PDA

View Full Version : Скинхедс ли е решението?



Bolt_f
07-05-2008, 15:11
Видях едно клипче, което бе пуснато скоро от някаква потребителка в следствие на което темата беше заключена поради факта, че е на расистка основа. Не зная дали темата ми също е, но ще я пусна, защото е нещо, за което си задавам въпроси от сума ти време. Накрая на въпросното клипче бе написано, че през 2020та, циганите в държавата ни ще бъдат много повече от самите нас. Нещо, което аз не искам да повярвам, и все пак излиза, че е неизбежно.
Зная, че във форума има скинове, или поне бивши, или поне такива, които ги защитават. Мислите ли, че България ще остане за българите, ако имаше повече скинари? Мислите ли, че скинхедс биха били едно решение? Мислите ли, че ако този патриотизъм у хората нарастне и започнат да се замислят по-дълбоко над въпроса за ромите и циганите от това само да ги псуват, би имало повече скинхедс? И мислите ли, че скинхедс биха си вършили по-добре "работата" ако започнеха да мислят за истинската кауза която трябва да защитят, а не да бият пънкари и не знам си какви по концерти на Експлойтед и т.н., т.н.....
Въобще... според вас, какво е решението?

OtherDimension
07-05-2008, 15:15
не

Bolt_f
07-05-2008, 15:18
не


някъде в този форум бях писал какво реално може да помогне...

Ne vlizam tolkova chesto tuk i nai-malko sym prochela vsqko mnenie koeto si napisal. Nadqvam se, bi povtoril otnovo.

Bolt_f
07-05-2008, 15:39
Syglasna sym, no zashto spored teb vsichko tova ne e napraveno dosega? Sigurna sym, che ima hora, koito mislqt kato teb, az syshto sym mislila po tozi vypros, no kogato nqma koi da napravi tova, koeto trqbva, shte se ostavim da bydem potypkani ot ciganite li?
Interesno e, che ne se vzimat merki naistina.Izglejda sqkash horata, koito sa uj otgovorni za reda i obstoqtelstvata v dyrjavata, samo si klatqt krakata i gi myrzi prekaleno mnogo za da pomislqt i da napravqt neshto po vyprosa. Togava nie, shte se ostavim da bydem machkani ot romite? Kakvo bi mogyl da napravi edin srednostatisticheski bylgarin, osven da im se protivopostavi po nqkakyv nachin. Syglasna sym s vsichko, koeto napisa, no ne mislq, che shte dojiveem tezi merki da bydat vzeti.

P.S. Naistina se izvinqvam za latinicata.

bulgarche
07-05-2008, 15:48
Може да се постигне нещо, но не и с подобни действия. Има много младежи симпатизиращи на Сидеров, които открито не харесват лицата от ромски произход. Когато му беше времето на Волен, той се осра. А можеше да направи от тези момчета някакъв вид полиция. Доброволни смени за следене спазване на обществения ред, кражби, джебчийсто, просене и т.н., все неща, в които лицата от ромски произход са замесени предимно. Нещо подобно би имало успех, но няма кой да го направи. В моя град ромите преди са били изолирани и са имали вечерн час. Не е можело който когато си поиска да обикаля сам. По 2-3 са били, на определени места. Сега живеят в почти всеки вход, а рядко съседите могат да кажат "не сме недоволни от тях".
http://img78.imageshack.us/img78/1406/genocidao9wo3.jpg (http://imageshack.us)

Bolt_f
07-05-2008, 15:56
Ще бъдат взети, но това ще стане когато българина се събуди и разбере, че нещата зависят от него, а не да седи само над ракията и да псува по телевизора, а когато дойдат избори да гласува за пореден път за комунистите и лъжците, които псува всяка вечер.
Винаги съм казвал, че в България още нямаме формирано Гражданско Общество, което да е коректив на управляващите, затова и докато българина спи и не иска да помисли за общото благо, а само псува пред телевизора, дотогава управниците ни ще ни правят на маймуни и ще си въртят далаверите, а циганите ще правят каквото си искат, защото като дойдат гласове- циганите послушно дават властта в ръцете на тези, които им позволяват да си правят циганските номера.

A tova znachi, che veche shte e tvyrde kysno, nali? ... Zashtoto ne mislq, che tochno tozi Bylgarin, koito spi i ne iska da pomisli za obshtoto blago, nqkoga shte se sybudi i zamisli za neshto poveche ot sebe si.

bulgarche
07-05-2008, 16:07
Като упре ножа до кокъла тогава ще се усети българина. Има ли нужда да цитирам случаи, в които българин е бил дискриминиран и изкарван виновен, а зад ромите има по няколко организации, защитаващи правата им?
Българина не харесва циганите, но същия този българин не сика да го каже, освен както каза exploitedteen - на масата. Преди доста време бяхме в Стара планина и останахме да спим на едни беседки. Седяхме 3 човека с 10-тина години разлика. Седяхме и си говорехме какви путки сме българите. Как страна на повече от 1300 годи, народ от който всички са треперили. Византия, дето имала войска и не нзам си какво, българина отива и му казва "тази земя е моя, аз ще живея тук". Няма войни, няма нищо. Всичко е наше. А сега? Страната ни става све по-малка и по-малка. От кога не са се разрширявали границите й (като изключим намесата на Хитлер, благодарение на който си връщаме част от някогашните територии)? Ся някви си комунисти и турци ни управляват, българското население се топи, а по селата ми казват "аз ако те хвана в гората", "днес се казва България, утре може пак да е Турция", "аз трима сина имам, един ден ще се бият с българите" и още куп примери. До кога в България ще се строят джамии? И не само в Родопите. В Сливен има чисто нова джамия, може би вече е готова. А колко църкви се строят? На мен са ми отказвали да ми пуснат българска телевизия.
Цуганите са ни най-малкия проблем. Като има кой да им позволява да не си плащат тока, да ги защитава, да им дава пари (най-малкото за гласове и помощи), защо да не живеят така? Че на тях им харесва, защо да чукат камъни по цял ден, като могат да лежат или да крадат медта от паметника Шипка?

bulgarche
07-05-2008, 16:20
Прочетох 5 думи и спрях :oops: разбрах какво имаш предвид. Ако наведа глава? Минава ли номера?

Bolt_f
07-05-2008, 16:21
Прочетох 5 думи и спрях :oops: разбрах какво имаш предвид. Ако наведа глава? Минава ли номера?

Dumite sa samo obvivka. Smisylyt go ima, tova e vajno.

07-05-2008, 17:44
Като упре ножа до кокъла тогава ще се усети българина. Има ли нужда да цитирам случаи, в които българин е бил дискриминиран и изкарван виновен, а зад ромите има по няколко организации, защитаващи правата им?
Българина не харесва циганите, но същия този българин не сика да го каже, освен както каза exploitedteen - на масата. Преди доста време бяхме в Стара планина и останахме да спим на едни беседки. Седяхме 3 човека с 10-тина години разлика. Седяхме и си говорехме какви путки сме българите. Как страна на повече от 1300 годи, народ от който всички са треперили. Византия, дето имала войска и не нзам си какво, българина отива и му казва "тази земя е моя, аз ще живея тук". Няма войни, няма нищо. Всичко е наше. А сега? Страната ни става све по-малка и по-малка. От кога не са се разрширявали границите й (като изключим намесата на Хитлер, благодарение на който си връщаме част от някогашните територии)? Ся някви си комунисти и турци ни управляват, българското население се топи, а по селата ми казват "аз ако те хвана в гората", "днес се казва България, утре може пак да е Турция", "аз трима сина имам, един ден ще се бият с българите" и още куп примери. До кога в България ще се строят джамии? И не само в Родопите. В Сливен има чисто нова джамия, може би вече е готова. А колко църкви се строят? На мен са ми отказвали да ми пуснат българска телевизия.
Цуганите са ни най-малкия проблем. Като има кой да им позволява да не си плащат тока, да ги защитава, да им дава пари (най-малкото за гласове и помощи), защо да не живеят така? Че на тях им харесва, защо да чукат камъни по цял ден, като могат да лежат или да крадат медта от паметника Шипка?
Всички са треперели от нас? :lol: :lol:
Отива и казва че иска да живее там и просто територията се отстъпва? :lol: :lol:
Кога ще излезеш от филма?

07-05-2008, 20:25
Като упре ножа до кокъла тогава ще се усети българина. Има ли нужда да цитирам случаи, в които българин е бил дискриминиран и изкарван виновен, а зад ромите има по няколко организации, защитаващи правата им?
Българина не харесва циганите, но същия този българин не сика да го каже, освен както каза exploitedteen - на масата. Преди доста време бяхме в Стара планина и останахме да спим на едни беседки. Седяхме 3 човека с 10-тина години разлика. Седяхме и си говорехме какви путки сме българите. Как страна на повече от 1300 годи, народ от който всички са треперили. Византия, дето имала войска и не нзам си какво, българина отива и му казва "тази земя е моя, аз ще живея тук". Няма войни, няма нищо. Всичко е наше. А сега? Страната ни става све по-малка и по-малка. От кога не са се разрширявали границите й (като изключим намесата на Хитлер, благодарение на който си връщаме част от някогашните територии)? Ся някви си комунисти и турци ни управляват, българското население се топи, а по селата ми казват "аз ако те хвана в гората", "днес се казва България, утре може пак да е Турция", "аз трима сина имам, един ден ще се бият с българите" и още куп примери. До кога в България ще се строят джамии? И не само в Родопите. В Сливен има чисто нова джамия, може би вече е готова. А колко църкви се строят? На мен са ми отказвали да ми пуснат българска телевизия.
Цуганите са ни най-малкия проблем. Като има кой да им позволява да не си плащат тока, да ги защитава, да им дава пари (най-малкото за гласове и помощи), защо да не живеят така? Че на тях им харесва, защо да чукат камъни по цял ден, като могат да лежат или да крадат медта от паметника Шипка?
Всички са треперели от нас? :lol: :lol:
Отива и казва че иска да живее там и просто територията се отстъпва? :lol: :lol:
Кога ще излезеш от филма?

а не са ли треперили бе,клош?

Като сме викнели "по 5 на нож" всичко е давало задна...
Смешка....
затова имаме 2 робства + няколко опожарявания на ключови градове в нашата арна история ;р
Ама ок, вие сте силни...
Я докарай танкиста да , развенчаете още някоя заблува 8-)

Alcohooligan
07-05-2008, 20:32
такива гнусни нихилисти като тебе са по-голямо зло и от мангали, и от турци, да знаеш...

RAWRRR
07-05-2008, 21:01
Решението не са скинхедс..
Решението е много просто - ходете и правете деца.

Ето ви малко статистика,за периода 1985-2001 (само 16 години) ,населението на България е намаляло с 1 млн.души ! Тези хора,в по-голямата си 4аст са били от български произход,много по-малко са изселилите се от малцинствата.
И какво се полу4ава..българинът емигрира,а същия този българин пищи за 4истотата на расата/произхода?

От друга страна,освен механи4ния естествен прираст (изселванията),раждаемостт в България,освен в териториите,населени с турци,е отрицателен.Смъртността в България е една от най-високите в Европа.Тоест населението намаля и от емиграция,и от смъртност.

В момента българското население е 82 процента от цялото население на България.И турците правят пове4е деца от българите,затова ходете,правете и вие ;).

Пове4е новородени български де4ица > по-малко расови конфликти.
Пове4е новородени български де4ица > по-голямо население > условия за по-развита икономика.

Blo0dyBitch
07-05-2008, 21:10
има си закони и те трябва да се спазват в границите на родината ,независимо дали си българин,циганин,турчин или някъв друг...
насилието не е точно решението,щото те все ще излизат с номера дискриминация
това предположение за 2020 си е плашещо и като се замисля-мн възможно,но с бой или правене на повечко деца нищо няма да се постигне(мойте уважения,ама те повечето имат по 4-5 хлапетии-как един здравомислещ човек със заплата 500лв на месец ще си го позволи това?!)
не съм мн информирана по въпроса,а и вмоментан е съм от най-трезвите хорица,но ВСЕ ПАК

Alcohooligan
07-05-2008, 21:12
Решението не са скинхедс..
Решението е много просто - ходете и правете деца.

Ето ви малко статистика,за периода 1985-2001 (само 16 години) ,населението на България е намаляло с 1 млн.души ! Тези хора,в по-голямата си 4аст са били от български произход,много по-малко са изселилите се от малцинствата.
И какво се полу4ава..българинът емигрира,а същия този българин пищи за 4истотата на расата/произхода?

От друга страна,освен механи4ния естествен прираст (изселванията),раждаемостт в България,освен в териториите,населени с турци,е отрицателен.Смъртността в България е една от най-високите в Европа.Тоест населението намаля и от емиграция,и от смъртност.

В момента българското население е 82 процента от цялото население на България.И турците правят пове4е деца от българите,затова ходете,правете и вие ;).

Пове4е новородени български де4ица > по-малко расови конфликти.
Пове4е новородени български де4ица > по-голямо население > условия за по-развита икономика.Евалята како, така си треба, ама пак е готино д агърбиш мангусти, нали?Ей тъй за кеф 8-)

то тва си е ясно, че трябва да им чупиме нос, даже сега тука ми е попаднал един комплект стикове за голф, пише на тях TITANIUM и са по-практични от тръби, бухалки и пр. 8-)

RAWRRR
07-05-2008, 21:17
Domobran,
Мм,да си представим идеалния вариант,в който скинхедс "са си свършили работата" и в България има само българи (без цигани,без араби,без турци,без евреи и тн).

Всеки 4ти жител на страната е в пенсионна възраст .За 2006та година,по4ти 20% от населението е над 65 години.
Жените са фертилни (могат да имат деца) до 30 и няколко години,тоест процентът на жените,способни да имат деца е много малък (нещо от сорта на 30-40 процента от общото население).В България по традиция,в средностатисти4еско семейство се отглежда по едно,най-много две деца.Българинът се страхува да има пове4е деца,заради финансови затруднения.
В същото време и старите хора по4иват,нови не се раждат..и естествения прираст все пове4е и пове4е намалява..

Тоест България след известен брой години ще се стопи,дори и да няма малцинства..и за това си е виновен само българинът.

За това и не намирам смисъл да бия цигани и турци,за мен..едно семейство с 2-3 деца е направило в пъти пове4е,отколкото някой скинхед,наръгал 20 цигани..

w0sh
07-05-2008, 21:33
Днес стигнах до изовда, че съм готов на практически всички за да предовратя дебългаризирането на нашата родина.
Жалкото е ,че ни се втълпява морал, който одобрява толерантността, а столерантност няма да преуспеем.

bulgarche
07-06-2008, 07:45
Как да правя деца? Как ще ги отглеждам? За това си мисли всеки. Друго и "аз искам да си поживея". Майка ми на 21 години вече е имала 2 деца. Сега малко хора могат да си позволят да гледат 2 малки деца едновременно. А малкцинствените групи (в частност лицата от ромски произход, дето са си чисти мангали) бълват нови и нови и нови деца, с които или пълнят домовете или търсят социално подпомагане. Живеят в мизерия и са принудени да крадат, а те го предпочитат пред това да работят.

Преди по-малко от 2 месеца сестра ми роди. Виждам колко много време и средства коства отглеждането на едно дете, а държавата с нищо не ти помага.
Защо циганите не се подлагат на вазектомия или прекъсване на маточните тръби?

Вървяли си Асан и Айшето по улицата и малкия Хасан щъкал покрай тях. Стънал се той и паднал в локва. Асан го хванал и рекъл: -Айше, жа го мийм ли или жа си прайм ново?

machoka
07-06-2008, 07:53
Вървите по тънък лед с тая тема, що се отнася до съществуването и ;)

metomаn88
07-06-2008, 09:00
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

Alco
07-06-2008, 10:36
решението е всички, които сме с малко мозък и все още ходиме по стадионите в Бълагрия, да се обединим веднъж завинаги и да им ебем майката на педали, резаци, цигани :o аз лично повече не мога да търпя да гледам разни селски бекове с черни оттенъци да се разхождат като най-големите патрони... КРАЙНО ВРЕМЕ Е!!!!


14/88

съгласен на 100%, но няма да пиша нищо повече, за да не си изпрося бан и на тоя ник. 8-)

Blacklisted
07-06-2008, 10:44
Точно така, всички които сте с малко мозък обединете се!

Blacklisted
07-06-2008, 10:53
Страхотна индуктивна логика, браво!

Blacklisted
07-06-2008, 11:11
Айде обединявайте и направете 'нещо' ;)
Такива работи от години ги слушаме.

bulgarche
07-06-2008, 11:30
Fuckin'Hostile, поне отно от нещата ги има - желание

Canis_Dirus
07-06-2008, 11:33
Много добре. 14/88 по форумите и тупане в гърдите. В същото време Доган, Асан и Айшето тихомълком си вършат работата.

fake
07-06-2008, 12:01
четох само първите мнения, щото подозирам, че само ще си загубя времето, ако прочета цялата тема. не съм видяла нацист, който по някакъв начин да е помогнал за 'дебългаризирането', щото да биеш 15 годишни циганета на пазата не е решение на проблема.
exploitedteen е прав, ама тва нещо едва ли ще стане скоро. просто на някого му е удобно циганите да са такива, каквито са :)

а да наричаш гореупоменатите субекти 'скинхедс' си е ебахти обидата.

RAWRRR
07-06-2008, 15:07
Който не иска образование,да ходи да копае на нивата..България има нужда и от такива хора. ;) Тя винаги е била в категорията на "развиващите се страни",а не на "развитите" и по4ти винаги земеделието и животновъдството са имали превес над промишлеността и услугите.

За промишлеността и услугите се изисква квалифицирана работна ръка,каквато необразованиете не могат да дават.Селското стопанство оба4е не е толкова трудоемко,тоест хората без образование могат да раз4итат на него,както и то на тях.
България се нуждае от такива хора,защото от тях зависи храната на вси4ки,а и помагат за износната листа на България и оттам за икономиката. :)

Canis_Dirus
07-06-2008, 15:29
селското стопанство не било трудоемко? това сигурно е най-трудната работа... или да седиш в някакъв офис е по-изморително?
има се в предвид, че не изисква особени умения. Тоест всеки може да го прави след кратък период на обучение. Например да кара трактор. Или да сортира ябълки. Ниско квалифициран и ниско платен труд.
Всеки сравнително здрав човек може да го прави. Виж от всеки доктор не става.

bulgarche
07-06-2008, 15:40
Ниско квалифициран и ниско платен труд.
Всеки сравнително здрав човек може да го прави.
Аз едно лято да карам комбайна...в пари ще плувам, ей!
мислиш че всеки може да гледа маточина ли? Туй да не ти е люцерната на село. Не е толкова лесно. Ниско квалифицирана...може да сади тютюн, да го бере и сортира, ама съвсем не е ниско платена работа ;)

RAWRRR
07-06-2008, 15:42
Трудоемко не зна4и само да полагаш много физи4ески труд,ами интелектуален..например,хо ата които работят в хими4еска промишленост,енергетика,ту ризма,металургията,НИИ,в сферата на услугите-у4ители,доктори,полицаи и тн..

Тяхната работа е по-трудна,с оглед,4е е по-отговорна,по-трудно се възвръщат капиталите от крайната продукция,вложени предварително за суровини.

+ това,селското стопанство е сезонно,тоест една култура,когато се заседи,в зависимост от вида си прекарва месеци на площта,и за полу4аването й са необходими не пове4е от 20-30 4овекодни работа.Селското стопанство е и доста механизирано на много места в България,машини за пребиране на реколтата,машини за бране,машини за изкуствено напояване,изкуствени торове и други препарати..вси4ко е механизирано и това улеснява 4овешкия труд в селското стопанство,затова и не е толкова трудоемко.
Освен това,крайния продукт е лесно възвратим,освен ако не падне градушка или слана,стопаните могат да са сигурни 4е ще пе4елят от нивата си.

Дали е толкова спокойно ежедневието на 4овек,работещ в АЕЦ??

Сори за офтопика..

RAWRRR
07-06-2008, 15:45
Ниско квалифициран и ниско платен труд.
Всеки сравнително здрав човек може да го прави.
Аз едно лято да карам комбайна...в пари ще плувам, ей!
мислиш че всеки може да гледа маточина ли? Туй да не ти е люцерната на село. Не е толкова лесно. Ниско квалифицирана...може да сади тютюн, да го бере и сортира, ама съвсем не е ниско платена работа ;)

Всеки 4овек с образование може да гледа лавандула,но не всеки без-може да стане хирург ;).