PDA

View Full Version : Момичетата....неразположени е



pcdollsbmagi
07-05-2008, 14:40
Как минават онези ваши дни на неразположение (цикъл) !Боли ли ви (корема,кръста..или...) или дори не усещате,кой как се чувствате,интересно е да споделим,защото има момичета,който се превиват от болка,има и други,които дори не усещат,вие от кои сте...имате ли някакви съвети? :)

mirelS
07-05-2008, 14:47
Az vmomenta sum v cikul , i nqmam boleji , i tova che sum v cikul ne mi poprechi da karam kolelo vseki den :D 36km vseeki den :D Ne sa mi problemni tezi dni ,s izkluichenie na oblekloto .. znaete bez svetli dolnishta :)) : :x

pcdollsbmagi
07-05-2008, 14:51
казват,че след първото раждане всичко се променя,ако до сега не те е боляло,след раждането ще те и обратно!Макарче аз смятам ,че при всеки е различно,вие какво знаете по въпроса

RaI4etO
07-05-2008, 15:04
Аз съм късметлийка май...нямам нито болки,нито силно ми тече ......и най-много на петия ден ми е свършило..а относно светлите долнища,нямам с тях проблеми,защото ползвам тампони.....
Относно това с болката и раждането....незнам..майка винаги е имала блоезнена менструация....така че незнам дали съм склонна да вярвам в това твърдение

Nadelina
07-05-2008, 15:07
казват,че след първото раждане всичко се променя,ако до сега не те е боляло,след раждането ще те и обратно!Макарче аз смятам ,че при всеки е различно,вие какво знаете по въпроса
Sled rajdaneto spira da te boli, ako te e bolqlo. Ne zapochva da te boli posle. Nqma nachin da stane obratnoto. Na men lichno nikoga ne me boli nishto, nito gyrdite, krysta, korema... Dori ponqkoga mi e malko kofti taka, zashtoto nikoga ne useshtam koga shte mi doide.
Btw i az ne se syobrazqvam sys svetlite dolnishta, tamponite za kakvo sa?! :)

BaBy_bS
07-05-2008, 15:15
мен ме боли само 2рия ден и тогава ми е най-силно течението :)

mysterious93
07-05-2008, 15:25
м често ме боли първия и последния ден

sweet_baby_cool
07-05-2008, 15:38
При мен са съвсъм слаби болки 1 ден преди да ми дойде и ми тече силно през 1вият ден. През втория съвсем съвсем слабо а през третия вече се е изгубил иииииии това е :)

ProstoAz
07-05-2008, 15:50
Адски много ме боли. Първите 2-3 дни едвам ставам от леглото...

babykiller_
07-05-2008, 16:01
ми 6 дни ми е попринцип ..първите 3 дни е ужас... общто взето умирам си от болки и наводнение :shock: :shock: :shock:

Sigrina
07-05-2008, 16:12
Мен или изобщо не ме боли, или ме боли ужасно много...
Не знам от кво зависи, ама ако ме боли 2-3 дни съм като труп :(
Добре че се случва рядко 1-2 пъти в годината...

pcdollsbmagi
07-05-2008, 16:17
мен ме боли ужасно многоооо,даже един път ме вкараха в спешното,а то всъщност какво се оказа.... :( ,аз за това попитах дали има и такива като мен :( :( :( ....

sexa_na_kompleksa
07-05-2008, 16:21
Мен почти винаги ме боли. Обикновено само първия ден усещам болка, но понякога и втория.

PollyPoi
07-05-2008, 16:22
Изобщо не ме боли нищо през тези дни :) да чукна на дърво никакви проблеми нямам с това :)

nejnaDROGA
07-05-2008, 16:27
Аз имам напрежение в кръста и гърдите няколко дена преди да ми дойде,но след това всичко е ок :) АаАаАа да :) И преди да ми дойде съм много раздразнителна :o Да си нямате работа с мен в този период :-D Даже с гаджето гледаме да не се виждаме много много през тези няколко дена :-D

fiama
07-05-2008, 16:34
Корем и гърди и всякакво друго общо неразположение имам около седмица преди да ми дойде. Като ми дойде мензисът корем ме боли ден или два, и докато не пия Аулин няма и признаци да ме поотболее, а дори и да пия, не минава напълно. Тече в повечето случаи доста обилно и трае не малко дни. Късметлийки са дамите без оплаквания :)

Madness
07-05-2008, 16:34
Мен или изобщо не ме боли, или ме боли ужасно много...
Не знам от кво зависи, ама ако ме боли 2-3 дни съм като труп :(
Добре че се случва рядко 1-2 пъти в годината...
нещо подобно е и при мене
и винги има една странна болка в горната част на бедрата :-o

а и съм забелязала,че ако съм на диета или просто не съм яла много последните дни ми тече по-малко

mimsssssss
07-05-2008, 16:36
ми 6 дни ми е попринцип ..първите 3 дни е ужас... общто взето умирам си от болки и наводнение :shock: :shock: :shock:
познато ми е.вече на 6-7 се изкапва и свършва

AliceSw
07-05-2008, 16:37
Мен или изобщо не ме боли, или ме боли ужасно много...
Не знам от кво зависи, ама ако ме боли 2-3 дни съм като труп :(
Добре че се случва рядко 1-2 пъти в годината...

same here...

и както умирам от болка...и изведнъж спира да ме боли :?

foreverr
07-05-2008, 16:50
Ами по принцип нищо не ме боли/много рядко ми се случва малко да ме заболи корема/И ругото което е, че преди да ми дойде ме болят гърдите.И много се радвм, че докато съм в цикъл нищо не ме боли :grin:

MaLty
07-05-2008, 16:56
Адски много ме боли. Първите 2-3 дни едвам ставам от леглото...

+1

babylove
07-05-2008, 17:21
Mene po princip ni6to ne me boli. No posledniq pyt kato mi doide (predi nqkolko dena) me boleshe korema,no ne be6e bolka, koqto ne se tyrpi. :)

пЛюш!нкаАа~
07-05-2008, 17:29
Еми как минават дните..боли ме малко,имала съм и моменти,когато съм се чупила от болка...ии дам определено съм раздразнена през този период

little_elf
07-05-2008, 17:31
за щастие нищо не ме боли :)

RaI4etO
07-05-2008, 17:37
Еми как минават дните..боли ме малко,имала съм и моменти,когато съм се чупила от болка...ии дам определено съм раздразнена през този период аз също първите два дни съм като оса.. :?

o0ps
07-05-2008, 17:54
Един ден преди да ми дойде има малка болка в корема, то не е и болка точно, а по-скоро напрежение. И няколко пъти се е случвало да ме наболява по време на цикъл, но като изпия едно хапче и за макс час и нищо ми няма. :)

sweetsunshine
07-05-2008, 18:08
Мен не ме боли,обаче когато ще ми идва просто си имам чувството,че ще стане.И засега винаги ми идва когато си очаквам :)

simonchety
07-05-2008, 19:13
..

TinkyWinky
07-06-2008, 07:20
Мен или изобщо не ме боли, или ме боли ужасно много...
Не знам от кво зависи, ама ако ме боли 2-3 дни съм като труп :(
Добре че се случва рядко 1-2 пъти в годината...
нещо подобно е и при мене
и винги има една странна болка в горната част на бедрата :-o

а и съм забелязала,че ако съм на диета или просто не съм яла много последните дни ми тече по-малко

+ 1 и аз така :)

TasteOfSin
07-06-2008, 08:17
Мен първата година и половина-две никога нищо не ме е боляло.Приятелки ми се чудиха като им кажа, че не ме боли,но после все едно някой ме урочаса и се започнаха болките в корема.Чак да се превивам не,но мога да кажа че доста си ме боли-не мога да мина без хапче.Миналия месец и кръста ме боля малко.Иначе преди цикъл винаги ме болят гърдите.

MaxGirl
07-06-2008, 08:54
Мен изобщо не ме боли през тези дни, но за сметка на това ми тече по 7-8 дни :-x

BigFakeSmile
07-06-2008, 09:09
за щастие аз дори не усещам :) всичко си е нормално

jghgh
07-06-2008, 10:09
втория ден ме боли най-много.. по принцип хапчета не пия ама бусколизина ми е помагал ;)

не ме питайте ся в кой ден съм.. пффф във втори, а снощи бях на концерт и се потроших отвсякъде не бяха танци пого пффф
сега се чувствам като МЕКОТЕЛО боли ме всичкото, контузих си крака ама поне имам як спомен
хаах имах нужда да го кажа!!

Briseis
07-06-2008, 11:08
Преди да ми дойде ме боли комрема примерно 2-3 дни, вие ми се свят и т.н. После ми идва и първите 2 дни умирам от болки. Освен корема ме болят и краката :? Ужасно е. И като прибавим отвратителното настроение...Чудесно е просто. Иначе не ми е много обилен.

Преди бях обраното - обилен цикъл, идва ми на 2 седмици, но без болки.
Сега ми идва на 30-40 дни, но с болки, без да е обилен.

Доколкото знам - болките означават, че си имала овулация.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-06-2008, 11:27
Мен понякога ме боли само първия ден, друг път изобщо не ме боли! Различно :)

kateto_sladkata
07-06-2008, 11:36
за щастие нищо не ме боли :)

+1 :grin: :-P

huligankata
07-06-2008, 11:38
В най - добрия случай първите 3 дни мога да се движа след като съм изпила 398433409 обезболяващи - но ест ме боли - тва са ми леките периоди. Иначе едвам се движа и е ужас. Боли ме кръста най-често.

`noтhИng
07-06-2008, 11:41
и при мен протича без проблем :)
имаше 1,2 пъти когато ми закасня и тогава адски ме болеше :( ...но след това пак беше ок

sladkъ_mackъ
07-06-2008, 11:44
ми мен ме боли преди идването-по тфа познавам че ше ми идва,и през 1ч ден най-много повече не :grin: нО пък когато съм в цикъл се чувствам по-добре и настроението ми е по-добро нз що :-D :grin: :grin:

sodomicdream
07-06-2008, 11:56
аз съм от хората с доста силни болежки първите 3 дни.
Първо само кръста и корема ме свиват, в следващите 2 дни пък ме реже отдолу, колкото и странно да звучи :shock: .
Тогава дори и не мога да седя. Само лежа, докато не се почувствам по-добре.
Пък и... да точно тогава течението ми е супер обилно. На 2 часа си сменявам превръзките, които, забележете, са нощни о.О
За тъмни долнища... нямам проблеми, защото аз само такива нося :D
Да имам всичко на всичко 2-3 по-светли панталончета ;)

adizitk1
07-06-2008, 12:23
Ами мямам болки,но ми е мн силно,днеска пак ми дойде и мн се притеснявам да не е пак толкова силно. :(

dimanushka
07-06-2008, 12:26
az ne use6tam ni6to :) slu4avlo mi se e samo 4-5 puti da me zaboli malko korema ama za 2-3 4asa i minava... ima nqko koio mn gi boli to pri vse e razli4no..
puk kolkoto do mene az futbol sum igrala kogato m e bilo 2 den :grin: kvo da se pravi... futbolistka bqh edno vreme :)

CuteBaby
07-06-2008, 23:13
Ох аз съм трагичен случай :( Една седмица преди да ми дойде почват да ме болят гърдите,като ми дойде ми тече по 7 дни .. първите 2 много ме боли кръста и корема(понякога не мога да стана от леглото..),два пъти даже ми се е случвало да повръщам :( :( Много се очудих,защото минялия месец изобщо не ме боля..дано и тоя месец да е така :)

Spider4eto
07-06-2008, 23:16
1вия ден болката е адска, а на 2я вече по лека. И на сичкото отгоре ме държи по цяла седмица :o

TheNewReligion
07-07-2008, 00:23
Първия ден за мен е най-гадния , защото такива болки изпитвам в корема , че дори не ям ... :shock: От там нататък не чувствам абсолютно никаква болка . :-o

_FaShIoN_
07-07-2008, 12:07
За светлите долнища аз нямам проблеми,защото си използвам тампони и си ми е много сигурно..Не ми тече много слабо,но не е и много силно,някфо средно положениее при мен...а болки,поприницп не усещам,но понякога съм изпитвала остри болки,но временоо-за няколко часа и после си ми няма нищо... :)

Lip.Gloss
07-07-2008, 12:47
Мен на ме боли изобщо :grin:

-нова съм тук-
07-07-2008, 12:49
Без проблеми и болежки :-)

VIP_kukli4k@
07-07-2008, 13:51
мен пък преди да ми дойде ме боли и то не е точно болка , а някфо напрежение в корема и кръстта и един ден преди да ми свърши пак съм така...и то не по цял ден а за няколко часа...а втората нощ напраоо яко наводнение :-D :-D :-D :-D :-D

VIP_kukli4k@
07-07-2008, 14:00
мен пък преди да ми дойде ме боли и то не е точно болка , а някфо напрежение в корема и кръстта и един ден преди да ми свърши пак съм така...и то не по цял ден а за няколко часа...а втората нощ напраоо яко наводнение :-D :-D :-D :-D :-D

Obsession
07-09-2008, 18:18
Мдам, първия ден винаги ме боли корема много :( Много мразя тези дни, не мога да нося прашки, което отхвърля и любимите ми рокли :x Трябва да внимавам как сядам и т.н.

bonbonkata011
07-10-2008, 06:15
аз сега съм във цикъл :smt072 :smt072 2 ден :smt022 обикновено преди да ми дойде ме боли кръста корема гърдите абе направоо си е мъчение :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o вчера както имаше и буря не съм спала изобщо :shock: :-# и наистина ми е много обилно и така ме мъчиии,направо не ми се живее когато съм в цикъл 8-[

Just_say_no
07-10-2008, 08:56
аз сега съм във цикъл :smt072 :smt072 2 ден :smt022 обикновено преди да ми дойде ме боли кръста корема гърдите абе направоо си е мъчение :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o вчера както имаше и буря не съм спала изобщо :shock: :-# и наистина ми е много обилно и така ме мъчиии,направо не ми се живее когато съм в цикъл 8-[

И аз съм така в момента...

Иначе по принцип преди цикъл гърдите мe болят, лицето ми се изпъпчва :x корема ме заболява около два часа преди да ми дойде 8-) и постояяяяяянно ям когато съм неразположена... :D

butty
07-10-2008, 09:12
и при мен първата година не ме болеше нищо, всичко си беше супер. Първият ден ми течеше много, а на 2я или 3я повечко. Сега нещата се обърнаха.. през първия ден ме боли адски много корема.. но се старая да правя разни други неща и да не мисля затова и като че ли ми е по-добре- най-вероятно си внушавам,ама.. :lol: Сега ми тече доста обилно 1я ден и се чувствам като .. :o Но след това вече стихва и до 5я ден е напълно спряло :grin: а да и през този период ми изникват пъпки по лицето напоследък :-D

sweatkiss
07-10-2008, 11:22
Мен ме боли само главата... :)

PaPer_fLoweR
07-10-2008, 11:40
Първия ден само ме боли корема но не много :)

albb
07-10-2008, 12:32
ох :-x при мене е ужасно!мъчението започва ден преди да ми дойде,защото обикновено преди да ми дойде изпитвам някакво голямо напрежение в корена и знам,че със сигурност ще ми дойде на следващия ден :( и настроението ми се скапва!А когато ми дойде ме боли страшно много,но си взимам НИМЕЗИЛ и след 30мин всичко ми минава и след това до края на мензиса ми всичко е наред :-D Преди да ми дойде се слечва и да съм страшно раздразнителна :oops:

VampireGirl666
07-10-2008, 14:47
На мен тези дни от цикъла са ми много тежки.Това,че ме боли ми е най-малкия проблем..случвало се е да повръщам,постоянно ми е лошо и дори не ходя на училище първите 3 дни,защото е невъзможно да си стоя на краката и сега дори съм в очакване да ми дойде и ме мъчи коремчето :lol:

+1

Pedigree
07-10-2008, 14:55
Мен пък изобщо не ме боли. Нито ме боли преди да ми дойде, нито ме боли, когато вече ми е дошло. Настроението ми не се преебава. Всичко е нормално. :P

marina star
07-10-2008, 14:56
men me boli samo 1-viq den sled tva ne!ponqkoga me boli vlagali6teto(mn stranno)

donkihot
07-10-2008, 15:11
май съм странен слу4ай...адски много ме боли задника :-D ..ама сериозно ся много ме боли,а дори нз защо. При разтягане ме заболява и цялата коремна област...нервна съм,неудобно ми е постоянно трябва да съм в кенефа..не понасям тампоните,затва нося дънки предимно или поли...по-дълги4ки ся...4увствам се дебела,яде ми се много...ужас бе..клини4ен слу4ай съм

Just_say_no
07-10-2008, 15:46
май съм странен слу4ай...адски много ме боли задника :-D ..ама сериозно ся много ме боли,а дори нз защо. При разтягане ме заболява и цялата коремна област...нервна съм,неудобно ми е постоянно трябва да съм в кенефа..не понасям тампоните,затва нося дънки предимно или поли...по-дълги4ки ся...4увствам се дебела,яде ми се много...ужас бе..клини4ен слу4ай съм

не си бе.. и при мен е почти същото... :)

magity
07-10-2008, 16:29
мен ме боли само 2рия ден и тогава ми е най-силно течението :) Понякога и при мен е така, днес ми е 5тия - последен ден. Първия ден почти не течеше и даже тичах, втория ме болеше мн силно и ходех смешно. (говоря за този месец)

schhhhhhh
07-10-2008, 16:41
Адски болки :x Обикновено или един ден преди да ми дойде,или първия ден главата ме боли ненормално много :o Дори от аналгина ме заболява повече,затова не пия нищо и чакам да ми мине от самосебе си.Иначе нормалните / за мен / болки в корема и кръста ги има първите 2-3 дена.Направо ужас :-#

Chocolate__
07-10-2008, 20:09
Аз ли съм най-зле от всички :cry: :cry:
Значии.. вижте мойто ужасно положение.
Държи ми 7-8 дни (случвало се е и 9-10, не ме питайте как издържам). Доста силно е до 5тия ден... дори не ходя на училище, а превръзки сменям на 1-2 часа. :? :o
Поне 1 седмица преди цикъл ме болят корема и гърдите, а до 4тия или 5тия ден ме боли корема, кръста, бедрата.
Освен това се е случвало и да повръщам през първите няколко дни. Вие ми се свят, устата ми непрекъснато пресъхва. Не ям няколко дни... което изям го повръщам веднага.
Така е и при майка ми, така е било и при баба ми. Така, че сигурно е по наследство.
И не го пожелавам на никой.. гинеколожката ми каза, че е доста рядко срещано при мензис чак такова неразположение... :o

donkihot
07-10-2008, 20:13
Аз ли съм най-зле от всички :cry: :cry:
Значии.. вижте мойто ужасно положение.
Държи ми 7-8 дни (случвало се е и 9-10, не ме питайте как издържам). Доста силно е до 5тия ден... дори не ходя на училище, а превръзки сменям на 1-2 часа. :? :o
Поне 1 седмица преди цикъл ме болят корема и гърдите, а до 4тия или 5тия ден ме боли корема, кръста, бедрата.
Освен това се е случвало и да повръщам през първите няколко дни. Вие ми се свят, устата ми непрекъснато пресъхва. Не ям няколко дни... което изям го повръщам веднага.
Така е и при майка ми, така е било и при баба ми. Така, че сигурно е по наследство.
И не го пожелавам на никой.. гинеколожката ми каза, че е доста рядко срещано при мензис чак такова неразположение... :o



май найстина си най-зле лош пмс...

Sensuality
07-10-2008, 20:16
При мен има някви периоди.Ако този месец ме боли другия въобще няма болка.Имам касмет,че кара по 4-5 дни :grin: :-D

Abigoria
07-10-2008, 20:16
Аз съм само раздразнителна...

mhmhmhmhm
07-10-2008, 20:17
ми боли ме,и то много ... стомаха и кръста
пия там някви хапчета,ама ефект няма почти никъв

magity
07-10-2008, 20:18
Аз ли съм най-зле от всички :cry: :cry:
Значии.. вижте мойто ужасно положение.
Държи ми 7-8 дни (случвало се е и 9-10, не ме питайте как издържам). Доста силно е до 5тия ден... дори не ходя на училище, а превръзки сменям на 1-2 часа. :? :o
Поне 1 седмица преди цикъл ме болят корема и гърдите, а до 4тия или 5тия ден ме боли корема, кръста, бедрата.
Освен това се е случвало и да повръщам през първите няколко дни. Вие ми се свят, устата ми непрекъснато пресъхва. Не ям няколко дни... което изям го повръщам веднага.
Така е и при майка ми, така е било и при баба ми. Така, че сигурно е по наследство.
И не го пожелавам на никой.. гинеколожката ми каза, че е доста рядко срещано при мензис чак такова неразположение... :o Леле това е ужасноо :-# :-# :-# :-# :-# милата ти...

Puky
07-10-2008, 20:28
мен ме боли само 2рия ден и тогава ми е най-силно течението :)

И на мен е така и по принцип ме боли кръста само.

HoUsSeR
07-10-2008, 21:16
Ем така общо взето не бих искал да съм момиче , като гледам доста проблеми имате ...
Ся за да ви поразвеселя ще ви кажа : Според мен има само едно хубаво при вас жените и това е : Е как така кървите по 1 седмица и не умирате ...? Безсмъртни сте ... :) Така това е само в кръга на шегата да не вземе да се засегне някой :)
Иначе найстина доста е кофти , при моята приятелка няколко дни преди да й доиде и пъпчасва лицето и я болят яйчниците ..
Това е :)

albb
07-11-2008, 11:33
Аз ли съм най-зле от всички :cry: :cry:
Значии.. вижте мойто ужасно положение.
Държи ми 7-8 дни (случвало се е и 9-10, не ме питайте как издържам). Доста силно е до 5тия ден... дори не ходя на училище, а превръзки сменям на 1-2 часа. :? :o
Поне 1 седмица преди цикъл ме болят корема и гърдите, а до 4тия или 5тия ден ме боли корема, кръста, бедрата.
Освен това се е случвало и да повръщам през първите няколко дни. Вие ми се свят, устата ми непрекъснато пресъхва. Не ям няколко дни... което изям го повръщам веднага.
Така е и при майка ми, така е било и при баба ми. Така, че сигурно е по наследство.
И не го пожелавам на никой.. гинеколожката ми каза, че е доста рядко срещано при мензис чак такова неразположение... :o
Горката :shock: Наистина звучи ужасно....В един период и аз повръщах всеки месец по три пъти,за да мога чак след това да си пия обезболяважощто :( А преди две години като ми дойде юли месец такава зверска болка изпитвах,че не знам как оцелях :smt095

elena_k
07-11-2008, 12:28
Аз съм само раздразнителна... +1