PDA

View Full Version : Дайте съвет..



Smokk
07-05-2008, 23:34
Значи имах късо гемче така де вече съм опериран и го няма но идва другото..гледам по филмите и съм разпитал никой не се затруднява с оголването на главичката имам предвид не трябва да напъва незнам..но при мене явно е много сухо ли незнам какво..и става трудно и ми е чуствителна главичката много.Онзи ден с приятелката ми пробвах да си сложа презерватив и да правим така секс,макар чуствителна изтарпях сложих си го но в мига в който си го слагам той спада..дори и да и го вкарвам малак той не става..лапа ми малко с презерватива стана..но незнам не се надървя,,а когато не е оголен ще стане не ами..и това е че той е свикнал да е покрит с кожа и когато е вътре в презерватива и е малак и дори когато лапа тои започва малко по малко да се покрива аз го дърпам но това е че трябва да го дърпам постоянно и също така той спада когато тръгвам да го заголвам и кожата ми не е обърната(незнам точно как се нарича,тоест когато е обърната мога да си върна кожата на главичката,а когато не е засяда на ръба..)и когато не е обърната трябва да натискам малкко кожата и да се обърне..Има ли проблем да започна с необърната кожичка..защото докато си я обърна ерекцията спада..а още явно защото е много чуствителна немога да изпитвам възбуда когато е заголена..или незнам и също така май имам гъбички ще ги лекувам но мисля че това не пречи да си заголвам бързо и нормално главичката..помогнете.. :)И без глупости ако може.. :)

12345678
07-07-2008, 14:04
emi pi4 ima edin 4i4ko deto se nari4a УРОЛОГ otiva6 tam i mu spodelq6 tuka nie ne sme lekari :-P