PDA

View Full Version : Поомощ



DivoTo_KoTe
07-06-2008, 17:27
Хора от скоро започнах да използвам балсам на Ейвън без отмиване и косата ми започна да капе ужасно много.По цели кичури остават в ръката ми.Кажете нещо,което ще предотврати косопада.Използвам и маска на Гарниер,но не е достатъчно да намали косопада.Имам чувството,че след месец и косъм няма да имам.Моля Ви..


А забравих да кажа,че балсама беше с изтекъл срок на годност пък го имам от 2 седмици.

Мерси на всички,който ще ми помогнат

Liar
07-06-2008, 17:31
Балсамите НЕ се слагат в корените.И като си видяла че е с изтекъл срок на годност как си могла да го ползваш!!!!!!!! :? Прави си домашни маски за косопад вземи си и ампули.Ти си за бой бе момиче!По-важни ли са няколко лева от косата ти ?????????????????
А косопада ти след като започна да изполваш балсама ли започна?
Може и на дерматолог да отидеш защото причините за косопад са хиляди.Балсама на Ейвън може да е само една от многото.

DivoTo_KoTe
07-06-2008, 17:33
Балсамите НЕ се слагат в корените.И като си видяла че е с изтекъл срок на годност как си могла да го ползваш!!!!!!!! :? Прави си домашни маски за косопад вземи си и ампули.Ти си за бой бе момиче!По-важни ли са няколко лева от косата ти ?????????????????
А косопада ти след като започна да изполваш балсама ли започна?
Може и на дерматолог да отидеш защото причините за косопад са хиляди.Балсама на Ейвън може да е само една от многото.

Не знам,но видях днес.Първо си мислех,че е от Гарниер,спрях да го ползвам и косопада продължи и днес нещо ме жегна да проверя срока на годност и щях да откача.Ужасно много си държа на косата.
А можеш ли да ми кажеш някоя домашна маска?

Liar
07-06-2008, 17:37
В гугъл има много...
Но може да си направиш маска с зехтин,рициново масло и жълтък.Помага.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-06-2008, 17:51
Не може да е причинено от балсама :(

sweetsunshine
07-06-2008, 18:41
Причини-много! Върви на дерматолог.А за изтеклия срок на годност аз имам навика когато си купувам нещо винаги да гледам срока на годност.Потърси маски против косопад,купи си ампули.Преди баба ми използваше някакъв шампоан против косопад и трябва да я питам какъв е.

Ps:Друг път гледаи срока на годност на всичко което си купуваш без значение дали е храна или козметика!!! :o

TheNewReligion
07-06-2008, 18:46
Абе , не се научихте , че на "Ейвън" продуктите са абсолютни боклуци .... Само душ геловете и лосионите им за тяло са що годе качествени . Решението е "Травитаминол" ... :?

TheNewReligion
07-06-2008, 18:47
Не може да е причинено от балсама :(
Не бъди чак толкова сигурна . :wink:

mysterious93
07-06-2008, 19:02
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=178740&highlight=%E4%EE%EC%E0%F8%ED%E8+%EC%E0%F1%EA%E8 виж тук има много домашни маски,темата е доста изчерпателна :) а ако искаш нещо готово..има и още много други теми относно маските за коса :P

DivoTo_KoTe
07-06-2008, 19:34
Абе , не се научихте , че на "Ейвън" продуктите са абсолютни боклуци .... Само душ геловете и лосионите им за тяло са що годе качествени . Решението е "Травитаминол" ... :?

Аз пък точно лосионите и душ геловете най-не харесвам.Излизат ми едни бели петънца след използването им,кожата ми е чувствителна,а това получава дразнене.Странно,че от душ гелове и лосиони на Орифлейм или др фирми не се появява.Също една приятелка си поръча от олиото за тяло на Ейвън и започна да я сърби кожата.
Аз не съм доволна от нищо там,просто майка ми го поръча и аз го ползвах и аз.

nejnaDROGA
07-06-2008, 19:44
:lol: :razz: :lol: И как разбра,че срокът на годност е изтекъл при условие,че на опаковките пише датата на производство :lol: :razz: :lol: Е ако датата е **.**.2005 е напълно възможно,но иначе ... :lol: :razz: :lol:

mysterious93
07-06-2008, 20:00
:lol: :razz: :lol: И как разбра,че срокът на годност е изтекъл при условие,че на опаковките пише датата на производство :lol: :razz: :lol: Е ако датата е **.**.2005 е напълно възможно,но иначе ... :lol: :razz: :lol:

а на повечето неща пише че годноста е до 12 месеца след отварянето на продукта :D е..предполагам не на всички де..ама на шампоана ми от Ейвън е така(с банан е) :)

foreverr
07-06-2008, 20:17
Aми отиваш в аптеката с 20-30 кинта в рака и питаш за нещо много ефективно против косопад.Ако е нещо скъпо НЯМА КАК да не ти помогне!

sodomicdream
07-06-2008, 22:24
Aми отиваш в аптеката с 20-30 кинта в рака и питаш за нещо много ефективно против косопад.Ако е нещо скъпо НЯМА КАК да не ти помогне!
това беше супер глупаво изказване!
Щом е скъпо, значи е качествено едва ли не! Дрън-дрън! Отиди в аптеката и питай за продукти за косопад, започни да си правиш маски (домашни) за косопада, намали дължината на косата си, ако е дълга. И.. занапред просто не си прави такива експерименти! Ползвай продукти, които си използвала преди и знаеш, че няма да изревешна умряло, както сега.

RAWRRR
07-07-2008, 05:36
Здравей,аз съм имала сериозен продлем с косопада,така 4е можеш да ми се довериш.

Първо,не се ядосвай на Ейвън-при4ината едва ли е в балсама.
При4ини за косопад са основно 6:

1/стрес
2/диети
3/сезонен коспоад (пролет и есен)
4/прекалено третиране с бои,изправяне и тн
5/пърхот
6/ген

За да си намериш ефективно ле4ение,първо трябва да намериш при4ината а косопада,това може да направи само дерматолог.Ако си от Пловдив мога да ти препоръ4ам при кой да ходиш.Лекарствата които наистина действат срещу косопад са доста скъпи,затова трябва и да са предписани от лекар,а не само да си хабиш парите ,пробвайки това-онова,а през това време да ти окапе косата.
Домашните маски няма да подействат,ако проблема ти е сериозен.
Ако имаш въпроси,питай на ли4но съобщение.

Успех ! :)