PDA

View Full Version : Изтрихме потребител с 4160 мнения - вижте защо!



alex
07-06-2008, 09:08
Потребител BamBiNo беше изтрит заедно с всичките му 4160 мнения и 319 теми. Принципно се въздържаме да трием много активни потребители които са направили 1-2 нарушения. BamBiNo обаче беше пуснал повече от 10 спам теми с едно и също заглавие, част от тях дори без текст. Вярно те бяха в кофата но подобно поведение не се и няма да се толерира в сайта ни. Много скоро в кофата ще бъде въведе частичен модераторски контрол защото просто флудене на форума не е дори и за кофата. Там беше място за кретении и ще остане такова а не място където някой просто да поства произволни букви, цифри, и изцяло безсмислени словосъчетания (да не говорим за псувните). Дори и кофите имат нужда от почистване и стерилизация.

Този потребител не е първия но няма да бъде и последния особено след въвеждането на новите по-строги правила. Те ще се по-адекватни и добри за нормалните потребители и просто ужасяващи за тези които приемат форума за боклуджийска кофа в която да изхвърлят и избият комплексите си.

angeldust92
07-06-2008, 09:14
ооо Бамби... :-#

MaLty
07-06-2008, 09:27
:shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

alex
07-06-2008, 09:45
_Becko_ го последва преди малко. Причината - пропагандиране на расова дискриминация, и приканване към насилие.

xaxa
07-06-2008, 09:52
Принципно се въздържаме да трием много активни потребители които са направили 1-2 нарушения. BamBiNo обаче беше пуснал повече от 10 спам теми с едно и също заглавие, част от тях дори без текст.
nikoga nesam pravil takiva gluposti i me banaxte za mnogo po neseriozni ne6ta! tiq xilqdite naru6eni to4ki nesa vqrni! e imax s 1000 komentara po malko no tova za men nq zna4enie v toq slu4ei!

FeelMyPain
07-06-2008, 09:54
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1041243

alex, виж какво може да се направи срещу тоя "индивид".
безброй теми в кофата + това и 20-тина теми в секс, с несериозно съдържание.
Също така бях чел негова тема в кофата,където караше и останалите да влизат в другите раздели и да пускат безмислени теми, с цел ЗАВЛАДЯВАНЕ на форума.

machoka
07-06-2008, 10:07
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181013
Обърнете внимание и на тази тема. Държа да отбележа, че агресия, расизъм и всякакви обсъждания тип 'събираме се и му чипимЕ главичката на тоя' ; 'който има повече присъди е по-голям герой' НЯМА да съществуват във форум, възрастовия спектър на който е прекалено малък.
Никой не ви отнема свободата да изразявате мнение, но когато то е такова го правете извън обществено свободните и видими от всички зони на форума, каквито са разделите.
До голяма степен ролята на форума е И образователна, а ние не бихме искали да учим точно на това малчуганите, нали така ;)

angeldust92
07-06-2008, 10:21
лелеее колко потребители са баннати..колко още ще има :shock:

xaxa
07-06-2008, 10:26
лелеее колко потребители са баннати..колко още ще има :shock:
minimum o6te 1 :oops:



WOW taq tema e vajna :-o

TheNewReligion
07-06-2008, 12:49
:shock: :shock: :shock: Направо не мога да повярвам ... Въпреки , че напоследък не се понасяхме , все пак беше част от Кофата .... :( :( :(
Дано все пак се върне с нов акаунт ... :)

fake
07-06-2008, 13:11
браво! време беше да се разчисти тая сган.
а малоумната кофа изобщо трябва да се махне

xaxa
07-06-2008, 13:23
браво! време беше да се разчисти тая сган.
а малоумната кофа изобщо трябва да се махне
pravilno kazano!

MaLyKoLiU
07-06-2008, 13:31
Поне да бяхте ме предупредили... никъде не пише забрана за писане на няколко теми с едно и също съдържане (като прост флууд) в кофата!!! Предупреждавайте поне като ще триете акаунти за глупости... :? Нито съм напсувал някой, нито съм писал расистки изказвания, ами за 10 теми с заглавие "smirk" в кофата и аре бан... направете правилата и тогава вече взимайте мерки. Не преди да сте измислили правилата за раздела да делнете на някой акаунта и после да кажете, че ще правите тепърва такова правило което да забранява флууда в кофата... дори 1 предупреждение не получих... :x

Хайде живи и здрави и друг път поне гледайте първо да напишете правилото, то да се види от потребителите и чак тогава след като е видяно ако някой го наруши да делвате/банвате акаунта му... :?

plamba95
07-06-2008, 13:33
:shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x махнахте пича

Mu7k0
07-06-2008, 14:22
полека ш наводните форума е :lol:

MaLyKoLiU
07-06-2008, 14:38
Аз продължавам да си чакам отговора на въпроса защо не бях предупреден за изтриване на акаунта, в правилата на форума ясно си пише, че при нарушение се предупреждава задължително... или администраторите на форума не знаят правилата написани от тях ? И какво ви пречеха 10-те теми с едно и също съдържание в кофата ? След 1 ден щяха да са вече на 3-та страница и никой нямаше и да помни, че са били направени или заемат прекалено много място в интернет пространството ? Обидил ли съм някой със съответните теми ? Да не би 10-те теми в кофата да са свалили рейтинга на сайта/форума ви ? Та те там са хиляди теми в които потребителите ви псуват вас модераторите ви за някакви безсмислени 10 теми делвате акаунта без предупреждение... :?
Лично аз ви уважавах като администратори/модератори, но вече ми паднахте в очите (не че ви пука на вас де, но да си го кажа...). :?

xaxa
07-06-2008, 17:40
ами за 10 теми с заглавие "smirk" в кофата и аре бан... направете правилата и тогава вече взимайте мерки.
da si t1p i da nesi t1p kak 6ti xrumne da pravi6 10 temi s takoa zaglavie koeto po princip trqbva da e napisano na kirilica.. to v kofata seki se prai na interesen i t1p ama to tva ve4e naistina e ebasi prostiqta
se 1 nqkoq da pusne 10 temi v seks 4e e bremena :lol:

swords1010
07-06-2008, 17:52
Вашето наистина е прекалено! Какво нахалство е това - съвсем съзнателно да се държиш като пълен идиот и кретен и после да държиш сметка на хората, които са те санкционирали. Някои потребители влизат само за да правят флууд и спам. Нямаме полза от подобни неща. Ясно ли ви е въобще каква е идеята на уеб сайта? Самото заглавие говори - TeenProblem. Тук се оказва помощ на тийнейджъри. Как мислите вие сте полезни с глупостите си? Единственото, с което допринасяте е запълването на базата данни. Сайтът би трябвало да е приятно място за всички. А само на отбрана група хора им е приятно да пишат и четат в кофата. На някой не му отърва, че простащината му няма да се толерира? Горе вдясно - хикса! :x

MaLyKoLiU
07-06-2008, 18:18
...Като сайта е за образователна цел защо го има въобще този раздел "Кофата" ? :-| И вчера ми беше скучно и нямаше какво да правя и като изтрещях и ги направих 10-те теми, голяма работа... колко място в дейта базата са запълнили ? :lol: 1кб ? :lol: Поне да бяхте ме предупредили... от преди 1-2 часа някаква псува в кофата и какво ? заключиха темата и само я предупредиха, а мен за 10 теми без да обиждам и т.н. дел на акаунта... =;

Ба*ти дискриминацията... (с извинение) :?

swords1010
07-06-2008, 18:25
С_м_е_х_у_р_к_о, не е ли по-добре всеки да си гледа себе си и това, което той си е надробил.

MaLyKoLiU
07-06-2008, 18:45
С_м_е_х_у_р_к_о, не е ли по-добре всеки да си гледа себе си и това, което той си е надробил. Всъщност аз гледам себе си, но гледам да има равно поставеност между всички в форума. Не някой да псува и понеже е с женски ник само предупреждение, а аз дето направих 10 тъпи теми в кофата дето всеки прави каквото си иска и аре дел на акаунта ми... :? Не ми е за тъпия акаунт и за някакви си 4000 мнения, ами за това, че делвате/банвате и казвате, че тепърва ще слагате правилото... е ние от къде да знаем какво е правилото ? Или дай сега да не пиша защото може сега на администраторите да им хрумне да ме баннат защото си защитавам правата дадени ми от тях самите... :?

alex
07-06-2008, 18:48
Потребителя беше предупреден от мен но само няколко минути по-късно бе изтрит защото не никои модератор или администратор няма да предупреждава за нещо което явно е грубо неуважение към целия форум. Ако вие убиете човек дали полицията ще ви предупреди преди да ви арестува и ще ви даде шанс ако не убивате повече да ви остави. Съмнявам се.

Въпроса е в случая не е да спираме достъпа на тези хора до сайта. Изтрихме тези профили защото грубо погазваха правилата на сайта и подобно на мутрите в държавата си мислиха че всичко може да мине безнаказано което се оказа не толкова вярно. Всеки един от тези потребители има шанс да продължи на чисто - нещо което е изключително важно. И ние ще подкрепим и насърчим ВСЕКИ който се опита да го направи. Не малко потребители от спамери дори са станали един от най-яките и уважавани потребители след подобни ексцесии. Вярвам че с някой от днес изтритите и санкционирани ще се случи същото!

п.с.xaxa - ти също си предложен за изтриване и си предупреждаван няколко пъти от няколко човека :)

xaxa
07-06-2008, 19:03
п.с.xaxa - ти също си предложен за изтриване и си предупреждаван няколко пъти от няколко човека :)
ni6to novo pod sl1nceto.. mislq 4e v toq forum kato pi6a komentari i se zabivam prosto pod kojata na vsi4ki moderatori :-o i vse pak da nemi slojat nakraq pak xilqdite to4ki ot pravelnika za6toto s1m si napravil truda i gi spazvam vsi4ki! :x

MaLyKoLiU
07-06-2008, 19:15
Алекс да те попитам кой съм нагрубил в форума "убил" ? :-o В друг раздел не съм писал глупости освен в кофата! Преди време бях писал малко в раздел "Игри" но си спазвах правилата. В кофата какви правила на форума сън нарушил ? Че съм написал 10 теми в рамките на няколко минути с еднакво заглавие ? Кой съм наранил по този начин ? :shock:
Не знам предупредил ли си ме изобщо но по това време по което ми е изтрит акаунта аз спах. Явно не съм видял предупреждението ти, или трябва да съм го сънувал ? :shock:


Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла. Без цензура, без модераторски контрол над съдържанието... Поне махнете написаното под раздел "Кофата" за да се знае, че вече има модераторски контрол и не трябва да се пишат по няколко безмислени теми...
Защо ме изкарвате, че съм обидил някой като не съм ? А други псуват кат съдрани и само го предупреждавате... :?

XceSS
07-06-2008, 20:18
Крайно време беше!

RoyTheReaper
07-06-2008, 20:36
Крайно време беше. 8)

Lucho
07-07-2008, 07:02
Евала,Алекс ! Евала екип !
Банвайта и трийте напоразия ! Сега като баннахте и и/или изтрихте няколко акаунта,контрола се затяга...Няколко спамера по-малко - по-добре ! Който неспазва правилата - бан-чето и готово...точно това трябваше да направите ! Браво !

А за Бамбино: Един спамер по-малко,голяма работа.. ;)

MaLyKoLiU
07-07-2008, 17:48
Евала,Алекс ! Евала екип !
Банвайта и трийте напоразия ! Сега като баннахте и и/или изтрихте няколко акаунта,контрола се затяга...Няколко спамера по-малко - по-добре ! Който неспазва правилата - бан-чето и готово...точно това трябваше да направите ! Браво !

А за Бамбино: Един спамер по-малко,голяма работа.. ;)Не е по-малко, защото аз съм си тук... а и да съм ти пречил на тебе лично нещо, та се заяждаш ? За първи път те виждам в форума и се заяждаш... :?

FeelMyPain
07-07-2008, 18:44
Бумбано ли си къф си...ако се уважаваш поне малко спри да ревеш.Нали имаш нов рег ко ти пука?Отивай си в Кофата и се забавлявай с фен клуба ти .. :-D

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 18:46
п.с.xaxa - ти също си предложен за изтриване и си предупреждаван няколко пъти от няколко човека :)
ni6to novo pod sl1nceto.. mislq 4e v toq forum kato pi6a komentari i se zabivam prosto pod kojata na vsi4ki moderatori :-o i vse pak da nemi slojat nakraq pak xilqdite to4ki ot pravelnika za6toto s1m si napravil truda i gi spazvam vsi4ki! :xкирилицата враг ли ти е саднал


найстина и според мен трябва да има някакъв модераторски контрол в "кофата"дано стане и по скоро .Но не чак толкова ,че да се трият акаунти поради дребни нарушения .И според мен бамбино прекали но 1 предупреждение или триене на темите би било по добро решение ;>

xaxa
07-07-2008, 19:11
кирилицата враг ли ти е саднал
kato nqmam na PC kfo da pravq? da se samoubiq ?

оу ....сладурчи я немогу перевсти ...я плохо понимаю болгарски...)
xaxa tova mi go pisa 1 ruskinq :P

Lucho
07-07-2008, 19:21
Кой се заяжда ? Вместо сега да си траеш и да не ревеш и да опъваш кирливи ризи във форума, поне си трай за известно време докато те забравят,и тогава пак пиши ! И пак се радвай,че и Алекс и екипа на сайта са печени и не са те баннали по IP ! :? :? :?
Хора,не осъзнавата колко са добри админите и модерите,а на всичкото отгоре като раздадат малко справедливост веднага се разписквате...(нищо лично !)

MaLyKoLiU
07-07-2008, 19:33
Знам, че са пичове админите и модераторите, но едни псуват кат скъсани и си живуркат в форума други за няколко теми и аре дел на акаунта... не ми е за акаунта, просто искам като ще има контрол, то той да е за всички... :?

xaxa
07-07-2008, 19:36
Знам, че са пичове админите и модераторите, но едни псуват кат скъсани и си живуркат в форума други за няколко теми и аре дел на акаунта... не ми е за акаунта, просто искам като ще има контрол, то той да е за всички... :?
xexe dai linkove k1m tiq deto psuvat :)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 19:37
кирилицата враг ли ти е саднал
kato nqmam na PC kfo da pravq? da se samoubiq ?има раздел в който могат да ти обяснят как да си дръпнеш от къде и как да я ползваш


Кой се заяжда ? Вместо сега да си траеш и да не ревеш и да опъваш кирливи ризи във форума, поне си трай за известно време докато те забравят,и тогава пак пиши ! И пак се радвай,че и Алекс и екипа на сайта са печени и не са те баннали по IP ! Confused Confused Confused
Хора,не осъзнавата колко са добри админите и модерите,а на всичкото отгоре като раздадат малко справедливост веднага се разписквате...(нищо лично !)

маняк виж ся не е единствен имаше поне 5-6 човека с безброй акаунти и никой не направи нищо ,писаха до админа ,модераторите не правеха нищо , и това което бамбино направи е нищо в сравнение с повечето нз това дали е някакъв опит да се сплашат др потребители , или по добре да има поне 1 мод който да гледа за олигофренските безбройни акаунти или да не си го искарват от време на време на някой потребител. Не съм доволен от работата на модераторите , дори и в другите раздели "секс" ."любов"и тн има безброй теми ебавки и безсмислени теми ,а модовете не са малко воабще и пак не си вършат работата !

xaxa
07-07-2008, 19:42
кирилицата враг ли ти е саднал
kato nqmam na PC kfo da pravq? da se samoubiq ?има раздел в който могат да ти обяснят как да си дръпнеш от къде и как да я ползваш
xaaxxaxa misli6 4e s1m nek1d1ren da dr1pna 1 programa ot intenet i 4e neznam kak da q polzvam li?
eto kakvo kato zabranqt pisaneto na komentari na latinica pove4e nqma da vidi6 tak1v moi komentar!

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 19:46
кирилицата враг ли ти е саднал
kato nqmam na PC kfo da pravq? da se samoubiq ?има раздел в който могат да ти обяснят как да си дръпнеш от къде и как да я ползваш
xaaxxaxa misli6 4e s1m nek1d1ren da dr1pna 1 programa ot intenet i 4e neznam kak da q polzvam li?
eto kakvo kato zabranqt pisaneto na komentari na latinica pove4e nqma da vidi6 tak1v moi komentar!твой си е избора , няма откъде да знам дали можеш или не , просто е по-добре да се пише на кирлица според мен :)

Lucho
07-07-2008, 19:49
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 19:54
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil: каква им е работата ?

FeelMyPain
07-07-2008, 19:57
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil: каква им е работата ?
Сигурно имат и друга работа след като от модерирането пари не печелят ...

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 20:03
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil: каква им е работата ?
Сигурно имат и друга работа след като от модерирането пари не печелят ...ми като не си вършат работата като модове , закво са стнали , има точно 4-5 макс мода който си вършат работата

xaxa
07-07-2008, 20:16
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil: каква им е работата ?
Сигурно имат и друга работа след като от модерирането пари не печелят ...ми като не си вършат работата като модове , закво са стнали , има точно 4-5 макс мода който си вършат работата
moga da ti dam primer za pove4e.. nikoi v toq ekip nqma da e bunak i da sa go nazna4ili.. a tova 4e banaxa tvoi "priqtel" ot foruma tova li te nakara sega da po4ne6 da lae6 po tiq temi? ina4e hi4 vi nqma.. gledam po nagore po temata mnenie samo s emotikoni i tova ako ne e 4ovek ot KoFaTa ... trqbva da se banva po 4esto . ni6to 4e i men mai 6a me banat :grin:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-07-2008, 20:21
Еми няма по цял ден модераторите и админите да седят и да ни четат глупостите,я ! Днеска един спамер,утре друг...да видите как ще се прочисти форума само ! :evil: :evil: :evil: каква им е работата ?
Сигурно имат и друга работа след като от модерирането пари не печелят ...ми като не си вършат работата като модове , закво са стнали , има точно 4-5 макс мода който си вършат работата
moga da ti dam primer za pove4e.. nikoi v toq ekip nqma da e bunak i da sa go nazna4ili.. a tova 4e banaxa tvoi "priqtel" ot foruma tova li te nakara sega da po4ne6 da lae6 po tiq temi? ina4e hi4 vi nqma.. gledam po nagore po temata mnenie samo s emotikoni i tova ako ne e 4ovek ot KoFaTa ... trqbva da se banva po 4esto . ni6to 4e i men mai 6a me banat :grin:не ми е пирятел .. прав си към 50 процента от мненията на кофаджийте са емотикони,затова искам да има някакъв мод контрол и там ,дразнещо е .
искам да кажа просто ,че бамбино не е направил нищо на фона на другите спамъри

MaLyKoLiU
07-07-2008, 20:48
Знам, че са пичове админите и модераторите, но едни псуват кат скъсани и си живуркат в форума други за няколко теми и аре дел на акаунта... не ми е за акаунта, просто искам като ще има контрол, то той да е за всички... :?
xexe dai linkove k1m tiq deto psuvat :)Нямам намерение да гледам всяка тема на идиоти дето пишат простотии... ето ти една примерна от снощи... http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181170 80-90% от хората писали в темата трябва да бъдат баннати за цинизми, но някой от тях да е баннат ? :? Има още 2-3 теми на първите 2 страници дето са много подобни на тази... потърси ги сам. Тоя Демократа (Скорпиас) има поне 6-7 акаунта... :x И не е единствения... :? За последните 24 часа са направени поне 4 акаунта симулиращи 12-14 годишни лапета дето мислят само за... и пишат и псуват в Кофата... :?
Сега ми кажи, че това което съм направил аз е нещо повече от това което ти изброих по-горе... :shock: :razz:

xaxa
07-07-2008, 20:56
С_м_е_х_у_р_к_о prav si i ti :) no moeto mnenie ne e koi znae kolko :)

MaLyKoLiU
07-07-2008, 20:59
С_м_е_х_у_р_к_о prav si i ti :) no moeto mnenie ne e koi znae kolko :)То и моето не е нищо. Знам, че няма да ми бъде върнат акаунта, но поне да гледат друг път кой заслужава и кой не... :?
Не, че аз не го заслужих де... :-D

FeelMyPain
07-07-2008, 21:39
С_м_е_х_у_р_к_о prav si i ti :) no moeto mnenie ne e koi znae kolko :)То и моето не е нищо. Знам, че няма да ми бъде върнат акаунта, но поне да гледат друг път кой заслужава и кой не... :?
Не, че аз не го заслужих де... :-D
А не мислиш ли, че бана ти подейства добре?
Постовете ти са с пъти по-смислени и вече не пишеш само емотиконки както преди.Също виждам, че искаш да помогнеш(дали от злоба или от уважение) на форума, като показваш някой явни волности.Нима наистина предпочиташ стария бамбино?И нима мислиш, че админите не са имали основание да ти изтрият ацц-то?

MaLyKoLiU
07-07-2008, 21:45
А не мислиш ли, че бана ти подейства добре?
Постовете ти са с пъти по-смислени и вече не пишеш само емотиконки както преди.Също виждам, че искаш да помогнеш(дали от злоба или от уважение) на форума, като показваш някой явни волности.Нима наистина предпочиташ стария бамбино?И нима мислиш, че админите не са имали основание да ти изтрият ацц-то?
Забележи, че в посата си съм написал, че съм си го заслужил... :) Просто се ядосвам, че едни се делват за тъпи теми, а други където се псуват като чобани и никой не им обръща внимание... Както и някои дето си правят по 10 акаунта и си пишат сами карайки се... става въпрос за скорпиас и акаунтите му (Демократа, Мохамед, СССР или нещо такова беше и др.) :?

FeelMyPain
07-07-2008, 21:52
Забележи, че в посата си съм написал, че съм си го заслужил... :) Просто се ядосвам, че едни се делват за тъпи теми, а други където се псуват като чобани и никой не им обръща внимание... Както и някои дето си правят по 10 акаунта и си пишат сами карайки се... става въпрос за скорпиас и акаунтите му (Демократа, Мохамед, СССР или нещо такова беше и др.) :?
И защо стана така?Защото няма модераторски контрол.Ти беше първата стъпка от изкореняването на проблема.Доста често тя е и най-болезнената.Както видя и други кофаджии те последваха.Дори мисля, че имаше и по-несправедливо баннати и от теб.Лапетата които спамеха САМО в една тема, също си поеха наказанието.Темата беше изтрита така или иначе, но те изгърмяха.Мисълта ми беше, че когато човек е готов на крайности, всява респект в останалите.Ако не ми вярваш, погледни темите от преди 1 2 дена в "кофата" и виж колко наплашени има, че ще има частичен модераторски контрол.

MaLyKoLiU
07-07-2008, 22:07
Да но за другите пише, че са баннати заради расизъм и т.н. а втория списък в бан листата са нарушили 4 точки от правилата на форума... :-|
Явно наистина аз бях първия и ще има много други... просто аз бях мишената за да респектират останалите, макар и да не се получи почти нищо, защото в момента кофата е по-зле от преди два дена... :-s

xaxa
07-08-2008, 01:22
http://www.teenproblem.net/f/search.php?search_author=LOve+Fif pusna 3 temi v Sport

Lucho
07-08-2008, 06:03
Малка причина ли е 4 теми една след друга в СПОРТ, и 10 една след друга ЕДНАКНVВИ в секс ?!?
То пък,в края на краищата всеки си има нерви,и понякога човек се изпуска ! Абе какво пък,един профил...пък и само питаш,неразбра ли защо ???

FeelMyPain
07-08-2008, 07:00
Малка причина ли е 4 теми една след друга в СПОРТ, и 10 една след друга ЕДНАКНVВИ в секс ?!?
То пък,в края на краищата всеки си има нерви,и понякога човек се изпуска ! Абе какво пък,един профил...пък и само питаш,неразбра ли защо ???

Я ми кажи кога в спорт съм писал ве умник ? + Това в раздел секс не бяха еднакви темите...
Не бяха еднакви, но бяха т.11.
Темите ти бяха от рода на "Обичам дини, като ги видя и им правя дупки" и такива глупости.
Друга причина е, че дразниш хипер много.Антипатичен си, приеми го.

Lucho
07-08-2008, 08:41
Друга причина е, че дразниш хипер много.Антипатичен си, приеми го.

JТаман мислех да го кажа.. :-o
И само още нещо ще ти кажа: Изгубил ли си доверието на някой,много трудно ще си го върнеш после,от опит ти го казвам..
И така, ако не пишеш известно време или ако си направиш нов рег от който да не пишеш глупости ще видиш колко ще ти е по-добре ! :)

Lucho
07-08-2008, 10:42
off ami mene nqma li da me bannnnnnnnnnnnnnnnnat? ot 2 sedmici im se molq kvo li ne napravih veche akyla mi se vzema se edno narochno da moje samo i samo da me draznqt i a prodyljdavam da pisha glupsoti.


ааа...спокойно,давай в същият дух...и да видиш,бана няма да закъснее.. :D

plamba95
07-08-2008, 16:01
само да попитам защо сте написали това

Кофата
Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла. Без цензура, без модераторски контрол над съдържанието...

защо не го кръстихте

Чистото място
Тук има модераторски контрол
поне да се знае че няма къде да става забавата :(

xaxa
07-08-2008, 16:04
само да попитам защо сте написали това

Кофата
Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла. Без цензура, без модераторски контрол над съдържанието...

защо не го кръстихте

Чистото място
Тук има модераторски контрол
поне да се знае че няма къде да става забавата :(
ti ako na psuvni mu vika6 zabava ili na mass flood i posle se 4epite koi pove4e floodil/psuval taka razbirate koi nai zabavniq nali? :D

didivid
07-08-2008, 16:30
Така и така сте се юрнали да банвате спамъри.. Ето още един:
{([~{Tu~Cu~Mu~Bcu4Ko}~])}

xaxa
07-08-2008, 16:52
da e foruma e mnogo vesel naposled1k :-D

MaLyKoLiU
07-10-2008, 15:32
Така и не се взеха мерки за онези потребители дето се псуваха... :?

B.O.OM..
07-13-2008, 12:29
R.I.P :razz: :razz: :razz: :razz:

ем малко по малко да се маха тая сган,щото само спам правят

teenkopele
07-19-2008, 08:19
Голям праз...

Hrupanka
07-21-2008, 20:06
mii pravilno :-D

Lucho
07-22-2008, 05:44
R.I.P :razz: :razz: :razz: :razz:

ем малко по малко да се маха тая сган,щото само спам правят

:smt023

ElinoOor
07-30-2008, 04:20
Съгласна съм с бамби, но всеки според възможностите си... Жалко за старият ти акаунт, но се радвам че се върна :) .

elena333
08-18-2008, 06:55
браво! време беше да се разчисти тая сган.
а малоумната кофа изобщо трябва да се махне
+1

Mind fReak
09-01-2008, 00:23
R.I.P :razz: :razz: :razz: :razz:

ем малко по малко да се маха тая сган,щото само спам правят :razz: :razz: :razz:

angelkata_dqvolkata
09-01-2008, 10:33
:smt023 0

Lucho
09-01-2008, 12:58
:smt023

Lucho
09-01-2008, 13:12
Ае стига сте спамили в тия теми бе :!:
Исказвам си мнението че съм съгласен.Това не се брои за спам,поне така мисля. :)

Lucho
09-06-2008, 19:35
Баннаха и Моя Милост :( 8-)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ако искаш ми вярвай,стоя една минута вече с отворена уста... :shock: :( :( :shock: :shock: :shock:
И що така ?

Lucho
09-06-2008, 20:04
Това ще ти е за урок.Да знаеш друг път да не се заяждаш с бате Мачок :-D

Inaaaaaaaa
09-06-2008, 21:00
Баннаха и Моя Милост :( 8-)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ако искаш ми вярвай,стоя една минута вече с отворена уста... :shock: :( :( :shock: :shock: :shock:
И що така ?Щот се регистрирах с името "machoka" и си сложих същия ааватар като него и същия подпис и ме баннаха :)
Нз, явно е запазена марка....
Изтриха ми всички 400 теми, от които заминаха бая мнения и сериозни и важни теми....
А ти пък от какъв зор го направи?
Като се правиш на интересен,ще си търпиш последствията.

napalm
09-08-2008, 00:35
8) Ако ви трябва мод за кофата аз съм насреща, и с удоволствие бих ви помогнал. Влизам във форума по всяко време. Можете да са обърнете към мен. Контрола е гарантиран.

Lucho
09-08-2008, 07:31
8) Ако ви трябва мод за кофата аз съм насреща, и с удоволствие бих ви помогнал. Влизам във форума по всяко време. Можете да са обърнете към мен. Контрола е гарантиран.
Айде де...че то и аз съм през 5 минути тука...и не само аз и ти,и много други хора...

machoka
09-08-2008, 15:37
Мод точно за кофата пък не ни трябва, защото ако не сте заблязали, там НЯМА мод контрол :shock:

Lucho
09-08-2008, 15:45
Мод точно за кофата пък не ни трябва, защото ако не сте заблязали, там НЯМА мод контрол :shock:
Нали alex каза че вече там ще има частичен такъв... :)

PiruBloodz
09-22-2008, 13:35
и аз съм нон-стоп онлайн 8-) иииии да, няма да се справите с кофата..

TheMaggie
09-26-2008, 18:44
мдам...с"децата" от Кофата няма оправия - they can always find a way... :-D

Lucho
09-27-2008, 05:18
Eдва ли ги е страх...май нямат време.Гледам само от модераторите отх фенка дет' ти викаш е тука,от време на-време кремчето и цветитео,swords1010 също и мачока....другите никакви ги няма във форума,камоли в кофата...но е факт,че кофата пак си стана като преди,въпреки статуса си.... :?