PDA

View Full Version : Тонер??



sladkъ_mackъ
07-05-2008, 19:39
Момичета да знаете какво е тонер?? Аз го срещнах в гугъла и предполагам ,че е като оцветител за коса,но с по-добър резултат от шампоаните-оцветители :( Ако някой е ползвал да каже какъв е ефекта :)

o0ps
07-05-2008, 19:57
Абе тонер не е ли мастило за принтери/ксерокси и т.н.? :lol:

AboveTheThings
07-05-2008, 20:05
Абе тонер не е ли мастило за принтери/ксерокси и т.н.? :lol:

Е и аз така мисля, но явно има и някакъв такъв продукт за коса. :-o

Who knows? :smt100 :smt105

TinkyWinky
07-05-2008, 20:27
Какво предствалвява тонерът?

Тонерът от I ниво (6 до 8 измивания) е подходящ за:
# Освежаване цвета на косата между две боядисвания.
# Подсилване цвета на изтощената коса, възвръщане на здрав, свеж и бляскав вид, благодарение на богатството от активни съставки.
# Възможност за проба на нов, различен и модерен цвят без да се уврежда косата (поради липсата на амоняк).
# Възможност за краткотрайна промяна на цвета на косата (I ниво оцветител).


Каква е разликата между тонер и шампоан-оцветител?

Разликите между шампоан-оцветител и тонер са:

1. В съдържанието на пенители (ПАВ - измивни вещества) - в тонера се съдържат много по-малко пенители отколкото в шампоан-оцветителя.

2. В начина на употреба: шампоанът - оцветител се използва по време на измиване на косата, а тонерът се нанася на мокра коса, стои около 20 мин. и след това се изплаква.

3. В ефекта на оцветяване – с шампоан – оцветител се постига по-малък резултат в оцветяването на косата отколкото с тонер (поради активните съставки и начина на употреба)

mimsssssss
07-05-2008, 20:29
http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?p=918354
тука може да има интересно инфо което ти трябва виж го

Len4etyYyy
07-05-2008, 20:58
Toneryt se slaga nai-chesto na rusi kichuri ili rusa kosa...Cveta stava sivkav i stoi dosta dobre..Lichno az sym probvala.. :grin: