PDA

View Full Version : Не мога да спинкам



siiska
07-05-2008, 20:17
От 4 дена не съм спала. :( Незнам какво ми става не съм имала проблеми със съня до сега просто вечер не мога да заспа спи ми се но не става. :? Може ли да е нещо сериозно защото вече си мисля да почна да вземам приспивателни. И ето сега даже не ми се спи не се чуствам даже изморена. Не е и от жегата понеже не ми е топло даже ми е много добре. Как мислите дали не съм болна от нещо... Сори ако звучи тъпо но едва ли ще разберете ритеснението ми :-)

GabisiTa
07-05-2008, 20:24
Малко ми се струва странно 4 дена да не ти се спи.... :shock: Пий вечер мляко с мед, на мен ми помага, когато не ми се спи, но в никакъв случай не взимай преспивателни! Сподели с родителите и може да те заведат на лекар, не ми се струва много нормално... :shock: :?

LizZz
07-05-2008, 20:30
Скоро трябва да ти се доспи.
Ако не можеш да заспиш още няколко дни задължително се консултирай с лекар!

qg0dkata
07-07-2008, 11:19
Брой овце :) Не, не се бъзикам..И аз тъй много късно вечер спи ми се обаче немога да заспя..И стената я гледам тя ми е зелена на маргаритки, няма овце, но просто си броя и викам 1 овца, 2 овце, 3 овце, 4, 5, 6....и така нататък докъто не се умориш много и си заспиваш много ми помага..ама и аз се чувствах като теб не ми се спи изобщо и не ми е топло, но..си броя овцете и ми помага :-D

Presley
07-07-2008, 12:21
Иэобщо не е странно.И на мене ми се е случвало.Ама 100% скоро иэведнъж ще ти се доспи.Спокойно,нищо ти няма :Д Ако са ти се струпали примерно повечко емоции напоследък,е нормално.И недей да вэимаш приспивателни ей така по самопредписание.

Presley
07-07-2008, 12:22
Брой овце :) Не, не се бъзикам..И аз тъй много късно вечер спи ми се обаче немога да заспя..И стената я гледам тя ми е зелена на маргаритки, няма овце, но просто си броя и викам 1 овца, 2 овце, 3 овце, 4, 5, 6....и така нататък докъто не се умориш много и си заспиваш много ми помага..ама и аз се чувствах като теб не ми се спи изобщо и не ми е топло, но..си броя овцете и ми помага :-D
Леле,мен това с овцете ме иэнервя ужасно много :Д Още повече ми се отспива :Д

qg0dkata
07-07-2008, 12:57
Брой овце :) Не, не се бъзикам..И аз тъй много късно вечер спи ми се обаче немога да заспя..И стената я гледам тя ми е зелена на маргаритки, няма овце, но просто си броя и викам 1 овца, 2 овце, 3 овце, 4, 5, 6....и така нататък докъто не се умориш много и си заспиваш много ми помага..ама и аз се чувствах като теб не ми се спи изобщо и не ми е топло, но..си броя овцете и ми помага :-D
Леле,мен това с овцете ме иэнервя ужасно много :Д Още повече ми се отспива :Д
:lol: При всеки различно, но аз казвам как аз се преборбам с безсънието :-P