PDA

View Full Version : 1 смс и 2 обаждания



lookatme
07-05-2008, 12:46
.................................................. ..........................

dantro
07-05-2008, 12:51
маи си 14 годишна лигла :x

LoVeIsGoNe
07-05-2008, 12:55
По думите ти разбирам че държиш на нито един от тях а щом е така остави ги да си продължат живота и ти продължи своя без тях им и други момчета :) :) :)

FlipY
07-05-2008, 12:55
+1 за горното post-че

FataMorgana
07-05-2008, 12:59
колкото и тъпо да звучи май прецаках всичко само с 1 SMS и два разговора по две минутки
имам си приятел (да го наречем Х),обаче доста време преди това бях влюбена в друг(който ще се казва У) и дори в момента продължавам да см .. както и да е,руса му работа 8-)
откакто ходим,той све държи адски мило с мен,адски е добричък а аз се държа като пълна кучка,все едно въобще не ми пука за него .. не е така,точно обратното,но още имам чувства към другият,който така или иначе не ми пусна нито веднъж за всичките ми опити в продължение на 8 месеца. Преди няколко дена У му се обади (те са приятели) да се видят, обаче той нямаше желание да се виждат,а и пафкахме в парка и го излъга .. на мен ми стана адски кофти и му написах смс че Х го лъже и да дойде там където бяхме. Той ми се обади и разговаряхме,но не пожела да дойде след като не бил желан (аз го исках,но няма значение :o ) и той се обиди на Х
Преди два дена са си говорили и снощи с Х се скарахме и му казах почти всичко. Оказа се че Х си мисли че още см влюбена в другият (не че е лъжа)и отношенията ни охладняха
Е май всичко оклепах .. между тях ,в отношенията с гаджето ,както и с другият и сега .. незнам какво да правя
Смятам да оставя нещата да отихнат и да си продължа .. Вие как смятате,как е най-добре !?

ako obi4a6 edin ot tqh naistina silno napravi vsi4ko vuzmojno da trugnete ...ina4e 6te sajelqva6

devil_feel_f
07-05-2008, 13:04
От двата стола, та на земята.Най-добре е да ги забравиш и да си продължиш живота.Има и други момчета на този свят - все някой ще ти се хареса.Но ако си наистина влюбена в някой от тях, направи нещо по въпроса.Успех! :)

kuklichka_bg
07-05-2008, 13:20
stignah do sredata i zabrih na4aloto tctctc lapeta

Pliok0019
07-05-2008, 13:27
Според мен няма смисъл да бъдеш с някой, който не харесваш. Ако ти е приятно с него - запази приятелски отношеня. Ясно е, че няма да бъдеш с този, който всъщност харесваш, но можеш да се влюбиш в някои друг.

Erica
07-05-2008, 13:33
От двата стола, та на земята.Най-добре е да ги забравиш и да си продължиш живота.Има и други момчета на този свят - все някой ще ти се хареса.Но ако си наистина влюбена в някой от тях, направи нещо по въпроса.Успех! :)

+1
Или просто потърси Z :grin:

Най-доброто решение е да се отдръпнеш и да решиш в крайна сметка какво искаш,или по-точно кой :)

MoonAngel
07-05-2008, 13:46
Просто не знаеш какво искаш.

sexa_na_kompleksa
07-05-2008, 14:00
Намери си друго момче, но този път изчакай да забравиш сегашните...

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 14:45
Нямам думи

soulja_girl4e
07-05-2008, 14:59
КуЧкЪъъЪЪъ СиИиИ амА Не НегоВаТъЪъЪ!!!

p.s. batiiiii otkyde izvirat teq prezadovoleni kifli!!!

fankata
07-05-2008, 16:09
Ами да аз съм 14 годишна лигла дето е в същото положение в момента,с някой разлики и реших,че трябва да продължа с единия който наистина си го обичам и .. това е да кажем този "Х" и не знам..към него наистина изпитвам чувства и искам да сме заедно...но не всичко зависи от мене вече...ти какво реши?! и какво направи..аз те съветвам като мене...който обичаш повече и .. така..пък ако не стане..ще си намериш друг :) [ силно се надявам да се получи,както и да постъпиш ;]]]]

tuzaro
07-05-2008, 17:28
Намери още един да се казва "Й" ше стане много хубава дума

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 18:04
и аз съм на 14 защо ли не мисля като....(няма да се изказвам) :shock:
Не всичко е въпрос само до възраст,но и до възпитание :)

sladkish_14
07-05-2008, 18:14
Мисля,че си постъпила много лошо :? От къде на къде ще портиш човека до себе си,заради бившия :-x .Ти си го предала,как е искал да реагира,да каже "ми ела при нас?! :x :? "много ясно,че няма да иска :? Много гадна постъпкна,не знам..Ако човека до теб,не те обичаше колкото си личи,че те обича би те зарязал,при тея твой номера :? Бившото си е бившо,защо не го разберете!Той е нещо,което си изгубил и не си заслужава да нараняваш хората за това..Живота продължава,с тях или без тях.Извини се на приятеля си и се опитай да бъдеш по-мила с него :( Заслужава го! :)

gPa3HuTeJl
07-05-2008, 19:14
На т'ва му се вика СМЕШНА работа... аз п1к никога ама никога не бих се скарал с приятел заради било то гадже или просто някакво си момиче..

Madn3s5
07-05-2008, 21:55
май си 14 годишна лигла :x

+1

14 годишна лигла дето не знае кво иска :?

Whyniser
07-05-2008, 22:04
и аз съм на 14 защо ли не мисля като....(няма да се изказвам) :shock:
Не всичко е въпрос само до възраст,но и до възпитание :)
Тя е толкова права.Както вика баба ми : "Възпитанието и образованието лежът в основата на този живот, Сандо"!

DevilWish
07-05-2008, 22:10
От двата стола, та на земята.Най-добре е да ги забравиш и да си продължиш живота.Има и други момчета на този свят - все някой ще ти се хареса.Но ако си наистина влюбена в някой от тях, направи нещо по въпроса.Успех! :)
Съгласна съм.Ама най-добре намери си трети и бъди с него ,остави ги вече тези ;)

dimanushka
07-06-2008, 08:06
Ами да аз съм 14 годишна лигла дето е в същото положение в момента,с някой разлики и реших,че трябва да продължа с единия който наистина си го обичам и .. това е да кажем този "Х" и не знам..към него наистина изпитвам чувства и искам да сме заедно...но не всичко зависи от мене вече...ти какво реши?! и какво направи..аз те съветвам като мене...който обичаш повече и .. така..пък ако не стане..ще си намериш друг :) [ силно се надявам да се получи,както и да постъпиш ;]]]]
aide nameriha se :grin: da gi ostavim sega da obmenqt jiteiski opit :grin: