PDA

View Full Version : Как?



cecube
07-06-2008, 15:34
Кой получава повече любов? 8-)

Kaos_Urbano
07-06-2008, 15:36
Симпатичните и чаровните.Както и тези,който са себе си,а не се правят на N1.. ;)

donkihot
07-06-2008, 15:36
какво озна4ава грозен и красив??/ всеки е красив по свой собствен на4ин. Не можеш така да разделяш хората! за всеки влак си има пътници! За мен приятеля ми е невероятно красив-за теб може би не??? и в крайна сметка красив ли е?? как ще ми докажеш,4е не е?? всеки е красив,но не всеки има твоя вкус...няма да гласувам в тая анкета..струва ми се убидна и тъпа!

`noтhИng
07-06-2008, 15:39
ами колкото и странно да звучи според мен повече любов получават грозните момичета....намира се човек,който да ги обича истински и с цялото си сърце,и не за това как изглеждат а за това което всъщност са...
докъто хубавите момичета имат много обожатели,но те са привлечени от физическата а не душевната им красота,и за това любовта към тях не е истинска а мимолетна...

ще има хора,които да ме успорят,но това е моето мнение :)

donkihot
07-06-2008, 15:41
ами колкото и странно да звучи според мен повече любов получават грозните момичета....намира се човек,който да ги обича истински и с цялото си сърце,и не за това как изглеждат а за това което всъщност са...
докъто хубавите момичета имат много обожатели,но те са привлечени от физическата а не душевната им красота,и за това любовта към тях не е истинска а мимолетна...

ще има хора,които да ме успорят,но това е моето мнение :)



имат смисъл думите ти,но все пак не може да делим хората на грозни и красиви,защото както казах ве4е,всеки е красив,но не за всеки си красив

`noтhИng
07-06-2008, 15:45
ами колкото и странно да звучи според мен повече любов получават грозните момичета....намира се човек,който да ги обича истински и с цялото си сърце,и не за това как изглеждат а за това което всъщност са...
докъто хубавите момичета имат много обожатели,но те са привлечени от физическата а не душевната им красота,и за това любовта към тях не е истинска а мимолетна...

ще има хора,които да ме успорят,но това е моето мнение :)



имат смисъл думите ти,но все пак не може да делим хората на грозни и красиви,защото както казах ве4е,всеки е красив,но не за всеки си красив

напълно съм съгласна с теб :)

за този случай има една мисъл:Всеки е идеал в очите на някого :-)

partychild
07-06-2008, 15:46
za men nqma grozni i krasivi..za mene ima dobri i loshi,zemni hora ili nadufki bez pokritie ... kakto kazaha po gore..vseki si ima vkus..za vseki vlak ima patnici !

donkihot
07-06-2008, 15:47
za men nqma grozni i krasivi..za mene ima dobri i loshi,zemni hora ili nadufki bez pokritie ... kakto kazaha po gore..vseki si ima vkus..za vseki vlak ima patnici !


доста добре казано...уважавам хората с такова мнение за хората! а не изкуствените кукли стремящи се към плейбоя от бара

Vichko0o
07-06-2008, 15:56
Едно нещо немога да разбера във хората , което адски много ме дразни....
ЗАЩО ВИНАГИ трябва да има грозни и красиви ? Тва са такива глупости че просто не да се смееш ами и отгоре само защото някфа тъпа кифла казва "я тоя колко е грозен " следователно това момче е грозно ? Да но точно това момче бива харесано от момиче и той я прави СТРАШНО щастлива а онази въпросната кифла получава какво ? Само и единствено секс и тва е .... Нека хората делят но според мен ако един човек може да мисли рационално , може да си ползва главата по предназначение и наистина е човек а не просто поредната надута мижетурка то тогава любов ще има и със сигурност "визията" няма да има нищо общо с това :) Такаче не е чесно да зададеш така въпроса , 'щото със сигурност има хора който се мислят за грозни и ти по този начин ги стъпкваш още повече ! И наистина страшно много съжалявам че винаги хората трябва да се делят на грозни и красиви ! ! ! ! !

partychild
07-06-2008, 16:04
za men nqma grozni i krasivi..za mene ima dobri i loshi,zemni hora ili nadufki bez pokritie ... kakto kazaha po gore..vseki si ima vkus..za vseki vlak ima patnici !


доста добре казано...уважавам хората с такова мнение за хората! а не изкуствените кукли стремящи се към плейбоя от бара sas sig ne sam ot oniq momicheta - kuhi leiki..prosto mi e pisnalo ot tqh...mersi ti sashto si mnogo zemno momiche :}

emchetyyy
07-06-2008, 16:14
чесно да си кажем красивите :) това е мойто мнение :)

Vichko0o
07-06-2008, 16:21
чесно да си кажем красивите :) това е мойто мнение :)
Или си на 10 годинки или си умствено изостанала или си просто тъпа "красива" кифла :) Кажи защо ? И това се има в предвид ..... Такива мнения направо трябва да се трият ... Сподели си мнението защо са те какво имат в повече и т.н :)

cinderella_gugutka
07-06-2008, 16:26
вси4ки моми4ета са хубави :)
аз така и не разбирам как може едно моми4е да е по оби4ано от др само щото е по красиво :-o :lol: може да е по ухажвано и харесвано но истинската любов е над тия глупости.когато си влюбен 4овека до теб ти се струва най хубавия и ... просто темата ми се струва тъпи4ка :-D

mrssmith
07-06-2008, 16:28
ами за съжаление мисля че по-грозничките получават повече любов. мъжете се страхуват от красивите жени. доказано е. страх ги е да не им се присмеят или подиграят.

donkihot
07-06-2008, 16:38
ами за съжаление мисля че по-грозничките получават повече любов. мъжете се страхуват от красивите жени. доказано е. страх ги е да не им се присмеят или подиграят.


по4акай! как разбираш кое моми4е е грозно???

mrssmith
07-06-2008, 17:07
ами за съжаление мисля че по-грозничките получават повече любов. мъжете се страхуват от красивите жени. доказано е. страх ги е да не им се присмеят или подиграят.


по4акай! как разбираш кое моми4е е грозно???

ами аз за грозно смятам всяко момиче, което е неподдържано, нечистоплътно, отблъскващо. и съм на мнение, че освен това физическата грозота СЪЩЕСТВУВА (тоест да е по природа много непривлекателна). понякога това ми се асоциира с грозна и по душа, тоест злобна, завистлива, тъпа. а такива момичета за съжаление доста често имат избор от момчета (което според мен е странно явление).

spensi
07-06-2008, 17:19
za men nqma grozni i krasivi..za mene ima dobri i loshi,zemni hora ili nadufki bez pokritie ... kakto kazaha po gore..vseki si ima vkus..za vseki vlak ima patnici !


доста добре казано...уважавам хората с такова мнение за хората! а не изкуствените кукли стремящи се към плейбоя от бара
за съжеление са останали доста малко вече който мислят със главата си а не със П....ката си

unicorn_f
07-06-2008, 17:43
Какво значение има как изглежда човек,важното е да намери човек когото да обича и който да обича него.И дори някой да ти каже,че си грозен/а или че приятеля/ката ти е грозен/а трябва ли да ти пука като си си щастлив с този човек...?

dark_player
07-07-2008, 07:23
Специално този въпрос... кой получава повече... няма какво да се лъжем ... красотата (сексапила) владее света...жалко, но е така 8)

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 14:51
Симпатичните и чаровните.Както и тези,който са себе си,а не се правят на N1.. ;)

+1

sladOranata15
07-07-2008, 15:06
ВСЕКИ си е красив по негов си на4ин 8)

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 17:14
Свестните хора

trayana
07-07-2008, 17:15
какво озна4ава грозен и красив??/ всеки е красив по свой собствен на4ин. Не можеш така да разделяш хората! за всеки влак си има пътници! За мен приятеля ми е невероятно красив-за теб може би не??? и в крайна сметка красив ли е?? как ще ми докажеш,4е не е?? всеки е красив,но не всеки има твоя вкус...няма да гласувам в тая анкета..струва ми се убидна и тъпа!
+11111

punkrock
07-07-2008, 17:34
Специално този въпрос... кой получава повече... няма какво да се лъжем ... красотата (сексапила) владее света...жалко, но е така 8)

Мда.

Всеки си има вкус и тъй както за някой определен човек може да е много грозен, за друг - ще е красив. Въпреки, че сега всички гледат външността. Всеки иска някаква красива курвичка.
Много пъти съм чувала как момчетата обсъждат, че еди коя си била дебела -> следователно грозна, друга имала голям нос -> следователно е грозна... и така до безкрай

Най-вече за мен грозни са тези, които са неподдържани и също, ако някой е с наднормено тегло.

Тъй, че винаги имат предимство хората с по-добри черти на лицето и хубаво тяло, всички това гледат недейте да спорите за грозота и красота.

Красивите винаги получават повече любов! Според мен.

GreenFairy
07-07-2008, 18:55
Истинските хора, хората които не се правят на някой друг, хората които не са лицемери. Хората които дават любов от цялото си сърце, хората които знаят какво искат и какво трябва да дадат за да го получат в замяна. Хората които копнеят за една усмивка от любим човек и това е достатъчно за да почувстват, че не са сами.

AFT
07-07-2008, 19:18
Тези, които се усмихват.



П.П. Само аз ли мисля, че хората са по-красиви, когато се усмихват?! Защо, по дяволите, никой не се усмихва?! о.О

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 19:27
ами колкото и странно да звучи според мен повече любов получават грозните момичета....намира се човек,който да ги обича истински и с цялото си сърце,и не за това как изглеждат а за това което всъщност са...
докъто хубавите момичета имат много обожатели,но те са привлечени от физическата а не душевната им красота,и за това любовта към тях не е истинска а мимолетна...

ще има хора,които да ме успорят,но това е моето мнение :)

Съгласна съм. ;)
Макар че това не означава, че и 'красивите' момиче не получават любов. :) Но докато разбереш дали някой е искрен в чувствата си, думите и действията си, а не е само заради свалката и 'мимолетното преживяване'...

Lucho
07-07-2008, 19:31
Хубавите момичета,най-вече по външноста съдя.. :)

cS_LaMeRkA
07-07-2008, 19:50
Човек не е красив, докато не се влюбиш в него :D

mimsssssss
07-07-2008, 20:10
Симпатичните и чаровните.Както и тези,който са себе си,а не се правят на N1.. ;)
+1
п.п. красивите получават пари от тъпи гаджета,а грозните получават повече приятели който им съчустват и ги опознават вътрешно
п.п.има изключения мн ясно

DYNAMIC
07-07-2008, 21:54
Прочетох цялата тема и да ви кажа,супер смешно делите нещата.Ся ще ви кажа няколко истини:

1. В повечето случаи-хубавите момчета са с хубави момичета(не казвам красиви,тфа е силна и измислена дума,ста въпрос за чар,харизма и симпатия)

2.Има грозни момичета и грозни момчета,не може вс да са мис свят и мистър вселена,тези хора си имат всои качества и така печелят хората,повече с характер отколкото с физически данни

3.Има непривлекателни и злобни и много тъпи!Има непривлекателни ,добри и много мили и истински хора!

4.Има хубави и кухи!Има хубави и земни,забавни и точни!

и за финал,ще кажа,че всеки човек си има свой вкус,но така стоят нещата в света!..но истината е,че както не става само с характер да въртиш любов,така и само с хубост не става.Умните хора гледат мн неща,за да се влюбиш в човек не гледаш само дали е хубав или пък смао ум,гледаш всичко,а всеки човек си има своите критерии :) !!!

Whyniser
07-07-2008, 22:11
Кой получава повече любов? 8-)
Един изтъркан лаф като темата ти:Няма хубави или грозни жени, има трезвени мъже :razz: