PDA

View Full Version : Дали се е "отворила"?



sweet_f_pz
07-06-2008, 15:05
Съжелявам ако темата се повтаря,със сиг се повтаря но не ми се търси толкова много..
Значи,вчера моята приятелка (на 14 е ) и аз бяхме на село тя мастурбира и ми каза че за първи път като е бръкнала със пръст е усетила нещо меко..Попита ме дали се е отворила и дали знам какво е това,казах и че не знам и и казах да попита някой,но аз се позаинтересовах и реших да попитам,възможно ли е да се е отворила ?? На другия ден и дойде,тя ми каза,че и без това трябвало да и идва .. Е :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

donkihot
07-06-2008, 15:10
дошло си и е,просот защото си е трябвало..надали се е отворила толкова лесно,успокой я! не става толкова лесно..вярвай ми! може да си е напипала химена,но да се е отворила...ще усети болка,дори и малка!

Spider4eto
07-06-2008, 15:10
Е кво иска да усети- нещо твърдо? 8-) Естествено, че не се е отворила, то ако ставаше с един пръст... Те девствените тампони си ръгат, пък не се отварят, камоли с пръстhttp://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/tease.gif

SK0RP10N
07-06-2008, 15:15
Не, не се е отворила

dantro
07-06-2008, 15:22
Съжелявам ако темата се повтаря,със сиг се повтаря но не ми се търси толкова много..
Значи,вчера моята приятелка (на 14 е ) и аз бяхме на село тя мастурбира и ми каза че за първи път като е бръкнала със пръст е усетила нещо меко..Попита ме дали се е отворила и дали знам какво е това,казах и че не знам и и казах да попита някой,но аз се позаинтересовах и реших да попитам,възможно ли е да се е отворила ?? На другия ден и дойде,тя ми каза,че и без това трябвало да и идва .. Е :?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: БРЕМЕННА Е ПИЧ ОТИВАИТЕ НА ЛЕКАР !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

saltbaby
07-06-2008, 15:26
:smt043 to ako taka lesno se zagubva6e detsvenostta....vsi4ki jeni da sme se probili s prasti... :D

donkihot
07-06-2008, 15:27
Съжелявам ако темата се повтаря,със сиг се повтаря но не ми се търси толкова много..
Значи,вчера моята приятелка (на 14 е ) и аз бяхме на село тя мастурбира и ми каза че за първи път като е бръкнала със пръст е усетила нещо меко..Попита ме дали се е отворила и дали знам какво е това,казах и че не знам и и казах да попита някой,но аз се позаинтересовах и реших да попитам,възможно ли е да се е отворила ?? На другия ден и дойде,тя ми каза,че и без това трябвало да и идва .. Е :?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: БРЕМЕННА Е ПИЧ ОТИВАИТЕ НА ЛЕКАР !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D


верно,,,забравих 4е всеки е бременен ве4е..от вси4ко!

MalKa_BLuDnica
07-06-2008, 15:53
s pryst nemoje da se otvori :?

best_buy
07-06-2008, 16:00
s pryst nemoje da se otvori :?

ДАаааа бе , не може . С пръст и човек може да се убие ти за няква ципичка ми говориш !

DaamIt
07-06-2008, 16:02
ахахах ... а ве може и да може с пръст ако е достатачно дълаг гагага :)

DaamIt
07-06-2008, 16:13
Оффф!!!С пръст МОЖЕ да се отвори, но едва ли въпросната приятелка е ръгала така зверски, за да се разпечати...
А ти да не би да си бил там, че да знаеш как е "ръгала" ? :D

SpOrTs_GiRl
07-06-2008, 16:55
Не се е отворила .. Ако при всяко пипане се отваряхме .........

x3eme
07-06-2008, 17:02
ne mi se vqrva da se e "otvorila",kakto kazaha po gore to ne stava sus 1 prust.dori da se e "otvorila" kakto tq si misli 6te bude istinski "otvorena" kogato napravi sexualen akt :)

SpOrTs_GiRl
07-06-2008, 17:23
s pryst nemoje da se otvori :?

ДАаааа бе , не може . С пръст и човек може да се убие ти за няква ципичка ми говориш !
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ С ПРЪСТ !!

FeelMyPain
07-06-2008, 17:28
s pryst nemoje da se otvori :?

ДАаааа бе , не може . С пръст и човек може да се убие ти за няква ципичка ми говориш !
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ С ПРЪСТ !!
С палеца на някой сумо борец?

no_baby
07-06-2008, 18:02
Е кво иска да усети- нещо твърдо? 8-) Естествено, че не се е отворила, то ако ставаше с един пръст... Те девствените тампони си ръгат, пък не се отварят, камоли с пръстhttp://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/tease.gif
:lol: :lol: :lol: 8-)

ROCKLIFE
07-06-2008, 18:35
да ви е живо и здраво детето
аде честитка :)

plmn
07-06-2008, 18:41
Пак като не отхапала пръста й... :D

Dobromir
07-07-2008, 00:16
Съжелявам ако темата се повтаря,със сиг се повтаря но не ми се търси толкова много..
Значи,вчера моята приятелка (на 14 е ) и аз бяхме на село тя мастурбира и ми каза че за първи път като е бръкнала със пръст е усетила нещо меко..Попита ме дали се е отворила и дали знам какво е това,казах и че не знам и и казах да попита някой,но аз се позаинтересовах и реших да попитам,възможно ли е да се е отворила ?? На другия ден и дойде,тя ми каза,че и без това трябвало да и идва .. Е :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Xexe eto poredniq koito po4nal da pravi seks bez da znae ni6to za nego...
Ma ko ta ibe davai bushta i kot stane...

Love_Is_The_Answer
07-07-2008, 00:27
ne mi se vqrva da se e "otvorila",kakto kazaha po gore to ne stava sus 1 prust.dori da se e "otvorila" kakto tq si misli 6te bude istinski "otvorena" kogato napravi sexualen akt :)


daaaaaaaaa ... 4etete malko be horica ... knigi ... ala bala :D

besnicataa
07-07-2008, 06:03
дошло си и е,просот защото си е трябвало..надали се е отворила толкова лесно,успокой я! не става толкова лесно..вярвай ми! може да си е напипала химена,но да се е отворила...ще усети болка,дори и малка! Е КВО ДА Я УСПОКОЯВА ПО-ДОБРЕ ДА СЕ Е ОТВОРИЛА :D

zVeZdIcHkA89
07-14-2008, 12:47
Абе не мислете , че НЕ МОЖЕ да се отвори с пръст ... те такива като нея с химикалки се отварят та тя да не се е отворила с пръст ... аман от тъпи теми вече

sladkata_bebz
07-14-2008, 18:40
Не знам кой не е чел много,дали приятелката на автора или някои "компетентни" .1 Не ,не се е отворила!Може би до сега не е пробвала да се самозадоволява и не знае какво трябва да усети там отдолу :D и 2 Нали точно с пръсти е по-добре да се отвори момичето при първия път и след това да последва акта,айде "компетентните" да почетат малко и тогава да дават съвети...

B.O.OM..
07-14-2008, 19:22
Не си се отворила,не може толкова лесно :D :D :D :D :D

sweet_baby_cool
07-14-2008, 20:09
ne mi se vqrva da se e "otvorila",kakto kazaha po gore to ne stava sus 1 prust.dori da se e "otvorila" kakto tq si misli 6te bude istinski "otvorena" kogato napravi sexualen akt :)
+1 :)

Ch0c0la73
07-14-2008, 20:46
ako prasta i e dalag 8 santa ok moje i da moje ;)

Sigrina
07-14-2008, 20:49
s pryst nemoje da se otvori :?

ДАаааа бе , не може . С пръст и човек може да се убие ти за няква ципичка ми говориш !
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ С ПРЪСТ !!
С палеца на някой сумо борец?

Че то тва е кило лионска наденица бе :D

Sigrina
07-14-2008, 20:49
s pryst nemoje da se otvori :?

ДАаааа бе , не може . С пръст и човек може да се убие ти за няква ципичка ми говориш !
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ С ПРЪСТ !!
С палеца на някой сумо борец?

Че то тва е като лионска наденица бе :D