PDA

View Full Version : Българино, кажи НЕ!



bulgarche
07-05-2008, 18:30
http://img99.imageshack.us/img99/7214/antigaysiv6.jpg
Българино, кажи НЕ!

Ние, като националисти и представители на българското общество казваме НЕ!
на полицейския произвол и полицейската агресия!
Това, което се случи на 28.06.08г. бе потресаващо!
Посегателството от страна на полицията към наши съмишленици, обикновени хора и всички,
които "усетиха" палките, ние заклеймяваме като ненормално и никак демократично.
Уж живеем в демократична страна, но действията на "органите на реда"
са присъщи по-скоро на една друга номенклатура от преди '89-та.
Искрено съчустваме на всички бити и арестувани от полицаите след този "парад".
От арестуваните имаше и наши представители, които бяха принудени да прекарат
часове натъпкани заедно с 20-30 души, в килия 12 квадрата.
Арестуваха по най-бруталния начин Боян Расате пред погледа на 6 годишната му дъщеря!
Пребиха седящи кротко хора с невиждана злоба!
Във всяка страна полицаите пазят народи си, но само в България е обратното!
Този произвол трябва да спре!
Сега удрят нас, а утре всеки който посмее да изкаже мнение различно от приетото от полиция или политици.
Обръщаме се и към родителите, чиито деца бяха арестувани след "парада".
Видяхте как бият вашите синове, те не са престъпници, но се държаха с тях като такива.
Така ли си представяте действията на полицията, на които плащате заплатите, спрямо децата ви?
Единственото им провинение е, че имат национално самосъзнание, или просто защото не приемат подобни паради и педерастки показности.
***
Подкрепяме всички участвали, които имаха смелостта и издръжливостта да изтърпят
незаслужената агресия от страна на полицията.
Оттук нататък е явно, че така ше се действа с/у нас.
Именно това може само да засили нашата вяра в идеите ни и да ни обедини.
Българино, кажи НЕ! докато е време, защото демодиктатурата идва с пълни сили!

28Plovdiv/Blood & Honour Bulgaria

5StaR
07-05-2008, 18:45
Honour Bulgaria

British English.. duh.

Saymon90
07-05-2008, 18:57
Honour Bulgaria

British English.. duh.
Does it matter?

Christ
07-05-2008, 19:00
Honour Bulgaria

British English.. duh.
Does it matter?

Not rly..

Това е само върха на айсберга. ;)

5StaR
07-05-2008, 19:05
Honour Bulgaria

British English.. duh.
Does it matter?

Nah it doesnt, but its crap

life.hates.me
07-05-2008, 19:08
Във всяка страна полицаите пазят народа си, но само в България е обратното!


Народа пази полицаите ?! 8-)

Оправи си изказването, моля. :)

Saymon90
07-05-2008, 19:22
Да, съгласен съм, че може и да са прекалили с някои хора, но това не значи, че никой от тях не си го е заслужил. А и точно Расате е бил един от тези, които са хулганствали - има го на запис. Никой не го е карал да води дъщеря си, при положение, че е знаел какво ще стане... а и нали това не беше събитие за очите на деца?! Май май някой е отчаян за реклама - дори и дъщеря си е превърнал в такава.

Иначе не мога да се изкажа по темата, защото не съм запознат - не съм правил нищо против законите и не съм получил нищо заслужено или не от полицаи... всъщност са ми помагали един-два пъти, а и един път с една приятелка бяхме закъсали на пътя и една патрулка спря, помогна ни с колата и ни дадоха храна, защото нямахме.
Да, със сигурност има корумпирани, със сигурност има нечестни... но има и свестни, в това съм убеден.

А вече за тези, които си изяждат боя "без да го заслужават"... не знам честно казано. Не съм правил нищо лошо и не съм имал проблеми. Мисля, че всички, които си се движат по тресето, няма да имат кой знае какви грижи.

adrenalin_f
07-05-2008, 19:38
Арестуваха по най-бруталния начин Боян Расате пред погледа на 6 годишната му дъщеря!
От страна на Боян Расате не беше никак уместно да ругае полицая(демокрация-демокрация,добре,но нека "всяка жаба да си знае гла".От страна на полицията да го бутнат заедно с детето на рьце,беше адски голяма грешка,можеше да помислят малко-един да вземе от рьцете му детето,а другия ве4е да го удари под кръста с палката(както и стана).
ПП не виждате ли,че вече народа няма самучувствието да надигне глава и да направи един сполу4лив парад или една ста4ка.Просто България е доста назад,но ние сме избрали да живеем тук,и това дори и да се надигаме няма смисъл.....за съжаление,разбира се!

Dr.Hause
07-05-2008, 19:40
Да пич знам колко е тежно защото аз бях един от задържаните в 1во РПУ и седях 7 4аса прав бях бит с палка защото "съм нямал лична карта" а тя в момента ми се вади защото съм на 14 години.Заедно 12 човека ни набутаха в един бус пред св.Неделя .Признавам си , че се бяхме събрали да ходиме при гейовете да им мятаме димки и такива работи но всичко това стана 2 часа преди гей парада преди да е започнал още ни заключиха всички...

RAWRRR
07-05-2008, 19:43
Тази тема я пусна то4но на празника на полицията и полицаите ..

adrenalin_f
07-05-2008, 20:01
Да, съгласен съм, че може и да са прекалили с някои хора, но това не значи, че никой от тях не си го е заслужил. А и точно Расате е бил един от тези, които са хулганствали - има го на запис. Никой не го е карал да води дъщеря си, при положение, че е знаел какво ще стане... а и нали това не беше събитие за очите на деца?! Май май някой е отчаян за реклама - дори и дъщеря си е превърнал в такава.

Иначе не мога да се изкажа по темата, защото не съм запознат - не съм правил нищо против законите и не съм получил нищо заслужено или не от полицаи... всъщност са ми помагали един-два пъти, а и един път с една приятелка бяхме закъсали на пътя и една патрулка спря, помогна ни с колата и ни дадоха храна, защото нямахме.
Да, със сигурност има корумпирани, със сигурност има нечестни... но има и свестни, в това съм убеден.

А вече за тези, които си изяждат боя "без да го заслужават"... не знам честно казано. Не съм правил нищо лошо и не съм имал проблеми. Мисля, че всички, които си се движат по тресето, няма да имат кой знае какви грижи.Има специален закон на Република България да не се излагат публични хомосексуални провокации ПРЕД МАЛОЛЕТНИ,а парада беше точно там,където се събират десетки деца,да в парка.

Saymon90
07-05-2008, 20:07
Не съм съгласен. Покажи къде го има този закон, в този му вид ;)

07-05-2008, 20:24
Бой по дупето...
К'во само ревете?

bulgarche
07-05-2008, 21:18
Декларацията е добра, обаче кур за майните, дето на шествието за Апостола и на Български празници ми носят сръбски знамена :-x
Шемет, не ме карай да вадя снимки, за да видиш кой какви знамена вади. Точно софиянци го направихте това, на 3-ти март да извадите "Косово е Сръбско". Вярно че се делите на отбори и ще кажеше "те прасетата го направиха", ама не са "майните".





Honour Bulgaria

British English.. duh.

Blood & Honour е световна организация,нормално е да е на английски. BH Bulgaria е родния и клон.
Ако трябва да сме точни, в момента България няма официално признато движение, но сме на "изпитателен срок", което не е никак малко.

xaxa
07-05-2008, 21:31
Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)
К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!
К.У.Р.Е.Ц. е вашето бъдеще!
К.У.Р.Е.Ц. е във вашите ръце!
:lol:

w0sh
07-05-2008, 21:59
Хаха. Какво си говорим. Бях наречен "гяур" от полицай.
Ясно е ,че беше гаден гагузин но все пак.

Alcohooligan
07-05-2008, 22:04
не е като да те нарекат "лепилар"... 8)

w0sh
07-05-2008, 22:05
не е като да те нарекат "лепилар"... 8)
Дишаш лепило?
Теракотено или?

Alcohooligan
07-05-2008, 22:10
канцеларско - "хелми" или "рила".

w0sh
07-05-2008, 22:13
канцеларско - "хелми" или "рила".

Аз лично съм фен на каноколита. Я кажи и по пакъв повод беше "лепилар"?

NH3
07-05-2008, 22:30
не е като да те нарекат "лепилар"... 8)

ebasi gavrata :razz:

Pliok0019
07-05-2008, 23:16
Арестуваха най-добрия ми приятел. Той ми разказваше как са го снимали с табела...като по филмите. Един от полицаите му е казвал, че ако не гледа в обектива ще го удари. ТЕ ДОРИ НЕ СА НАПАДНАЛИ НЯКОИ ОТ ГЕЙОВЕТЕ. На път на парада са ги арестували, просто защото са голяма група.

Поне едно е ясно. Разби се митът за малумните куки, които са жалки копелета. Оказа се, че са шибани педали, защитаващи активните си събратя.

machoka
07-06-2008, 05:17
Малко двулично ми идва на мен, ама нейсе..

Отивате там бойни групировки, с арсенал по-голям от този на армията на република Сан Марино, с идеята да пречукате от бой някои от вашите 'съмишленици и невинни граждани' /а.к.а обратните/, а после защо полицаите ви били налагали.
ДОРИ и да има един-двама случайно потупани от полицаите, точно ВИЕ ли ще го правите на въпрос? Леко неуместно идва.

Хвалите се тука кой с какви оръжия и чанти с бомби отишъл, смешно е просто на тоя фон да се жалвате, щото именно ВИЕ правите така спрямо невинните обратни.

bboy_bunker
07-06-2008, 06:37
И гейовете, и тия, дето бяха много "бойни" на парада, са отрепки ;)

bulgarche
07-06-2008, 07:14
Едно са думите, друго действията. Малко момчета се добраха до хомосексуалистите, а схатките бяха малко. Искаш да ми кажеш че можеш да прибешреш 60 човека 2 часа преди парада, защото може би са щели да са на парада и да създатат проблеми на педалите? А защо ще биеш зрял мъж с палки под кръста, даващ интервю със шест годишната си дъщеря на ръце? И натъпаните не са един двама, особено морално.
Бомби...еми ебаси, аз без нож не излизам от вкъщи почти, карабинера винаги ми е на задника. К'во толкова? Нямаш приятелки дори със спрейове или газови в чантата си ли? Виждал си темата за средставата за самозащита, малко не носеха нищо в себе си.

machoka
07-06-2008, 07:24
Точно защото 'малко момчета се добраха до хомосексуалистите', полицията си е свършила работата подобаващо..

А онзи смешник и най-долен провокатор Расате, дори няма да коментирам как се опитваш да го изкараш невинно агънце, сигурен съм че и сам не си вярваш ) Такъв боклук е, че използва собствената си малка дъщеричка като инструмент в престъпните си действия.

Абе не ми се говори, такъв цирк беше, просто ме е срам че тия наркомани и пияници които отидоха с ясното намерение да саботират едно мирно шествие на свободни граждани се наричат БЪЛГАРИ.

bulgarche
07-06-2008, 07:36
Наркомани? Попринцип като цяло всички тези хора са против наркотичните вещества. Пили сигно е имало, ще се учудя ако не е така. За Расате...така може, така го прави. Кой какво е щял да саботира е само преположение, бяха нарушени правата на почти всички прибрани. Ако си вървим аз и ти по улицата и аз счупя стъклото на някоя минаваща кола к'во става? Прибират те и теб и ставаш прстъпник, лош батко, срам за родителите и т.н. ли?

machoka
07-06-2008, 07:49
Ако си вървим двамата посред нощ по улицата и ти изведнъж разбиеш прозорец на кола, много ясно че ако има патрулка наоколо ще ни приберат и двамата, въпроса е кой с какво досие ще излезе от там.

Само че няма база за сравнение между двата случаи.. а и съм сигурен, че ако просто така си се разхождал около НДК, никой няма да те прибере на набие, най-много да ти искат документи за проверка. А като знам отношението на тези, които са присъствали към органите на реда, нищо чудно някой да си е направил устата към някой от тях и за това да си е получил заслуженото.

Не, че е и мен не дразни произволието на повечето от униформените, особено що се отнася до автопатрулите, които карат като все едно града е техен БЕЗ да са по сигнал, но това е дълга тема.

bulgarche
07-06-2008, 08:35
Sam90' го каза. Той като наблюдаващ отстрани каза, как са били прибирани хора, които нищо не са направили, просто са били в близост до парада. Тоа ти обяснявам аз, тока казват и всички - момчетата са прибирани без да са направили нищо нередно (в случая за нередно имам предвид псувни, боища и т.н.).

NH3
07-06-2008, 08:41
Точно защото 'малко момчета се добраха до хомосексуалистите', полицията си е свършила работата подобаващо..

А онзи смешник и най-долен провокатор Расате, дори няма да коментирам как се опитваш да го изкараш невинно агънце, сигурен съм че и сам не си вярваш ) Такъв боклук е, че използва собствената си малка дъщеричка като инструмент в престъпните си действия.

Абе не ми се говори, такъв цирк беше, просто ме е срам че тия наркомани и пияници които отидоха с ясното намерение да саботират едно мирно шествие на свободни граждани се наричат БЪЛГАРИ.

ти друсаш ли се или си един от меките китки ?

кво ние като сме хетеро сексуални дай да си направим парад да видит всички , че сме хетеро . пък тва някви отрепки с обратни наклонности да ми парадират няма да стане ако треа пак ще ме прибират в кошарата , но ако има пак парад ще ида пак и дано този път докопам някой от ония изроди , че да има кръв и стъпки .

07-06-2008, 08:48
Точно защото 'малко момчета се добраха до хомосексуалистите', полицията си е свършила работата подобаващо..

А онзи смешник и най-долен провокатор Расате, дори няма да коментирам как се опитваш да го изкараш невинно агънце, сигурен съм че и сам не си вярваш ) Такъв боклук е, че използва собствената си малка дъщеричка като инструмент в престъпните си действия.

Абе не ми се говори, такъв цирк беше, просто ме е срам че тия наркомани и пияници които отидоха с ясното намерение да саботират едно мирно шествие на свободни граждани се наричат БЪЛГАРИ.

ти друсаш ли се или си един от меките китки ?

кво ние като сме хетеро сексуални дай да си направим парад да видит всички , че сме хетеро . пък тва някви отрепки с обратни наклонности да ми парадират няма да стане ако треа пак ще ме прибират в кошарата , но ако има пак парад ще ида пак и дано този път докопам някой от ония изроди , че да има кръв и стъпки .
И после ще ревеш във форума с приятелчетата, как видиш ли ти си набил някой и после ушевите те прибрали и те били набили и нарушили правата?
Много от момчетата бяха прибрани... нормално да ги приберат, преди да се сбият , ако бях ушев, всеки дето изглежда като теб щяха да го прибирам ако се въртеше около парада.
Беттер сафе , 'дан сори!

Saymon90
07-06-2008, 08:48
пък тва някви отрепки с обратни наклонности да ми парадират няма да стане ако треа пак ще ме прибират в кошарата , но ако има пак парад ще ида пак и дано този път докопам някой от ония изроди , че да има кръв и стъпки .
Ето заради това прибират наред ;)

Да, беше си пресилено, в това спор няма. И никой не е казал, че не е било. Но ако не бяха направили така, повечето невиннички след това щяха да серат по тея от парада - в това спор също няма. И не, не е само предположение.
И защо според вас имаше такива, които също им искаха документи, също ги пребъркаха, но не са ги тъпкали в камиончета, не са ги снимали с табелки или били? Може би защото ПРИ ТЯХ наистина не е имало защо...

Както и да е, няма смисъл да се разисква тая тема. Пак раправяйте кой ще убивате и пребивате и после да се вайкате, че чичко полицай си свършил работата.

machoka
07-06-2008, 08:50
ти друсаш ли се или си един от меките китки ?

кво ние като сме хетеро сексуални дай да си направим парад да видит всички , че сме хетеро . пък тва някви отрепки с обратни наклонности да ми парадират няма да стане ако треа пак ще ме прибират в кошарата , но ако има пак парад ще ида пак и дано този път докопам някой от ония изроди , че да има кръв и стъпки .

^^ какво да коментирам повече, няма смисъл.

bulgarche
07-06-2008, 08:57
Точно полицията е нарушила конституцията. Ако не се лъжа чл.36 беше. А инъче закони ми спазват, вътворяват ред...
Кого не са били без причина? Виж кадрите пред Хилтън. 20-тина момчета стоят на място, кято видяха полицаите вдигнаха ръцете и замръзнаха, онез пластмасовите човечета хукнаха към тях и ги пукнаха от бой с палките. кажи ми защо беше нужно?
И не са се оплаквали чак момчетата. Който го е страх от мечки не ходи в гората. Едва ли някой си е мислил "аз няма да съм в районното" преди да излезе от вкъщи.

_donna_
07-06-2008, 09:15
Малко двулично ми идва на мен, ама нейсе..

Именно.Че дори и смешно.
И колко гръмко звучат тези слова - зов за едно по-добро национално съзнание! Това,да кажем не,какво означава?!Да се изтрепем едни други,щото не ни понася това и онова?

Направиха билетчето за градския транспорт левче,бе,хора!
А вие сте седнали за некъв мижав парад на некви изплеснали педерасти да се шашкате.Ходите да се правите на голямата работа и после "Ауу,ама ние както нищо не правехме и гадните полицаи ни набиха." Завалиите.Мангалите ви били виновни,педерастите ви били виновни,съседът от горния етаж ви бил виновен,хипитата ви били виновни,комунистите ви били виновни ... пхахах.Хич не ми е ясно срещу кого лаете в крайна сметка и какво постигате.Ама нейсе.

Спите.И полицейско насилие има,да.
Само че вие винаги правите точно обратното на онова,което е нужно.
Бийте се и се псувайте,аз само ще ви гледам сеира докъде ще се докарате.

Saymon90
07-06-2008, 09:22
Излишно е да пишете, каквото и да е .
Едните защитаваме мнението си, като действаме по наш и единствен начин, а вие само пишете по форума кво-що !
Какво защитаваш бе, драги?! В случай, че не знаеш, в този век мнението вече не се защитава с факли и лопати. А и не виждам по-точно какво защитавате... по-скоро нападате.

machoka
07-06-2008, 09:26
Излишно е да пишете, каквото и да е .
Едните защитаваме мнението си, като действаме по наш и единствен начин, а вие само пишете по форума кво-що !
Какво защитаваш бе, драги?! В случай, че не знаеш, в този век мнението вече не се защитава с факли и лопати. А и не виждам по-точно какво защитавате... по-скоро нападате.

Най-умното до сега в темата!

bulgarche
07-06-2008, 09:27
_donna_, за някои педалите са по-голям проблем от билетчето. Едни си гледат билети, другите педалите. Всеки с проблемите. Ти като си недоволна че левче ти искат за билет? К'во правиш по въпроса?

bungle
07-06-2008, 09:28
Донна е права.

Големи овце сме. Изсичат ни горите, застрояват тревните площи, беззаконието се шири от-до, третират ни като роби - то не са данъци, петкратно покачване на цени и т.н. и ние си мълчим. Хванали сте се за някакви си гейове.

Политиците ни ограбиха, чужденците ни изкупуват земята, заради която хиляди са умрели... вие.. гейове, та, гейове.

Ебати, в кво сме се превърнали.. :?

Canis_Dirus
07-06-2008, 09:37
Да ви светна, че в България горите са се СГЪСТИЛИ с 0,2 процента. Само Канада и няколко други държави са пред нас в това отношение.
Причината - упадъка на тежката индустрия и намалените поражения от киселинния дъжд. Горите в България са податливи на влияние от киселинни дъждове.

Направили билетчето левче. Ами бензина гони 3 лева! Претъпкани били автобусите - ами вижте метрото в Япония. А бтв там кофичка кисело мляко е 8 лева. И на всичкото отгоре са принудени да купуват вносен ориз при излишък на такъв вътрешно производство.

Само дето те не само мърморят, ами и действат ;)

bungle
07-06-2008, 09:40
Да, ама стандартът на живот в Япония е много по-висок.
И е претъпкано метрото щото са нагъчкани, пък ние не сме.

И не ми казвай, че горите се били увеличили като виждам какво се случва с очите си.

_donna_
07-06-2008, 09:43
_donna_, за някои педалите са по-голям проблем от билетчето. Едни си гледат билети, другите педалите. Всеки с проблемите. Ти като си недоволна че левче ти искат за билет? К'во правиш по въпроса?

Ами нищо не правя.
Не знам,може и да е оправдание,не мога да преценя обективно.
Но какво да направя след като всички са хукнали да намират кусури на другите?Погледнете себе си,гейовете и да ги изгорите на клада ще е все тая.

А и не само в билетчетата е въпросът.Както каза bungle - много са нещата,за които трябва да се притесняваме преди да седнем да мрънкаме,че има обратни.Увеличиха билетите.И кво,всички цъкат с език и гледат по новините кво става на гей парада.После,никой не дупчи билети,щото аз ако имах по 6 кинта на ден само за билети щях да си купя кола.И рейсовете стават още по-раздрънкани,хората още по-бедни и угнетени,а контрольорите още по-зли.

Публикуват по вестниците статистики - кое колко било поскъпнало.Абсолютна подигравка!Заливат ни с тъпанарщини като мюзик айдъл и с изкуствени,изфабрикувани проблеми,а пенсионерите нямат пари за сирене и олио.А ние гледаме кво става на гей парада.И ние,младите и способни хора,които останахме в България,а не хукнахме към чужбината да гоним големите пари,какво правим?! Засегнати са личните ни интереси.Потъпкват правата ни и ние безропотно свикваме с това докато накрая забравим,че изобщо някога сме имали право на нещо в тая държава.

Не защитавам гейовете,не оправдавам тяхното парадиране,не намирам смисъл в него.Но засега такива неща трябва да бъдат омаловажавани,а не преекспонирани.И трябва да се направят много неща ама да сме заедно,а не ..тоя гей,тоя хипар,оня скинхед и накрая пак ни го набутват.

Canis_Dirus
07-06-2008, 09:46
Единственото правилно решение e да мрънкаме по форумите!

bulgarche
07-06-2008, 09:49
Мисля че вечерта след протеста беше, когато майка ми каза "ама и ти ли си от тия", като визираше задържаните. Казах й че подобно шествие нямат право да се прави. Тя ми каза "щом са им разрешили, значи имат право да си го правят". Отговора ми беше "те и българската гора изякоха, ама...". Не ми говори глупости за българската гора. Тя се изсече и се изневе в турция, от където внасяме. Виж габровница. Турска фирма изгонена от Турция и Румъния, защото местните жители за ги подпалили и изгонили. А ние тук седим и гледаме как замърсява язовир Копринка, изсичат и обработват гората ни. Виждал ли си колко дървен материал има вътре? А виждал ли си охраната? Аз съм! Да споемнавам ли коя политическа партия на етническа и верска основа държи министерството на земеделието и горите? Същите тия унищожават България и нейната природа. А ние си чешем езиците. Ако наистина се интересуваш от горите ни потърси информация, дадена от Константин Дичев от природозащитната организация "Зелени Балкани".
Правили сме залесявания, гасили сме пожари, а онез които ги палят тез пожари плуват в пари.

bulgarche
07-06-2008, 09:54
И трябва да се направят много неща ама да сме заедно,а не ..тоя гей,тоя хипар,оня скинхед и накрая пак ни го набутват.
Защото всеки изявавя гражданската си позиция поотделно. Защо като излязоха таксиджиите не излязоха и учителите? След учителите защо не дойдоха фоновете на ЦСКА, защо пенсионерите си стоят пред телевизора? Защо майките с деца са в парковете, а не пред министерството? Защо природозащитниците бяха смачкани от полицията и изкарани виновни? Защо не се прави всичко на куп? Маси хора, застанали зад траспарантите си! Всеки си иска неговото, правителстовто се осира, подават се оставки, сменя се властта, преврат ако щете, нежни/груби революции и т.н.

_donna_
07-06-2008, 10:04
А де?Защо?
Защото една част от хората са отчаяни и обезверени.Писнало им е от бюрокрация,глупави институции,празни обещания и т.н.Тяхната дежурна реплика е "И да направим еди как си какво ще променим?" и до там.

А и българинът е такъв.Да,обобщавам.Шибано алчно племе сме,животът така ни е научил и всеки дърпа кокала към себе си.И когато докопаш нещо не рискуваш да го загубиш като се застъпваш за "чужди" каузи.Затова протестираме поотделно като мишки.Затова още не сме подпалили задниците на тия корумпирани тъпанари политиците и не сме застреляли оня турчин дето се разпорежда кво да правим и кво - не.Всяка държава си има проблеми това е вярно,но гейщините в България не са на гей парада.

Saymon90
07-06-2008, 10:39
Всеки трябва по някакъв начин да помага на държавата да се развива и стабилизира, като изказва мнение и прави нещо по въпроса, а не тия, дето само пишат, да се мислят за най-възвишените и твърдят ,че нищо не ги засяга, а всъщност са неориантирано-насрани и не могат нищо да направят .
Мхм, значи стабилизираш държавата като отиваш да се биеш и да хвърляш бомбички по хомосескуалните? :-D Нищо не правиш по въпроса... ама наистина нищо.
Никой не те кара да ходиш на парад и ти. Както има Ерос Шоу, така има и гей парад. Като не ти харесва - не ходи. С масови безредици със сигурност няма да помогнеш на държавата и така не доказваш своето мнение, а пречиш на реда т.е. не правиш нищо смислено.
Окей, бъди против гейовете, бъди против парада - имаш право на това. Но нямаш право да ходиш да се правиш на Бог и да решаваш кой ще живее, кой ще празнува и кой ще се радва. Тъй че не се опитвай да изкараш вашето дело като някакво велико революционно противопоставяне, в стил Васил Левски.
Да, тези възвишените, дето седят и си пишат, някой ден ще имат властта наистина да направят промяна, а не да си играят на гоненица с полицаите и после да искат медал.

Saymon90
07-06-2008, 10:51
Ох, уотевър. Сам не знаеш какво пишеш.

Saymon90
07-06-2008, 11:06
Ох, уотевър. Сам не знаеш какво пишеш.
както каза всеки има право на позиция, така и всеки може да я изрази своята позиция както иска.. некъв циганин педераст, дето работи за 300 лв, към такъв ли трябва да бъда толерантен?! Боклуци на обществото.
Изменяш темата. Като се прескача от теза на теза, само проличава, че всъщност не може да се докаже нищо ;)
Както и да е ... такива кръгови спорове не ми се водят.
Лек ви ден :)

Blacklisted
07-06-2008, 11:12
Как няма да изменя темата като е промит от всякъде и бръщолеви едно и също...

Jeuelle
07-06-2008, 11:16
Посегателството от страна на полицията към наши съмишленици, обикновени хора и всички,
които "усетиха" палките, ние заклеймяваме като ненормално и никак демократично.
Уж живеем в демократична страна, но действията на "органите на реда"
са присъщи по-скоро на една друга номенклатура от преди '89-та.
Искрено съчустваме на всички бити и арестувани от полицаите след този "парад".

Яяяя ,
ами вашите действия какви са??? Не по-малко ненормални и недемократични ???

И не мога да схвана , защо постоянно тръбите на ляво и на дясно как са ви прибрали куките , какви "оръжия" сте мъкнели и тн...
Респект ли очаквате от нас или????

fake
07-06-2008, 11:30
един път ушев да си свърши работата. радвам се, че стана така.
"кротко си седят", да, да до тях чанта с павета или джоба им пълен с димки. да ти еба и кроткото. вашите малоумни паради и шествия никой не ги пипа, пък за някои може те да са неприемливи. голяма работа, тълпа гейове решили да се разходят по центъра. ТРЕТА СВЕТОВНА!!!!СМУТ!!!!УЖАС!!!!КАК Е ВЪЗМОЖНО!!!!

тъпи, ограничени глупаци.

bulgarche
07-06-2008, 11:35
fаke, националния празник, почитане паметта на Левски и Ботев ли биха могли да са неприемливи?

Blacklisted
07-06-2008, 11:45
Според мен държавата трябва да позволи еднополов брак и тези педалчета повече
да не са се мернали на улиците с техните смешни парадчета против дискриминацията.
Супер смешно е да парадираш с нещо интимно като сексуалността си.

ПП А вие всъщност друго отношение от полицията очаквахте ли? :)

bulgarche
07-06-2008, 11:49
Друго отношение от полицията? НИКОГА !!!
То беше повече от ясно, само дето полицията нямаше право да извърши това : ) На всички ни е ясно какво щеше да стане, ако полиция липсваше, но полицията нямаше основание за действията си ; ) Има ли някой който не е съгласен? Да обясни как така полицията прибира който си иска. По какъв признак избира? Дели хората по нещо ли? Че нали е противоконституционно. Те на кой закон се оповават?

bulgarche
07-06-2008, 12:04
Проблема с арестуването на толкова много хора е и това, че имаше 200 души разделени на 20 групи, идеалната мишена за полицията.Едни ги хващат в градинка, други в автобуси, трети не знам си къде си.
Ако всички бяха заедно друго щеше да е, както е станало вчера на гей парада в Унгария, нашите хора там са скочили заедно и полицията го е отнесла.
http://uk.youtube.com/watch?v=kG4DY5whDdE

_donna_
07-06-2008, 12:13
голяма работа, тълпа гейове решили да се разходят по центъра.

А де .. 8-)

Jeuelle
07-06-2008, 12:13
Oлеее , милите те...
Вие сега на жертви ли се правите???
Не стига, че се държите като изкарани от Централния, ами и претендирате за лошо отношение към вас...
Ооо , драги мои , напълно си заслужавате всичко....
Полицията ше прибира , който си поиска. В крайна сметка , вие нямахте право да сте там....

Canis_Dirus
07-06-2008, 12:16
В крайна сметка , вие нямахте право да сте там....
А да дойдат теб да те измъкнат от вкъщи без обяснение? имат ли право? да ги прибират от Света Неделя, което е далче от шествието и не е в маршрута. Къде имат право да са? Трябва целия град да е празен?

Jeuelle
07-06-2008, 12:21
Че кой са го измъкнали от вкъщи???
.... и всичко си има предистория :)
Нещата не стават току-така....

bulgarche
07-06-2008, 12:23
Миличка, всеки има право да бъде на този парад. Аз дори имам право да изватя транспарат и да напиша "не на хомосексуализма" и никой няма право думичка да ми каже. Друг е въпроса че момчетата бяха прибрани за къде къде по-безобидно деяние - стоене на някоя пейка.

Jeuelle
07-06-2008, 12:27
Миличка, всеки има право да бъде на този парад. Аз дори имам право да изватя транспарат и да напиша "не на хомосексуализма" и никой няма право думичка да ми каже. Друг е въпроса че момчетата бяха прибрани за къде къде по-безобидно деяние - стоене на някоя пейка.

Жалко е , нали..
Жалко е , как някои си патят заради изродските деяния на други....

07-06-2008, 12:31
Миличка, всеки има право да бъде на този парад. Аз дори имам право да изватя транспарат и да напиша "не на хомосексуализма" и никой няма право думичка да ми каже. Друг е въпроса че момчетата бяха прибрани за къде къде по-безобидно деяние - стоене на някоя пейка.
Първо седяли пред Х, после през У после през Б , после през А.
Аре стига си се оправдавал, било ни е много ясно к'во сте мислислили да правите, а с тая тема и с тея еднакви постове просто показваш колко си смешен.

bulgarche
07-06-2008, 12:37
През и пред какво са стояли?
Просто се правите на защитници, когато се нарушат правата на педалите. Но тези права ги има всеки, а на тях се обръща повече внимание, защото са педали. както е и с циганите.
Аз ви казвам че полицията няма подобни права и съвсем за нормално намирам задържаните да съди полицаите за прибирането, побоя, морални щети и какво ли още не. най-малкото защото закона (който е на книга, а не в униформа) е зад тях!

07-06-2008, 13:06
През и пред какво са стояли?
Просто се правите на защитници, когато се нарушат правата на педалите. Но тези права ги има всеки, а на тях се обръща повече внимание, защото са педали. както е и с циганите.
Аз ви казвам че полицията няма подобни права и съвсем за нормално намирам задържаните да съди полицаите за прибирането, побоя, морални щети и какво ли още не. най-малкото защото закона (който е на книга, а не в униформа) е зад тях!
Станали сте ми на по 19-20 години и още мислите като филмирани 13-14 годишни...
кога ще ви дойде акъла в главата?

Mooo6no
07-06-2008, 13:42
Прибираха ви заради "престъпмисъл", а? 8-)


за Васил Левски ли е малоумен парада бе?
Не е малоумен като идея, а разни, които парадират с него. Не мисля че Левски щеше да е много щастлив, ако беше видял, че такива пропаднали типове като теб (евентуално друсащи разни неща) парадират, че са големи патриоти и родолюбци и че го "почитат", за да позират.


Ако не беше той и хората като него,сега ти щеше да лапаш турски паламарки,не го забравяй!
До края на първата световна война щяхме да сме свободни със сигурност, както е станало с други държави. Делото му е важно, но тя нямаше да лапа "турски паламарки". Каквото и да значи последната дума...

TERRORMACHINE
07-06-2008, 14:04
ЦЕНЗУРА

.: machoka :.

Alco
07-06-2008, 14:05
ЦЕНЗУРА

.: machoka :.

TERRORMACHINE
07-06-2008, 14:13
ЦЕНЗУРА

.: machoka :.

Canis_Dirus
07-06-2008, 14:25
ЦЕНЗУРА

.: Canis_Dirus :.

07-06-2008, 15:03
Mo6no,по какво реши че съм "пропаднал тип",отрепко такава? :)

бас ловя,че не можеш да стъпиш на малкия пръст на нещата,които съм направил и постигнал сам през живота си,и на нещата за които съм се борил...
Не вярвам да е пил и друсал толкова колкото теб, но в останалите неща те е надминал 100% ;) отрепка...

Jeuelle
07-06-2008, 15:10
Oлеее , милите те...
Вие сега на жертви ли се правите???
Не стига, че се държите като изкарани от Централния, ами и претендирате за лошо отношение към вас...
Ооо , драги мои , напълно си заслужавате всичко....
Полицията ше прибира , който си поиска. В крайна сметка , вие нямахте право да сте там....

нямаме право да пием бира в центъра на София в събота следобед?!

и ти ми говориш за "ТОЛЕРАНТНОСТ"?! :shock:

A ти само пи бира ли????

07-06-2008, 15:15
Mo6no,по какво реши че съм "пропаднал тип",отрепко такава? :)

бас ловя,че не можеш да стъпиш на малкия пръст на нещата,които съм направил и постигнал сам през живота си,и на нещата за които съм се борил...
Не вярвам да е пил и друсал толкова колкото теб, но в останалите неща те е надминал 100% ;) отрепка...

алоо адвокате,не говорех с теб... кво се месиш във всяка тема и взимаш позиция без да са ти искали мнението? много дразнещо келеменце си...

и ми е точно през фара мнението на някакви интернет геройчета с никове от компютърни игри или бог знае какво...
Нямаш си напредстава колко се радвам , че те дразня :)
Ама , така като те слушам и ти си едно компютърно геройте, което само пише и пише :razz:

Jeuelle
07-06-2008, 15:17
Ще се сърдиш на тея , които точно в тоя ден, решиха да се правят на мъже.... ;) ...
Защото както казах по-горе - изпатиха си и тея , които нямат нищо общо...


П.С
Аз като съм чела постовете ти .... за добро ще да е било...

vodolei4e_m
07-06-2008, 21:22
Oлеее , милите те...
Вие сега на жертви ли се правите???
Не стига, че се държите като изкарани от Централния, ами и претендирате за лошо отношение към вас...
Ооо , драги мои , напълно си заслужавате всичко....
Полицията ше прибира , който си поиска. В крайна сметка , вие нямахте право да сте там....

нямаме право да пием бира в центъра на София в събота следобед?!

и ти ми говориш за "ТОЛЕРАНТНОСТ"?! :shock:

A ти само пи бира ли????

A дали въобще има 18... тц

w0sh
07-06-2008, 21:33
Макар да поддържам спазването на реда и прилагането на закони, дори и чрез груба сила, подкрепям хората, които са си отстоявали позициите. И аз да бях там, и аз така щях да реагирам. А как една майка ще обясни на 3 годишното си дете, какви са тези хора и то как ще разбере,че това не е правилно. Защо един педал да може да си развява задника по улиците, а един отговорен към държавата и себе си гражданин да не може да изрази мнението си.
Що за крив морал възприехтеот запада. Смеем се на американците,а се превръщаме в тях с псевдоразбирането си за толерантсност.

От край време си знаем, че неприятното за обществото мнение е грешното такова. Време е да се осъзнаем малко.

Притесняваме защо българите напускат България. И мен ще ме срам да живея тук, когато един гей има повече права от мен, човека, който с децата си предоставя бъдеще за нашата страна.

Аман.

Alco
07-06-2008, 21:34
водолейче, има 18, спокойно. а и да няма къв е проблема - деца на 13-14 години вече друсат и пият като казаци и тва вече си е абсолютно в реда на нещата и не прави впечетления на никого...

а по темата няма кво да се спори, щото малко от тук-пишещите са усещали полицейско насилие, грубост от страна на органи на реда и т.н. ... има някакви редки случаи, когато може да попаднеш на разбран полицай, но общо взето шанса е малък... особено ако изглеждаш като момчетата, които бяха заръджани на парада - и си говориме за толерантност.

Jeuelle
07-06-2008, 21:39
А как една майка ще обясни на 3 годишното си дете, какви са тези хора и то как ще разбере,че това не е правилно.

Аман.

O , я стига.
А как същата тази майка ще обясни на детето си защо някои батковци крещят , псуват , блъскат се ,хвърлят камъни и димки...???
Едва ли ще намери по-разумно обяснение!!!!!!!!!

w0sh
07-06-2008, 21:43
А как една майка ще обясни на 3 годишното си дете, какви са тези хора и то как ще разбере,че това не е правилно.

Аман.

O , я стига.
А как същата тази майка ще обясни на детето си защо някои батковци крещят , псуват , блъскат се ,хвърлят камъни и димки...???
Едва ли ще намери по-разумно обяснение!!!!!!!!!

Тези батковци са възпитани от родители с чувство за морал. Утре турците ще се развяват по чалми по центъра и ти пак ще кажеш,че няма нищо лошо. Ако в тази псевдодържава човек не изкрещи какво мисли и не го направи по най-очевадния начин никой няма да му обърне внимание. Евала на тези момчета, които чрез действията си накараха хората да се замислят защо допускат това.

Jeuelle
07-06-2008, 21:59
А как една майка ще обясни на 3 годишното си дете, какви са тези хора и то как ще разбере,че това не е правилно.

Аман.

O , я стига.
А как същата тази майка ще обясни на детето си защо някои батковци крещят , псуват , блъскат се ,хвърлят камъни и димки...???
Едва ли ще намери по-разумно обяснение!!!!!!!!!

Тези батковци са възпитани от родители с чувство за морал. Утре турците ще се развяват по чалми по центъра и ти пак ще кажеш,че няма нищо лошо. Ако в тази псевдодържава човек не изкрещи какво мисли и не го направи по най-очевадния начин никой няма да му обърне внимание. Евала на тези момчета, които чрез действията си накараха хората да се замислят защо допускат това.

E , в тази псевдодържава гейовете изкрещяха какво мислят и дори го направиха по-най очевадния начин....
Евала и на тях , нали???

w0sh
07-06-2008, 22:05
Да браво на тях. Те от край време получават бонус права.
И какво? направиха го по най-моралния начин. Може би тях никой не ги забелязва? Те не са ли част от тълпата ? Защото това са мотивите за организирането на този парад на деградацията.
Нека направим парад на наркоманите бе? и Тогава ще седим по тротоарите и ще ръкопляскаме, защото трябва да сме толерантни.
Или трябва да демонстрират.
След като те го могат, кои те вие да ми казвате какво мога аз.
Преди време всички тези педерастчета щяха да са в затвора за нарушение на ЗЗД.
За жалост вече никой не тачи обществения морал. И младото поколение, което трябва да бъде стожер на промяната, но да носи миналото в себе си, отрича всяка проява на здравомислие.

Jeuelle
07-06-2008, 22:12
^ гледаш твърде едностранчиво на нещата и за теб всичко е черно-бяло, добро-лошо и прочие, а не виждаш нюансите...

Хомотата имат право да квичат и да се шибат в гъза, другите имат право да не харесват хомотата и да се опитат да ги накарат да квичат.
Тук няма правилно и грешно, а има аз срещу него, ние срещу вие, моите идеи срещу вашите идеи...
хомо срещу хетеро...

O , напротив. Виждам нюансите и много добре знам как стоят нещата , но гледам да не страня от стадото....
Тук всички са се вкопчили в една идея и точно те са тези , които не умеят да гледат по-обширно на "нещата"


не възприемайте "стадо" като обида!!!!

_donna_
07-07-2008, 07:45
Защото педераст=комунист. Първо педерастите, после комунистите, а след тях циганите...
А хипитата къде ги забравяш?! ..

LSFCsupporter
07-07-2008, 20:21
Момчета от малко сме разбрани ! Можеби единственните които го разбираме сме нацистите,футболните хулигани или както представят по телевизията "наркомани,дънното на чашата" и т.н Гледам гледам,някакви си тука,ми се мислят че като нашарат 50 реда,могат да се изказват добре,и са прави ?! И ми говорят с какво помагаме на държавата като не позволяваме гей-парада...о боже ...САБУДЕТЕ СЕ БЕ ....ебат ни отсякъде,турци,мангали дават им се права които не заслужават,от какъв зор,ще дадем на мръсни ПСИХИЧЕСКИ ОТКЛОНЕНИ хора да се разхождат по улиците ни,хора с цици и хуиове,травестити жена 1.90 а нещо между краката и излиза....това да го гледат децата ?! Да гледат шоуто на ония изрусения мангал роден В ЗАТВОР ...и детето ти да доиде да те пита : Тате кои е този ? Харесват ми дрехите му,и как се е гримирал,може ли като него да се направя ?! И да пея за любов и да харесвам плоски космати цици,и гъзове отколкото хубави женски гърди ....

КЪДЕ ЖИВЕЕТЕ БЕ ?! Точно заради такова като вас,ни ебат всички...защото сте неутрални,безразлично ви е,утре и серийните убийци ще решат да си направят парад,вие ще кажете да,даваите мощно минете през НДК ....при наводненията преди 2,3 години 80% от обещетените бяха мангали,които даже не притежаваха къщите който бяха налазили....турци са ни в правителството....толу на Юг на границата,кмета турчин иска разрешение да се учи турски език на НАША ТЕРИТОРИЯ....


НИЕ СМЕ РАЗБРАНИ ОТ МАЛКО !

Canis_Dirus
07-07-2008, 20:28
Пиши грамотно! После да не се сърдиш, когато те класифицират като ниско-образован и не особено интелигентен. Пишеш неграмотно!

LSFCsupporter
07-07-2008, 20:45
Пиши грамотно! После да не се сърдиш, когато те класифицират като ниско-образован и не особено интелигентен. Пишеш неграмотно!

Тъкмо затова влезнах пак да се извина за неграмотното ми писане,пиша бързо и не гледам в монитора...


И отново ще продължа,секи 1 гей,би казал,ооо 21 век сме,време е ориентацията да не пречи,но ПРЕЧИ ...еб*те си се в гъза и да ти висят 1 топки и 1 хуи отдолу,правете си свирки 1 на друг,и се лижете,но не го показваите,не заразяваите околността с вашите проблеми,правете си го в вас и не се занимаваите,но е малко странно да видиш мъж,с токчета...защото аз няколко дни преди парада видях 1,висок,як..фитнесар и ток ток ток,гледам му в краката ...ТОКЧЕТА...КАКВО Е ТОВА ?!?! И маниерите им,мекото гласче,с слюнка на устата,и научените 5 фрази с които се защитава и какви права имал.Време е да не толерираме дадени неща,ако някои го е страх,или няма способността да отиде да се бие,да помогне с мирен протест поне,или някакъв друг вид помощ,но ДА НЕ ГИ ТОЛЕРИРАМЕ !!!
Нека да видим дали ще има сега втори опит ...
Както 1 тъпа путка,се изказа,аз не съм гей,тук сам просто да ги подкрепя и нарочно против тези хора които се опитват да спрат парада,ама путко защо лъжеш,лизачка си като си дошла на този парад,поне имаи честта да го кажеш,и да има бомба в главата по теб.
Някои ще каже,какво ти пречат ? Пречат на насоките на децата,защото им е интересно,и незнаят какво е и хоп,след малко всички ще лапат пишки...

LSFCsupporter
07-07-2008, 21:38
толерантност ? защо ?

толерираме цигани , турци ,черни и всякви други и за тва сме на тоя хал . малко треа да се осъзнаете и да слезете на земята , стига с тия евпейски помий нима всичко друго в държавата ни е европейско та само гей парад ни липсва ........жалка история !


!!!

Бомби и молотов коктейли по ВСИЧКИ !!!

ПОДКРЕПЯЙ РАСИЗМА ! ЗА ЧИСТА И СВЯТА БЪЛГАРИЯ !

bulgarche
07-07-2008, 21:47
Една съфорумка каква яка снимка ми прати...уловила е добре кадъра с молотовка ;)

Water_lili
07-08-2008, 08:20
автора сори ама си смешен с твърденията си. По принцип нямам нищо против вас особено като понатупате някой друг мангал, НО не ми говори за демокрация защото ти с изказванията си (да не говорим за евентуални деиствия) си всичко друго освен демократичен. Ако не ти е ясно демокрация означава свобода и равноправие за ВСИЧКИ. Не може да ми ревеш тук как са ви набили невините вие, които се разхождате случайно из софия с цял арсенал и после в същото време да разправяш как обратните не са хора и да ги ругаеш. Когато ти се държиш с уважение към другите тогава можеш и ти да го очакваш към теб....А и Освен това не ми излизай с теорията ,че били 2 4аса по рано защото и 10 4аса по рано да е било на всички им е ясно с каква цел сте били там...едва ли да се наслаждавате на парада. А Ако имаш нещо против подобни прояви има други начини да изразиш мнението си по мирен път....

П.П Това в никакъв случай не означава ,че симпатизирам на куките защото 99% от тях за нищо не стават или са корумпирани :x което е жалко...

DjBaloon
07-08-2008, 08:38
Всеки си е прав до някъде..
Но тука не става въпрос за това кой какво мисли
Тука е важно как ще се предпази правителството
Ако имаше масови побойща срещу тези в парада
Правителството веднага щеше да бъде обявено в дискриминация,не Вие,а правителството,Ако ти "Аз съм Българче" управляваше държавата няма да мислиш така,щеше да гледаш как да си спасиш гъза и да си пазиш поста ;)
От гледна точка на политиците това е правилното решение
Защото другото решение е без полиция,побойща и после не някой си от тука,а цял свят ще сочи България за държава дискриминираща малцинствата,не зависимо какви са те..
Просто нещата са на много по-високо равнище.. дреме им на полицайте дали ще ви набият или не,на тях им е казано изрично да има зверски мерски.. всичко опира до политика

И винаги ще бъде така,която и да е ДЕМОКРАТИЧНА държава се пази да не я обвинят в дискриминация,а ние се водим за Демократична държава,независимо мисленето не хората в нея;]

bulgarche
07-09-2008, 16:59
Water_lili, съгласен съм с теб, обаче има едно "но". Все пак, полицията не избра демократичния и нормален начин да опази хомосексуалистите. Съгласен съм, има закони, трябва да се спазват, участниците в анти-протеста са нашулили закона или са щели да го направят, но полицията няма право преди това да ги прибира. Ще обяснят "ти си с кубинки и бръснат, имаш татуировки и мразиш педалите". Нямат друго логично обяснение, но точно заради ей това можеш да ги съдиш. Изрично е записано в Конституцията, че никой няма право да те ограничава в нещо, заради идеите ти, намеренията и т.н. Само защото мислиш нещо да те приберат. Нямат право да те принудат и да им кажеш какво мислиш. Полицията си свърши работата - опази педалите, но полията остави много мизерия след себе си - прибираше всеке потенциално опасен за протестиращите.

DjBaloon, с теб също съм съгласен. Всеки пази някакви интереси, дори да не са лично негови. Може да не харесваш комунисти, учители, таксиджии, но в някои случаи нямаш законовото право да не им разрешиш протест. Полицията пък трябва да го пази.
Трябва някой да ми каже как и къде да кача част от едно видео, заснето с моя камера. Давидиш на наше шествие какво става. Освен че трудно излизаш от шествието, защото полицаите са плътно един до друг, ами и отзад се движат един куп полицейски автомобили (аквкито се сетиш)

vanPersieFan11
07-09-2008, 17:06
vsi4ko e taka kakto go kazva6 Аз съм БЪЛГАРЧЕ...

DjBaloon
07-09-2008, 18:38
vbox7

GetNasty
07-09-2008, 18:47
нямам нищо против гейовете, но МРАЗЯ МАНГАЛИ!!!!!!!!! :smt067 :smt093 :evil:

InitialD
07-09-2008, 21:53
Лесно е да арестуваш 14-16 годишни хлапета ей така защото или са нямали лични карти в себе си или просто защото полицията е преценила че ще бият гейовете!

Обаче когато тълпа от 100 цигани размахва ножове и сопи на 10см пред (забележете) жандармерията и се заканва че ще "заколи всеки един българин" и това го има документирано ... отново забележете НЯМА АРЕСТУВАНИ!И ако това не е расизъм и двойни стандарти ... нз просто!Но да не забравяме че ни управлява доганчо .. честито на всички от раята!


Относно гейовете .. еми за сега съм неутрален .. но ми се виждат лигави типове пък и някакси не е правилно да парадираш със сексуалността си!

bulgarche
07-09-2008, 22:34
exploitedteen, на всеки му е ясно кой и защо отива там. Работата е че са нарушени правата на задържаните, но това е начина за да не се стига до инциденти. Естествено полицията както винаги си е свършила работата, лошите са прибрани, мирните гражданисе разхождат спокойно. Естествено! Кога не е било така? Ама пък нали е демокрация? Има парад - демокрация - право на слово, има контра шествие - демокрация - наруват ти правата. КОи интереси се защитават? Яд ме е че всички тез прибрани момчета си мислят "пуснаха ме, нямам проблеми", а не "баси гейчетата мазни, за к'ви се смиялт ти я бе, ся ще им покажа кой кой е, утре подавам жалба в прокуратурата

Alco
07-09-2008, 22:52
повечето хора като чуят симеоново и веднага правят връзка с глупав и дебел милиционер с палка и фуражка, което не е правилно. и нормални хора излизат от там. 8-)

07-09-2008, 23:04
Лесно е да арестуваш 14-16 годишни хлапета ей така защото или са нямали лични карти в себе си или просто защото полицията е преценила че ще бият гейовете!

Обаче когато тълпа от 100 цигани размахва ножове и сопи на 10см пред (забележете) жандармерията и се заканва че ще "заколи всеки един българин" и това го има документирано ... отново забележете НЯМА АРЕСТУВАНИ!И ако това не е расизъм и двойни стандарти ... нз просто!Но да не забравяме че ни управлява доганчо .. честито на всички от раята!


Относно гейовете .. еми за сега съм неутрален .. но ми се виждат лигави типове пък и някакси не е правилно да парадираш със сексуалността си!
Ти още ли го помниш това и се напикаваш всеки път като го сануваш?

bulgarche
07-09-2008, 23:24
exploitedteen, аз, ти, нашите съмишленици (поотделно) могат да преценят много бързо един човек, само кат ого видят. С леки неточности но им става ясно, наи? Аз за това ти говоря. Ти знаеш кой къде и защо отива, като имаш малка информация преди това. Така е и с ушевия, с тази разлика, че той трябва да дава и обяснения, стига някой да му ги поиска. Там вече той се оправя. Аз ти говоря съвсем чисто и откровено как стоят нещата, не как се води по официално му.

bulgarche
07-09-2008, 23:29
Това го кззах отдавна (съгласен съм с написаното тоест)

Аз винаги съм бил и против ПП, поне на този етап де. В едно "по-добро бъдеще" би било хубаво. Но на нас поне ни е рано :)

rakiQ
07-10-2008, 05:33
Във всяка страна полицаите пазят народа си, но само в България е обратното!


Народа пази полицаите ?! 8-)

Оправи си изказването, моля. :)
да ,може да се каже! защото наще ченгета са тъпи мазни кирливи страхливци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! да умират такива дето и пръста не си мърдат!!!

Water_lili
07-10-2008, 06:35
Water_lili, съгласен съм с теб, обаче има едно "но". Все пак, полицията не избра демократичния и нормален начин да опази хомосексуалистите. Съгласен съм, има закони, трябва да се спазват, участниците в анти-протеста са нашулили закона или са щели да го направят, но полицията няма право преди това да ги прибира. Ще обяснят "ти си с кубинки и бръснат, имаш татуировки и мразиш педалите". Нямат друго логично обяснение, но точно заради ей това можеш да ги съдиш. Изрично е записано в Конституцията, че никой няма право да те ограничава в нещо, заради идеите ти, намеренията и т.н. Само защото мислиш нещо да те приберат. Нямат право да те принудат и да им кажеш какво мислиш. Полицията си свърши работата - опази педалите, но полията остави много мизерия след себе си - прибираше всеке потенциално опасен за протестиращите.





Мда хубаво е да си знаеш правата,но още по хубаво е да знаеш ,че и те си имат граници и могат съвсем легално да бъдат нарушени при определени предпоставки:

Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.

(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.

бъди сигурен ,че и да трагнеш да съдиш полицията (в което силно се съмнявам), то 99,99% ще се окаже,че са имали разпоредба да действат така или дори има закон който разрешава задържането на съмнителни лица за определен период от време, освен това не е вярно ,че полицията трябва да чака докато бъде извършено определено престъпление все пак тяхната работа е да предотвратяват престъпления ,а не да чакат докато избухне война