PDA

View Full Version : След всичко отново разбираш какъв си..



Fallen`Angel
07-06-2008, 11:35
Когато някое момиче те нарани започваш да мислиш за неща, които никога не си мислил. Започваш да изпитваш и болка, която никога не си изпитвал и не знаеш лек за нея. Опитваш се да я пребориш чрез намразване (което е много грешно). Започваш да се държиш с нея кофти, защото те е наранила. Какво да направи, като тя не изпитва същите чувства към теб/вас и ти не можеш да го проумееш ? Не е виновна тя, обаче зависи как ти го покаже това и по какъв начин ще те остави - болезнен или любезен (макар, че малко смешно изглежда ЛЮБЕЗЕН, защото дори и така да бъде - пак ще те боли). И след всичката омраза, ярост, арогантност и злоба към нея/него в един момент разбираш, че тя/той е човека, който е бил специален за теб. Разбираш, че си я/го обичал много, че тея неща не могат да се пренебрегнат завинаги, а само за част от времето. И тогава в теб настъпва онова чувство на съвест, което не си използвал по време на обидите, нападките и заяжданията. Разбираш, че тя е едно същество, което просто иска да бъде щастлива, а ти не можеш да я пуснеш да бъде, защото не може да е с теб..


Хубаво е след като всичко от мине и спреш да бъдеш афектиран от случилото се да седнеш и да помислиш за ПЕРИОДА СЛЕД КАТО СТЕ СЕ РАЗДЕЛИЛИ и ако има нещо нередно, което смяташ, че не е трябвало така да постъпиш, да я потърсиш и да й се извиниш, защото това ще ти даде мир на духа и ако излезе разбрано момичето ще се чувстваш много по добре..Човек може да мрази, но не завинаги, а само за част от време, докато е афектиран..

vilinanova
07-06-2008, 11:44
Мерси за съветите, вярвам, че ще са ми нужни! :)

dantro
07-06-2008, 11:45
Тази тема трябва да бъде поставена като ВАЖНА .. браво

Tazadar
07-06-2008, 11:52
Я се осъзнай бе :? Ти си момиче нали :o

ThePowerOfLove
07-06-2008, 11:52
всичко е истина ;-)

babity
07-06-2008, 12:24
Извинявай, ако си някой голям човек - ок, ама като си на 16 и през месец - два си казваш: "Боже, тая е любовта на живота ми" просто няма смисъл да си ги мислиш всичките тея работи, защото след един месец пак трябва да започваш с извиненията и новите любови. Нека си го карат бурно децата, та поне като пораснат да могат да се държат като Хора!

Tazadar
07-06-2008, 12:33
Извинявай, ако си някой голям човек - ок, ама като си на 16 и през месец - два си казваш: "Боже, тая е любовта на живота ми" просто няма смисъл да си ги мислиш всичките тея работи, защото след един месец пак трябва да започваш с извиненията и новите любови. Нека си го карат бурно децата, та поне като пораснат да могат да се държат като Хора! =D> =D> =D>

Nancy_
07-06-2008, 13:09
Надявам се и на бившия ми приятел да му дойдат тези мисли в главата..

russianmafiaboss
07-06-2008, 13:45
тази тема е без смисал, но нищо браво за старанието

MiLeNcHeToO
07-06-2008, 16:27
Надявам се и на бившия ми приятел да му дойдат тези мисли в главата..
и аз така,ама едвали.. :D :-P

Fallen`Angel
07-06-2008, 19:38
Знам, че е без смисъл темата и че всеки все някога ги разбира тея неща, но исках да ги напиша и все още тея, които не са минали през такъв период да не правят тази грешка, защото ще им струва скъпо. Винаги се връща във вас онова чувство, наречено съвест и ви става кофти за човека, които сте нагрубили и започвате да се извинявате, защото ви е гадно, но този човек и да казва, че няма проблеми и че вече не ги мисли тея неща винаги ще има 1 на ум за вас и никога повече няма да бъдете близки..а само познати..

dantro
07-06-2008, 19:40
Извинявай, ако си някой голям човек - ок, ама като си на 16 и през месец - два си казваш: "Боже, тая е любовта на живота ми" просто няма смисъл да си ги мислиш всичките тея работи, защото след един месец пак трябва да започваш с извиненията и новите любови. Нека си го карат бурно децата, та поне като пораснат да могат да се държат като Хора!

Става вапрос за сериозни връзки не за пиклиовци

Whyniser
07-06-2008, 20:08
Спокойно без много много да му мислиш.Ако нещо има да и казваш и да ти олекне казвай.Друга любов тя ще срещне и пожелай и успех.

desity_1936
07-06-2008, 20:21
:) ааа защо чак когато скъсаме осъзнавате ? такива сте момчетата не оценявате нищй а после когато го загубите това то ви липсва ... кофти ама сами си го правите ;]

Jesus
07-06-2008, 20:24
Това ми напомня на един мой приятел, който след като скъса със приятелката си я блокира от скупе изтри й номера на гсм-а и домашния. След 1 месец обаче разбра, че е направил грешка и сега неможе да се свърже с нея да й се извини. В такива моменти емоциите надделяват, но след това съжеляваме за грешките си. Поздравявам автора за тези изводи, до които е стигнал.

Fallen`Angel
07-06-2008, 20:35
:) ааа защо чак когато скъсаме осъзнавате ? такива сте момчетата не оценявате нищй а после когато го загубите това то ви липсва ... кофти ама сами си го правите ;]

Повярвай - понякога някой момчета знаят какво имат още като го имат и в стремежа си да не го изгубят него, изгубват себе си и връзката пропада..

Tazadar
07-06-2008, 22:44
:) ааа защо чак когато скъсаме осъзнавате ? такива сте момчетата не оценявате нищй а после когато го загубите това то ви липсва ... кофти ама сами си го правите ;] Кой кво губи? Защо мислиш, че само вие "струвате" нещо и че само момчетата са губещи от цялата работа? ТЪПА ВАГИНА :-x

jghgh
07-07-2008, 07:15
fallen angel, респект.
умен човек си ти.
хубава тема

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 07:22
Хубаво е, че някои неща ги осъзнавата от рано. :)

babity
07-07-2008, 08:22
Извинявай, ако си някой голям човек - ок, ама като си на 16 и през месец - два си казваш: "Боже, тая е любовта на живота ми" просто няма смисъл да си ги мислиш всичките тея работи, защото след един месец пак трябва да започваш с извиненията и новите любови. Нека си го карат бурно децата, та поне като пораснат да могат да се държат като Хора!

Става вапрос за сериозни връзки не за пиклиовци

Когато са те зарязали и ти продължаваш да търсиш човека, който ти е обяснил, че нищо не иска повече от теб, за да му се обясняваш и извиняваш за грешките ти ставаш жалък - мое мнение! Имам достатъчен опит в катастрофално лошите връзки и това го знам със сигурност. Години след като преследвах момчето, което не иска и да чува за мен само и само за да се извиня за безбройните си грешки, без да искам нищо от него, все още ми се присмиват, че ако можел щял да си смени самоличността и да забегне в чужбина само и само за да не го намеря! :lol: Та... мисълта ми е, че тези неща се казват точно в момента, когато са ти казали, че вече "не играеш". Забавиш ли се, почнеш ли да го търсиш след като си се доказал като дечко (имам предвид като започнеш да правиш мръсно на някой ей така, от афект) - край! Ставаш жалкия, започват да те съжаляват и става още по - зле.

Tazadar
07-07-2008, 11:39
Извинявай, ако си някой голям човек - ок, ама като си на 16 и през месец - два си казваш: "Боже, тая е любовта на живота ми" просто няма смисъл да си ги мислиш всичките тея работи, защото след един месец пак трябва да започваш с извиненията и новите любови. Нека си го карат бурно децата, та поне като пораснат да могат да се държат като Хора!

Става вапрос за сериозни връзки не за пиклиовци

Когато са те зарязали и ти продължаваш да търсиш човека, който ти е обяснил, че нищо не иска повече от теб, за да му се обясняваш и извиняваш за грешките ти ставаш жалък - мое мнение! Имам достатъчен опит в катастрофално лошите връзки и това го знам със сигурност. Години след като преследвах момчето, което не иска и да чува за мен само и само за да се извиня за безбройните си грешки, без да искам нищо от него, все още ми се присмиват, че ако можел щял да си смени самоличността и да забегне в чужбина само и само за да не го намеря! :lol: Та... мисълта ми е, че тези неща се казват точно в момента, когато са ти казали, че вече "не играеш". Забавиш ли се, почнеш ли да го търсиш след като си се доказал като дечко (имам предвид като започнеш да правиш мръсно на някой ей така, от афект) - край! Ставаш жалкия, започват да те съжаляват и става още по - зле. Защо ли и другите във този форум нямаха твоето разбиране за живота :-)

babity
07-07-2008, 11:56
Защо ли и другите във този форум нямаха твоето разбиране за живота :-)

Защото не са толкова готини! 8) 8) 8) 8)

Fallen`Angel
07-07-2008, 16:31
Скромно, скромно :D :D :D

bebinata
07-07-2008, 16:44
awe neznam spored men takova ne6to kato lubov ima,nooo rqdko se sre6ta....

babity
07-07-2008, 16:52
Скромно, скромно :D :D :D

Аааа... аз съм си скромна! Това, че съм готина не е мое мнение! :D :D :D :D :D :D