PDA

View Full Version : Модератори



bulgarche
07-05-2008, 07:58
Основно вие сте хората които правите промени в дадена тема.
Някой си измисли "правилото" загравието на темата да бъде написана на кирилица. Аз лично не съм съгласен с това. Чета тема на шльокавица, само ако е много наложително. По този начин вие заблуждавате потребителите да отварят една тема, която инъче не биха. Резултата е само нерви. Забелязвам заглавия на кирилица, а вътре само шльокавица, без да е писано че е баране темата от някой допълнително. Авторите ли правят това или някой не казва че бара?

Не целя пак да има война на шльокавчовци и нормални българи. Няма смисъл и от оправдания кой защо не можел да пише "еди си как си".

Някой ще се наеме ли да преписва цяла тема, за да не е написана на някъф си странен "език"? Да се помисли за конвертор?

ProstoAz
07-05-2008, 08:44
Някои от авторите на темите, написани на латиница, вече знаят "правилото" и сами си пишат заглавията на кирилица. Какво им пречи да напишат и цялата тема така - не знам. Аз лично се разписвам в темата, когато и коригирам заглавието. Целта на това е улесняване на търсенето с търсачката на форума.
Едва ли някой ще се наеме да пренаписва цяла тема. За конвертор може да се помисли, както и за задължително писане на кирилица във форума. :)

xaxa
07-05-2008, 10:01
Целта на това е улесняване на търсенето с търсачката на форума.
tova e hubavo
oba4e nikoi neq polzva
nemi vqrvate?

vlezte v razde PC.. i vijte kolko ob6to 1 i sa6ti temi za SIMS ima

krem4et0
07-05-2008, 12:24
Аз винаги се разписвам и цитирам точката от правилника. А иначе това се прамви не само с цел форумът да изглежда добре, а и с цел търсачката да фиксира заглавието. Има си опция "Търси в заглавието и съдържанието на мненията". Това значи, че и заглавието е обект на търсене.

xaxa
07-05-2008, 21:04
ЦЕНЗУРА

.: machoka :,

Lucho
07-07-2008, 07:08
Ами според мен не си прав..

alex
07-08-2008, 05:49
Когато въведем правило да се пише изцяло на кирилица няма да имаш този проблем.

xaxa
07-08-2008, 10:00
Когато въведем правило да се пише изцяло на кирилица няма да имаш този проблем.
spored men togava 6te se use6tat mnogoto pravopisni gre6ki!

Wrathchild
07-08-2008, 10:24
Когато въведем правило да се пише изцяло на кирилица няма да имаш този проблем.
spored men togava 6te se use6tat mnogoto pravopisni gre6ki!Не че сега не се усещат.