PDA

View Full Version : БТК



LoVe`Jenq
07-06-2008, 13:31
Здрасти ви, хорица! Направо започвам - може ли дете (14 год) да плати сметката за бтк? И когато отидеш да платиш какво трябва да кажеш и искат ли ти някви данни, лични карти и т.н.???!!!? Спешно ми е Мерси предварително!!! ;-)

baby2009
07-06-2008, 13:50
spokoino az sam na 13 i sam pla6tala smetkata i na btk i na vivatel samo kazva6 nomera i na koi se vodi na imeto dadenie telefon i pla6ta6!!

LoVe`Jenq
07-06-2008, 14:27
Оуу мерси много :P Щото съм направил една огоооомна сметка че говорих с глобул 2 часa от бтк :? ся ако бащата разбере ще ме удуши и викам да не му казвам ми да отида да си я платя

LoVe`Jenq
07-06-2008, 15:09
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?

o0ps
07-06-2008, 15:11
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?
Нищо няма да ти искат. На тях не им пука кой плаща, стига да плаща. Ако искаш можеш и на някой друг да платиш сметката, се тая.

LoVe`Jenq
07-06-2008, 15:17
мерсии :) абе цялата работа е бащата да не разбере колко лева сметка имаам :D да се надяваме че като отиде да плаща поне ще му кажат че е платена и няма да му вземат пари втори път ама кой знае?! ако той поиска фактура дали ще му дадат при положение че вече са пратили фактурата с писмо както си му е реда (и аз естествено съм скрил писмотоо ) :D ?

XceSS
07-06-2008, 15:52
Абе искат ти самият номер, пишат го в компютъра и ти излиза ако имаш неплатена сметка, казва ти колко е и за кой месец и готово.Така че баща ти ще разбере, че "Няма неплатена фактура"

b0Nb0n
07-06-2008, 16:08
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?
da be 4ovek i daje 6ta snimat otpe4ataci 6te zemat i vednaga 6te se obadqt na ba6tati 4e si q platil :D

LoVe`Jenq
07-06-2008, 16:18
Абе искат ти самият номер, пишат го в компютъра и ти излиза ако имаш неплатена сметка, казва ти колко е и за кой месец и готово.Така че баща ти ще разбере, че "Няма неплатена фактура"

С този отговор май ми се изчерпват въпросите. Мерси. :)

А последното мнение къртии :D

baby2009
07-06-2008, 19:23
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?

emi ne te prosto 6te ti iskat nomera na tela i na koi e imeto na dadeniq btk nomer a pak ako neiska6 da razbere ve4e neznam iskai mu nqkvi pari tam da pla6it uj pak dr go doplati ti

vodolei4e_m
07-06-2008, 19:59
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?

emi ne te prosto 6te ti iskat nomera na tela i na koi e imeto na dadeniq btk nomer a pak ako neiska6 da razbere ve4e neznam iskai mu nqkvi pari tam da pla6it uj pak dr go doplati ti
dobra ideq no ba6tata posle 6te ska belejkata (nai mnogo da izlaje6 4e si q hvarlil), 6toto ako q plati6 i toi posle otide, ima da se 4udi koi q e platil, a i moje da pita kolko e i te 6e mu kajat i stava mazano...

LoVe`Jenq
07-06-2008, 20:44
междудрутогоо те ше ме питат ли как се казвам или ше ми искат ли лична карта или някви други данни? щото не ща после бащата кат отиде да плаща и като му кажат че е платено...не ща да му кажат че аз съм платил :?

emi ne te prosto 6te ti iskat nomera na tela i na koi e imeto na dadeniq btk nomer a pak ako neiska6 da razbere ve4e neznam iskai mu nqkvi pari tam da pla6it uj pak dr go doplati ti
dobra ideq no ba6tata posle 6te ska belejkata (nai mnogo da izlaje6 4e si q hvarlil), 6toto ako q plati6 i toi posle otide, ima da se 4udi koi q e platil, a i moje da pita kolko e i te 6e mu kajat i stava mazano...

Ами първата идея е доста добра, нооо просто няма как да му кажа да ми даде уж пари да я платя, а аз да доплатя, по простата причина, че той винаги минава, плаща бтк, после мобилните, и тва му е навик. Ще му се стори странно, ако му кажа така. И затова мисля да направя по-тъпото - да я платя и да го оставя да се чуди кой я е платил. Няма да предположи в никакъв случай, че съм бил аз. Ако поиска разписка става лошо. Като види колко пари е...въпреки, че няма да му се види чак толкова зле, защото няма той да я плаща тая сума, вече ще е платена...нз..

AnIcHkAtA
07-06-2008, 20:57
Еееегатии проблема...просто му кажи "Баща, говорих много с Глобул.Като дойде разписката ше ти дам парите, за които съм говорил." и приключвате.Така ти ще си платиш твоето, а той общото.Какво толкова го мислиш? :)