PDA

View Full Version : Някой ще ми разкаже ли приказката за Красавицата и ..



siiska
07-05-2008, 20:05
Абе хора знам че е е малко смешно ама не си спомням приказката за красавицата и зваяра ако може някой който я знае да ми я разкаже :D :razz: :razz: моля ви наистина мерси предварително :-) :D



Moderated by miloto
т.7 от Правилника:!:

gsh
07-05-2008, 20:29
бащата на некфи отива за подаръци, обаче било зима, а третата от тия си пожелала роза, той навсякъде търсил, не намерил, но накрая видял, една градина пълна с рози, откъснал една, обаче шефо на градината го хванал и казал, че ше се ожени за дъщерята , а шефът бил дзверът....
живяла известно време третата дъщеря при звяра,обикнала го, но разбрала, че баща й е зле и трябвало да го види, но ако излезе от имението на грознио, грознЬото май щел да умре, та тя не издържала и излялза от имението и отишла да види баща си ... върнала се и видяла зверът да лежи на земята ... ревнала и го цунала или от сълзите (не помним) грозньО се превърнал в убавец и заживели щастливо
:razz:

TinkyWinky
07-05-2008, 20:36
що не си дръпнеш филмчето 8-)
http://zamunda.net/details.php?id=11471

ell_ownz
07-05-2008, 20:36
aaa mn qko si my q pripomnil :D:D:D

gsh
07-05-2008, 20:39
Филмиран кежуал - разказвач :razz:
8) така е

Blab
07-05-2008, 20:44
бащата на некфи отива за подаръци, обаче било зима, а третата от тия си пожелала роза, той навсякъде търсил, не намерил, но накрая видял, една градина пълна с рози, откъснал една, обаче шефо на градината го хванал и казал, че ше се ожени за дъщерята , а шефът бил дзверът....
живяла известно време третата дъщеря при звяра,обикнала го, но разбрала, че баща й е зле и трябвало да го види, но ако излезе от имението на грознио, грознЬото май щел да умре, та тя не издържала и излялза от имението и отишла да види баща си ... върнала се и видяла зверът да лежи на земята ... ревнала и го цунала или от сълзите (не помним) грозньО се превърнал в убавец и заживели щастливо
:razz:
Т'ва не е тая приказка.
Това, което разказваш, е приказката за розовата градина.
В "Красавицата и звярът" има само една дъщеря. Приказката е народна, а споменатата от теб е на Братя Грим.