PDA

View Full Version : Магазин за шапки в Стара Загора?



girl91
07-05-2008, 21:41
Някой може ли да ми каже къде в Стара Загора има магазин за шапки, защото скоро ще ходя на море и трябжа да си взема, а до сега не съм си търсила такива неща и не знам къде има такива магазини.
Търся подобна шапка
http://prikachi.com/files/226496Q.jpg

Blab
07-05-2008, 21:43
Пуста мода...

girl91
07-05-2008, 21:52
Пуста мода...

Не търся такава, защото може да е модерно, а защото такъв модел ми харесва. Трябва ми за морето, аз попринцип не нося шапки... пък и какъв друг модел шапки да гледам.. тези с козирката не ми допадат особено...

o0ps
07-05-2008, 21:59
Някой може ли да ми каже къде в Стара Загора има магазин за шапки, защото скоро ще ходя на море и трябжа да си взема, а до сега не съм си търсила такива неща и не знам къде има такива магазини.
Търся подобна шапка
http://prikachi.com/files/226496Q.jpg
Хихи, тая дето аз я бях пуснала... Сори за спама...иначе не знам откъде... :)

girl91
07-06-2008, 19:30
Никой не ми отговори... :smt087

little_elf
07-06-2008, 19:55
ами защо не провериш в универсалния,мисля че на третия етаж на едно или две места съм виждала шапки,но не знам дали има точно такава,каквато ти търсиш :)

girl91
07-06-2008, 20:48
Точно там ходих, има точно такава, бяла, но отдолу периферията е шарена. Струваше 18лв. Искам и на други места да видя какво има... но не знам къде има такива магазиние :(

little_elf
07-06-2008, 21:11
ами виж в City-to или на Верея,където е магазинът с/у общината
а и сега се сещам миналата година си бях взела шапка от един магазин,в който продаваха чанти и шапки,
намира се с/у градинката,която е с/у Търговската (надявам се да си разбрала къде е,че не ме бива мн с обясненията :-D )

girl91
07-06-2008, 21:28
ами виж в City-to или на Верея,където е магазинът с/у общината
а и сега се сещам миналата година си бях взела шапка от един магазин,в който продаваха чанти и шапки,
намира се с/у градинката,която е с/у Търговската (надявам се да си разбрала къде е,че не ме бива мн с обясненията :-D )
Къде там срещу градинката на Алана?

little_elf
07-08-2008, 13:11
ами от Васил Левски(училището) като тръгнеш нагоре,минаваш покрай метал и хип-хоп магазина и продължаваш нагоре,там с/у градинката има разни магазини,не са мн и няма как да не го откриеш,той май е само един такъв магазин за шапки и чанти
надявам се г/д да ти е ясно,е не мога да обяснявам и това си е :( :(

girl91
07-08-2008, 13:47
ами от Васил Левски(училището) като тръгнеш нагоре,минаваш покрай метал и хип-хоп магазина и продължаваш нагоре,там с/у градинката има разни магазини,не са мн и няма как да не го откриеш,той май е само един такъв магазин за шапки и чанти
надявам се г/д да ти е ясно,е не мога да обяснявам и това си е :( :(

Сещам се за един такъв магазин, пада се някъде срещу тоалетната :D За този ли ми говориш?

little_elf
07-08-2008, 13:49
да там някъде е :D :D

nejnaDROGA
07-08-2008, 14:42
Пууу много теми за шапки станаха :D Ама айде тая поне е правилната :) И така по темата - в новия каталог на Ейвън има за 16 лв такава шапка с 2 лица :) Ако искаш влез в сайта и виш е-брошурата :) Някъде на средните страници беше :) Много е готина :) Една съученичка си я купи .. даже мислех и аз да си я взема,но сега съм хвърлила око на една друга за 43лв :-)

girl91
07-08-2008, 20:38
Пууу много теми за шапки станаха :D Ама айде тая поне е правилната :) И така по темата - в новия каталог на Ейвън има за 16 лв такава шапка с 2 лица :) Ако искаш влез в сайта и виш е-брошурата :) Някъде на средните страници беше :) Много е готина :) Една съученичка си я купи .. даже мислех и аз да си я взема,но сега съм хвърлила око на една друга за 43лв :-)
Аз съм представител на Ейвън.. ако си я поръчам тази шапка ще дойде няколко дена следкато съм заминала..Но може се опитам да поръчам от някой, който пуска експресни поръчки.
А периферията на тази шапка лигава ли е или си седи така както е показано. Защото аз днес в един магазин пробвах подобна, но периферията беше много лигава и ми падаше точно на челото.
http://prikachi.com/files/231266s.jpg

nejnaDROGA
07-09-2008, 07:50
Ми по принцип си стои :) Ама моята съученичка я изглади (беше много нямачкана,като я извади от опаковката) и от едната страна леко падаше,но разликата беше малка :) Иначе си стои :)

girl91
07-09-2008, 08:19
Ми по принцип си стои :) Ама моята съученичка я изглади (беше много нямачкана,като я извади от опаковката) и от едната страна леко падаше,но разликата беше малка :) Иначе си стои :)

Като не седи значи не е толква твърда периферията.
Тъкмо мислех да си я взимам, много ми хареса, ама като не седи както трябва... :(

LaPeNcEto0o
07-09-2008, 08:30
Мисля,че в онзи магазин срещу универсалния имаше една такава.. онзи с палячото. :)

girl91
07-09-2008, 08:36
Мисля,че в онзи магазин срещу универсалния имаше една такава.. онзи с палячото. :)

Кой магазин.. с палячо.. не се сещам кой е този. :neutral: