PDA

View Full Version : 1-вото момиче,което обичахте?!?Отново заедно?



vamp
07-06-2008, 09:34
Интересно ми е,дали някой от тук се е събирал след години или много време с 1-вото момиче,което е обичал или с 1-вото му гадже.
Дали след сериозни караници и проблеми заради глупости и е възможно някой ден все пак да бъдем заедно в името на хубавите спомени?Лично мен ме съмнява,особено след последните пъти...

cinderella_gugutka
07-06-2008, 09:38
ми...може,при мен се полу4и нещо такова :)

07-06-2008, 09:39
ами аз лично съм момиче и не съм се събирала смоето 1 момиче,просто защото нямам токова :-D

Та сегА-естествено ,че може да се съберат...ще си спомнят за всичко хубаво и ще се постараят да забравят за лошото :) ...и ще им е по-лесто защото вече достатъчно са се опознали и няма да направят старите грешки....

Wrathchild
07-06-2008, 09:41
Зависи, но при първото си гадже не бих се върнала никога.

vamp
07-06-2008, 09:46
Зависи, но при първото си гадже не бих се върнала никога.

Обичаше ли го,а той теб?
Питам защото аз обичах НЕЯ тя мен също.Обаче много ме нарани и от доста време дори не й говоря.Тя ми обещаваше,че някой ден пак ще бъдем заедно.И сега в 1 без 20 на обяд още сънен размишлявам върху това,дали след още няколко месеца,година или 2,може би и повече има вероятност да се съберем пак.Като се сетя колко е красива и ако стане още по-красива може би,но пък в същото време как ми объркваше живота и ме ядосваше,как ме прецака.Заради тия неща не й говоря сега.
Знам,че жените повечето са злобни и това,че и казах,че никога повече не искам да я виждам и чувам и не искам нищо от нея,почти съм сигурен,че след такива думи тя никога няма да се върне при мен.Просто нараних женското й самочувствие и си беше съвсем заслужено и умишлено.

Freiheit
07-06-2008, 09:48
Не че нещо, но това ми е като да се върнеш в 8ми клас по акъл и претенции, не смяташ ли, че през тези години си се издигнал малко поне? 8)

cinderella_gugutka
07-06-2008, 09:51
Не че нещо, но това ми е като да се върнеш в 8ми клас по акъл и претенции, не смяташ ли, че през тези години си се издигнал малко поне? 8)
ест 4е си се издигнал,но и другия 4овек едва ли си стои в 8 кл :lol: и тъкмо,когато сте по големи ще мислите като възрастни хора и няма се сърдите за глупости

manichka_14
07-06-2008, 09:53
Интересно ми е,дали някой от тук се е събирал след години или много време с 1-вото момиче,което е обичал или с 1-вото му гадже.
Дали след сериозни караници и проблеми заради глупости и е възможно някой ден все пак да бъдем заедно в името на хубавите спомени?Лично мен ме съмнява,особено след последните пъти... ммм дам ....късали сме 5 пъти и преди два дена се сабрахме отново :D ....приятелите ни твърдят че истинската любов няма край....може би са прави :? :?

vamp
07-06-2008, 09:55
Не че нещо, но това ми е като да се върнеш в 8ми клас по акъл и претенции, не смяташ ли, че през тези години си се издигнал малко поне? 8)
ест 4е си се издигнал,но и другия 4овек едва ли си стои в 8 кл :lol: и тъкмо,когато сте по големи ще мислите като възрастни хора и няма се сърдите за глупости

Къв 8 клас бе човек,ще правя 20 години...

dantro
07-06-2008, 09:59
Интересно ми е,дали някой от тук се е събирал след години или много време с 1-вото момиче,което е обичал или с 1-вото му гадже.
Дали след сериозни караници и проблеми заради глупости и е възможно някой ден все пак да бъдем заедно в името на хубавите спомени?Лично мен ме съмнява,особено след последните пъти...

Не бих се върнал при първата да не съм луд :D :D

ioancheto
07-06-2008, 10:02
Ами понякога се случва любов от пръв поглед ли незнам как да го нарека...Например аз в 1 клас (не се смейте :D ) се запознах с едно момче от моя клас,кога мн се харесахме и двамата отначало мн ясно,че беше тъпо нещо две хлапета се харесвали голям прас.Обаче по този начин ние разбираме,че ставаме един за друг,така че може да сме заедно и да се получи мн яко след време.Пораснахме малко и пак се харесвахме бяхме мн добри приятели.Сега пак се разбираме чудесно и знае ли се един ден ...

MartyParty
07-06-2008, 10:05
Ммм сега да,защото още ми е в мислите от сутрин до вечер.След време предполагам,че няма да е така...или поне се надявам.Ще се променя,той също и нещата едвали ще са такива каквите са били..

hahavteen
07-06-2008, 10:05
Скоро учителката ми по пилатес ми разказа за едни нейни познати които били женени,имали 2 деца обаче решили да се разведат защото мн се карали. Всичко станало мн бързо и веднага след развода той изчезнал някъде и 2 години ни вест ни кост. Тя решила че след 2 години сама вече е готова да се запознае с някой друг и влязла в сайт за запознанства. Там се запознала с няколко човека но един без снимки и направил най-голямо впечатление. Пишели си и се чували по телефона всеки ден и след 3-4 месеца решили да се видят. Тя му дала адреса си и като дошъл се оказало че е бил бившия и отново се събрали. :grin: Няма нищо невъзможно и ако ви е писано да сте заедно ще се съберете. Аз лично може би бих се върнала при бившия си но всъщност едва ли ще го видя повече в живота си.

w0sh
07-06-2008, 10:08
Пич До Живот

ГАГАГАГА!!!

GabisiTa
07-06-2008, 10:08
Не знам дали би станало такова нещо, но определено не искам да съм отново с първото ми гадже! :?

Freiheit
07-06-2008, 10:10
момичетата по правило са тъпички и поумняват малко по-бавно :)

vamp
07-06-2008, 10:18
момичетата по правило са тъпички и поумняват малко по-бавно :)

И аз на това се надявам.Ако се събера с нея сигурно ще съм най-големия олигофрен,тя е такава лигава кучка,че никога няма да се промени,дано обаче аз не си остана същия добродушен глупак.

mrssmith
07-06-2008, 10:26
възможно е разбира се някой да има пак връзка с някой бивш, но нещата няма да са същите, ако преди са се наранили. не е казано, че трябва да е точно "първото гадже", то в повечето случаи не играе никаква роля в живота ни. но това мисля по въпроса за бившите - счупеното и да се залепи, няма да е същото. аз или се разделям с някого с мисълта, че няма да се съберем пак, или не го правя.

Wrathchild
07-06-2008, 10:32
Зависи, но при първото си гадже не бих се върнала никога.

Обичаше ли го,а той теб?
Той със сигурност не ме обичаше, а моето не мога да нарека обич. Да, държах на него, харесвах го много, определено изпитвах нещо, но тогава бях малка, за да мога да кажа, че съм го обичала. За сметка на това връзката ни беше белязана с постоянни обиди от негова страна. Човек, който се е държал така с мен не заслужава изобщо да го погледна.

gPa3HuTeJl
07-06-2008, 10:47
хм...когато бях мал1к.. говора 1 до 7 клас обичах 1 момиче... в1просното момиче през тея 6-7 години не ми обр1щаше внимание... учехме заедно... след това се разделихме в отделни у-ща..и ето миналата година тя се беше влюбила у мене... и аз... като един м1ж... " поиграх " си с нея и я заебах... в1рнах и го за всичките тези 7 години.. и ето сега... на днешна дата... сме много добро приятели..

ThePowerOfLove
07-06-2008, 12:06
до сега съм се връщала при един бивш..отначало много не ми се искаше,защото се беше държал грубо с мене,но той ми доказа,че съжалява и се е променил. Тръгнахме пак,любовта ми се възроди,започнах да го обичам още повече.Всичко беше чудесно,но този път аз сгреших. И двамата бяхме наранени - той защото направих простотия,а аз - защото го обичах твърде много и не можех да си простя. И до сега ми е адски кофти за него,все още го обичам,но се съмнявам да има трето ходене :( Само ако можех да върна времето назад....

babity
07-06-2008, 12:15
Винаги! Първото момче, в което бях сериозно влюбена беше... нямам думи! Невероятен човек! Ако има шанс, какъвто и да е, винаги бих се пробвала. Този човек винаги ще си го помня. След него вече имах една обеца на ухото и станах човек. На него си пробутах последната порция детски изцепки и след като се видяхме за последен път преди година и половина все се сещам за него и... взех да пораствам и да ми идва акъла в главата. Ако мога с нещо да променя проблемите, които му направих, скандалите с гаджето, тормоза, на който го подложих... изобщо не бих се замислила. Дори в този момент бих се съгласила да сме си приятели, но... аз съм реалист и знам, че няма как. Все пак след толкова глупости и филми и аз не бих искала да съм приятел с човека, който ми е създал маса проблеми, пък макар и да твърди, че се е променил.

Erica
07-06-2008, 12:28
При бившите ми шефове се е получило нещо подобно :)
На времето са ходили доста време,минали са през много препядствия...карали са се,разделяли са се хиляди пъти,докато в един момент решават да се разделят вече наистина окончателно...
Три години по-късно се срещат случайно и...към днешна дата имат сладка дъщеричка 2 клас :) и си живеят щастливо :)

VerryBerry
07-06-2008, 12:30
Да,събирали сме се..но вече сме разделени окончателно :)

MissManson
07-06-2008, 14:31
ами истината е ,че аз съм момиче и след близо половин година се събрах отново с първата любов.Първият път ми бе6е вече умразнало и го оставих.Тръгнах с др момче с 3 години и половина по голямо от мен,но си мислех за първата лъбов .След време разбрах,че истински съм го обичала и отново се събрахме...така,че отговорът ми е да! Отново все още съм заедно с първата си любов!

SINDEL
07-06-2008, 15:44
Такива неща само по филмите стават, пи4..
Зарежи го тва, не мислиш ли, 4е прекалено дълго време страда заради тая мацка? Редовно преглеждам раздела и ти следя темите и постовете. Остави я, ясно е, 4е моми4ето е малко и не знае какво иска. А ти с месеци се съсипваш заради нея.. Няма смисъл.

ПП: Какво стана с онази другата? Дето в някво кафе разказваше, 4е те се запознали. И била готина? :)

donkihot
07-06-2008, 15:46
вси4ко е строго индивидуално..например приятеля ми каза,4е някъв негов фр с неговата ходели от 4 години и сто пати скъсвали и пак се оби4ат...зна4и тук има шанс след си4ко пак да са заедно и да са щастливи,но от друга страна аз като съм повтаряла с някое мом4е никога не се полу4ава...тъй 4е,много си е индиивидуално според мен

Nedoobmisliliq
07-07-2008, 07:50
Ако има желание и от двете страни.. може и да стане..Ама нали знаете.. "Спукана чаша не се лепи" :)

assd
07-07-2008, 10:46
къш бе лумпен, писна ни от твойте теми за неква пача, нали си ебача на форума кво лъскаш още на нейните снимки? и не отричай оти ние знаеме сичко

love_enrique
07-07-2008, 11:32
Би било странно...

vamp
07-07-2008, 12:32
Такива неща само по филмите стават, пи4..
Зарежи го тва, не мислиш ли, 4е прекалено дълго време страда заради тая мацка? Редовно преглеждам раздела и ти следя темите и постовете. Остави я, ясно е, 4е моми4ето е малко и не знае какво иска. А ти с месеци се съсипваш заради нея.. Няма смисъл.

ПП: Какво стана с онази другата? Дето в някво кафе разказваше, 4е те се запознали. И била готина? :)

Може би си права...Трудно ми е да я забравя,защото с нея връзката ми беше по-различна.Някаква филмарска,с много чувства и т.н.Вече минаха месеци да,отрязах я няколко пъти,но все още ми е кофти,мисля си за нея може би всеки ден.Обичах си я истински,знам,че е било грешка,обаче когато се прибирам по някоя улица в квартала сам,спомням си как преди съм се прибирал оттам с нея,държали сме се за ръце и сме си говорили,някакви ей такива дребни неща.Не съм ходил в любимото си кафе доста време,а когато отида там се сещам как седяхме с нея на сепарето.Изтрих и телефонния номер,скайп-а,не й говоря вече,но пак се сещам за нея.Последното нещо,което ми каза пак беше колко много й пукало за мен...Не мога и не искам да й вярвам и за пореден път я отрязах,просто си мисля,ако не съм бил прав,а на нея наистина й е пукало за мен.Някой ден дали е възможно да сме заедно?

С другото момиче,разделих я с гаджето й,или по-скоро съм бил една от причините,защото тя си замина в нейния град(тя само учи тук).Редовно си приказваме в скайп,в приятелски отношения сме,казах й,че скоро ще й отида на гости в нейния град и т.н.Тя обаче ще се върне чак наесен тук,а аз ще бъда студент или ще работя на друго място.Момичето е просто много красиво и секси,едва ли може да се получи нещо между нас,най-много секс за 1 път или 2-3...Живеем само на 40км един от друг,не е проблем да взема кола от приятел,да й отида на гости и т.н.,по-лошото е,че нямам своя кола,че ще се местя от тук и т.н.Иначе освен много красива се оказа много печена и добричка,момиче мечта,направо любов от пръв поглед :) Скоро като отида при нея ще видя как ще потръгнат нещата и ще мисля,но точно сега не ми се започва нова връзка,сега е много гаден момент,както се казвам навлизам в живота,ще живея сам на ново място,ще си търся работа и т.н.

LoVeIsGoNe
07-07-2008, 12:43
Moje estestveno ne si li chuval:
Pyrvata lubov nikoga ne se zabravq....
Starata lubov ryjda ne hvashta .....
... i t. n. 8)