PDA

View Full Version : Закаснява ми :(



BeBsItO
07-05-2008, 18:36
Ей хора закаснява ми ....нз вече какво да правя.Прочетох ''важната тема ''по въпроса...която ме хвърли в още по- голям шок и ужас :o Значи последно ми доийде на 31 ви Май :shock: сега трябваше....но ми закъснява с 6-7 дни :? По -лощото е че имам редовен цикъл...(уж) И ми идва от 4-5 години :( Т.е регулиран е. :shock:

ПП вЪПРОСЪТ МИ БЕШЕ....ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е ОТ ЖЕГАТА ,И ОТ ТОВА ЧЕ НЕ СЪМ ХАПВАЛА МЕСО ОТ МЕСЕЦ :) :lol: Имам ли основание за голямо притеснение, при положение че не съм била сексуално активна през месеца?

Spider4eto
07-05-2008, 18:37
Аз на твое място бих си направила тест за да съм сигурна, иначе ако не ти дойде в близката седмица отиди на гинеколог

foreverr
07-05-2008, 18:40
Aми щом като имаш нередовен цикъл от 4-5 години тва не е добре.Не мога да разбера защо чакаш 4-5 години и още не си отишла на лекар???Според мен имаш някакъв проблем и е нужно да идеш на лекар.Е верно, че и на мен ми е закъснявало с 2 месеца/но това беше в началото.Сега пак ми закъснява с 10 дена, но гърдите ме болят и сигурно ще ми дойде.

BeBsItO
07-05-2008, 18:42
Aми щом като имаш нередовен цикъл от 4-5 години тва не е добре.Не мога да разбера защо чакаш 4-5 години и още не си отишла на лекар???Според мен имаш някакъв проблем и е нужно да идеш на лекар.Е верно, че и на мен ми е закъснявало с 2 месеца/но това беше в началото.Сега пак ми закъснява с 10 дена, но гърдите ме болят и сигурно ще ми дойде. казах ,че ми идва от 4-5 години , а не че чакам от толкова :-D

foreverr
07-05-2008, 18:45
Aми щом като имаш нередовен цикъл от 4-5 години тва не е добре.Не мога да разбера защо чакаш 4-5 години и още не си отишла на лекар???Според мен имаш някакъв проблем и е нужно да идеш на лекар.Е верно, че и на мен ми е закъснявало с 2 месеца/но това беше в началото.Сега пак ми закъснява с 10 дена, но гърдите ме болят и сигурно ще ми дойде. казах ,че ми идва от 4-5 години , а не че чакам от толкова :-D
Oпа много се извинявам :-D Ами да може да е от жегата :) Както казах и на мен нещо ми закъснява и май е от жегата.Не се притеснявай.Е ако има вероятност да си бременна изчакай още 15 дена и ако не ти е дошло иди на лекар, но ако няма такава вероятност поговори с майка си.Успех.

Kisses_P
07-05-2008, 18:46
Може да е от жегите да.

BeBsItO
07-05-2008, 18:48
Добре ,но миналия месец си ми дойде нормално....след което секс не съм правила :shock: има ли някъква вероятност....аз мисля ,че няма....ама се пак :o

foreverr
07-05-2008, 18:50
Добре ,но миналия месец си ми дойде нормално....след което секс не съм правила :shock: има ли някъква вероятност....аз мисля ,че няма....ама се пак :o
НЯМА вероятност да си бременна спокойно!Абе сигурно е от жегите или примерно ако си пазила диети.Споко даже може да е и от притеснение!Ако до другия месец не ти е дошло може да идеш на лекар!

BeBsItO
07-05-2008, 18:55
Добре ,но миналия месец си ми дойде нормално....след което секс не съм правила :shock: има ли някъква вероятност....аз мисля ,че няма....ама се пак :o
НЯМА вероятност да си бременна спокойно!Абе сигурно е от жегите или примерно ако си пазила диети.Споко даже може да е и от притеснение!Ако до другия месец не ти е дошло може да идеш на лекар! ох дано, мерси мн :-) Иначе....се чудя...всъщност и мин месец няма как да стане гаф..... като е задължителен презерватива....(от качествените) + което ....се внимава и проверява всичко.Тъй като аз съм голяма памника .....и ме е страх мн :) дано ми дойде.....повече ме притесняват др те болести и пр ми :(

foreverr
07-05-2008, 18:58
Добре ,но миналия месец си ми дойде нормално....след което секс не съм правила :shock: има ли някъква вероятност....аз мисля ,че няма....ама се пак :o
НЯМА вероятност да си бременна спокойно!Абе сигурно е от жегите или примерно ако си пазила диети.Споко даже може да е и от притеснение!Ако до другия месец не ти е дошло може да идеш на лекар! ох дано, мерси мн :-) Иначе....се чудя...всъщност и мин месец няма как да стане гаф..... като е задължителен презерватива....(от качествените) + което ....се внимава и проверява всичко.Тъй като аз съм голяма памника .....и ме е страх мн :) дано ми дойде.....повече ме притесняват др те болести и пр ми :(
Абе със сигурност не си бременна!Но пък по-добре не се притеснявай, защото на мен точно от притеснение на ми дойде 2 месеца!!!А ако имаше няква болест сигурно щеше да има признаци.И на всичкото отгоре ти щом като винаги го правиш с презерватив е почти 100% сигурно, че нямаш никва болест.Споко бе мацка-ще видиш, че ако се успокоиш е ти дойде до 10 дена!

Kisses_P
07-05-2008, 18:59
Няма шанс да си бременна спокойно.Без паника и почакай,Вероятно ти зкаъснява от жегите.На мен ми подрани с 8 дена... Случва се

BeBsItO
07-05-2008, 19:01
симптоми няма....... :D ама няма симптоми и за ПМС :( Иначе благодаря мн за мененията, точно от това имах нужда :-) :-) :-)

foreverr
07-05-2008, 19:03
симптоми няма....... :D ама няма симптоми и за ПМС :( Иначе благодаря мн за мененията, точно от това имах нужда :-) :-) :-)
Моля - спокойно/или ти закъснява от жегите или от паниката/ но все пак дори не се паникьосвай, че няма симптоми на ПМС.Ще видиш, че все ще ти дойде и то сигурно този месец :) .

BeBsItO
07-06-2008, 11:52
симптоми няма....... :D ама няма симптоми и за ПМС :( Иначе благодаря мн за мененията, точно от това имах нужда :-) :-) :-)
Моля - спокойно/или ти закъснява от жегите или от паниката/ но все пак дори не се паникьосвай, че няма симптоми на ПМС.Ще видиш, че все ще ти дойде и то сигурно този месец :) . дано....и днес няма нищо :(

foreverr
07-06-2008, 12:00
симптоми няма....... :D ама няма симптоми и за ПМС :( Иначе благодаря мн за мененията, точно от това имах нужда :-) :-) :-)
Моля - спокойно/или ти закъснява от жегите или от паниката/ но все пак дори не се паникьосвай, че няма симптоми на ПМС.Ще видиш, че все ще ти дойде и то сигурно този месец :) . дано....и днес няма нищо :(
Е стига де успокой се-все пак се дължи на нещо както казах/може би от жегата.И на мен ми закъснява, но просто не се притеснявам, защото знам, че ми няма нищо.И на теб нищо ти няма споко :)

foreverr
07-06-2008, 12:09
http://www.fema-bg.com/index.php?m=669
Ето тук са написани доста причини от които може да ти закъснява-прочети го.Не е много дълго!

malkata_kukli4ka
07-06-2008, 12:28
И на мен ми закъсня с 2 седмици,но ми дойде,защото пих канела(разредих си я с вода) и на 100 пъти щях да повърна от отвратителния й вкус,но на другия ден ми дойде.Опитай ако искаш.

foreverr
07-06-2008, 12:31
И на мен ми закъсня с 2 седмици,но ми дойде,защото пих канела(разредих си я с вода) и на 100 пъти щях да повърна от отвратителния й вкус,но на другия ден ми дойде.Опитай ако искаш.
Ха ха аз тва го пробвах и НИЩО не стана.Според мен просто си е трябвало да ти дойде и си ти е дошло.Но всъщност след като пих канелата и като нищо не стана се замислих нещо-защо трябва да си предизвикваме цикъла, като по-добре е да си го оставим сам да си дойде!!Тези предизвиквания могат да доведат дори и до по-голямата нередовност на цикъла!

BeBsItO
07-06-2008, 12:54
Прочетох статията.... но и в нея не открих решението..... :o Иначе мисля,че това с канелата и прочее,е на подсъзнателно ново :) Ох дано ми дойде............


ПП имам въпрос към момичето дето му е закъсняло 2 седмици: От колко време имаш цикъл? :-D

malkata_kukli4ka
07-06-2008, 13:29
Прочетох статията.... но и в нея не открих решението..... :o Иначе мисля,че това с канелата и прочее,е на подсъзнателно ново :) Ох дано ми дойде............


ПП имам въпрос към момичето дето му е закъсняло 2 седмици: От колко време имаш цикъл? :-D
Тази година стават 3 години.

BeBsItO
07-06-2008, 13:47
Прочетох статията.... но и в нея не открих решението..... :o Иначе мисля,че това с канелата и прочее,е на подсъзнателно ново :) Ох дано ми дойде............


ПП имам въпрос към момичето дето му е закъсняло 2 седмици: От колко време имаш цикъл? :-D
Тази година стават 3 години. OХ НЕЗНАЕШ.КОЛКО МН МЕ УСПОКОЙ :-) БЛАГОДАРЯ И НА ПЕПИТО

BeBsItO
07-06-2008, 16:32
Искам да попитам, ако ми закаснява заради стрес ( а наистина ми бе6е мн напрегнат месец) .....това значи ли ,че пропускам месеца, и чакам следващия.......или този,но със закъснение? :( Др то което е........ от около 4 тири години имам редовен цикъл (всеки месец) ....а съм чувала ,че е нормално ако 1 път в годината пропусне? Има ли варянт....и при мен да е така? :? ох съжалявам за глупавите въпроси но откачам :shock:

foreverr
07-06-2008, 16:43
Искам да попитам, ако ми закаснява заради стрес ( а наистина ми бе6е мн напрегнат месец) .....това значи ли ,че пропускам месеца, и чакам следващия.......или този,но със закъснение? :( Др то което е........ от около 4 тири години имам редовен цикъл (всеки месец) ....а съм чувала ,че е нормално ако 1 път в годината пропусне? Има ли варянт....и при мен да е така? :? ох съжалявам за глупавите въпроси но откачам :shock:
Както пишеше в сайта, който ти дадах:''Намирате ли се в стресова ситуация?Емоционалният стрес е друга причина за закъснението на цикъла.Справянето със стреса обикновено регулира цикъла.''Значи от това мога да направя извода, че ако на 100% вече не се притесняваш/което ме съмнява/ ще ти дойде до 5-6 дена!Аз така се притеснявах и то много и точно като спрях да се притеснявам след 3 дена ми дойде.Да има вероятност и при теб да е така-1 път в годината да ти пропусне.

BeBsItO
07-06-2008, 16:53
Искам да попитам, ако ми закаснява заради стрес ( а наистина ми бе6е мн напрегнат месец) .....това значи ли ,че пропускам месеца, и чакам следващия.......или този,но със закъснение? :( Др то което е........ от около 4 тири години имам редовен цикъл (всеки месец) ....а съм чувала ,че е нормално ако 1 път в годината пропусне? Има ли варянт....и при мен да е така? :? ох съжалявам за глупавите въпроси но откачам :shock:
Както пишеше в сайта, който ти дадах:''Намирате ли се в стресова ситуация?Емоционалният стрес е друга причина за закъснението на цикъла.Справянето със стреса обикновено регулира цикъла.''Значи от това мога да направя извода, че ако на 100% вече не се притесняваш/което ме съмнява/ ще ти дойде до 5-6 дена!Аз така се притеснявах и то много и точно като спрях да се притеснявам след 3 дена ми дойде.Да има вероятност и при теб да е така-1 път в годината да ти пропусне.Ох мила,мерси,поне ти ми обръщаш внимание на поста :) Иначе видях в сайта какво пише,но намверих и в други......в който пишеше по-объркАНО.... зНАМ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ, НО КАК? Незная... не мога :(

foreverr
07-06-2008, 16:58
Искам да попитам, ако ми закаснява заради стрес ( а наистина ми бе6е мн напрегнат месец) .....това значи ли ,че пропускам месеца, и чакам следващия.......или този,но със закъснение? :( Др то което е........ от около 4 тири години имам редовен цикъл (всеки месец) ....а съм чувала ,че е нормално ако 1 път в годината пропусне? Има ли варянт....и при мен да е така? :? ох съжалявам за глупавите въпроси но откачам :shock:
Както пишеше в сайта, който ти дадах:''Намирате ли се в стресова ситуация?Емоционалният стрес е друга причина за закъснението на цикъла.Справянето със стреса обикновено регулира цикъла.''Значи от това мога да направя извода, че ако на 100% вече не се притесняваш/което ме съмнява/ ще ти дойде до 5-6 дена!Аз така се притеснявах и то много и точно като спрях да се притеснявам след 3 дена ми дойде.Да има вероятност и при теб да е така-1 път в годината да ти пропусне.Ох мила,мерси,поне ти ми обръщаш внимание на поста :) Иначе видях в сайта какво пише,но намверих и в други......в който пишеше по-объркАНО.... зНАМ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ, НО КАК? Незная... не мога :(
И аз така 2 месеца не успях да спра да се притеснявам.То просто не можеш да си кажеш няма да се притеснявам и готово.На мен просто взе да не ми пука и спрях да се притеснявам и ми дойде.Но за да спреш да се притесняваш защо не поговотиш с майка си ако успееш.Ако поговориш може би ще се успокоиш.А ако и с това не се успокоиш иди на лекар за да видиш, че нищо ти няма и тогава може би наистина ще се успокоиш.

BeBsItO
07-07-2008, 10:05
Днес си правих тест..Шур чек..... уж е от най-добрите. Беше отрицателен, но още не ми идва :(

BeBsItO
07-08-2008, 09:25
:( :( :(