PDA

View Full Version : Лошо,Лошо...



LuJliOtO
07-05-2008, 14:15
Хода с едно момиче от доста време и много я обичам.. да я наречем Мими .Но ходя и с още едно Теди само че то не е точно ходене.Ходехме преди,но скъсахме тя тръгна с едно момче това беше преди 2 години.И тя още си ходи с това момче,но супер много се обичаме.И когато на мен ми беше трудно че нмога да съм с нея станах мн голям женкар.Не ми пукаше за момичетата и не се влюбвах обичам само нея !! Но след това се влюбих в Мими тя е толкова красива и мила и уникална е.. А Тедито е също добро момиче но сме много различни.А с Мими имаме общи неща дори и начин на обличане музика всичко .. а Тедито е по-такава не ги харесва тея лиглите кукличките говора за момичетата .. А Мимито си е точно такава и аз много си я харесвам и обичам както и тя мен.Но вече няколко месеца продължава това с Тедито съм зад гърба на всички виждаме си говорим си смеем се обичаме се много!! А с Мими сме заедно пред всички и .. много ни се радват много сме сладки и т.н. Обаче аз глупака нали големия бройкаджия реших да си намера още една .. и тогава Мими разбра,че съм й изневерил остави ме аз неможех да го преживея.Търсех я обаждах й се непрестанно и се извинявах и тя ми прости.Но аз продължих да съм и с Тедито.. а тя знаеше за Мими.Само че когато Мими ме заряза аз бях съкрушен и Теди ме попита обичаш ли я и аз и казах "Да,много" сега .. Теди ми каза немога така ти я обичаш защо съм ти аз .. Нямам представа какво да правя всичко е толкова объркано .. а и това в че има и още 2 момичета приятелки на Мими които все ме свалят и ми говорят разни неща и аз вече незнам неискам да объркам всичко и се опитвам да не се поддам .. ;( ;(

dantro
07-05-2008, 14:18
7 клас си нали :?

07-05-2008, 14:18
ами определено трябва да избереш една от всички :)

07-05-2008, 14:19
7 клас си нали :?

е та какво им е на седнокласниците :lol:

LuJliOtO
07-05-2008, 14:41
Ne ne .. ve4e 12 :)

dantro
07-05-2008, 14:43
Ne ne .. ve4e 12 :)
Кво викаш вече си на 12 години ? :shock:

Pliok0019
07-05-2008, 14:46
Изясни си нещата. Щом обичаш Мими, бори се за нея. Докажи й, че може да разчита на теб и остави другите.

kuklichka_bg
07-05-2008, 14:49
Ne ne .. ve4e 12 :)
Кво викаш вече си на 12 години ? :shock:

mai iskashe da kaje klas xaxaxa bahti tapaka xaxa

LuJliOtO
07-05-2008, 14:53
dam dam 12 klas .. na 18 sum .. a be nqma zna4enie pomognete ne se obqsnqvaite :D

Spider4eto
07-05-2008, 14:56
Ако наистина изпитваше любов към някое от момичетата, нямаше да ходиш с по няколко. Според ме просто си свикнал с тях, част от ежедневието ти са, и загубата им би те наранила. По-добре ги остави, така само ги нараняваш

dantro
07-05-2008, 14:57
Ne ne .. ve4e 12 :)
Кво викаш вече си на 12 години ? :shock:

mai iskashe da kaje klas xaxaxa bahti tapaka xaxa


Знаеш ли предназначението на понятието "ирония" ? Кво ми се правиш на умна

ThePowerOfLove
07-05-2008, 15:03
Избери Теди или Мими :D ама да е само една

soulja_girl4e
07-05-2008, 15:04
poukata e: "ne se hva6taite s momi4eta, koito se kazvat Mimi i Tedi!" :shock: :?

huligankata
07-05-2008, 15:04
Първо реши коя искаш подяволите - тва да не са ти кукли неска искам тая утре оная .. И като избереш едно от всички момичета бори се за нея и ОСТАНИ с нея, а ако ти писне я остави - не може да си играеш така .. Или си с нея или не си .. Кви са тия буквално бебешки истории .. А доколкото тва, че имало и такива които те свалят - ми то винаги ще има тва не значи, че трябва да заебеш всичко и всички заради тва, че някоя си решила да си запълни времето като пофлиртува с тебе.

LuJliOtO
07-05-2008, 15:52
Ами аз не зарязвам всичко заради единия флирт просто и аз флиртувам .. от тама почват скандали глупости .. Обичам ги и 2те толкова много ;( ;( искам ги и 2те ;(

GabisiTa
07-05-2008, 15:57
Ами аз не зарязвам всичко заради единия флирт просто и аз флиртувам .. от тама почват скандали глупости .. Обичам ги и 2те толкова много ;( ;( искам ги и 2те ;(

Не може да си и с двете... или едната или другата :? Помисли добре коя обичаш истински и дали все още тя иска да бъде с теб...

N0_feAR
07-05-2008, 16:37
оф досущ си като един мой приятел. Кофти, човек. Сам си каза, че си женкар. А мислиш ли , че с тая слава на такъв ще можеш да завържеш сериозна връзка ако ще с Теди, Мими, Дени, Пенка и т.н. Или ши са укротиш и ше държиш на едно момиче или ше ти се случват все такива бъркотии.

LuJliOtO
07-05-2008, 20:47
Ami da iskam seriozna vruzka prosto neznam kak da go naprava tfa ;(

huligankata
07-05-2008, 20:51
Избираш едната, която обичаш повече и с която мислиш, че ще си по щастлив и се ограничаваш само с нея - не флиртувай, не излизай с други, не мисли за други и т.н. и ето ти сериозна връзка. Тарададаммммммммм

dantro
07-05-2008, 21:09
Ami da iskam seriozna vruzka prosto neznam kak da go naprava tfa ;(

Брато .. Ти НЕискаш сериозна връзка варваи ми ... Сам ще видиш след време че съм бил прав :)

LuJliOtO
07-05-2008, 21:50
Ama interesno mi e da vida kvo e bez da luja vse kude sum s koi i t.n.. neznam koq zna4i pove4e za men ednakvi sa !!

Whyniser
07-05-2008, 21:59
Ami da iskam seriozna vruzka prosto neznam kak da go naprava tfa ;(

Брато .. Ти НЕискаш сериозна връзка варваи ми ... Сам ще видиш след време че съм бил прав :)
Съгласен! "Наще прищявки" ако се наричат сериозна (в пълния смисъл на думата) връзка аз съм ватман. :razz: :lol: :D

kuklichka_bg
07-05-2008, 22:25
Ne ne .. ve4e 12 :)
Кво викаш вече си на 12 години ? :shock:

mai iskashe da kaje klas xaxaxa bahti tapaka xaxa


Знаеш ли предназначението на понятието "ирония" ? Кво ми се правиш на умна

da znam q pff a ti ne se prai na int

DevilWish
07-05-2008, 22:26
Ако наистина изпитваше любов към някое от момичетата, нямаше да ходиш с по няколко. Според ме просто си свикнал с тях, част от ежедневието ти са, и загубата им би те наранила. По-добре ги остави, така само ги нараняваш
Така е ;)
Ама според мен остани с "Мимито" щом имате толкова общо ,а и ти е гаджето.Остави другата ,за к'во се използвате. . .

cinderella_gugutka
07-05-2008, 22:35
добре,ама ние няма как да разберем коя оби4аш най мн :-o незн,но според мен не заслужаваш никоя от тези моми4ета!!не може да си играеш с 4увствата им така :x колкото и да ти се иска не можеш да имаш вси4ки едновременно.според мен трябва да избереш една и напълно да оставииш другите защото накрая ще нараниш вси4ки и ще си останеш сам или с няква дет изобщо не оби4аш :( не мога да ти кажа коя да избереш защото аз не мога да повярвам 4е наистина изпитваш нещо към коя да е от тях тъй като вси4ките ги мамиш.

PePeLePew
07-06-2008, 00:38
абе нащо момче не си ли чувал че от 2 стола най-лесно се пада сигурен съм че накрая ще се окажеш на земята момичетата няма да те търпят още много с тези номера

xaxa
07-06-2008, 02:05
taq tema me otkaza :lol:

cHaLGa KiLLeR
07-06-2008, 05:57
Офффф бе обичаш тая, оная няма такоа нещо от 15 до 25г. сичко е само секс!!!Кво се превземате не ми е ясно-мн си я обичкам,мн е сладка,мн е миличка ти да не говориш за домашен любимец?Вземи са стегни и къв мъж си щом питаш тука коя повече ти се *бе?

LuJliOtO
07-06-2008, 08:17
Ami izbrah da produlja s dvete ve4e 4 meseca nqkyde sum s 2te :P o6te 4etiri da ima :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

AnChItOoOo
07-06-2008, 08:23
ОфФфФфФ детска работа...обичал ги и двете......ти знаеш ли изобщо какво е да обичаш някого...твоето е просто привличане.Никаква любов не е! :?

mcaf
07-06-2008, 19:36
Хода с едно момиче от доста време и много я обичам.. да я наречем Мими .Но ходя и с още едно Теди само че то не е точно ходене.Ходехме преди,но скъсахме тя тръгна с едно момче това беше преди 2 години.И тя още си ходи с това момче,но супер много се обичаме.И когато на мен ми беше трудно че нмога да съм с нея станах мн голям женкар.Не ми пукаше за момичетата и не се влюбвах обичам само нея !! Но след това се влюбих в Мими тя е толкова красива и мила и уникална е.. А Тедито е също добро момиче но сме много различни.А с Мими имаме общи неща дори и начин на обличане музика всичко .. а Тедито е по-такава не ги харесва тея лиглите кукличките говора за момичетата .. А Мимито си е точно такава и аз много си я харесвам и обичам както и тя мен.Но вече няколко месеца продължава това с Тедито съм зад гърба на всички виждаме си говорим си смеем се обичаме се много!! А с Мими сме заедно пред всички и .. много ни се радват много сме сладки и т.н. Обаче аз глупака нали големия бройкаджия реших да си намера още една .. и тогава Мими разбра,че съм й изневерил остави ме аз неможех да го преживея.Търсех я обаждах й се непрестанно и се извинявах и тя ми прости.Но аз продължих да съм и с Тедито.. а тя знаеше за Мими.Само че когато Мими ме заряза аз бях съкрушен и Теди ме попита обичаш ли я и аз и казах "Да,много" сега .. Теди ми каза немога така ти я обичаш защо съм ти аз .. Нямам представа какво да правя всичко е толкова объркано .. а и това в че има и още 2 момичета приятелки на Мими които все ме свалят и ми говорят разни неща и аз вече незнам неискам да объркам всичко и се опитвам да не се поддам .. ;( ;(
Пич, да не си от онея "меките китки", емо-та или както там се казват :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz:

gPa3HuTeJl
07-06-2008, 19:42
ahxHAxhAHXhax говори за едната... прехв1рли на другата... после се в1рне на п1рвата... после за втората
xHAxhaHX

desity_1936
07-06-2008, 20:15
A we spored men trqbva da si ostane6 s mimity a ako tedi te obi4a 6te te 4aka ! а и наистина е кофти да разиграваш така момичетата . ако наистина искаше сериозна връзка щеше да знаеш с кой можеш да я получиш ;] успехи от мен :P

LU4KATA_M
07-09-2008, 10:28
Или избери Мими или Теди не можеш да си с двете едновременно нормално е да разберат и двете че им изневеряваш.

soul1199
07-09-2008, 10:39
Ami izbrah da produlja s dvete ve4e 4 meseca nqkyde sum s 2te :P o6te 4etiri da ima :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:i s dvete ednovremenno :shock:

DELIRIOUS
07-09-2008, 12:42
игнорирай приятелките и излишните свалки и избери между Мими и Теди...понеже накрая може да загубиш и 2те

SuperBadSuperFresh
07-09-2008, 18:15
Posledno ti koi obi4a6 4e ni6to ne razbrah ta mimito ta tedito ta.....