PDA

View Full Version : какво да правя??



gabityY
07-05-2008, 19:39
Здравейте ! Значи ходя с едно момче ,вече година и седем месеца .Много го обичам и немога без него ,обаче имам чуството, че той неиска да е с мен ;( Незнам как да започна темата за да говоря с него предпочитам той да е щастлив ,пък аз да страдам Нз какво да направя за да съм истински щастлива :( дайте съвети и моля без гадни коментари благодаря

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 19:45
Бях в подобно положение,връзката не вървеше от което той страдаше.Оставих го ,защото знам,че от раздялата ще му е гадно,но ще му мине,а ако продължим ще се измъчва...

Трудно положение,труден избор!Поговорете...друго не знам какво да те посъветвам :(

babity
07-05-2008, 19:46
Ако не му го тропнеш на масата ше се точите много време. Давай направо, гадже ти е все пак..

lipsvashh_mi
07-05-2008, 19:48
Ако не му го тропнеш на масата ше се точите много време. Давай направо, гадже ти е все пак..
ЛЕЛЕ ТИ СИ НАПИСАЛА МАСАТА ,АЗ ЧЕТА МУСАКА..Темата на wosh направо ме е шашардисала вече... :-D
по темата остави го-и за 2ма ви ще е най-добре

babity
07-05-2008, 19:51
Ако не му го тропнеш на масата ше се точите много време. Давай направо, гадже ти е все пак..
ЛЕЛЕ ТИ СИ НАПИСАЛА МАСАТА ,АЗ ЧЕТА МУСАКА..Темата на wosh направо ме е шашардисала вече... :-D

Ах тая мусака... утре трая ви поканя на мусака парти да ви мине мерака! :lol: :lol: :lol:

gabityY
07-05-2008, 19:55
Ако го оставя не знам какжо мога да направя аз немога без него бяхме разделени за месец и пак се събрахме хем искам да е с мен хем да е щастлив,а нз дали с мен е ;(

TinkyWinky
07-05-2008, 20:23
директно го питай дали има нещо...

manichka_14
07-05-2008, 20:25
talk :P

dantro
07-05-2008, 20:26
Здравейте ! Значи ходя с едно момче ,вече година и седем месеца .Много го обичам и немога без него ,обаче имам чуството, че той неиска да е с мен ;( Незнам как да започна темата за да говоря с него предпочитам той да е щастлив ,пък аз да страдам Нз какво да направя за да съм истински щастлива :( дайте съвети и моля без гадни коментари благодаря

Щом толкова време си била с него би трябвало да можеш да говориш с него открито .. говори с него кажи му оста ли нямаш :)

gabityY
07-05-2008, 20:35
blagodarq za komentarite

GabisiTa
07-05-2008, 20:35
Говорете за това, решете и двамата дали ще е по-добре да се разделите или да продължавате... :?

dantro
07-05-2008, 20:37
Удоволствието е наше :grin: заповядаи пак

MiMcHeToOo
07-05-2008, 21:12
Ако не му го тропнеш на масата ше се точите много време. Давай направо, гадже ти е все пак..
ЛЕЛЕ ТИ СИ НАПИСАЛА МАСАТА ,АЗ ЧЕТА МУСАКА..Темата на wosh направо ме е шашардисала вече... :-D

Ах тая мусака... утре трая ви поканя на мусака парти да ви мине мерака! :lol: :lol: :lol:

Направи ми мусака, моля тееее :-) Иначе, съгласна с мнението за МАСАТА! :Р

devil_feel_f
07-05-2008, 21:32
Трябва да поговориш с него.Ако иска да се разделите - така ще е най-добре за двама ви.Ти ще си намериш друг, не се тревожи.Е, вярно, че в началото ще страдаш, но нещата ще се оправят.А може би само си мислиш, че не иска да е с теб.Затова най-добре поговорете.

gPa3HuTeJl
07-05-2008, 21:35
Абе хора защо не ви стиска да говорите право в лицето всичко точно и както си е!?
Аз примерно с1м човек, който си казва всичко право в лицето.Ма не ми пука отсреща жена ли е, м1ж ли е... каквото имам го казвам.. харесва му - не му харесва това е положението.Мнението си е мнение и всеки има право на собствено..

zaraaa
07-05-2008, 22:34
Бях в същото положение и го оставих..по-добре за мен, а за него още по-добре...първо обаче поговорете, всичко зависи от този разговор, ако ти каже не те Обичам, както преди просто го остави да си върви по пътя :) Аз така направих и не съжалявам, макар,че още го обичам, няма смисъл и двамата да се мъчите :)

DevilWish
07-05-2008, 22:35
Бях в подобно положение,връзката не вървеше от което той страдаше.Оставих го ,защото знам,че от раздялата ще му е гадно,но ще му мине,а ако продължим ще се измъчва...

Трудно положение,труден избор!Поговорете...друго не знам какво да те посъветвам :(
И аз така мисля ;) Обаче ,ако е стабилна връзка и това е просто моментен спад ,не пропилявай всичко ;)

cinderella_gugutka
07-05-2008, 22:42
еми поговорете и си изяснете нещата :(

gabityY
07-06-2008, 06:37
точно от това ме е страх да не ми каже не те обичам ;( днес ще опитам да поговоря с него благодаря ви