.

Decu
07-10-2008, 15:16
Някои спортисти тежат по 100-150 кг.,а нямат никакви проблеми.Сумистите, джудистите, щангистите, гюлехвъргачите? :D

Canis_Dirus
07-10-2008, 16:35
Някои спортисти тежат по 100-150 кг.,а нямат никакви проблеми.Сумистите, джудистите, щангистите, гюлехвъргачите? :D
Плувците, спринтьорите - има по 100 кг ;)

MidnightCreep
07-10-2008, 18:31
Явно никога не си виждала джудист/ка.Зубри,зубри.

preichetoy
07-10-2008, 18:35
Някои спортисти тежат по 100-150 кг.,а нямат никакви проблеми. Смяташ ли, че сумистите реално нямат здравословни проблеми?

nejnaDROGA
07-10-2008, 18:52
Някои спортисти тежат по 100-150 кг.,а нямат никакви проблеми. Смяташ ли, че сумистите реално нямат здравословни проблеми?
MidnightCreep казва,че НЯКОИ спортисти тежат по 100-150 кг и нямат здравословни проблеми!!!Никъде не говори точно за сумистите :-D

marinka_89
07-10-2008, 18:59
За отг. по темата ще кажа,че което момиче е написало,че иска да е анорексичка хубаво да си помисли какво в написала,защото понякога странни неща стават реалност. Аз съм за закръгленките девойки..една от тях съм..не е важно как изглеждаш..важно е как се чувстваш.Ако ти е некомфортно в тялото си- свали 2-3 кг :)

Puky
07-10-2008, 19:49
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x
ave p1rvo ne moga da razbera ti otde znae6 kakvo tqlo ima tq 4e q napada6 4e si mislela 4e vsi4ki po slabi ot neq bili anoreksi4ki i vtoro tyi 4e tebe te draznqt takiva kato neq ne zna4i 4e vsi4ki slabi sa na tvoeto mnenie 4e da q zapla6va6 4e si 6tqla da q sma4ka6 ot imeto na vsi4ki.i az s1m slaba no ne vijdam kakvo tolkova e kazala 4e da q zapla6va6 s nqkavi takiva glyposti koito mn dobre zae6 4e nqma da stanat :-x i men ma draznqt takiva kato tebe ama moeto mnenie si e moe a ne na vsi4ki :-x

Tq daje ne znae kakvo iska i kak da go postigne :D prekaleno e samouverena i ima golqmo ego... i ako ne si izkaje tupoto mnenie nqma da e tq... Izvinqvam se 4e taka po4nah da govorq no se draznq ot tezi napadki az ne sum slojila taq tema za da me obijdate a za da si kajete mnenieto!

Съжалявам ..много , ама не са два типа момичетата на този свят както ти го обясни. :x

И пиши на кирилица. !!!

Puky
07-10-2008, 19:52
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x


:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:
хаха ае да си опрайш тона,а?Не мисля,че някой е комплексиран.Имаш хубаво тяло-ок,обаче не знам какъв ти е проблемът,че да нареждаш някой малко по-пален от теб във форум,че даже и да заплашваш.Аз примерно може да нямам перфектното тяло,но определено не съм комплексирана.Един човек се определя не от външния вид,а от характера и акъла му,а като гледам ти явно нямаш много щом дори не можеш да пишеш правилно!Недей да обиждаш момичето така!!!


Мене не ме интересуват телата на другите , ако те се харесват - добря, нямам нищо против .. Ама да сложи тея крайности , че слабите били анорексички ме дразни.

Abigoria
07-10-2008, 20:27
Оф, мама ви тъпа и депресарска, кви сте вие да поставяте идеали уе? Аз съм за дебелите, кво стана, а? Изкарвате ме дебела, нали? Пък ако кажа, че съм за мумиите, излизам кучка... Баахти мършите диви дето сте, честно... :-x :-x :-x :-x

Puky
07-10-2008, 20:32
Оф, мама ви тъпа и депресарска, кви сте вие да поставяте идеали уе? Аз съм за дебелите, кво стана, а? Изкарвате ме дебела, нали? Пък ако кажа, че съм за мумиите, излизам кучка... Баахти мършите диви дето сте, честно... :-x :-x :-x :-x

Аз лично нямам никакви проблеми с по пълните момичета ... тъй като повечето момичета които познавам са леко пълни . Но аз нищо немога да направя като ми е такъв метаболизма.. к'во изкарват вече анорексички .. Мислите , че на мен ми е лесно да ям толкова и все пак да не си харесвам тялото напълно , като ме видят че съм слаба но кокалите ми не се броят. :x

nejnaDROGA
07-10-2008, 20:33
Оф, мама ви тъпа и депресарска, кви сте вие да поставяте идеали уе? Аз съм за дебелите, кво стана, а? Изкарвате ме дебела, нали? Пък ако кажа, че съм за мумиите, излизам кучка... Баахти мършите диви дето сте, честно... :-x :-x :-x :-x
Ти пък си някаква пропаднала селянка явно ... :-x като ти гледам "добрия тон" и "липсата на псувни" ... чак ми се гади ... :smt078 Ако имаш да избиваш някакви комплекси или енергията ти е в повечко отиди на фитнес да се поразпуснеш!!!Тук не е мястото за тези твои изцепки :-x

ra4ence
07-10-2008, 21:09
Важното е да не е прекалено дебеличка, чак грозно да е. Няма нищо лошо в това да е по-пухкава,даже е готинко :) Но една жена не трябва да се отпуска..и занемарява.
А пък и кльощите са ми отвратителни

IdiOtKa
07-10-2008, 22:49
то е нормално да се засягат ...

ае се едно

и е нормално да стигат до анорексия ..хмм мислиш ли ?!

cherinka
07-11-2008, 00:22
Канонът не допуска дебели/пълни/леко закръглени хора!!!!!!!

elena_k
07-11-2008, 07:46
Ми предпочитам да съм кльощава анорексичка. Еб*ти изказването. Май ти пролича ти от кой тип си... :-D

CuRly_Doll
07-11-2008, 08:31
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x


:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:
хаха ае да си опрайш тона,а?Не мисля,че някой е комплексиран.Имаш хубаво тяло-ок,обаче не знам какъв ти е проблемът,че да нареждаш някой малко по-пален от теб във форум,че даже и да заплашваш.Аз примерно може да нямам перфектното тяло,но определено не съм комплексирана.Един човек се определя не от външния вид,а от характера и акъла му,а като гледам ти явно нямаш много щом дори не можеш да пишеш правилно!Недей да обиждаш момичето така!!!


Мене не ме интересуват телата на другите , ако те се харесват - добря, нямам нищо против .. Ама да сложи тея крайности , че слабите били анорексички ме дразни.
Слабите момичета били анорексички-да,не е така.Тъпо е да се твърди нещо толкова безсмислено.НО е тъпо и това,че ти имаш против дебелите момичета или против тези,малко по-закръглени от теб.И на мен ми е грозно много слаби момичета,които пазят диети (не всички са така),но не казвам нищо,а ти казваш,че е грозно това,че си показват сланинките.И пак казвам защо продължавате да обсъждате външния вид на хората?Къде отиде вътрешната красота и защо повечето сте толкова повърхностни,че да гледате само външния вид.Аз никога не бих си го позволила,защото е тъпо и защото когато някой започне да става така повърхностен ми пада адски много в очите.С една тема във форум няма да сложите идеалните мерки,както и няма да успеете да си наложете мнението над другите ...

WaterLilly
07-11-2008, 08:33
Вече не е модерно да си клечка. По-модерно е да си с повече извивки. Аз изобщо не съм слаба, но не съм и дебела, мисля, че съм нормална. Не ме интересува какво е модерно и какво не! :)

MidnightCreep
07-11-2008, 14:21
Абе,разберете се,бе.
С просто око се забелязва коя гладува до изтощение. 8)

Махлянов кФи проблеми има,бе?Ако беше болен,нямаше да може да ходи на два крака.
Ама нали знаеш,че м/у човек с трениран и издръжлив организъм и такъв,дето не си вдига задника от компа разлика голяма.
Нямаш основание да ми разправяш,че имат проблеми.

Puky
07-11-2008, 17:10
Аз лично не съм дебела.. (Както си пролича от изказването на авторката явно не харесва по-слаби от нея момичета.. :o :? )...
Мога да ти кажа , че не всички слаби момичета приличат на анароксчики даже повечето .. :-x .. Така , че не обиждай момичетата с хубаво тяло .. :-x Ако са по слаби от тебе приличат на анорексички така ли?! :x Ето какво ще ти кажа определено спадам към слабите момичета тъй като метаболизма ми е такъв и качвам килограми трудно ..Ребрата не ми се броят нито кокалите ми стърчат !!! :? Така че си трай и не обжидай . Нямам нищо против по закръглените момичета .. но ако имат сланини и ги показват вече ме отрвъщава.. :-x Или си промени кометара в темата .. или ще те намеря от името на всички момичета с хубави тела.. и ще те смачкам... Защото много ме дразнят такива комплексирани лигли като тебе.. :-x


:D :D :razz: хахахахаха отдавна не се бях смяла така 8-)
Ае намери и мен,че ми стана интересно. :lol:
хаха ае да си опрайш тона,а?Не мисля,че някой е комплексиран.Имаш хубаво тяло-ок,обаче не знам какъв ти е проблемът,че да нареждаш някой малко по-пален от теб във форум,че даже и да заплашваш.Аз примерно може да нямам перфектното тяло,но определено не съм комплексирана.Един човек се определя не от външния вид,а от характера и акъла му,а като гледам ти явно нямаш много щом дори не можеш да пишеш правилно!Недей да обиждаш момичето така!!!


Мене не ме интересуват телата на другите , ако те се харесват - добря, нямам нищо против .. Ама да сложи тея крайности , че слабите били анорексички ме дразни.
Слабите момичета били анорексички-да,не е така.Тъпо е да се твърди нещо толкова безсмислено.НО е тъпо и това,че ти имаш против дебелите момичета или против тези,малко по-закръглени от теб.И на мен ми е грозно много слаби момичета,които пазят диети (не всички са така),но не казвам нищо,а ти казваш,че е грозно това,че си показват сланинките.И пак казвам защо продължавате да обсъждате външния вид на хората?Къде отиде вътрешната красота и защо повечето сте толкова повърхностни,че да гледате само външния вид.Аз никога не бих си го позволила,защото е тъпо и защото когато някой започне да става така повърхностен ми пада адски много в очите.С една тема във форум няма да сложите идеалните мерки,както и няма да успеете да си наложете мнението над другите ...

А бе момиче казах ти нямам нищо против тях .. ама изобщо нищо против. Ама защо трябва да обижда .. При положение , че има толкова слаби момичета .. които даже не искат да са толкова слаби , но такъв им е организма .. Тя един вид се подиграва . И не мисля , че е мода си слаб .. ако се харесваш слаб отслабваш .. стига да имаш воля . Ако си по- закръглен и се харесваш така .. какъв е проблема?

MidnightCreep
07-11-2008, 19:46
Хранителните отклонения в Б-я рязко зачестяват след появата на Туиги и Кейт Мос. 8)

oth-oth-oth
07-16-2008, 00:20
eheee ti puk se izkaza :D :D nai dobre e da si si s normalno tqlo :D da ne si slab da ne si debel :)

firegirlll
07-16-2008, 07:25
Ми предпочитам да съм кльощава анорексичка. Еб*ти изказването. Май ти пролича ти от кой тип си... :-D
:lol: и аз така си мисля.. Ако очакваш адекватни мнения, по-добре беше да зададеш безпристрастно темата.. Аз лично предпочитам златната среда ;)

firegirlll
07-16-2008, 07:26
Хранителните отклонения в Б-я рязко зачестяват след появата на Туиги и Кейт Мос. 8)
+1, и тва е така :(

Madness
07-16-2008, 07:27
честно казано между кльощава и закръглена бих избрала да съм кльощава...
иначе изобщо не съм кльощава,даже изобщо :?

Ch0c0la73
07-16-2008, 09:16
по кльоащава ама в някви граници ддз не няквааа суперр хилкаа а просто слаба .. защо удрящ в двете граници..а ако трябва да избера наистина м/у двете избирам кльоащата ..

BrookeDavis
07-16-2008, 09:39
Щом авторката поставя нещата така, в смисъл само тези 2 опции...кльощава анорексичка предпочитам.

GbSy
07-16-2008, 09:51
Честно казано, ако трябва да избирам, избирам да съм леко закръглена. И за да не кажете, че съм някоя комплексирана дебелана - въобще не е така, аз съм на 13 години, 1.53 см висока и тежа 45 кг, но не се чувствам дебела. Имам още да си оформям тялото, но това не ми влияе на самочувствието, за разлика от много мои връстнички.

90% от пишещите тук сме в пубертета, така че има още доста време докато си оформим тялото. Хилари Дъф беше приятно закръглена преди 4-5 години, но вижте я сега - след пубертета детските тлъстинки се стопиха и има хубаво тяло. Много е неправилно да си внушаваме, че сме дебели - как е възможно да прецениш, след като си едва на 15 да кажем, и имаш още да растеш на ръст и на килограми, а дано и на психика?!

В днешно време на всички е внушено от списанията и фешън каналите, че трябва да си безобразно слаб, но когато след поредната диета сте супер кльощави пускате тема "Гърдите ми се стопиха, момчетата вече не ме харесват - какво да правя?".
Момчетата, заради които поне половината от вас отслабват, не харесват кльощави момичета! Проумейте го! Момчетата харесват нормално момиче, с извивки, а не кощрамба, приличаща по-скоро на дъска за гладене, отколкото на жена.

И въобще не говоря за онези момичета, които са си генетично слаби, защото една от най-добрите ми приятелки е кожа и кости - БУКВАЛНО! Много е слаба, но техните са супер слаби, така че това няма да се промени. Но аз говоря за онези, които отслабват, опитвайки се да изглеждат по-добре, а всъщност се превръщат в едно нищо.

Не говоря и за онези, които винаги имат "онези три килограма в повече", защото и те може да гладуват, но просто да не свалят тези три килограма.

Харесвайте се такива, каквито сте, престанете да се опитвате да поставите образа в огледалото в рамка...
Дори огледалата вече се правят без рамки...

PinkFloydSound
07-16-2008, 10:41
Слаба съм си, но нямам нищо против дебелите хора, само да не вземат да ми викат "Я се погледни каква си клечка". Ей това най-много го мразя. :x
Пред пълни хора предпочитам слаби, но пред анорексички, предпочитам пълни, цепите ли?

keep_smiling
07-16-2008, 10:52
Ако трябва д аизбирам между двете бих предпочела леко закръглена от кокото кльоща. \:D/

na1xn
07-16-2008, 12:47
nai qko oformen s muskoli :P

ra4ence
07-16-2008, 13:17
Вече не е такава 'модата'

xpucuto
07-16-2008, 13:18
По-добре е да си си по-слабичко :P .Слаба съм, но не ми се четат ребрата имам страшно дупенце :oops: много си го харесвам, гърдите ми не са големи, но за мен са си идеални 8-)

Madness
07-16-2008, 13:24
Слаба съм си, но нямам нищо против дебелите хора, само да не вземат да ми викат "Я се погледни каква си клечка". Ей това най-много го мразя. :x
Пред пълни хора предпочитам слаби, но пред анорексички, предпочитам пълни, цепите ли?
бих ти сцепила нещо на тебе :?

the_beautiful_smile
07-16-2008, 14:00
нормално слаби-ДА!! ЛЕКО закръглени (не дебели)-ДА!!!! във всеки малко или много има нещо хубаво а АНОРЕКСИЯТА е болест и неможете да сравнявате едно нормално слабо момиче с анорексичка....аЗ предпочитания нямам харесвам си се такава каквато съм е разбирасе има неща които не харесвам но не сме идеални :grin:

Chocolate__
07-17-2008, 09:56
Пита се кое от двете бихте предпочели, и няма смисъл от романи, как златната среда е идеална - това всички го знаем.Аз съм определено зад леко закръглените.
http://img484.imageshack.us/img484/83/kn01bighs6.jpg
http://i113.photobucket.com/albums/n221/soulgroove2/riounit.jpg

Кое предпочитате?? :?

Точно така! Не знам какво ви харесва в анорексично кльощавите тела, wow! :shock:
За мен телата от втората снимка са идеални и ако някога съм такава ще бъде супер :grin:

Коя от двете снимки предпочитате? :shock:

mimsssssss
07-17-2008, 10:11
Пита се кое от двете бихте предпочели, и няма смисъл от романи, как златната среда е идеална - това всички го знаем.Аз съм определено зад леко закръглените.
http://img484.imageshack.us/img484/83/kn01bighs6.jpg
http://i113.photobucket.com/albums/n221/soulgroove2/riounit.jpg

Кое предпочитате?? :?

Точно така! Не знам какво ви харесва в анорексично кльощавите тела, wow! :shock:
За мен телата от втората снимка са идеални и ако някога съм такава ще бъде супер :grin:

Коя от двете снимки предпочитате? :shock:
ми аз чесно да кажа ейтая със късата коса на втората снимка ми е изглежда мн добре и има мн як задник :oops: момиче съм

mhmhmhmhm
07-17-2008, 10:22
малииии :razz:

PinkFloydSound
07-17-2008, 12:43
Слаба съм си, но нямам нищо против дебелите хора, само да не вземат да ми викат "Я се погледни каква си клечка". Ей това най-много го мразя. :x
Пред пълни хора предпочитам слаби, но пред анорексички, предпочитам пълни, цепите ли?
бих ти сцепила нещо на тебе :?
Давай, чакам те.

karitooy
07-17-2008, 14:24
Ми аз съм си нормално закръглена 8-) Не обичам тия дето са кльощави до кост само и само да се харесат ... :? Грозно е..

monityY
07-17-2008, 18:21
Честно казано, ако трябва да избирам, избирам да съм леко закръглена. И за да не кажете, че съм някоя комплексирана дебелана - въобще не е така, аз съм на 13 години, 1.53 см висока и тежа 45 кг, но не се чувствам дебела. Имам още да си оформям тялото, но това не ми влияе на самочувствието, за разлика от много мои връстнички.

90% от пишещите тук сме в пубертета, така че има още доста време докато си оформим тялото. Хилари Дъф беше приятно закръглена преди 4-5 години, но вижте я сега - след пубертета детските тлъстинки се стопиха и има хубаво тяло. Много е неправилно да си внушаваме, че сме дебели - как е възможно да прецениш, след като си едва на 15 да кажем, и имаш още да растеш на ръст и на килограми, а дано и на психика?!

В днешно време на всички е внушено от списанията и фешън каналите, че трябва да си безобразно слаб, но когато след поредната диета сте супер кльощави пускате тема "Гърдите ми се стопиха, момчетата вече не ме харесват - какво да правя?".
Момчетата, заради които поне половината от вас отслабват, не харесват кльощави момичета! Проумейте го! Момчетата харесват нормално момиче, с извивки, а не кощрамба, приличаща по-скоро на дъска за гладене, отколкото на жена.

И въобще не говоря за онези момичета, които са си генетично слаби, защото една от най-добрите ми приятелки е кожа и кости - БУКВАЛНО! Много е слаба, но техните са супер слаби, така че това няма да се промени. Но аз говоря за онези, които отслабват, опитвайки се да изглеждат по-добре, а всъщност се превръщат в едно нищо.

Не говоря и за онези, които винаги имат "онези три килограма в повече", защото и те може да гладуват, но просто да не свалят тези три килограма.

Харесвайте се такива, каквито сте, престанете да се опитвате да поставите образа в огледалото в рамка...
Дори огледалата вече се правят без рамки...


Хареса ми как гледаш на нещата ;) ..Ако аз трябва да избирам-нз двоумя се..Винаги съм искала да бъда слаба,с перфектна фигурна,но не съм-макар преди да бях доста по пълничка де.. Сега спадам в нормалното (или поне това е мое мнение) .. Но като се замисля,ако трябва да избирам по добре да съм леко закръглена както бях преди..Защото с труд можеш да свалиш килограмите..А ако предпочиташ да си анорексичка,кфо правим?Тук се пита както предпочитаме-вие казвате анорексичка,което не значи че искате да сте такива,а че само предпочитате..Значи ако се стигне до там да станете такива как ще се борите с това?Та това е болест? Това няма оправяне..Това изобщо не е за предпочитане пред това да си леко закръглена..Незнам,излишно е да казвам,че и аз като почти всеки тук избирам средното положение.. :) и да си леко закръглена не е по грозно от снимката която някой беше постнал тук..Някфа ежати ... Само кожа и кости..Ебати .. Няма да коментирам...

MidnightCreep
07-17-2008, 19:10
Анорексията е психичен проблем,изобщо няма място тук.Пак повтарям,личи кой гладува и кой е естествено слаб.Сравненията са неуместни и т.н.
И айде,стига с "аз съм".

monityY
07-17-2008, 19:31
Анорексията е психичен проблем,изобщо няма място тук.Пак повтарям,личи кой гладува и кой е естествено слаб.Сравненията са неуместни и т.н.
И айде,стига с "аз съм".

Но от психичен избива после и на физичен,не е ли така?Та има толкова много млади момичета които умират от анорексия...Замислете се наистина кое бихте предпочели..Дори да не искате,бихте могли да стигнете до анорексия с това гладуване..

TheNewReligion
07-17-2008, 19:58
Може да съм писала и преди в темата , но не помня . Извинете ме , ако се повтарям ...
Всеки човек би избрал да изглежда "златната среда" . Аз също . Обаче нямам нищо против слабите момичета и закръглените момичета . Всеки човек си има чар независимо от теглото , това не трябва да се забравя .

MidnightCreep
07-18-2008, 18:20
:lol: :lol: :lol:
Не е възможно от психически да стане "физичен".
Психологията и физиката разглеждат различни видове процеси.

draki4ka
07-18-2008, 20:15
аз личну съм слаба но не Анорексичка хахх :shock: :D :D :D :grin:

Amelly
07-18-2008, 20:48
бас,че темата е направена от някоя комплексирало се пълно момиче
*казано възможно най-мило*

EJI4eTy
07-19-2008, 00:19
това "анорексички" прозвуча някак сии ... мхх ... гадно ;] все едно искаш да си такава ама не може ? схващаш ли ? (авторката) по темата - не предпочитам нито едни щото не съм момче и все още не се заглеждам по момичета ;]]

MidnightCreep
07-19-2008, 06:12
:razz: :razz: :razz:

pOiSoN_kIsS_94
07-19-2008, 08:07
[quote="EJI4eTy"]това "анорексички" прозвуча някак сии ... мхх ... гадно ;] все едно искаш да си такава ама не може ? схващаш ли ? (авторката)

GreenFairy
07-19-2008, 08:42
За себе си лично предпочитам да съм от "леко закръглените", въпреки че сега си мисля, че съм слаба, но не прекалено :) Пък за момчета е по-добре да са по-едри от колкото слабички... :-D

pinki
07-19-2008, 09:52
Канонът не допуска дебели/пълни/леко закръглени хора!!!!!!!
През п****та ми е за канона ! :-x Хората да не си избират какви да бъдат ?! А и всеки има чар :P И 2та примера не ми допадат напълно, но в случая съм за по-пълничките, защото с воля вс се постига, а 1 анорексичка и трябва мн повече от воля, за да отцелее....

didi_baby
07-19-2008, 10:34
кльощава анорексичка...много мило...ми добре щом така го разбираш значи и аз съм такава

amirito3
07-19-2008, 12:47
:D Аз също съм леко закръглен но само в краката и задника ми са дебели др сичко си ми е на нормален мъж

Baby92
07-19-2008, 15:42
Канонът не допуска дебели/пълни/леко закръглени хора!!!!!!!
През п****та ми е за канона ! :-x Хората да не си избират какви да бъдат ?! А и всеки има чар :P И 2та примера не ми допадат напълно, но в случая съм за по-пълничките, защото с воля вс се постига, а 1 анорексичка и трябва мн повече от воля, за да отцелее....

+1

Dreammy
07-19-2008, 21:35
Канонът не допуска дебели/пълни/леко закръглени хора!!!!!!!
През п****та ми е за канона ! :-x Хората да не си избират какви да бъдат ?! А и всеки има чар :P И 2та примера не ми допадат напълно, но в случая съм за по-пълничките, защото с воля вс се постига, а 1 анорексичка и трябва мн повече от воля, за да отцелее....

+1

Po-dobre da mi sturchat slaninite,otkolkoto kokalite :? Inache sum nqkude po sredata, sega iskam da otslabna malko. :)

mistake
07-20-2008, 12:33
Всичко трябва да бъде умерено. Хубаво е да си слабичка , ама чак пък да ти стъчат кокалите е тва е грозно. Момиче без коремче , с нормални стегнати боски и малко стегнато дупе - е какво по- хубаво от това? :grin: Много мразя като вида някакво момиче , с прилепнали дънки и над тях да изфърчат сланините. :(

PinkFloydSound
07-21-2008, 09:01
Мили мои патици, анорексията не означава просто да си слаб, каквито са повечето момичета, анорексията означава наистина да ти се броят ребрата и да нямаш сили за нищо, още повече-това е болест най-вече на психична основа.
Така че авторката се е изразила супер тъпо и неподготвено. ;)
Ако беше задала въпроса си по-уместно, например "Какво предпочитате, слаби или пълнички момичета?", естествено, че щях да напиша, че предпочитам слабите, а и може би темата нямаше да бъде чак толкова дискутирана.

Thoughtless
07-21-2008, 09:11
Мили мои патици, анорексията не означава просто да си слаб, каквито са повечето момичета, анорексията означава наистина да ти се броят ребрата и да нямаш сили за нищо, още повече-това е болест най-вече на психична основа.
Така че авторката се е изразила супер тъпо и неподготвено. ;)
Така е.. а и напоследък стана много модерно да се обиждат на анорексички, което е изключително глупаво, защото това е болест.
От здравосолвна гледна точка е по-добре да си слаб (НЕ анорексично слаб), така че предпочитам слаби момичета, но нормално слаби! :)

Cherlotte
07-21-2008, 09:38
От тези двете - без съмнение - леко закръглено. :)
П.С. От здравословна гледна точка да си слаб наистина е по-добре от това да си дебел, но да си анорексично слаб е по-зле от това да си леко закръглен. :)

sladkish_14
07-21-2008, 10:59
Искам да разбера какво мислите по тази тема...Кое предпочитате - да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички или предпочитате дори да сте леко закръглени?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!


Да си слаб,не значи точно това което ти си описала !!! Харесвам нормални хора,като мен :-P :grin: ..Грозно е да си без нищо,като форми на тялото и да ти се броят костите,но също така е грозно да си провиснала от сланини,не харесвам дебелите момичета..Много е грозно едно младо момиче да е като свиня дебело или закръглено.Идеалното тяло е средното,хубаво оформени гърди и дупе,слабо коремче,средна височина и ето това е! :grin:

PinkFloydSound
07-21-2008, 12:13
От тези двете - без съмнение - леко закръглено. :)
П.С. От здравословна гледна точка да си слаб наистина е по-добре от това да си дебел, но да си анорексично слаб е по-зле от това да си леко закръглен. :)
Точно това се опитвам да обясня и аз. :)

www
07-21-2008, 18:45
Искам да разбера какво мислите по тази тема...Кое предпочитате - да сте кльощави и да няма нищо по вас..освен кожа и кости и да приличате на анрексички или предпочитате дори да сте леко закръглени?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
sredniq variqnt da nqmam korem norm bust kraka i guz su6to normalno bez izli6ni mazninki.... no ina4e po temata -taka zadadeno estestveno 4e vseki normalen 6te predpo4ete leko zakgrulenite momi4eta

mil4eto_
07-22-2008, 11:46
Аз цял живот съм слаба и никога не съм искала да съм "приятно" закръглена.

_elle_
08-18-2008, 20:38
xaxxx to si li4i 4e avtorkata e ot vtoriq tip 6tom pi6e taka si lli4i 4e e palna s kompleksi za6toto drugi momi4eta sa poslabi ot neq i kav e toq izraz klio6tai anoreksi4ki te ako sa anoreksi4ki tr polovin svqt da izmre za6toto vednaj minal prez tozi ad malko momi4eta se opravqt i ima razlika mejdo klio6tavi i normalni momi4eta a ''priqtno zakragleni4ka'' ozna4ava palna kakto i da go nare4em i ne ms az ne bih jelala da izglejdam taka za6toto mn qsno 4e e po lesno da se tap4e6 i da leji6 a momi4etata koito sportuvat i pazqt hubavo tqlo ima se vika anoreksi4ki sega iima si sqkakvi tipove hora no rabirase e ppo lesno da si zakraglen... otkolkoto da ima6 hubava figura za6totot te marzi da si mradne6 zadnika
i aide da nastroivame drugite katoobijdame slabite momi4eta s takiva grozni izrazi

Izzy_
08-19-2008, 06:51
Ами по твоята логика явно съм кльощава анорексичка,но според мен съм си много добре.Нямам НИКАКВО желание да бъда "леко" закръглена....