PDA

View Full Version : Въпросче?



kiflata
07-05-2008, 12:57
Искам да попитам мъжете, кое ви доставя такова удоволствие(ако е така разбира се), когато свършвате в устата на жената или на лицето и (ако не уцелите устата? нека и жените кажат своето мнение по въпроса! Много ме интересува и очаквам по-подробни отговори ако може! Търсих из целия форум , но не намерих нищо по този въпрос, ако се повтарям се извинявам предварително!

ELFIQ
07-05-2008, 12:58
na moq mu haresva da mi svar6va v ustata :-D

Maja
07-05-2008, 12:59
ам ще ти дам 1 отговорче дествен съм но аз предпочитам в на коремчето но секи си има вкус :D

plmn
07-05-2008, 13:00
ELFIQ ДА НЕ ТИ Е ЗАЯЛ CAPSLOCK-А?НАЛИ ЗНАЕШ, ЧЕ ГОЛЕМИТЕ БУКВИ В ИНТЕРНЕТ СА ЕКВИВАЛЕНТНИ НА ВИКАНЕ IN REAL LIFE.СИГУРНА ЛИ СИ ЧЕ ИСКАШ ДА ИЗВИКАШ "НА МОЯ МУ ХАРЕСВА ДА МИ СВЪРШВА В УСТАТА" :D

fuck_me_pls
07-05-2008, 13:00
Чесно казано на този въпрос едвали може да се отговори със точност,всичко според мен е въпрос на момент просто така се получава.Но задължително е жената да го иска или поне да е съгласна иначе се получава малко кофти.

FeelMyPain
07-05-2008, 13:00
Каква е тая мания, която имате всички, че трябва да окапите момичето в сперма.. :(

REKS
07-05-2008, 13:01
Не ми доставя удоволствие да свършвам по лицето и....!!! Все едно и момичето да се изпикае върху теб. Как ще се почувстват момчетата?

plmn
07-05-2008, 13:02
Не ми доставя удоволствие да свършвам по лицето и....!!! Все едно и момичето да се изпикае върху теб. Как ще се почувстват момчетата?

Момиче да се изпикае в/у теб, вече е коментирано и не е такова табу.Дай нещо друго. :D

ELFIQ
07-05-2008, 13:03
ELFIQ ДА НЕ ТИ Е ЗАЯЛ CAPSLOCK-А?НАЛИ ЗНАЕШ, ЧЕ ГОЛЕМИТЕ БУКВИ В ИНТЕРНЕТ СА ЕКВИВАЛЕНТНИ НА ВИКАНЕ IN REAL LIFE.СИГУРНА ЛИ СИ ЧЕ ИСКАШ ДА ИЗВИКАШ "НА МОЯ МУ ХАРЕСВА ДА МИ СВЪРШВА В УСТАТА" :D
:lol: :lol: sajalqvam opravih go ve4e :lol: :lol: :)

D3m0n
07-05-2008, 13:10
Е добре де....много неправилно зададен въпрос...се 1 да те питам кво чувстваш като получиш оргазъм.За момчетата не е важно да свършат там.Важен е факта че свършваш.А самото момиче,стоящо на колене пред тебе,се 1 ще ти духа,те възбужда още повече,за да те възбуди допълнително...а дали ще е в устата или просто по лицето....въпрос на вкус.Надявам се да си разбрала. 8)

Yallama
07-05-2008, 14:02
туй с устата или върху лицето не ме кефи нещо, верно е че има и такива които си доставят удоволствие по тоя начин... :?