PDA

View Full Version : Поредната тема за любов от разстояние



Hogfather
07-06-2008, 13:20
Ами не е точно любов от разстояние, а по-скоро желание да бъдеш с някого на живо. Потърсих други теми, но те не са достатъчно... изчерпателни за моят случай... Знам че ще ми кажете, че любов през скайп, ICQ и така нататък няма, но в моят случай не мога да го нарека любов, въобще даже. Просто привързаност. Все пак ето я и моята история:

Пиша си с едно момче което е от друг град на 230км от тук... Пише ми само хубави неща, винаги усеща когато с мен нещо не е наред и винаги ме успокоява. Въобще е много добър и внимателен човек. Но от скоро почна да ми прави комплименти непрекъснато и да ми говори колко хубаво би било ако бяхме от един град. Може би тогава осъзнах че и на мен би ми се искало да се видим. И така той скоро ше дойде в моят град за да ме види. Но се чудя какво би станало ако след като се видим се харесаме? Какво би станало ако след няколко излизания се влюбим? Чудя се и още нещо дали не сме прекалено различни... Просто имам чуството че мислим по различен начин (той е на 20, а аз съм на 16) и ме е страх дали не съм прекалено... глупава все още...

Съжалявам ако е просто още една глупава тема, просто ми е искаше да споделя с някого :)

xaxa
07-06-2008, 13:31
pove4e 6te se precakate ako se vidite spored men :shock:

russianmafiaboss
07-06-2008, 13:44
1во - дали си девствена - ако да, недей се виждай с него ако не си готова за секс
2ро - повече 20 год са на акъл на 16 год, тъй че може и да те харесва - но интернет е лъжа само това ще ти кажа, тъй че според мен трябва да спреш тоя вид общуване и да излезеш навън за да си намериш някой нормален по-наблизо..

Hogfather
07-06-2008, 14:03
Не съм девствена, пък и не ме е страх да бъда с него... Но се страхувам дали няма да се влюбя в него, а да се виждаме примерно 2 пъти в месеца и ще ми е много гадно...

FataMorgana
07-06-2008, 14:22
Ами не е точно любов от разстояние, а по-скоро желание да бъдеш с някого на живо. Потърсих други теми, но те не са достатъчно... изчерпателни за моят случай... Знам че ще ми кажете, че любов през скайп, ICQ и така нататък няма, но в моят случай не мога да го нарека любов, въобще даже. Просто привързаност. Все пак ето я и моята история:

Пиша си с едно момче което е от друг град на 230км от тук... Пише ми само хубави неща, винаги усеща когато с мен нещо не е наред и винаги ме успокоява. Въобще е много добър и внимателен човек. Но от скоро почна да ми прави комплименти непрекъснато и да ми говори колко хубаво би било ако бяхме от един град. Може би тогава осъзнах че и на мен би ми се искало да се видим. И така той скоро ше дойде в моят град за да ме види. Но се чудя какво би станало ако след като се видим се харесаме? Какво би станало ако след няколко излизания се влюбим? Чудя се и още нещо дали не сме прекалено различни... Просто имам чуството че мислим по различен начин (той е на 20, а аз съм на 16) и ме е страх дали не съм прекалено... глупава все още...

Съжалявам ако е просто още една глупава тема, просто ми е искаше да споделя с някого :)



Zareji ...vrazkite nadulgo razstoqnie nikoga ne sa uspe6ni..znam go ot sobvstven opit

smal_girl
07-06-2008, 14:37
az sa6to imam g/d sa6tiq problem samo 4e moeto mom4e e ot vn a az sam ot aitos i za tva i na men kakto i na teb mi e mn gadno

GreenFairy
07-09-2008, 05:58
Може пък и нещо да стане, но не храни прекалено големи надежди за да не останеш разочарована...

butty
07-09-2008, 06:10
Не съм девствена, пък и не ме е страх да бъда с него... Но се страхувам дали няма да се влюбя в него, а да се виждаме примерно 2 пъти в месеца и ще ми е много гадно...
Да ти кажа някои връзки се крепят точно на такова виждане -2-3 пъти в месеца и продължават. Така че стига да се получи между вас, това няма да е проблем :)

PePeLePew
07-09-2008, 07:06
нещо неангажиращо може да стане ,но сереиозно в никакъв случай

cherinka
07-09-2008, 07:59
А замисляла ли си се да не би всичко да е само на приятелски начала.
Нали знаеш, че приятелството е по-ценно от всичко друго.
Пък и ако взмете да се харесате, лошо няма. Просто ще се виждате по-рядко и ще тъгувате и стрададе повече един по друг.
Пък ако се влюбите изпепеляващо и страстно (което звучи много странно и почти невъзможно) тогава все ще се намери компромисен вариант.


Лек ден.

FuCkInG_gIrL
07-09-2008, 08:16
Относно това съм свидетелка на двама влюбени,които са от различни градове...До скоро мислех,че такава любов не съществува,но след време се убедих в обратното..Това чувство крепи двойката и мисля,че това е хубаво...Но трябва да си имат много доверие един в друг...За мен лично това е много трудно...но както казват хората няма невъзможни неща

Hogfather
07-12-2008, 18:27
Така се получи че с него днес се видяхме. Човека се оказа още по-мил и добричък от колкото си мислех. Но все пак мяй яко съм хлътнала, просто не спирам да мисля за него... Усещам, че и той изпитва чуства към мен, но и опасенията ми стават по-силни. Наистина не знам какво да правя, какво да мисля, какво да чуствам... Толкова объркана не съм се чуствала от толкова много време.

П.П. Целува се страхотно :grin:

ThePowerOfLove
07-12-2008, 18:50
Еми радвай се :) Може и да се получи нещо

unfaithful1234
07-12-2008, 19:01
По-добре не се виждайте,ще стане по-лошо.Ако се влюбите,връзката ви трудно ще просъществува... :? Успех! :)

reallovr
07-12-2008, 20:17
^Miss_Independent^ e napalno prava

любомир
07-12-2008, 20:21
и аз съм бил така...няма смисъл да се виждате...оставете нещата така както са сега

tvgirl
07-12-2008, 21:04
Еми да ти кажа аз лично мисля,че може да има любов от растояние.но в такава връзка трябва с партньора ти да сте напълно сигурни в чувствата си,да си имате пълно доверие един на друг (то във всяка връзка трябва да е така) и да можете да превъзмогвате растоянието,колкото и трудно да звучи и както всички знаем : има ли жилание има и начин,няма ли жилание намираме оправдание.(колкото и банално да звучи)

Желая ви много касмет и любов :)


P.S. Вярвам в тази любов,защото една моя приятелка си има приятел доста далеч от нашия град,но това не ги спира да се обичат :) и за което аз много им се възхищавам ;]

sladkata_bebz
07-13-2008, 14:05
С някой дали съвети изобщо не съм съгласна!Имам си приятел от 1 година и отгоре и официално сме се запознали в детската градина :-D Но наистина се опознахме точно по skype! Сега и пред нас е въпрос разстоянието...учим в различни градове!Мога само да ви кажа,че ако имаш желанието да споделиш всички хубави моменти в живота си разстоянието изобщо не е пречка,даже помага-не си омръзвате :P
Ако прецениш,че наистина вярваш на този човек и дори малка частица от теб трепва като си помислиш,че можеш да го видиш-отиди и се срещнете :)

bittersweet_dreams
07-13-2008, 14:14
връзките от разстояние не се получават...просто винаги липсва нещо при тях за това е най-добре да не си давате напразни надежди и да се изясните преди да е дошъл (ако ти изобщо искаш да идва де) :wink: :) :) :) :)

Hogfather
07-13-2008, 18:53
Вчера все пак се видяхме, той беше на гости на един негов приятел който живее тук. Просто не е истина как не исках да си тръгва, как не ми се искаше да отиде пак толкова далече... Наистина много го харесвам, даже много яко съм хлътнала, той също испитва нещо към мен и това ме кара да се чуствам толкова щастлива, че никой и нищо не могат да свалят усмивката ми. Но всичко звучи толкова налудничаво, че ума ми не го побира.

DevilWish
07-13-2008, 19:09
Не съм девствена, пък и не ме е страх да бъда с него... Но се страхувам дали няма да се влюбя в него, а да се виждаме примерно 2 пъти в месеца и ще ми е много гадно...
Това е гадна история.
Примерно сега 2 месеца трябва да съм без приятеля си /тоест. минаха вече 3 седмици и още до 16ти август/ и само за това време се побърквам ,а какво остава ако трябва всеки път да е така ;)

Есенен_Ден
07-13-2008, 19:47
Ако искаш нещо сериозно по добре зарежи надеждите с него.За мен нещо сериозно не може да се получи.Но все пак Ви желая успех.

bittersweet_dreams
07-13-2008, 19:49
Вчера все пак се видяхме, той беше на гости на един негов приятел който живее тук. Просто не е истина как не исках да си тръгва, как не ми се искаше да отиде пак толкова далече... Наистина много го харесвам, даже много яко съм хлътнала, той също испитва нещо към мен и това ме кара да се чуствам толкова щастлива, че никой и нищо не могат да свалят усмивката ми. Но всичко звучи толкова налудничаво, че ума ми не го побира.
знам за какво говориш и аз съм била така знам колко лесно може да се хлътне и всеки път като си тръгва става мн гадно и чакаш с нетърпение да дойде пак...само че идва период,в който се чудиш "дали не ми изневерява"или "какво прави в момента" после е още по-гадно като разбереш,че не може всеки ден да е до теб и това да се виждате все по рядко и по-рядко е ужасно...не искам да те отчайвам просто ти казвам как се случи при мен дано ти да имаш по голям успех от моя :) :) :) :)

malka_sladkka
07-13-2008, 20:24
Според мен нищо няма да се получи,от личен опит го знам!После само ще страдаш!А ако не е толкова голямо разстоянието може и да се получи,нооо не мисля.... :( :( :( :(

p0liner0
07-13-2008, 21:07
И за мен такава връзка не може да съществува. Всеки казва доверие, доверие. Как човек може да изгради доверие през "skype" да речем? Или пък ще го изграждате постепенно като се виждате по 3 пъти в месеца? Струва ми се леко невъзможно. Доверие не се гради толкова лесно, колкото и голяма да е любовта... Мое мнение.

perfekten
07-13-2008, 22:41
Ami nz po dobre si nameri nekoi realen AAA i nemoga da razbera kakvo ti haresva toq pi4aga kato daje i ne go poznava6 (live) ne si go vijdala

AnzaRe
07-14-2008, 06:39
Немога да разбера днешните момичета еййй......
Той е на 25 тя е на 15 егати разликата в годините.....Момчето педофил ще го искарат накрая.....

Hogfather
07-14-2008, 09:47
Ami nz po dobre si nameri nekoi realen AAA i nemoga da razbera kakvo ti haresva toq pi4aga kato daje i ne go poznava6 (live) ne si go vijdala

Еми баце, тоя пичага все пак съм го виждала и да ти кажа се целува страхотно. И все пак да кажа че той е на 20 а аз на 16, не разбрах смисъла на предният пост...

play_life
07-15-2008, 18:38
Еми и аз имах такъв приятел да де още го имам той е същия като това момче..не мога да кажа дали ще се харесате..пък за влюбването нз тва вече зависи от вас!! :) Пък и както казват вс връзките отдалече не се получават хаха ама не е мноо вярно :shock:

na1xn
07-15-2008, 18:42
hubavo e 4e spodelq6 :)

pasii_sladuranata
07-15-2008, 19:21
какво по сериозно може да излезе от теб като си на 16 има още да черпиш ;)

I am your life
07-16-2008, 08:06
Ами не е точно любов от разстояние, а по-скоро желание да бъдеш с някого на живо. Потърсих други теми, но те не са достатъчно... изчерпателни за моят случай... Знам че ще ми кажете, че любов през скайп, ICQ и така нататък няма, но в моят случай не мога да го нарека любов, въобще даже. Просто привързаност. Все пак ето я и моята история:

Пиша си с едно момче което е от друг град на 230км от тук... Пише ми само хубави неща, винаги усеща когато с мен нещо не е наред и винаги ме успокоява. Въобще е много добър и внимателен човек. Но от скоро почна да ми прави комплименти непрекъснато и да ми говори колко хубаво би било ако бяхме от един град. Може би тогава осъзнах че и на мен би ми се искало да се видим. И така той скоро ше дойде в моят град за да ме види. Но се чудя какво би станало ако след като се видим се харесаме? Какво би станало ако след няколко излизания се влюбим? Чудя се и още нещо дали не сме прекалено различни... Просто имам чуството че мислим по различен начин (той е на 20, а аз съм на 16) и ме е страх дали не съм прекалено... глупава все още...

Съжалявам ако е просто още една глупава тема, просто ми е искаше да споделя с някого :)



Zareji ...vrazkite nadulgo razstoqnie nikoga ne sa uspe6ni..znam go ot sobvstven opit


Nqma znachenie razstoqnieto ako se obichate i dyrjite edin na dryg.Az imam priqtel ot 4 godini i ni delqt 30 km. V nachaloto se vijdahme 1 pyt sedmichno i sled tova vseki den.Obichame se iliubovta e neypisuemo chuvstvo. I az sym na 17 a toi e na 20.Vijte se u ako se vliubite shte e syper.Sled tova shte namerite nachin i shte se vijdate tova ne e problem :} Yspeh mila :}}}

rokity
07-16-2008, 20:45
i az misla che nqkoi vruzki se krepqt tochno na tova vijda ne 2-3 puti v meseca :)

Rofl4e
07-16-2008, 22:19
Няма да се разочароваш от първата ви среща но внимаваи да не се влюбиш защото става супер гадно тва са толкова мн км.. :? няма как да сте заедно и само ще се тормозите..и на края на един от двама ви ще ви писне от любовта по скайп ще сложи край и ще сте супер наранени и разочаровани мисля че няма смисъл от толкова мн компромиси излишни нерви разправии губене на време и т.н.