PDA

View Full Version : НПМГ vs СМГ



mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 11:27
я кажете кое е по-добре не сам сигурен дали ще успея но ако да кое е по-умния избор :-o

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 11:40
аиде де помогнете :lol:

schhhhhhh
07-05-2008, 11:42
Град? :-o

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 11:48
Град? :-o
софия :grin: :grin:

Blab
07-05-2008, 11:49
НПМГ - ако ще учиш био, химия... математика.
Чуждите езици куцат. Ама, като казвам куцат, значи, че са много зле!
В 11 клас си на едно начално ниво, в което не свързваш и едно вярно изречение.

СМГ - математиката е екстра!!! Най-добрата математика в България! Английският се учи докрай!(11-12 кл. - ниво Профишънси)
Руският също!
Немски така и не можах да науча, не достигат учители.

Тъпата директорка, която ни развали идилията сега е директор на НПМГ. 8-)

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 11:55
НПМГ - ако ще учиш био, химия... математика.
Чуждите езици куцат. Ама, като казвам куцат, значи, че са много зле!
В 11 клас си на едно начално ниво, в което не свързваш и едно вярно изречение.

СМГ - математиката е екстра!!! Най-добрата математика в България! Английският се учи докрай!(11-12 кл. - ниво Профишънси)
Руският също!
Немски така и не можах да науча, не достигат учители.

Тъпата директорка, която ни развали идилията сега е директор на НПМГ. 8-)
мс мн това ми подсказв2а кфо да избра пък и за смг имам бал но за нпмг така и не вярвах :grin: :grin:

sheilsis
07-05-2008, 12:10
smg e po-dobroto re6enie :) brat mi u4i tam ve4e 3 godini ii spored men daskaloto e super..i toi sy6to mn mu se radva :) ezik 6e nau4i6 mn dobre daje otli4no a i matematika ;)

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 20:06
пи6етее че се обурквам мн яко едни ми казват че средата в нпмг е по добра а тази в смг не чак толкова но пук езиците в смг бият тези в нпмг и то с много за математиката не мога да сравня :-o

soulja_girl4e
07-05-2008, 20:08
samo ezikovi weeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Blab
07-05-2008, 20:19
пи6етее че се обурквам мн яко едни ми казват че средата в нпмг е по добра а тази в смг не чак толкова но пук езиците в смг бият тези в нпмг и то с много за математиката не мога да сравня :-o
Кажи с какво по-точно искаш да се занимаваш в и извън училище, за да ми стане по-ясно.
8 години съм учила в СМГ, един от най-близките ми хора ще е последна година в НПМГ, тъй че мога да се изкажа. :)

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 21:10
пи6етее че се обурквам мн яко едни ми казват че средата в нпмг е по добра а тази в смг не чак толкова но пук езиците в смг бият тези в нпмг и то с много за математиката не мога да сравня :-o
Кажи с какво по-точно искаш да се занимаваш в и извън училище, за да ми стане по-ясно.
8 години съм учила в СМГ, един от най-близките ми хора ще е последна година в НПМГ, тъй че мога да се изкажа. :)
ами мен ме влече математиката ,но пък знам че езикът е вратата към чужбина пък и много от професиите изискват добро владеене на поне един различен от бг език :)

Blab
07-05-2008, 21:13
Тогава няма какво повече да си говорим.
Ако става въпрос и за тази година - Симеонов трябва да взима клас(дано, де, не я знам директорката к'ви ще ги върти), тъй че, успех с кандидатстването!

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 21:22
Тогава няма какво повече да си говорим.
Ако става въпрос и за тази година - Симеонов трябва да взима клас(дано, де, не я знам директорката к'ви ще ги върти), тъй че, успех с кандидатстването!
мс мн и може ли ако имам някакви въпроси да те питам защото забелязвам че си готов/а да споделиш своето мнение

Blab
07-05-2008, 21:37
Питай, и без това си нямам работа.

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 21:43
Питай, и без това си нямам работа.ами чувал съм че тези най-умните са в а -клас
(като тои се запулва наи-вече с ученици които са учили от 5 или6 клас в смг ) и тях ги държат мн яко и получават перфектно образование мисля че за това няма спор но пък за останалите класове нямам никаква инфо но отново чрез слухове (може би не достоверни ) съм разбрал 4е др класове не са толкова добри :?
другият ми въпрос е какво мислиш за средата в математическата защото все пак ако ме приемат там ще уча 5 години с тези хора :) мс предварително :grin: :grin:

Blab
07-05-2008, 21:51
От старите ученици, които кандидатстват, се сформират отделни класове. От моя клас бяхме по-малко от 10 души, съответно ни събраха с друг клас.
Да, вярно е, А-клас се водят най-умните, но не е баш така, сещаш се. Но е факт, че повечето от А-клас са умници, но ако се занимаваш и те бива, ще си в отбора, ще ходиш по състезания и прочие...

Според моите наблюдения, всяко следващото поколение смъква летвата. Нерядко съм чувала учители да коментират колко са затъпели децата... неща от този сорт.

Ще ти кажа едно - имаме достатъчно компютърни зали, адски много кадърни учители... Не мога да ти обещая, че випускът ти ще е от готини деца, моят, например, не беше.(така де, въпрос на вкус :D )

mojojojo_mojojojo
07-05-2008, 21:56
От старите ученици, които кандидатстват, се сформират отделни класове. От моя клас бяхме по-малко от 10 души, съответно ни събраха с друг клас.
Да, вярно е, А-клас се водят най-умните, но не е баш така, сещаш се. Но е факт, че повечето от А-клас са умници, но ако се занимаваш и те бива, ще си в отбора, ще ходиш по състезания и прочие...

Според моите наблюдения, всяко следващото поколение смъква летвата. Нерядко съм чувала учители да коментират колко са затъпели децата... неща от този сорт.

Ще ти кажа едно - имаме достатъчно компютърни зали, адски много кадърни учители... Не мога да ти обещая, че випускът ти ще е от готини деца, моят, например, не беше.(така де, въпрос на вкус :D )мс мн а ти с англииския как си :? малко личен въпрос но важен

Blab
07-05-2008, 22:01
Прекрасно! Но втори език не владея. :?

07-06-2008, 07:49
НПМГ :grin:

SuNsEt
07-06-2008, 12:13
Аз съм за СМГ-то. :-o

Bubbly
07-06-2008, 12:43
Ако бях на твое място, бих избрала НПМГ.

darking
07-06-2008, 13:37
Аз пък до сега учих в СМГ и(тоя е много известен) ми се падна Колев. Вместо да си учим материала аз 7 клас, тоя всеки ден пишеше по хилядите му дъски(409 стая) някви задачи за олимпиади за 9, 10 клас и нагоре.... В 5 клас даже ни измъчваше със графи от ВИСШАТА математика! Тоя и затова леко ме провали. Единствените знания, свързани с кандидатстването, които съм получавал са били от частните ми уроци(школа с 8 човека по 3 часа само съботите). А познавам една, която е учила в 107 СОУ(към НПМГ) и даже без да ходи на уроци по математика има 5.64(някъде), а аз 4,929. Добре, че е БГ-то, въпреки че не си падна една, от която също нищо не научих, но добре, че там ми е по-лесно(българче съм бе ей...!) и само от частни го изкарах тва 5,70. Та.....до колкото разбрах тоя Колев ще взима 4 от 6 паралелки след 7 клас, т.ч си правете сметка. Ако ви се ходи на някакви нечовешки световни олимпиади и искате да ви се крещи постоянно даже и да сте най-добрия човек в класа(под крещене имам в предвид обиди, даже понякога и бой със някоя от пръчките му :D ) ходете там ;) Иначе аз ако отида в СМГ се надявам да не се падна при тоя, защото наистина, много хора ми казват, че математиката ми се отдава, но възнамерявам просто да си я уча на ниво НЕОЛИМПИАДИ, защото НАЙ-МНОГО ме влече информатиката, и по-точно програмирането, и по-точно програмирането на игри. Па живот и здраве и на роботи с Artificial Inteligence :)

Та сега след всичко това, моят въпрос(най-вече към be_true :) ) е - имали смисъл, като искам да се занимавам с програмиране да си продължа в СМГ и да стискам палци да не попадна при тоя, или е по-добре в английската, да съм при, надявам се, по свестни учители и да си науча езика перфектно, та чак тогава да продължа с информатиката(то аз естествено докато си уча в 1АЕГ в къщи ще си уча по моята специалност :D )?

btw И я някой да ме светне защо всички искат да учат в НЕГ? То добре, че няколко паралелки ще отидат без изпити(така разбрах) после в Германия, и че там обучението на повечето места е безплатно...., друго? Аз живот и здраве(стипендия или money) ще се стремя към Великобритания, САЩ или Япония, за вас не знам 8-)

btw2 Някой да е прочел всичко това? 8-)

Blab
07-06-2008, 13:52
има ли смисъл, като искам да се занимавам с програмиране да си продължа в СМГ и да стискам палци да не попадна при тоя, или е по-добре в английската, да съм при, надявам се, по свестни учители и да си науча езика перфектно, та чак тогава да продължа с информатиката(то аз естествено докато си уча в 1АЕГ в къщи ще си уча по моята специалност :D )?

btw И я някой да ме светне защо всички искат да учат в НЕГ? То добре, че няколко паралелки ще отидат без изпити(така разбрах) после в Германия, и че там обучението на повечето места е безплатно...., друго? Аз живот и здраве(стипендия или money) ще се стремя към Великобритания, САЩ или Япония, за вас не знам 8-)

btw2 Някой да е прочел всичко това? 8-)
Избираш между Английската и СМГ?
Бих избрала второто.
Ще попитам - от кой клас учиш в СМГ? Нормално е да ти преподават висша математика, нали затова си отишъл там.(така се предполага)
АЕГ, за мен, лежи на стари ларви.
Бягай да си учиш математиката или направо в училищата с повече информатика.

kofa_s_voda
07-06-2008, 14:20
Напълно съм съгласна за английската - просто стара слава,това е.
В СМГ се залага на много повече предмети,а не само на езика.Ииии нз кой ти е казал че Колев ще преподава на 4 паралелки но и да иска това е невъзможно - няма как да смогне на часовете.И принципно в А клас бутат тези,които от 5 клас са в СМГ и се води че там са най-добрите състезатели но това далеч не означава че в останалите класове са някви задръстеняци.Всъщност в нашия випуск в А клас са най-големите гамени тъй че .... :D :D :D

darking
07-06-2008, 18:46
Аз след 4 клас влязох на 24 място(и аз да се похваля) :D и ме туриха в Б клас. Иначе пак повтарям - математиката ми върви, но на по-висше ниво я мразя!!! :D Само информатиката ме влече, т.ч не знам. Ама то едното без другото не става много много... Абе не знам. А иначе той Колев ще си смогне много ясно. Той досега караше 3 класа(А, Б и Г) и правеше школа по 3 часа всяка събота и неделя. А най-добрите му хора, които ходиха по олимпиадите даже ходиха от време на време на училище. Така и не ги знам във каква академия са ходили, но решавали задачи по цял ден. Подготвяли ги за олимпиадите :shock: Иначе то в 5 клас ми беше интересно ама след това писах в тетрадката само за да има кво да правя по време на часа и за да не ми се разкрещят. Съвсем не ги разбирам тия задачи :shock: И все пак "В" клас са си били при по-свестна учителка и са изкарали доста високи резултати(над 5). А от нашите три олимпийски паралелки, който не е припарвал до олимпиада...д*ха 8-)

kofa_s_voda
07-06-2008, 19:20
Е 3 паралелки че ще вземе то е ясно,то толкова му се полагат ако става въпрос за осмокласниците

balbuk
07-06-2008, 20:37
mojojojo e tuk ma s dr reg :P mi az neska bqh v npmg i dasaklite po informatika sa super pe4eni i moje bi se orientiram na kum npmg :P

Loshotia
07-07-2008, 06:27
офф/ Не знам какво разбирате под стари лаври за английската, но фактите говорят друго.

По темата: познавам хора и от двете училища, ходили сме на олимпиади с хора и от НПМГ и от СМГ- за езика становището е едно- по- добре в СМГ. Имам братовчед, който учише там и изкара САТ и TOEFL само с едномесечните курсове на фондация Кирил и Методий. На НПМГ други са им преимуществата- профилирания предмет им го преподават университетски преподаватели, а в 12клас и по факултетите ходят.
Но ако мерака е за математика профил, по- добре СМГ

balbuk
07-09-2008, 18:13
НПМГ ше е видело се е :grin: :grin: разбира се ако ме приемат :D ае успех и на другите :-P

_Drama_Queen_
07-09-2008, 18:14
НПМГ ше е видело се е :grin: :grin: разбира се ако ме приемат :D ае успех и на другите :-P

Успех, дано те приемат :)

balbuk
07-11-2008, 16:26
НПМГ ше е видело се е :grin: :grin: разбира се ако ме приемат :D ае успех и на другите :-P

Успех, дано те приемат :)
ВЛЯЗОХХХХ хах на първо желание с математика и английски :-P :-P ма нз дали тва е бил най-добрият избор но ще видим :grin: :grin:

_Drama_Queen_
07-11-2008, 19:04
НПМГ ше е видело се е :grin: :grin: разбира се ако ме приемат :D ае успех и на другите :-P

Успех, дано те приемат :)
ВЛЯЗОХХХХ хах на първо желание с математика и английски :-P :-P ма нз дали тва е бил най-добрият избор но ще видим :grin: :grin:

Бр :grin: :grin: :grin: Макар че трааше да дойдеш в английската да сме заедно :D

Pedigree
07-11-2008, 19:21
Ако питаш мен, СМГ, но сам си решаваш.

В СМГ е оферта всичко, лошото е само с немския, преподаваше(да се надяваме, другата година да не преподава вече) една възрастна бабичка, при която много не се учеше.

balbuk
07-12-2008, 10:38
аве има ли някой друг който е влязъл в НПМГ :-P :-P ало колеги зайци каде сте :lol: :lol:

ndx13
07-12-2008, 11:21
И аз влязох там! :grin: Честито и на тебе!

miloto_girl_4e
07-12-2008, 11:36
Познавам много хора от СМГ, познавам хора и от НПМГ, а и брат ми го завърши това даскало :)
В СМГ нещата не са толкова строги както преди, моите приятели изобщо не учат, а уж училището е елитно(не, че при нас не е така де), да знаят си математиката, но доста ги юркат(което не е лошо де, нали затова са там)..
в НПМГ обаче нещата уж са по-добри(има страхотни преподаватели, аз съм ходила там на курсове и бях много доволна), училището е супер, а и се залага не само на математиката, но и на останалите предмети :)
Там е по-строго и повече се учи.. :)

balbuk
07-12-2008, 12:43
Познавам много хора от СМГ, познавам хора и от НПМГ, а и брат ми го завърши това даскало :)
В СМГ нещата не са толкова строги както преди, моите приятели изобщо не учат, а уж училището е елитно(не, че при нас не е така де), да знаят си математиката, но доста ги юркат(което не е лошо де, нали затова са там)..
в НПМГ обаче нещата уж са по-добри(има страхотни преподаватели, аз съм ходила там на курсове и бях много доволна), училището е супер, а и се залага не само на математиката, но и на останалите предмети :)
Там е по-строго и повече се учи.. :)

ми мн мерси за коментара защото от скоро малко се чудя дали съм направил най-добрия избор :? но се надявам да е така както ти описа НПМГто и се надявам тази година да са добре с езиците :-D :-D

balbuk
07-13-2008, 19:00
аре ве само двама човека ли сме кам НПМГто :shock: :shock: :D :D

_Drama_Queen_
07-13-2008, 19:05
аре ве само двама човека ли сме кам НПМГто :shock: :shock: :D :D

Спокс и ние сме горе долу толкова в 1АЕГ :D

balbuk
07-13-2008, 19:08
аре ве само двама човека ли сме кам НПМГто :shock: :shock: :D :D

Спокс и ние сме горе долу толкова в 1АЕГ :D
забелязох 8-) 8-) 8-)

_Drama_Queen_
07-13-2008, 19:09
аре ве само двама човека ли сме кам НПМГто :shock: :shock: :D :D

Спокс и ние сме горе долу толкова в 1АЕГ :D
забелязох 8-) 8-) 8-)

Дай скайп :grin:

balbuk
07-13-2008, 19:16
аре ве само двама човека ли сме кам НПМГто :shock: :shock: :D :D

Спокс и ние сме горе долу толкова в 1АЕГ :D
забелязох 8-) 8-) 8-)

Дай скайп :grin:
виш на лично :oops:

lazaroni94
07-15-2008, 17:28
определено НПМГ (ако искаш не само математика) СМГ наистина е много добро училище, но се учи горе-долу само математика.
В НПМГ се учи всиииичко. аз вече се записах :grin:
биология с немски (едва ли ще го науча ама малко за разнообразие :D )

rumtreiber
07-17-2008, 12:46
Ami moga da vi kaja, che zavyrshih NPMG taia godina i sym strashno dovolen ot obuchenieto tam. Nashte olimpiici po matematika po nishto ne otstupvat na teia ot SMG. Za poslednite 5 godini prashtat samo hora ot NPMG na liatnata shkola RSI v MIT, Boston. Az sym super dovolen ot daskaloto. A otnosno ezicite moga samo da kaja, che sme po-dobri ot polovinata ezikovi gimnazii v Bulgaria. Edno mom4e ot moia klas beshe iskaralo 118 ot 120 na TOEFL. Az, kakto i oshte 20-25 choveka minimum ni prieha v Anglia, Germania i USA. Taka che sami si pravete izvodite. Uspeh na vsichki kandidatstvashti !!!

gery_y
07-19-2008, 12:51
аз съм си за смг.въпреки че тая год мн ме разочароваха с даскалите...в клас съм ама ни се паднаха най-най-зле даскалите от от цялото у-ще.Но в другите класове нещата бяха различни.Първия срок учителката ни по математика беше повече от перфектна(ест тя си беше завършила смг)ама 2рия срок не ми се ще да коментирам.И все пак ние просто не извадихме късмет.
относно нпмг имам бая познати там с математика.казаха че ни били особенно доволни.до колкото знам с пищови се минава по вс предмети без проблем даже и стипендия ти дават.пък и като гледам тая год какъв беше бала в нпмг :-D (20 ако не се лъжа) :D

TheNewReligion
07-19-2008, 12:52
Хахах ! Сестра ми учи в СМГ ... И тя се колебаеше между тези две гимназии , но накрая избра математическата . Ти реши .

love_bites
07-19-2008, 12:55
СМГ категорично-страшно добро даскало и единственото и най-доброто за математика

balbuk
07-19-2008, 15:04
аз съм си за смг.въпреки че тая год мн ме разочароваха с даскалите...в клас съм ама ни се паднаха най-най-зле даскалите от от цялото у-ще.Но в другите класове нещата бяха различни.Първия срок учителката ни по математика беше повече от перфектна(ест тя си беше завършила смг)ама 2рия срок не ми се ще да коментирам.И все пак ние просто не извадихме късмет.
относно нпмг имам бая познати там с математика.казаха че ни били особенно доволни.до колкото знам с пищови се минава по вс предмети без проблем даже и стипендия ти дават.пък и като гледам тая год какъв беше бала в нпмг :-D (20 ако не се лъжа) :D там бала се изчислява по различен начин защото голяма част от него е техния изпит също в моята паралелка минималния бал е 30. нещо си .лошите оценки са при географията и май биологията офф нз дали не збърках но ще видим след 15ти септември

sweety__
07-22-2008, 10:31
Ей , аз сега ще бъда 9 клас в НПМГ.. Бях една година в това училище и мисля,че е супер ;)

balbuk
07-22-2008, 16:21
Ей , аз сега ще бъда 9 клас в НПМГ.. Бях една година в това училище и мисля,че е супер ;) с какъв профил :grin:

kiss4you
07-29-2008, 18:51
хей [; за мен СМГ е много по-добре .. просто обичам математиката :smt058 :---) а и английският се учи на много добро ниво \:D/ впрочем мене ме приеха в СМГ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ще уча английски с втори руски :grin: който също е приет да казва :wink: :wink: :wink:

balbuk
07-29-2008, 20:10
^ един фр :D :D

Punk_Princess9412
07-30-2008, 14:01
Мисля,че за математика СМГ е по-добро даскало,а за природните науки като химия,НПМГ е хубаво училище.

Blab
07-30-2008, 15:52
http://zazz.bg/play:dfc6b911

balbuk
07-30-2008, 19:33
симеонов верно е най добрия #-o но не е сиг че щеше да се падне в класа в които можех да вляза :booooomb:

sweety__
08-02-2008, 10:40
Ей , аз сега ще бъда 9 клас в НПМГ.. Бях една година в това училище и мисля,че е супер ;) с какъв профил :grin:
с Химия :)

eveto_xx
08-03-2008, 16:02
Аз също ще съм 9ти клас в НПМГ, в профил математика и информатика.Учителите по всеки един предмет са добри като преподаватели и като хора.Това колко ще учиш, зависи от самия теб.Математиката е на високо ниво,информатиката също.Само английския беше малко несериозна работа,но сега ще е друго, няма как да не го учите,ако ви е профилиращ...Иначе училището е супер, и средата не е лоша (като изключим заяждащите се и завистливи "какички и батковци")

insanity_666
08-03-2008, 19:35
Аз също ще съм 9ти клас в НПМГ, в профил математика и информатика.Учителите по всеки един предмет са добри като преподаватели и като хора.Това колко ще учиш, зависи от самия теб.Математиката е на високо ниво,информатиката също.Само английския беше малко несериозна работа,но сега ще е друго, няма как да не го учите,ако ви е профилиращ...Иначе училището е супер, и средата не е лоша (като изключим заяждащите се и завистливи "какички и батковци")

хееей, какво против какичките и батковците имаш :o ай да не те намеря аз догодина! (шегувам се, естествено!)
вече сериозно - аз тази година ще съм 12кл в НПМГ, профил Химия. не е лошо училището и е на много по-високо ниво като преподаване и хора от ... 569то Квартално Безизвестно с Разширено Изучаване на Френски (под чина и в тоалетните)" например xD ... но това е всичко хубаво, което мога да кажа.
език забравете да научите там - НИКАКЪВ! просто са такива преподавателите, че в часовете може да е гот, но ако не се напънете сами няма кой да ви стегне.
ако сте профил Биология - ок. химия - НЕ!
физици и географи - на тея хора все нещо не им е наред, така че за това колко се учи не мога да говоря (тва с най-топли чувства) :razz:
а математика, ако ви се учи - по-добре си ходете в СМГ. нямам база за сравнение, но съм склонна да мисля, че ако не е по-добре от НПМГ-то, то поне няма да е по-зле.
ако някой има някакви други питания и аз съм на линия да споделям опит ;)

insanity_666
08-03-2008, 19:47
На НПМГ други са им преимуществата- профилирания предмет им го преподават университетски преподаватели, а в 12клас и по факултетите ходят.

това е почти вярно ;)
смис университетски преподаватели преподават само в 11 и 12кл. вече по колко предмета, това зависи най-вече от профила. ние бяхме само при една, биолози и физици май имаха повече часове или поне преподаватели. иначе нас в ХФ ни пуснаха още в началото на 11кл. :)

gab4eto_gr
08-04-2008, 18:21
Аз също се колебаех между НПМГ и СМГ , но накрая избрах НПМГ , надявам се да не съм сгрешила :?

eveto_xx
08-05-2008, 23:29
хееей, какво против какичките и батковците имаш :o ай да не те намеря аз догодина! (шегувам се, естествено!)
опит ;)
Оо нямам против, 9Б клас съм вече ,бих ти казала в коя стая съм, но си нямам и идея :razz: Относно лошите какички и батковци визирах 9 и 10 клас, които бяха в моята смяна.Опитват се да се вживеят в ролята на големи, и се държат като най-големите деца...И на някоя зайка някое свястно момче като и обърне внимание-"какичките" в повечето случеи се опитват да я подтиснат по някакъв начин.Поне такива са ми наблюденията де, то това е навсякъде.Та дори и в моя град е много по-зле.Но НПМГ не е това ,което е било едно време- липсват дисциплината и възпитанието на учениците...По тази тема може много да се коментира, но вече е коментирано, няма смисъл да правя офтопик...Та успех на 8 клас, ако имате проблем, можете да се обърнете към 9Б- не вярвам някой да ви откаже помощ :) :-D :-)

Yancheto
08-06-2008, 13:03
Аз също ще бъда в НПМГ.За това училище съм чувала много добри неща от познати,които учат там.За СМГ нямам никакво мнение,не съм имала намерение да кандидатствам там.Иначе аз съм с биология и английски,ако има още някой за там-да пише лично. :)

insanity_666
08-06-2008, 19:49
хееей, какво против какичките и батковците имаш :o ай да не те намеря аз догодина! (шегувам се, естествено!)
опит ;)
Оо нямам против, 9Б клас съм вече ,бих ти казала в коя стая съм, но си нямам и идея :razz: Относно лошите какички и батковци визирах 9 и 10 клас, които бяха в моята смяна.Опитват се да се вживеят в ролята на големи, и се държат като най-големите деца...И на някоя зайка някое свястно момче като и обърне внимание-"какичките" в повечето случеи се опитват да я подтиснат по някакъв начин.Поне такива са ми наблюденията де, то това е навсякъде.Та дори и в моя град е много по-зле.Но НПМГ не е това ,което е било едно време- липсват дисциплината и възпитанието на учениците...По тази тема може много да се коментира, но вече е коментирано, няма смисъл да правя офтопик...Та успех на 8 клас, ако имате проблем, можете да се обърнете към 9Б- не вярвам някой да ви откаже помощ :) :-D :-)

ooo тея два випуска за които говориш наистина са големи изродчета, за вас нямам толкова наблюдения и се надявам да не остане такава закономерността ;) иначе нз какъв ти е бил проблема с "какичките", ама ако има нещо пишеш на лично - аз ше се оправя с тях :o :D

eveto_xx
08-06-2008, 23:51
Аз също ще бъда в НПМГ.За това училище съм чувала много добри неща от познати,които учат там.За СМГ нямам никакво мнение,не съм имала намерение да кандидатствам там.Иначе аз съм с биология и английски,ако има още някой за там-да пише лично. :)
Една съселянка (самоковка) ще е в тази паралелка...Иначе insanity_666 , нямам сериозен проблем, те само "лаят"... В нашия випуск има много нормални хора, но повечето момичета са злобарки...Което е жалко де...

sweety__
08-07-2008, 06:27
Една съселянка (самоковка) ще е в тази паралелка...Иначе insanity_666 , нямам сериозен проблем, те само "лаят"... В нашия випуск има много нормални хора, но повечето момичета са злобарки...Което е жалко де...
Напълно съм съгласна.. Випуска ни е пълен с много яки хора, но повечето от момичетата са злобарки и то големи,ама това е положението..
btw..Ева , аз съм Лили от Г клас.. :)