PDA

View Full Version : S.O.S. ... Мразя ги!



xxXroshawkaXxx
07-05-2008, 21:00
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)

unfaithful1234
07-05-2008, 21:00
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)
на колко години си?! :?

xxXroshawkaXxx
07-05-2008, 21:03
14 :oops: ...

Madn3s5
07-05-2008, 21:04
14 :oops: ...

10 часа си ти е нормално стига се филмира :wink:

пЛюш!нкаАа~
07-05-2008, 21:06
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,) Защо да са строги бе?На мен вечерния ми час е в 23:00 и въпреки това се прибирам към 22 и нещо .. аз съм на 15 но не правя никъв проблем..просто съм страхлива и не искам много да се застоявам в тъмнините..може би ще прозвучи смешно - но не се срамувам да го кажа :-o .

unfaithful1234
07-05-2008, 21:11
Па ти до 3 през нощта ли искаш?! :razz: :razz: :razz: 10 ти е напълно доатстъчно! :)

remember_me
07-05-2008, 21:11
a az ko da ti kaja :D lqtoto sam s baba mi :D basi zabavnoto e. hvana se za glavata kato razbra 4e sedq do 6h sytrinta na kompa i vika 4e 6te se otkazva ot mene :D :D :D sega e v drygiq krai na stqta za da me vardi :D btw v doverieto my e cakata ako go nqma v sem otiva6 na mainata si

InTheRain
07-05-2008, 21:13
Това време е съвсем нормално.. пък и помисли малко, че хората се тревожат и не искат да ти се случи нищо лошо.. те за теб го правят.. не дай си боже да се случи нещо и после трябва цял живот да се обвиняват, че са ти позволили цяла нощ да висиш по улиците.. постави се на тяхното място ;)

ElisaDay
07-05-2008, 21:20
Оф .. нормално си е за тво1ята възраст и точка.Родителите ти знаят най-добре кое е най-добро за теб.

minka_69
07-05-2008, 21:25
хах.еми кофти .. аз пък нямам час .. само ми се обаждат да ме питат къде съм..НО никога не се оливам да стоя до сутринта..

nejnaDROGA
07-05-2008, 22:08
Никога не съм имала вечерен час...На твоята възраст съм се прибирала и в 22:00 и в 03:30,но всеки с разбиранията си...Аз мисля,че вечерният час е въпрос на доверие :) Нашите винаги са ми имали и за това нямам никакви забрани :) , нооо естествено гледам да се прибирам винаги на време и да не правя простутии :)
П.П. Както казах на една от моя клас "Както ги научиш така се държат" :):):)

splendour
07-05-2008, 22:12
samo da popitam kak mojem da ti pomognem nie??? 10 tolkoz li ne ta ystroiva?

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 22:54
Как може да кажеш,че мразиш родителите си за такава глупост :shock:
По темата:Мен ме е страх да се прибирам по тъмно :oops:

LizZz
07-05-2008, 22:55
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)
Самоубий се.

rashito0o
07-06-2008, 02:02
Пф попринцип и аз имам вечерен час и аз съм на 15 ...ама лятото гледам до към 1ч да съм си вече в нас,но аз все пак работя цяло лято :)

NightGuardian
07-06-2008, 03:10
Е при всякой е различно , аз от 5 клас в нас , да не се прибера 2 дена , няма да разберат дет се вика...Всичко е въпрос на доверие...
Аз лично съм се доказал , само аз знам как... ;)
Няма да споделя , но ти може да опиташ да доведеш приятелите си у вас и да кажеш , че ще си с тях и тях ги пускат до късно , а теб не и има голям шанс да те пускат пред ден , два , ще правиш така докато , не им писни секи ден да ги мъкнеш и ще ти кажат аре , аре пускамете недей да ми ги докарваш повече тея тука....Друг вариянт , не се прибраш на време , ами към 1-2 и ядеш няколко пъти шамарите , докато видят , че нищо не ти става докато седиш до толко късно и сами , не земат да те пускат!Надявам се , да съм бил полезен...! 8)

SK0RP10N
07-06-2008, 04:03
На колко години си ?
Впечатли ги с добро държане, оценки и подобни и ще бъдат по-толерантни

Miss_Perfekt
07-06-2008, 07:28
Аз като бях на твойте години се прибирах в 23:00 най-късно 00:00 но не заради родителите ми а по собствена воля а на теб щом ти забраняват няма какво да направиш освен да се примириш

vivteen
07-06-2008, 12:37
не се коси и аз съм на 14 обаче тва лято просто съм във война с наще щото разбраха,че имам приятел и дори и пред блока ми мн рядко ме пускат и то до 9.30 и тая година дори и басейн не съм видяла ама кво да се прай тъй,че поне се радвай че до 22 те пускат :?

Bubbly
07-06-2008, 12:39
Промени си заглавието на безсмислената тема... Никой не мразиш, най-малко пък родителите ти. Това, че си втълпяваш простотии всеки път, когато ти стане криво и хормоните си кажат работата, не означава нищо. Аз като бях на 14, се прибирах веднага след училище (не че и сега не го правя :D ) и не съм умряла. Като толкова не можеш да живееш така, излез навън и се скитосвай сама през нощта, може и да ти мине меракът. :-o Ако ти хареса, избягай от вашите и започни работа щом си достатъчно зряла да се скитосваш през нощта.
Съжалявам за липсата на разбиране, но никога не съм проумявала за какво ви е да се прибирате в 3 през нощта . :lol: :-o Сори, обаче няма как да ти помогна...

sweet_baby_cool
07-06-2008, 13:24
Това със закъснението не е добра идея според мен, защото 2-3 пъти ще е така и после няма да те пускат да излизаш въобще. Направи се на жертва, това помага, и влез в ролята на "горката изстрадала аз".

jghgh
07-06-2008, 14:11
14 :oops: ...

10 часа си ти е нормално стига се филмира :wink:

да


я умри по-добре
аз на 14 също дотолкова ме пускаха и всички ми завиждаха, честно :D
сега съм на 15 и пак ми е до 10 часа, освен ако няма да ходя да се ръгам на концерти и т.н..

задоволявайте се с по-малко в живота, така ще бъдете и по-щастливи...
само искате и само недоволствате...

и бтв мнението на Bubbly ме подсети че ми се е случвало да се прибирам в 11 по някакви необичайни причини, или да обикалям в 00:00 някъде за да търся някого (единични случаи!).. е, тогава бях на 14 и не се чувствах "много свободна", напротив пълних гащите по тъмните улички, или по центъра да не скивам някое ченге щото все пак проверки...
да не говорим че (пак единични случаи) майка ми ми е казвала, айде днеска си до 11 (да речем щото съм на РД), ама като се стъмни ПАК НАСИРАХ и си се прибирах както съм си свикнала, по нормалното време...
айде да не се правим на големи, щото ако ти дадат свободата и покрай теб минат 2-3 клошара, недай си някой нещо да ти подхвърли, а се прибираш сама, щото лигавото гадже не ще да те изпраща, и ти ше насираш! мен понякога с още един човек си ме е страх, а ти тука.. айде като попораснеш малко ;)
и лично на мен ми е по-сладко да се прибирам късничко, когато тея аванти се случват рядко...

vivteen
07-06-2008, 14:36
14 :oops: ...

10 часа си ти е нормално стига се филмира :wink:

да


я умри по-добре
аз на 14 също дотолкова ме пускаха и всички ми завиждаха, честно :D
сега съм на 15 и пак ми е до 10 часа, освен ако няма да ходя да се ръгам на концерти и т.н..

задоволявайте се с по-малко в живота, така ще бъдете и по-щастливи...
само искате и само недоволствате...

и бтв мнението на Bubbly ме подсети че ми се е случвало да се прибирам в 11 по някакви необичайни причини, или да обикалям в 00:00 някъде за да търся някого (единични случаи!).. е, тогава бях на 14 и не се чувствах "много свободна", напротив пълних гащите по тъмните улички, или по центъра да не скивам някое ченге щото все пак проверки...
да не говорим че (пак единични случаи) майка ми ми е казвала, айде днеска си до 11 (да речем щото съм на РД), ама като се стъмни ПАК НАСИРАХ и си се прибирах както съм си свикнала, по нормалното време...
айде да не се правим на големи, щото ако ти дадат свободата и покрай теб минат 2-3 клошара, недай си някой нещо да ти подхвърли, а се прибираш сама, щото лигавото гадже не ще да те изпраща, и ти ше насираш! мен понякога с още един човек си ме е страх, а ти тука.. айде като попораснеш малко ;)
и лично на мен ми е по-сладко да се прибирам късничко, когато тея аванти се случват рядко...


Подкрепям те на 100%.Ако си мислиш че като се прибираш по- късно те прави по-"голяма" грешиш.

xxXroshawkaXxx
07-07-2008, 08:09
не се коси и аз съм на 14 обаче тва лято просто съм във война с наще щото разбраха,че имам приятел и дори и пред блока ми мн рядко ме пускат и то до 9.30 и тая година дори и басейн не съм видяла ама кво да се прай тъй,че поне се радвай че до 22 те пускат :?

и с мен се получи нещо такова...нз мисля че ги е страх да не ме изнасили (малко грубо казано е но...така мисля), защото той е по голям от мен с 2 години...незнам просто какво да правя моите приятели ги пускат до 00:00, а аз трябва да съм вкъщи в 22:00 ... :x :cry:

xxXroshawkaXxx
07-07-2008, 08:10
Е при всякой е различно , аз от 5 клас в нас , да не се прибера 2 дена , няма да разберат дет се вика...Всичко е въпрос на доверие...
Аз лично съм се доказал , само аз знам как... ;)
Няма да споделя , но ти може да опиташ да доведеш приятелите си у вас и да кажеш , че ще си с тях и тях ги пускат до късно , а теб не и има голям шанс да те пускат пред ден , два , ще правиш така докато , не им писни секи ден да ги мъкнеш и ще ти кажат аре , аре пускамете недей да ми ги докарваш повече тея тука....Друг вариянт , не се прибраш на време , ами към 1-2 и ядеш няколко пъти шамарите , докато видят , че нищо не ти става докато седиш до толко късно и сами , не земат да те пускат!Надявам се , да съм бил полезен...! 8)

:-) :-)

xxXroshawkaXxx
07-07-2008, 08:15
На колко години си ?
Впечатли ги с добро държане, оценки и подобни и ще бъдат по-толерантни

на 14 съм вече казах :-x
а какво по хубаво от диплома 6:00

LadySunshine
07-07-2008, 08:23
И мен до преди година и нещо не ме пускаха след 22:00 но беше защото се налагаше да се прибирам сама. Но след като се увериха, че и компанията, и приятеля ми са сериозни, и като се има в предвид че ми имат и доверие вече няма такова нещо вечерен час. И между другото скандалите на тема "Как може да не ме пускате.. Вижте другите!!" изобщо не вършат работа, само влошават нещата. Успокой малко нервите.. :neutral:

__SuNshInE__
07-09-2008, 09:57
И мене ме пускат до 22.00 ама аз не се оплаквам за сега това ми е достатъчно, щото да си призная и мен ме е малко страх да се прибирам сама :-)

AFT
07-09-2008, 10:05
Аз се прибирам, когато си поискам, стига да се обадя на наще (майка ми иначе ще умре от ужас в нас :Д ) + имат ми доверие и знаят, че не съм няква малоумница, че да правя разни глупости. Ама и аз се прибирам към 11, щот става адски тъмно в нашия квартал (лампите не работят на всякъде) и умирам от страх докато се прибера. о.О

LU4KATA_M
07-09-2008, 10:33
Нормално за момиче на твойта възраст да го карат да се прибира рано в къщи.И мен са ме карали да се прибирам дори 2 часа по рано от тебе.Родителите ти ен че се даржат строго напротив те те обичат но държанието им трябва да ти подсказва че са притеснени за теб да не ти се случи нещо.Я виж колко отвличания изнасилвания стават по улиците не само в България но и по целия свят.Не е правилно от твоя страна да ги мразиш след като те се опитват да те предпазят от лоши неща.След няколко години ще можеш да си излизаш да си правиш каквото искаш и няма да имаш нужда от родителски ко0нтрол.
Запомни - те ти мислят доброто затова имат строго поведение ,а не че го правят нарочно.Всичко най !

Rofl4e
07-09-2008, 11:28
Еми явно хората ти нямат доверие за да имаш вечерен час..до 10ч. пък и ддз...къде ходиш толкова че искаш да ти е до по късно?!Казваш с къде си и кой си .. и питаш да се прибереш по късно..( в моя случаи казвам аз кога ще се прибера) <- може в началото да опиташ и ти така казваш ще се прибера в 10:15 да речем ама не още от първата седмица да им изтърсиш 3-4ч. и да стоят и да те гледат като теле в железница..не прекаляваи в началото

Seducti0n
07-09-2008, 11:58
Да-да, добре мрази ги.
Още си малка и не си се научила на уважение...
До 10 часа е напълно нормално ти да не си решила да осъмваш навън?!
ЪЪъ, стига с това доверие, вече ставате банални.Давам за пример себе си, наще ми гласуват доверие и знаят, че съм разумна, но не могат да имат доверие на гадовете, които се размотават по улиците... :?

spiderka
07-09-2008, 20:19
14 :oops: ...

10 часа си ти е нормално стига се филмира :wink:

нормално ли??? Аз съм на повече от 14,ама няма значение.Мен макс. до 10 а тя се и оплаква чак... тц тц тц

she_bangs_the_drums
07-09-2008, 20:24
До 10 си е напълно нормално. :)

Chery
07-10-2008, 08:55
Неможеш да кажеш ,че мразиш родителите си,само заради един вечерен час..Те ти мислят доброто все пак ,ти в колко искаш да се прибираш в 12 ? Помисли малко,ти си всичко за тях и просто не искат да ти се случи нещо лошо :)

lunata_baby
07-10-2008, 12:07
А аз к'во да кажа като след 3 дни правя 14 и още се прибирам в 9 часа?Майка ми не ми дава до 10 щото тя се била прибирала в 9 часа на 15..а сега ставало какво ли не из улиците :( да бе...незнам защо толкова я е страх амаа... :-o

lunata_baby
07-10-2008, 12:09
а мен си ме е страх да се прибирам късно щото като знам че преди за нашия град се казваше че има някаква банда... :?

Jack_Sparrow
07-10-2008, 12:33
Вие знаете ли колко е хубаво да се прибираш в 4 сутринта по тъмно? :D 8-) По-приятно ми е отколкото някакви лигльовци по улиците през деня да ми реват на главата. :-x

death_wish_
07-10-2008, 13:39
е нормално си е-за твоята възраст...
ти кво искаш-на 14 години да се прибираш сутринта ли?? :x

bux
07-10-2008, 14:08
Зареден с лятно настроение в България стартира уникалния проект Bux4 NET.
Bux4 NET е мястото, където гледането на реклами се превръща в печелившо забавление. Само за 30 секунди, всеки ден, разглеждаш сайтове и печелиш пари. Регистрирай се сега и ще спечелиш веднага!
Кликаш-гледаш-печелиш!
Bux4 NET – печелившото забавление!

dark_angel_7813
07-11-2008, 17:18
:grin: :grin: :grin: Вечер е най яко да се излиза.... :grin: :grin: :grin: няма нищо страшно :D аз лично когато излизам вечер се чувствам по в безопастност .... отколкото през деня нз що някво мн яко ми е :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

TellMeYourName
07-11-2008, 17:55
Честито,вече навлезе в пубертета. :grin:

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 19:58
Аз съм на 18...нямам вечерен час.
Според мен си е напълно нормално в 10 часа,за 14 - годишно дете :!: :!: :!: Се пак..ти се благодари,че и до 10 ти позволяват да си на вънка.Една приятелка, като бяхме с нея на твоите и малко по- малки,и зад блока не я пускаше. :smt102 :lol: :lol: :lol: .....Което си беше ненормално,но тя си е такава много страхлива. 8)
Сега..... , ако си на 16 ,17 би трябвало и до по- късно,но на 10,12 ,14,15 .....напълно си е нормално до 10h :!: :!: Сега,нямам вечерен час , макар ,че майка ми си е страхлива,и необича да липсвам,през ноща много време,......но сега ми е времето да живея,и не ми прави проблеми общо зето. \:D/ ......... :smt006 и аз и се обаждам,по често , ако е през ноща де....да не се притеснява много. :smt102 :smt029 :-({|= :D

TheNewReligion
07-11-2008, 20:11
Оки.

stealthyGirl
07-11-2008, 20:31
И аз съм на твоите години и ме пускат най-много до 9, ако съм само със една-две приятелки. :-|
Според мен няма защо да ги мразиш... ако иначе са гугутчици, де. 8-) :-)

nailana
07-12-2008, 05:42
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)


Бъди благодарна,че се грижат за тебе и ти налагат някакъв конрол.Много родители въобще не се интересуват какво правят и къде са децата им.И си на 14 години - 10 4аса си е съвсем нормален вечерен в час,в който вече би трябвало да си се прибрала.Ти какво искаш?До 2 ли да те пускат?Камоли да ги мразиш?! #-o :x Има родители,които не пускат децата си и до 6 часа.... :( .Или пък поне да ти купят телефон,и им се обаждай да не се притесняват къде си.
Пубери...

Iria
07-12-2008, 11:41
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)
Самоубий се.
+1 :lol: :lol:

ThePowerOfLove
07-12-2008, 11:45
Няма какво да се оплакваш. Съвсем добре си е. И мен ме пускат до 22 (на 15 съм) не е рано спокс ;)

DanceGirl
07-12-2008, 12:28
И според мен е нормално да те пускат до 22.И аз съм до толкова (15 год.).Е иска ми се да постоя до по-късно ама ще трябва да почакам :-D ,защото може и до толкова да не ме пуснат,което не е добра оферта :? Така че радвай се и на това :P Повече догодина 8)

karitooy
07-12-2008, 12:54
Ахахх...не не трябва да мразиш родителите си за това :shock: Аз съм на 13 и моя час е пък някъде към 21:00 :lol: А + тфа ме е страх да се прибирам по тъмно :oops:

Kallyn4eto
07-12-2008, 15:31
Мисля че ние няма как да ти помогнем, но все пак те се притесняват за теб....това не е причина да ги мразиш

LiLGrizzly
07-13-2008, 18:27
ae i az sam na 14 i 22:00 e napalno normalno.. ! za6toto ako nqma6 .. 18 i 4engetata te vidqt sled 22:00 mogat da te globqt.. 500 leva.. nai malko !
i ne sa strogi !!

ivito_13
07-13-2008, 18:42
Еми и мойте са така .... кво те грее ??? Аз им свикнах на мойте :) така че спок просто мислят за теб ти до 13 ли искаш ??! и да направиш някоя глупост !?!

_InSaNe_
07-28-2008, 13:57
лелее абе кфо сички толко мразите родителите ви?! :shock: ебаси аз съм на 15.. вечерния ми час е до към 10...те също са строги ама няам право да им се сърдя щото правят всичко възможно да ми осигурят нужното...и ще им бъда благодарна един ден затова така че... :)

LadyDy
07-28-2008, 18:46
О, боже. Да ти имам проблема! :-x

yuyuto
07-28-2008, 20:08
И аз мразя баща ми, спокс... Никога не сме се спогаждали, откакто брат ми почина, той започна да си изкарва целия яд върху мен... За това... Разбирам го, че му е много тежко, и аз самата трудно преживявам случилото се и не минава нито ден без да мисля за това, но аз не съм виновна и не заслужавам такова отношение... Но при нас нещата са много по-дълбоки, не са на основа на тийнейджърски истории... За сметка на това майка ми ми е като приятелка, с нея се разбираме и аз много я обичам и държа на нея... Та това, че ги мразиш е временно, ще отмине с времето, тва е просто пуберска история... Като по-голяма ти го казвам... Ще отмине... Всеки минава през такъв период... :)

BaiboCo
07-29-2008, 00:00
Какво да правя...?!?...родителите ми са прекалено строги към мен.Как да живея така?Трябва да съм вкъщи в 10ч. :booooomb: не издържам...ПОМАГАЙТЕ! :cry: ](*,)

OH NOES

miss_asi
07-31-2008, 16:58
Аз нямам вечерен час просто се прибирам по нормално време.Едва на 14 си не се мисли за много голяма защото не е така.Аз съм на 15 пък още не се чувствам достатъчно голяма за да се прибирам след 12 вечерта.Мисли от тази гледна точка че мислят най-доброто за тебе! :wink: