PDA

View Full Version : Star4a6ti u6i :s



Care_me_away
07-06-2008, 15:44
Momi4e sum , stur4at mi u6ite , mn mi e nekomfortno iskam da si vrazvam kosata lqto e... kakvo da pravq .. kak da se opravqt molq vi pomognete mi , nqkoi znae li ne6to ;(

o0ps
07-06-2008, 15:48
Няма как да ти се приберат ушите, освен чрез операция, но ме съмнява да искаш да се подложиш, пък не си и струва.
А щом искаш да се връзваш можеш да си слагаш лента на главата. Тя прибира ушите. Аз за друго не се сещам... :(

Care_me_away
07-06-2008, 15:51
mi az iskam operaciq i na maika mi sto pati sam kazvala i tq kaza 4e nikoi lud doktor nqma da mi napravi operaciq predi 18 ... az sum na 16 :(((

`noтhИng
07-06-2008, 16:00
олее връзвай си косата и да не ти пука ;) като ти стърчат малко ушите да не си саката или недъгава...съмнявам се някой да ти кажа нещо :)

бтл:на сестра ми като малка са и ги залепвали с лекопласт за главата да не и стърчат и ся е ок :D

а ти не се притеснявай...не се изчерпва всичко с едни леко стърчашти ушички,дори може да си по-скадка така :)

ioancheto
07-06-2008, 16:02
имам познати,които си ги лепят с канаколит,смешно е ама става...май.. а пък имам и позната,но тя е голяма (колкото сестра ми-на 23) която си направи операция и се получи :)

BoRe
07-06-2008, 16:05
Momi4e sum , stur4at mi u6ite , mn mi e nekomfortno iskam da si vrazvam kosata lqto e... kakvo da pravq .. kak da se opravqt molq vi pomognete mi , nqkoi znae li ne6to ;(
Nobody is perfect
не трябва да ти пука

mrssmith
07-06-2008, 16:06
естествено, че ще ти направи с подпис от родител. моя приятелка си направи още преди 2 год (беще на 16), става за 40 мин, с упойка, даде около 700 лв. и е супер доволна. няма никакви комплекси, преди не си беше връзвала косата, сега постоянно си прави прически. заздравяват за 3 седмици някъде и са като нови ушите, като се махнат шевовете все едно никога никой не ги е пипал. определено си струва! болката е минимална, парите не са много, а това е за сметка на цял живот в комплекси. а пубертета е най-трудния период по отношение на комплекси. консултирай се с някой пластичен хирург и ще ти обясни всичко подробно. правят операции и на много малки деца, стига да е със съгласието на родител. успех! :-)

donkihot
07-06-2008, 16:10
споко моите са като антени и са с разли4на големина,ама не ми пука ве4е..вярвай ми самот ис и вталпяваш,4е хората те гледат там. връзвай се и да не ти пукаа

adizitk1
07-06-2008, 16:50
Връзвай си косата на две плитки,така че,да ти закриват ушите.

Care_me_away
07-06-2008, 16:56
da tva mi esuper golqm kompleks a i to mnogo si li4i ne sa leko 6traknali napravo si star4at daje ednoto pove4e ... :( kato se varja mn mi otiva oba4e tiq u6i anpravoooooooooo :@:@ zna4i moje da mi napravqt kato sam na 16 taka li

TheNewReligion
07-06-2008, 16:59
олее връзвай си косата и да не ти пука ;) като ти стърчат малко ушите да не си саката или недъгава...съмнявам се някой да ти кажа нещо :)

бтл:на сестра ми като малка са и ги залепвали с лекопласт за главата да не и стърчат и ся е ок :D

а ти не се притеснявай...не се изчерпва всичко с едни леко стърчашти ушички,дори може да си по-скадка така :)
#-o #-o #-o Не знам , но според мен ушатите хора не са едни от най-симпатичните .... Направи си операция след 18 1

FeelMyPain
07-06-2008, 17:02
Снимка? 8-)

mrssmith
07-06-2008, 17:16
da tva mi esuper golqm kompleks a i to mnogo si li4i ne sa leko 6traknali napravo si star4at daje ednoto pove4e ... :( kato se varja mn mi otiva oba4e tiq u6i anpravoooooooooo :@:@ zna4i moje da mi napravqt kato sam na 16 taka li

естествено, че може. питай който и да е хирург. стига да има подпис от родител и на 10 да си ще ти направят.

sweet_baby_cool
07-06-2008, 17:25
Като за начало не си слагай косата зад ушите. Така няма да се засили щтръкналият им вид и си слагай лента за коса. Дори вкъщи. Ще има ефект след 2-3 дни.

sodomicdream
07-06-2008, 17:33
абе момиче, не се впрягай много =)
И аз съм пуснала едни сателити... само къде не съм хванала HBO още :D
Ама.. нещо не ми пука хич

o0ps
07-06-2008, 17:34
da tva mi esuper golqm kompleks a i to mnogo si li4i ne sa leko 6traknali napravo si star4at daje ednoto pove4e ... :( kato se varja mn mi otiva oba4e tiq u6i anpravoooooooooo :@:@ zna4i moje da mi napravqt kato sam na 16 taka li
По "Дискавъри" гледах как правят на 6 годишно дете...

jghgh
07-06-2008, 18:08
резни си ги

fall_out_girl
07-06-2008, 18:25
Има хора с много по голями дефекти,така че едни стърчащи учи са нищо..Не се впрягай много..Ако на теб не ти прави впечатление и другите няма да ги забелязват...Познавам момче със стърчащи и големи уши,но е адско сладурче... :P

PollyPoi
07-06-2008, 18:35
На една приятелка също и стърчат и то доста,ама въобще не и пука връзва си се на опашка и никой не и се подиграва незнам ти що се притесняваш....Природа кво да я праиш :?

`noтhИng
07-06-2008, 19:36
олее връзвай си косата и да не ти пука ;) като ти стърчат малко ушите да не си саката или недъгава...съмнявам се някой да ти кажа нещо :)

бтл:на сестра ми като малка са и ги залепвали с лекопласт за главата да не и стърчат и ся е ок :D

а ти не се притеснявай...не се изчерпва всичко с едни леко стърчашти ушички,дори може да си по-скадка така :)
#-o #-o #-o Не знам , но според мен ушатите хора не са едни от най-симпатичните .... Направи си операция след 18 1

зависи от човека...всеки има собствен чар и излъчване :)

pinkdiamonds
07-06-2008, 20:41
Операция правят и на 6-7 годишни деца ,според мен майка ти или не е запозната или не иска да си правиш и го използва като оправдание-имам приятелка с такъв "проблем" и тя мислеше да ги оправя ,но според мен са страшен чар и като си ги прибере назад не ме кефи :lol:
Не ми се вярва да е толкова зле,но разбирам какво е да имаш такъв комплекс....аз се притеснявах за носа си 5 години,и накрая си го оправих....явно не успях да се приема такава каквато съм родена :lol:

paradiso
07-06-2008, 20:54
SPOKO MACKA IMAM SA6TIQ PROBLEM NA 16 SAM I NE GI SLU6AI 6TE TI NAPRAVQT OPERACIQ ! NZ KOLKO STRUVA ZN 4E STAAVA ZA 10 MINUTI I E PO4TI BEZBOLEZNENA DORI NE E S PALNA UPOIKA SMISAL F SAZNANIE SI MEN SEPTEMVRI 6TE ME OPERIRAT 6TOTO SQ LQTOTO NE STAVALO I SAMO TRQQ DA NE MI DOIDE MM POSLE 2 SEDMICI TRQQ GI PRETISKA6 NAPRIMER S DIADEMA ILI LENTa DANO SAM TI POMOGNALA :* AKO TE INTERESUVA O6TE NE6TO PI6I MI NA LI4NO

Madness
07-07-2008, 06:45
абе луди ли сте да ги лепи с канаколит о.О
дан ет и пука ебати...пък по натам като те комплексира толкова се оперирай,ок...засега им еби майката :)