PDA

View Full Version : Крем-депилаторите



TheLittleAngel
07-05-2008, 13:49
Здравейте и от мен! Сигурна съм че има доста подобни на тази теми, за което предварително се извинявам. Искам да попитам тези, които са ползвали крем-депилатор има ли някакъв ефект след употребата им? Коя марка предпочитате и горе-долу за какви цени става въпрос? Благодаря предварително! :)

sexa_na_kompleksa
07-05-2008, 13:54
Ефекта е същия като със самобръсначка. Цената мисля, че беше покрай лев и нещо.

TheNewReligion
07-05-2008, 14:00
Краткотраен ефект и въобще не съм доволна , но пък ако ти косъмчетата ти растат по-бавно опитай !

BlackWings
07-05-2008, 14:02
Ъъъ цената зависи според марката продукт , но никога не съм виждала такъв за лев и нещо :shock:
Аз съм си взимала на Elea - той някакъв тъп такъв съвсем обикновен - около 2,50 - 3 май дадох за него .. Нооо наистина ефекта е същия като при самобръсначка ... на другия ден косъмчетата пак са се показали.

TheLittleAngel
07-05-2008, 14:14
Благодаря ви много за информацията. До сега съм ползвала само самобръсначка, но ефекта е много кратък. Случвало се е да се порежа и затова мисля да пробвам друг вариант за обезкосмяване.

sexa_na_kompleksa
07-05-2008, 14:21
Пробвай с кола маска или епилатор. Вярно, че боли, но пък ефекта е по-добър. :)

Black`Wings, използвала съм само веднъж депилатор и то отдавна, но мисля, че тогава толкова му беше цената. Ако беше повече от 2 лв, нямаше да си го купя. 8-)

voodoodoll1
07-05-2008, 14:26
Преди си взимах на Вийт.Десет лева май беше :D

TheLittleAngel
07-05-2008, 14:34
Май ще е епилатор. По лесно ми се струва :)

mysterious93
07-05-2008, 15:31
не искам да ми се мярва крем-депилатор пред очите..ще го разкъсам :D бях си взела някакъв на арома(само веднъж направих тази грешка)за около 2 лева и не стига че ми беше некомфортно трябваше 10 мин да стоя с него ми и накрая не обра навсякъде..пуу..да не говорим как миришеше..на лавандула ама едно гадно ще се издушиш..мани..вместо да чакам по 10-15 мин н акрак и д асе клепам по добре със самобръсначката за 5-10 мин :D е..пък ся карам с епилатор и е най-добре :D за краката :)

LadyCarameL
07-05-2008, 17:12
не искам да ми се мярва крем-депилатор пред очите..ще го разкъсам :D бях си взела някакъв на арома(само веднъж направих тази грешка)за около 2 лева и не стига че ми беше некомфортно трябваше 10 мин да стоя с него ми и накрая не обра навсякъде..пуу..да не говорим как миришеше..на лавандула ама едно гадно ще се издушиш..мани..вместо да чакам по 10-15 мин н акрак и д асе клепам по добре със самобръсначката за 5-10 мин :D е..пък ся карам с епилатор и е най-добре :D за краката :)
Май говориш за Афродита? 8-) Имах го същия и беше голям боклук.. :? Хем скъп,хем ефект никакъв