PDA

View Full Version : ваканцията...



kiss_me_babyy
07-05-2008, 10:56
o0o0 t1potiq po cql den nqma kakvo da pravq nqmam mnogo priqtelki na koito da se obadq a na edinstvenata uj na koqto moga da raz4itam e mnogo izostanala s ne6tata v smis1l tak1v 4e misli samo za detski ne6ta no na men ne mi e d tova jiveq mnogo blizo do plovdiv no s16to nqma s koi da otida sutrinta s stavaneto vklu4vam kompa a p1k daskalata po bel ne ni dade nikakvi knigi taka 4e... :grin: abe nz dai te nqkakvi idei molq vi adski mnogo mi e sku4no PoMoGnEtE?/!! PLSssS

Модерирано от Бандитка
т.7

sladur4etyYy
07-05-2008, 11:03
е се има някой с когото да излезеш (приятел/ка, братовчеди,..). разбери се този ''някой'' да излезете и му кажи там да викне и други негови/нейни фр, запознай се с тях, разменете си телефони/скайп и почни да си излизаш и с тях. иначе можеш и сама да си излизаш и сама да се запознаваш с нови хора. а и това, че нямаш книги от у-ще не значи, че не можеш сама да си избереш някоя и да я прочетеш.

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 11:25
sladur4etyYy е права :) Ако нямаш много приятелки,винаги може да си намериш нови.Около вас няма начин да няма момичета/момчета на твойта възраст.Отиди при тях,запознайте се,пък може да са свестни ;) А за книгите,при мен когато ми е тъпо чета Хари Потър(винаги ме успокоява :D :-D )Може да прочетеш някаква мистерия,четеш много,защото искаш да узнаеш какво ще стане по-нататък :) Нядявам се да бъда полезна :D

LeVski_fen
07-05-2008, 11:26
Защо не помислиш за някаква работа през лятото? :-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-05-2008, 16:44
Защо не помислиш за някаква работа през лятото? :-o

тамън това щях да кажа.. (: