PDA

View Full Version : защо все ми се спи ?



BlackWings
07-05-2008, 19:53
Абе незнам какво е такова моето състояние , но постоянно съм сънена и постоянно ми се спи - през нощта спя по 10 часа може би , понякога повече. По някое време следобяд пак започвам да клюмам и нищо не мога да правя.
И все се чувствам изморена , а не правя нищо особено което да ме натоварва, и никога не се чувствам свежа...
Опитвала съм да спазвам някакъв режим да спя нормалние 8 часа , да се натоварвам умерено, да се храня нормално но ... просто съм като изцедена , явно организмът ми просто има нужда от повече почивка.
Каква може да е причината? Витамини ли трябва да пия какво , или дори незнам на какъв лекар да ходя. Но дните ми минават супер непълноценно в опити да се наспя и да си почина от и аз незнам какво ...

foreverr
07-05-2008, 19:55
Акоси доста изморена и много спиш е нормално, но ако не си изморена и много спиш значи може да си бременна! :-o А ако не може да е това пии витамини и натурални сокове.

BlackWings
07-05-2008, 20:02
Аз съм изморена много и винаги без да съм правила нищо :( Тва някаква хронична умора ли е какво :( Сигурна съм че не е нормално да е така ...
А не , не съм бременна , чудя се просто какво трябва да направя и на какъв лекар да ходя :-o

ioancheto
07-05-2008, 20:19
Ох,и аз бях така по едно време..мн гадно кой кво прай,аз все спя ххааха незнам от какво беше ама ми мина... но май мн се натоварвах имах напрагати дни,всеки ден на даскало до 5часа и после уча...гадно си беше..Ми като ти се спи,спи си..няма лошо.. :)

TinkyWinky
07-05-2008, 20:20
и на мен тея дни много ми се спи, сигурно е от жегите... ще ти мине, не се притеснявай :)

Blab
07-05-2008, 20:25
От топлото. И аз не мога да отцепя. 8-)
Пий витаминчета, спортувай за тонус. И така. :)

GabisiTa
07-05-2008, 20:25
Може би е от жегите. И аз имам такива периоди, в които не се наспивам ;)

Liar
07-05-2008, 23:30
Еми при личния лекар се ходи.А да не би да спазваш някаква диета?Може да ти липсват витамини и от там да идва отпадналостта.Може да си вземеш Центрум или нещо такова...
Иначе аз като спя по 12 часа какво да кажа :D

fuck_me_pls
07-06-2008, 04:53
Просто стоиш мн време на компа :o :D :D :D :lol: 8-) :-P :P :razz:

NightGuardian
07-06-2008, 05:49
Амфетамин,Екстази му е цаката , да се оттървеш... 8-)

qg0dkata
07-07-2008, 11:16
Ами ще приемаш повече витамини, ще се разтоварваш, малко ще освободиш компа и мисля, че ще ти мине..когато ти се спи-лягай..то ще мине от времето :)

Presley
07-07-2008, 12:18
Колкото повече спиш,толкова повече ще ти се спи.Эатова спи по-малко.Това е единственият начин да пребориш хроничната си умора и сънливост.Е,не да си недоспала,но да спиш нормално време-7-8 часа эа денонощие мисля,че ще са ти достатъчни.И преэ останалото време недей да киснеш на компа,а иэлэай навънка.Въпреки че в тая жега надали имаш голямо желание.Абе првави нещо-движение,енергия да иэраэходваш.Чисти примерно :Д Или плямпай по телефона :Д И привечер навънка.

BlackWings
07-07-2008, 15:39
Абе не седя все пред компа бе :D Вие пък какво ме изкарахте вампирясата чатърка :D
Иначе да , почнах да пия витамини ,и предполагам че трябва да си намеря някакво активно занимание , че да се раздвижа и да не мухлясвам толкова в леглото. И наистина колкото повече спя - толкова повече ми се спи , тъй че ще се старая по 8ч на денонощие като нормалните хора :-D

fiama
07-07-2008, 15:48
Може да си с ниско кръвно системно, или да имаш анемия, При всички положения е добре да пише витамини, повечко течности, сутрин като станеш по едно кафенце и така. И е вярно твърдението, че колкото повече спиш, толкова повече ти се спи.