PDA

View Full Version : Оплешивяване



FrogMobile
07-05-2008, 18:02
ПОМОШ хора ! ужс нз кфо да правя на 17 години косата ми по4на да пада (п.с. мом4ета сам с далга коса 40 сантима -+ бях) и си казах 4е просто от това и подстригаь доста наполвина едва ли не да кажем до раменете и те така но проблема не спря ... в момента сам на 18 с каса коса парви номер и имам като на възрастните наватре оплешивяло при бритона .... има ли на4ин да се спре или гена си е ген ? винаги от 7ми клас сам с далга коса са сам принуден да се подстрижа ужс ....

foreverr
07-05-2008, 19:02
Ми чесно казано момче и дълга коса-УЖАС!Така, че сега май си по-добре с къса коса, но верно проблема е, че отпред е плешиво като на дядковците :( .Единственото решение на проблема е чрез лекар.А и аз не мога да разбера защо толкова време си чакал, а не си отишъл на лекар?

ell_ownz
07-05-2008, 19:15
offffffff ko mu e gadnoto da si mom4e i da si s dalga kosa????? a po temata: idi na lekar taf e seriozno

SomeGirl
07-05-2008, 19:18
az sam momi4e na 19 sam i kosata mi be6e mnoooogo gasta, prekaleno gasta dori na kato bqx na 14 mai po4na da pada, mnogo, posle pak pada6e kato bqx na 16...ne mojaxa da mi kajat ot kakvo e, na momenti pak sqka6 pada pove4e ot normalnoto, moje bi e ot stres, no pri vseki si e strogo individyalno, vse pak idi na lekar.

batkodoki
07-05-2008, 20:14
ПОМОШ хора ! ужс нз кфо да правя на 17 години косата ми по4на да пада (п.с. мом4ета сам с далга коса 40 сантима -+ бях) и си казах 4е просто от това и подстригаь доста наполвина едва ли не да кажем до раменете и те така но проблема не спря ... в момента сам на 18 с каса коса парви номер и имам като на възрастните наватре оплешивяло при бритона .... има ли на4ин да се спре или гена си е ген ? винаги от 7ми клас сам с далга коса са сам принуден да се подстрижа ужс ....

мне, няма начин да спреш процеса! генетично предиспозирано е!

има стотици препаратина пазара прокламиращи че предотвратяват този процес - не си давай парите напразно. ефекта е никакъв!

решението е - отиваш при кварталния бръснар и му казваш: " с първака, без подложка, като Кмета бат'Бойко" - така дефекта става ефект, нали виждаш г-н Кмета генерал д-р Борисов колко харесван е от женския пол :)

btw порови е търсачката, темата е многократно коментирана

Liar
07-06-2008, 00:34
Знам че на мъжете им е генетично оплешивяването но автора го е захванало прекалено рано!Пък и причините за косопад са хиляди не е задължително да е генетично.Отиди на лекар(дерматолог) за да ти направят изследвания.

FrogMobile
07-06-2008, 13:27
пуууу дори тоя от банера отдолу на аха.бг има пое4е коса от мене ;( деа та ебавката настрана добре таи като наще ги нема по голямата 4аст от времето може ли некои малко ми подскаже за некое здравно заведение и дерматалог кам които да се обарна ? примерно в некоя от тез 4астни клиники торакс моракс и т н ли трябва да се обарна или : :?

qg0dkata
07-07-2008, 12:14
И на мене косата ми пада.., но на мене е от себореята..Виж ти ако имаш себорея може да е от това :? Успех..

adrenalin_f
07-07-2008, 12:56
Наскоро четох,ч0е косопада се появява три месеца след физически или психически стрес,ако скоро си претърпял такъв може и да е от това.Друг начин е да отидеш и да се консултираш с лекар,защото може да се превърне в сериозен проблем-все пак си на 17-18.

LiLGrizzly
07-07-2008, 20:43
i az sam tey na 14 god sam.. i imam super mnogo fr det sa tey na moite godinii spoks ..

FrogMobile
07-07-2008, 22:31
дам ясно е ше трябва да се консултирам с лекар аз се надявах да има някакво мазило или нещо такова да препора4ете ма уви ... ина4е стрес да огромен то даскало родители у4ители (тяхната кожа) кво ли не мн сам нервен последните месеци може да е от това знам ли ве дано е обратимо се пак мерси на си4ки които се отзоваха :) ако има положителна промяна ще се похваля :) :smt006

batkodoki
07-07-2008, 23:22
дам ясно е ше трябва да се консултирам с лекар аз се надявах да има някакво мазило или нещо такова да препора4ете ма уви ... ина4е стрес да огромен то даскало родители у4ители (тяхната кожа) кво ли не мн сам нервен последните месеци може да е от това знам ли ве дано е обратимо се пак мерси на си4ки които се отзоваха :) ако има положителна промяна ще се похваля :) :smt006


аве Дечко, мога да ти "препоръчам" 250 квалитетни боклука продаваеми (и съответно аз да взема %) все от СветовноИзвестниМарковиФи рми....
ползата=0.
сметка клоняща към безкрайност.
резултантност=0
устойчивост=0
прогноза=0


ако това е устройва - пиши

FrogMobile
07-07-2008, 23:28
дам ясно е ше трябва да се консултирам с лекар аз се надявах да има някакво мазило или нещо такова да препора4ете ма уви ... ина4е стрес да огромен то даскало родители у4ители (тяхната кожа) кво ли не мн сам нервен последните месеци може да е от това знам ли ве дано е обратимо се пак мерси на си4ки които се отзоваха :) ако има положителна промяна ще се похваля :) :smt006


аве Дечко, мога да ти "препоръчам" 250 квалитетни боклука продаваеми (и съответно аз да взема %) все от СветовноИзвестниМарковиФи рми....
ползата=0.
сметка клоняща към безкрайност.
резултантност=0
устойчивост=0
прогноза=0
еми ти маи не си мн компетентен по темата тай като става въпрос за метод на ле4ение които работи а не да ми "препоръ4ваш" боклуци+ струва ми се 4е ти си де4кото в цялата работа :lol:


ако това е устройва - пиши

Loshotia
07-08-2008, 09:03
batkodoki, прав си, но не съвсем. Точно от стрес и притеснения си докарах и аз дифузен косопад, но с едни ампули, дето ги има във всеки козметичен магазин си оправих проблема. Ампулите струват между 1.20 и 1.80 и има за косопад(лек) и за обилен- то е с екстракт от коприва.
Но най- добре е ако няма причина да се отиде на лекар- косопада може да е симптом за нещо по- сериозно.

dimanushka
07-08-2008, 12:23
i spored mene e geneti4no... ako samo pokrai britona ti ople6ivqva imam vpredvid... ako e po cqlata glava idi na lekar. edin suu4enik taka be6e po4nala da mu pada kosata po edno vreme i baq be6e uredqla ama se opravi.. kaz 4e se mazal s ne6to... ama negovoto ne be6e samo pokrai bretona...
ako ba6ta ti e ple6iv nqma kvo da 4aka6 da ti ratse kosa.. taka 6te e
sorry brat :)

Blab
07-08-2008, 12:35
ГЕНИ!

съдбЪ