PDA

View Full Version : ЧЕГ"Проф.д-р Васил Златарски"



*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 10:19
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,които учат там или знаят нещо по-добре за това училище,защото искам да узнам повече за него :) .
Мерси предварително :)

soulja_girl4e
07-05-2008, 10:21
u4ili6te za typi bogata64eta... tva e istinata!

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 11:12
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,които учат там или знаят нещо по-добре за това училище,защото искам да узнам повече за него :) .
Мерси предварително :)
мене ме приеха таз година ма и аз искам повече инфо от вътрешни лица за да знам дали там или в държавно

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 11:50
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,които учат там или знаят нещо по-добре за това училище,защото искам да узнам повече за него :) .
Мерси предварително :)
мене ме приеха таз година ма и аз искам повече инфо от вътрешни лица за да знам дали там или в държавнохаха и мен ме приеха тази година :) :D

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 12:05
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,които учат там или знаят нещо по-добре за това училище,защото искам да узнам повече за него :) .
Мерси предварително :)
мене ме приеха таз година ма и аз искам повече инфо от вътрешни лица за да знам дали там или в държавнохаха и мен ме приеха тази година :) :D
как ти е името вааа :D :D

MiliVanilly
07-05-2008, 21:43
Училището е супер. Брат ми го завърши тази година и е мноооооого доволен. Приемат по около 60 човека на година. Много е яко, учителите са много свежи.

Браво, че са ви приели!!!